Kaip paskelbti „WordPress“ tinklaraščio įrašus el. Paštu

Tinklaraščių rašymas gali būti daug smagesnis, kai žinai, kad turi keletą nuostabių „WordPress“ parinkčių. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad galite kurti, formatuoti ir skelbti „WordPress“ tinklaraščio įrašus tiesiai iš savo pašto dėžutės? O taip, galite ir tai yra nesudėtinga medžiaga :).


Įsivaizduokite, kiek darbo galite atlikti tokiu būdu? Pagalvokite apie lankstumą ir naudą, kurią suteikia ši galimybė. Turiu omenyje, kad jūs galite siųsti skelbimus iš bet kur, naudodamiesi bet kokiu internetu palaikomu įrenginiu, nesvarbu, ar turite „WordPress“ mobilioji programa. Jei esate sujaudintas, pažvelkime į tris pagrindinius būdus, kuriuos galite naudoti norėdami paskelbti „WordPress“ tinklaraščio įrašus el. Paštu:

 1. Skelbkite el. Paštu „Jetpack“
 2. Išplėstiniai el. Pašto nustatymai (tarpiniams ir pažengusiems „WordPress“ vartotojams)
 3. „WordPress“ pranešimas el. Pašto papildiniais

Mes aprašysime šiuos metodus po vieną, pateikdami visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte visapusiškai pasinaudoti „WordPress“ žinute el. Pašto galimybėmis. Visiems šiems metodams reikės sukurti el. Pašto abonementus ir sukonfigūruoti keletą parinkčių, todėl turėtumėte puikiai praleisti laiką. Pradėkime nuo „Jetpack“ modulio „Skelbti el. Paštu“.

Skelbkite el. Paštu „Jetpack“

„JetPack“ el. Paštu

Reaktyvinė skraidyklė leidžia jums perkrauti savo paties priglobtą „WordPress“ svetainę, siūlant jums keletą gerų funkcijų, įskaitant Skelbkite el. Paštu. Taigi, kaip siųsti elektroniniu paštu naudojant „Jetpack“? Akivaizdu, kad pirmiausia turite įdiegti „Jetpack“ savo „WordPress“ svetainėje (Pastaba: negalite naudoti šios funkcijos vietiniame „WordPress“ diegime nuo „JetPack“, tiesiog fyi, jei tikėjotės tai išbandyti savo „vietiniame“ kompiuteryje). Kai „Jetpack“ yra įdiegta jūsų „WordPress“ platformoje, atėjo laikas kitam žingsniui: sugeneruoti specialų el. Pašto adresą. Visus norimus paskelbti pranešimus siųsite šiuo el. Pašto adresu, todėl svarbu laikyti juos paslaptyje. Žmonės (skaitytojai įsilaužėliai), turintys prieigą prie šio el. Pašto adreso, gali skelbti įrašus jūsų tinklaraštyje – to mes tikrai nenorime.

„JetPack“ žinutė el. Paštu: suaktyvinkite funkciją

Kaip kuriate šį specialų el. Pašto adresą „Jetpack“? Tai lengviausia dalis. Susiekite „Jetpack“ su savo „WordPress.com“ abonementu ir nustatymuose suaktyvinkite „Siųsti el. Paštu“ modulį. Po to eikite į Vartotojai -> Jūsų profilis administratoriaus meniu ir spustelėkite Įgalinti paskelbimą el. Paštu. Išsaugokite pakeitimus spustelėdami Atnaujinti profilį ekrano apačioje.

„JetPack“ skelbimas el. Paštu: įgalinti kiekvienam vartotojui

Šis paprastas procesas suteikia jums specialų el. Pašto adresą, kuris, jei pamiršite, turi likti žinomas tik jums ir (arba) jūsų patikimiems autoriams..

„JetPack“ žinutė el. Paštu: tinkintas el. Pašto adresas

Turėdamas savo specialų el. Pašto adresą, pats laikas sudaryti, suformatuoti ir išsiųsti / paskelbti savo pirmąjį el. Pašto adresą. Kol kas nepulkite butelių, dar turime ilgą kelią;).

kuriant-a-post-via-email

Paleiskite savo mėgstamą pašto klientą (man patinka „Gmail“ verslui. Dėkojame „Google Apps“) ir pradėkite rašyti savo tinklaraščio įrašą. Jūsų tinklaraščio įrašo pavadinimas yra dalyko laukas laiškų, o įrašo turinys patenka į jūsų el. laiško turinį – kaip ir įprastas el. laiškas. Žinoma, kai baigsime rašyti ir formatuoti įrašą, mes jį nusiųsime tuo specialiu el. Pašto adresu, kurį sukūrėme anksčiau, taigi nukopijuokite jį į į laukas.

Formatuokite savo laišką iš savo el. Pašto kliento

Sukūrę, galite formatuoti savo įrašus prieš paskelbdami, bet tik tuo atveju, jei jūsų el. Pašto klientas palaiko HTML ar raiškiojo teksto formatavimą. Jei jūsų el. Pašto klientas nepalaiko raiškiojo teksto / HTML, savo pranešimus turėsite siųsti juodraščius aplanką ir formatuokite juos vėliau, o jei jūsų paprašysite, tai paneigia visą tikslą skelbti tinklaraščio įrašus el. paštu. Gerai, kad dauguma internetinių el. Pašto klientų palaiko HTML ir raiškiojo teksto formatavimą, todėl jūs turėtumėte atsižvelgti į tai. Raginsiu jus susikurti el. Pašto abonementą pas internetinį el. Pašto paslaugų teikėją (pvz., „Gmail“, „Hotmail“ ir kt.), Kad pasirūpintumėte formatavimu..

Tačiau turėtumėte žinoti, kad funkcija Skelbti el. Paštu panaikins jūsų pasirinktinį formatavimą, tai reiškia, kad jūsų įrašai atrodys šiek tiek kitaip nei jūsų el. Pašto klientas. Bendra nykščio taisyklė – kuo mažesnis formatavimo būdas arba keletas pamokų, kurias išmokau žaisdamas šią funkciją bandomajame tinklaraštyje..

Pamokos, kurias išmokau

Nusiuntęs savo pirmąjį bandomąjį pranešimą ir laukęs ne daugiau kaip dvylika (12) minučių (daugiau apie tai per sekundę), supratau, kad „Post by Email“ sistema pašalino vidinius vaizdus ir priedus, bet liko drąsuskursyvas ir visos nuorodos. Teko laukti maždaug dvylika (12) minučių, nes WordPress.com turėjo nuspręsti, ką daryti su mano priedu, kuris buvo atmestas dėl netinkamo failo tipo.

Buvau pridėjęs .LOG tekstinį failą ir „WordPress.com“ turi būti sunkus bandydamas išspręsti šią problemą. Aš nusprendžiau išbandyti įvairius failų tipus. Paleidžiu antrą bandymo įrašą ir pridedu „MS Word“ dokumentą ir .png atvaizdą. Šį kartą vaizdą pridėjau iš interneto (naudodamas žiniatinklio URL), užuot tiesiog pridėjęs jį tiesiai prie el. Pašto.

Antrasis bandymo postas pasirodė mano Pranešimų ekranas beveik iš karto. Šį kartą vaizdas nebuvo panaikintas, tačiau priedai nebuvo tokie pasisekę. Tikėjausi, kad priedai bus rodomi bandymo įrašo pabaigoje, tačiau jų vietoje buvo du „trumpieji kodai“, [prideda1] ir [priedas2]. Buvau suaktyvinęs savo galerijas, todėl net nevaikščioju ten. Vėliau savo priedus radau Medijų biblioteka. Palyginus du bandymo postus, tai buvo tam tikra pažanga!

Pagrindinis išvežamas takelis:

 • Kai kurie failų tipai, pvz., Failai, pasibaigiantys .LOG, bus automatiškai atmesti ir atidėkite jūsų įrašą maždaug nuo dešimties (10) iki penkiolikos (15) minučių
 • Priedai siunčiami tiesiai į Medijų biblioteka
 • Vaizdai jūsų skelbimuose bus rodomi tik tuo atveju, jei įterpsite juos kaip žiniatinklio URL. Visi vaizdai, kuriuos pridedate tiesiai į savo el. Pašto adresą, bus pašalinami arba bus ignoruojami
 • Nežinau kriterijaus, kurį naudoja vyrukai, apsilankę WordPress.com, tačiau kai kurie mano bandymo įrašai buvo išsiųsti juodraščius aplankas, o kiti buvo nedelsiant paskelbti (aš juos palyginau ir sugalvojau kitą mūsų tašką)
 • Skelbiami tinkamai suformatuoti pranešimai nedelsiant (įrašai su galiojančiomis kategorijomis, žymomis, priedais ir žiniatinklio URL vaizdais)

Dabar, kai ką tik sužinojome, kad visi priedai yra nusiųsti į Medijų biblioteka, o visi įterpti vaizdai yra ignoruojami, kas atsitiks su kitais priedais, tokiais kaip jūsų el. pašto parašas? Ar jis bus paskelbtas jūsų tinklaraštyje kartu su įrašu? Gerai ne. El. Pašto sistema pašalins bet kokį el. Pašto parašą, kuriame naudojamas standartinis brūkšnys brūkšnys tarpas (-). Be to, „Post by Email“ sistema atsikratys nieko po


žyma.

Trumpųjų kodų naudojimas tinkinant savo įrašus

„JetPack“ žinutė el. Paštu: trumpieji kodai

Išbandžius trumpinius, mano veidas buvo plačiai patenkinta (daugiau nei šypsena). Neilgai trukus ir nesulaikydamas prakaito, sužinojau, kad galite pridėti kategorijas, žymas, ištraukas, šliužus, apklausas, atidėti savo įrašus kelioms valandoms ar dienoms ir įjungti bei išjungti komentarus. Čia yra galimų trumpųjų kodų sąrašas:

 • [title Your Desired Post Title] – nustato jūsų įrašo pavadinimą tuo atveju, jei iš savo mobiliojo prietaiso negalite pasiekti temos lauko
 • [a, b, c kategorija] – prideda a, b ir c kategorijas prie jūsų įrašo. E. g. [Kategorijos receptai, patarimai] jūsų žinutei priskirs kategorijas Receptai ir patarimai
 • [atidėjimas +1 valanda] – šis trumpasis kodas nurodys „WordPress“ paskelbti jūsų įrašą po vienos (1) valandos. [atidėjimas +2 dienos] reiškia, kad jūsų įrašas bus paskelbtas po dviejų dienų
 • [pabaiga] – viskas, kas po šio blogo berniuko yra ignoruojama. Padėkite jį pačiame savo laiško gale, virš jo palikdami tuščią eilutę. Tai yra vienintelis trumpasis kodas, kurio negalite naudoti niekur kitur el. Laiško turinyje. Savo el. Pašte bet kur galite įdėti bet kurį kitą trumpąjį kodą, išskyrus dalyko laukas žinoma ��
 • [žymos a, b, c] – prideda a, b ir c žymas prie jūsų įrašo
 • [ištrauka] Čia yra jūsų ištrauka… [/ ištrauka] – šis trumpasis kodas prideda jūsų įrašo ištrauką.
 • [slug add-your-slug-here] – prideda šliužą į jūsų įrašą. Šliužas yra naršyklė ir SEO tinkamas jūsų pranešimo URL
 • [komentarai | išjungta] – įjungia arba išjungia komentarus
 • [nogallery] – išjungia galeriją ir visus vaizdus atvaizduoja įterptuose elementuose
 • [[skaidrių demonstracija]] – paverčia jūsų galeriją skaidrių demonstracija
 • [daugiau] – Veikia kaip daugiau žymos
 • [apklausa] Viktorina ir atsakymai [/ apklausa] – pridedama Polldaddy apklausa
 • [kitas puslapis] – leidžia paginuoti savo tinklaraščio įrašą
 • [paviešinti | yahoo | twitter | facebook] – leidžia nustatyti viešinimo parinktis. Pvz., [Viešinti išjungta] išjungia konkretaus įrašo viešinimo funkciją, o [viešinti twitter] pranešimas siunčiamas tik jūsų „Twitter“ paskyrai.
 • [būsenos paskelbimas | laukiama | juodraštis | privatus] – Kaip manote, ar tai daro?

Pastaba: Turite parašyti visus trumpus kodus mažosiomis raidėmis.

Skelbkite el. Paštu „Jetpack“: Priedai

Tik šiek tiek daugiau turėtumėte žinoti. Administratoriaus, autoriaus ir redaktoriaus vaidmenis turintys vartotojai gali automatiškai paskelbti „WordPress“ tinklaraščio įrašus, tiesiog siųsdami įrašą jūsų specialiu el. Pašto adresu. Naudotojai, turintys bendraautoriaus teises, negali automatiškai paskelbti tinklaraštyje. Visi jų pranešimai bus Laukiama peržiūra.  Be to, kiekvienas vartotojas gali susikurti savo slaptą el. Pašto adresą. Kuo labiau linksmas, tiesa? Haha.

Išplėstiniai el. Pašto nustatymai

Norite, kad jūsų rankos būtų purvinos? Meilė atrodo po gaubtu? Ieškai alternatyvaus savo „WordPress“ tinklaraščio įrašų publikavimo el. Paštu metodo? Galbūt jūsų „Rašyti el. Paštu“ „Jetpack“ modulis yra sugedęs arba jums tiesiog nepatinka „Jetpack“, nes tai sulėtina jūsų svetainę. O gal „Jetpack“ parinkties paprastumas jūsų nedomina. Šis skyrius yra būtent tai, ko jūs laukėte.

Šis antrasis žinučių skelbimo el. Paštu būdas priklauso nuo funkcijos „paskelbti el. Paštu“, kuri yra „WordPress“ branduolio dalis. Remiantis „WordPress Codex“, ši įmontuota funkcija „… pasenusi ir bus pašalinta būsimoje laidoje“. Nežinau, kada jie paskelbė šį pranešimą, bet tai yra dar viena priežastis, kodėl turėtumėte naudoti „Jetpack“ parinktį arba naudoti papildinius. Bet kuriuo atveju, sukonfigūruokime pašto serverius ir atidarykite kai kuriuos prievadus, nes mums reikės šių nustatymų dirbant su papildiniais ��

Pirmiausia prisijunkite prie žiniatinklio prieglobos paskyros ir sukurkite naują el. Pašto abonementą. Daugelyje žiniatinklio prieglobos paskyrų šią parinktį rasite apsilankę „cPanel“ -> El. pašto paskyros. Sukurti el. Pašto abonementą jums nepavyks daug, turite jį pridėti (el. Pašto adresą) į savo „WordPress“ svetainę. Apsiginklavę savo naujuoju el. Pašto adresu eikite į Nustatymai -> Rašymas ir slinkite žemyn iki Skelbti el. Paštu skyrius. Laikas sukonfigūruoti savo pašto serverį.

„wordpress-core-post-via-email“

Įveskite išsamią informaciją, kaip parodyta žemiau:

 • Pašto serveris: Įveskite savo domeno vardą
 • Prievadas: 110
 • Prisijungimo vardas: Įveskite aukščiau sukurtą el. Pašto adresą
 • Slaptažodis: Įveskite aukščiau esantį el. Pašto adreso slaptažodį

Ar tu su manimi? Yra dar vienas mažas žingsnis. Jūs turite aplankyti www.domenų domenas.com/installdir/wp-mail.php analizuoti įrašus kiekvieną kartą, kai skelbiate naudodamiesi šia el. pašto paskyra.

Kur:

 • jūsų domenas.com – jūsų domeno vardas
 • installdir – kelias į jūsų „WordPress“ diegimą. Praleisti (pašalinti), jei „WordPress“ yra įdiegtas public_html aplankas

Pastaba: Skambina wp-mail.php rankiniu būdu yra sudėtingas, nerekomenduojamas ir greitai nebebus naudojamas. Čia yra alternatyva. Pridėkite šį kodą prie function.php failo ir patikrinkite, ar kas penkiolika (15) minučių nėra el. Laiškų:

funkcija retrieve_post_via_mail () {
praplaukite (); // Parodykite puslapį prieš pradedant pašto gavimą
if (gauti_transientą („gauti_postą_via_mail“)) {
grįžti; // paštas buvo patikrintas neseniai; netikrinti dar kartą
} else {// paštas nebuvo patikrintas daugiau kaip per 15 minučių
do_action ('wp-mail.php');
set_transient ('retrieve_post_via_mail', 1, 15 * MINUTE_IN_SECONDS); // dar kartą patikrinkite po 15 minučių.
}
}
add_action ('išjungimas', 'retrieve_post_via_mail');

Visi įrašai, kuriuos jūs paskelbiate šiuo metodu, bus nusiųsti tiesiai į juodraščių aplanką. Tačiau galite pasirinkti automatiškai skelbti įrašus be administratoriaus patvirtinimo „WordPress“ nustatymuose. Viskas priklauso nuo tavęs ;).

„WordPress Post“ el. Pašto papildiniai

Ir čia yra įskiepiai! Mes visi mėgstame papildinius, ar ne? Žinote, jie yra labai naudingi, lengvai montuojami ir įdomūs naudoti, ypač kai nereikia konfigūruoti milijono ir vienos parinkties. Rašiau el. Pašto papildinių, kuriuos radau, bendrą bruožą: jie nori pakeisti „WordPress“ funkciją „Skelbti el. Paštu“, kuri anksčiau ar vėliau suduos dulkes. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad kiekvienas iš šių papildinių siūlo daugiau funkcijų, susijusių su pranešimų publikavimu el. Paštu. Paskelbimas el. Paštu neturėtų būti iššūkis, kai tinkamai panaudosite bet kurį iš šių papildinių.

Nemokamas „WordPress“ papildinys

Nemokamas „WordPress“ papildinys

Pasak įskiepio autoriaus Wayne’o Alleno, „Postie“ suteikia jums galią skelbti tinklaraščio įrašus el. Paštu su pridėtomis patobulintomis funkcijomis, kurių nerasite pagrindiniame „WordPress“ įraše el. Pašto parinktyje. Įspūdingas reitingas 4,3 / 5,0 ir daugiau nei 225 000 atsisiuntimų galima drąsiai teigti, kad „Postie“ įgauna pagreitį. O gal žmonėms tiesiog patinka šis įskiepis, nes jis suteikia jums galimybę pridėti paveikslėlius ir vaizdo įrašus el. Paštu, automatiškai atsikratyti parašų el. Paštu, priskirti kategorijas ir atlikti daugybę kitų nuostabių dalykų. „Postie“ palaiko POP3, IMAP ir SSL.

Nemokamas „WordPress“ papildinys el. Paštu

Pranešimai el. Paštu Nemokamas „WordPress“ papildinys

Sukurta Kat Hagan, „Post by Email“ reitingas yra 4,4 / 5,0, kol jis vis dar yra beta versijos. Įskiepis siūlo keletą gerų funkcijų, tokių kaip POP3 ir IMAP serverių palaikymas, SSL, kad jūsų el. Laiškai būtų saugūs, PIN kodais pagrįsta apsauga, skirta atgrasyti nuo el. Pašto klastojimo, galimybė naudotis „WordPress“ įmontuotais vaidmenimis, priskirti žymas, kategorijas ir pasirinktines taksonomijas, „ahortcode“ funkcionalumas ir kt. Tiesiog įdiekite papildinį, sukonfigūruokite keletą parinkčių (kaip mes padarėme ankstesniame skyriuje) ir jūsų darbas bus baigtas!

Keletą valandų sunkiai ieškodamas, mano paieškoje pasirodė tik šie du papildiniai ir internetinė paslauga pavadinimu Posterous, kuri nebegalima. Daug kas nusivylė? Nebūkite, jums tiesiog reikia vieno iš papildinių ir jums viskas bus gerai.

Šis kamuolys dabar tavo teisme …

Ar kada skelbėte „WordPress“ tinklaraščio įrašus el. Paštu? Kokias pamokas išmokote? Ar žinote apie kitus pranešimus el. Paštu „WordPress“ įskiepiais? Prašome pasidalinti savo mintimis su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje. Laimingas paskelbimas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map