Kaip patikrinti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas

Kaip patikrinti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas

Jei ilgą laiką tvarkote „WordPress“ svetaines, tada žinote, kad svarbu reguliariai kurti atsargines kopijas. Atsarginės kopijos išgelbės jus nuo daugybės problemų, kilus nenumatytoms nelaimėms.


Svarbu ne tik reguliariai kurti atsargines kopijas, bet ir saugiai jas tvarkyti. Kodėl? Nes daugelis dalykų gali suklysti, pvz., –

 • Serveryje trūksta vietos saugykloje
 • Atsarginės kopijos gali tapti neprieinamos
 • Atsarginės kopijos gali būti sugadintos, užkrėstos kenkėjiška programine įranga
 • Atsarginė kopija gali būti neišsami ir pan

Dėl visų šių problemų atsarginės kopijos pasidaro nenaudingos.

Įsivaizduokite, kad jūsų svetainė mažėja, ir tada vienintelės jūsų atsarginės kopijos yra sugadintos arba neišsamios. Skamba varginančiai, tiesa? Galų gale visa atsarginių kopijų darymo esmė yra sugebėti jas atkurti iškilus poreikiui.

Čia naudinga atlikti atsarginių kopijų testavimą. Savo atsarginių kopijų išbandymas prieš atkuriant ateityje galėtų jus išgelbėti nuo daugybės kančių. Rekomenduojama, kad testavimas taptų neatsiejama bendros atsarginių kopijų strategijos dalimi. Reikėtų retkarčiais tikrinti savo svetainės atsargines kopijas, o ne išsaugoti jas įvykus nelaimei. Tokiu būdu būsite pasirengę ir galėsite greitai atkurti veikiančią atsarginę kopiją, kad jūsų svetainė būtų sukurta ir paleista.

Kaip veikia „WordPress“ atsarginių kopijų testavimas?

„WordPress“ yra sudėtinga ekosistema, susidedanti iš daugelio pagrindinių failų kartu su papildiniais ir temomis. Gyvenimas yra geras, kai jūsų svetainė veikia tinkamai. Tačiau iškilus problemai, pagrindinės priežasties išsiaiškinimas gali sukelti didžiulį skausmą. Viskas, ką norite padaryti, tai kuo greičiau grąžinti savo svetainę į normalią. Greitas sprendimas, pavyzdžiui, svetainės atkūrimas, atrodo viliojantis. Jei atsarginę atsarginę kopiją atkursite prieš tai jos neišbandę, gali būti dar blogiau, jei atsarginė kopija yra sugadinta ar neišsami.

Jei pirmiausia skirsite laiko atsarginėms kopijoms išbandyti, pasieksite šiuos dalykus:

 • Diagnozuokite, kodėl jūsų svetainė sumažėjo (naudodamiesi atsarginės kopijos kopija, kuri buvo paimta prieš pat tinklalapio nykimą).
 • Jei atsarginėje kopijoje pastebėsite klaidą, galite ją praleisti ir ieškoti geresnės kopijos.
 • Atsarginės kopijos taip pat suteikia vartotojams galimybę išbandyti modifikacijas nepaveikdamos aktyvios svetainės.
 • Galite patikrinti nesuderinamumo problemas ir pan.

Nors yra daugybė atsarginių kopijų bandymo pranašumų, procesas gali būti daug laiko reikalaujantis ir sunkiai įgyvendinamas. Įvertinkime pagrindinius iššūkius, susijusius su atsarginių bandymų atlikimu.

„WordPress“ atsarginių kopijų testavimo iššūkiai

Pirmiausia turite sukurti testavimo aplinką. Tai gali būti gana techniška, ypač jei turite kelias atsargines versijas, kurias reikia išbandyti. Jums gali tekti sukurti skirtingas testavimo aplinkas. Tokie įrankiai kaip „WampServer“ ar „DesktopServer“ gali padėti sukurti jūsų sistemoje vietinę aplinką. Arba, jei naudojate gerai valdomą „WordPress“ prieglobos planą, galbūt galėsite sukurti bandomąsias svetaines.

Bet kai turėsite bandomosios aplinkos sąranką, turėsite iš tikrųjų išbandyti atsargines kopijas. Tai galite padaryti rankiniu būdu arba naudodami papildinį. Pažvelkime į abu dalykus!

Kaip rankiniu būdu patikrinti atsarginę kopiją

Pirmasis pasirinkimas yra rankiniu būdu išbandyti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Turite atlikti du pagrindinius veiksmus.

1. Sukurkite ir atsisiųskite savo svetainės atsarginę kopiją.

Norėdami sukurti atsarginę savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją, turite padaryti visų failų kopijas. Galite atsarginę savo svetainės kopiją kurti naudodami „cPanel“ failų tvarkyklę, norėdami atsisiųsti „WordPress“ aplanką, arba naudodami SFTP, kad peržiūrėtumėte ir atsisiųstumėte failus. Šis vadovas, kaip sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją, apima visus veiksmus ir įrankius, kad būtų galima atlikti darbą.

2. Nusiųskite atsarginę kopiją savo vietinėje svetainėje.

Dabar savo vietinėje sistemoje turėsite sukurti laikiną „WordPress“ svetainę, kad galėtumėte įkelti ir išbandyti atsarginę kopiją.

Norėdami sukurti „WordPress“ svetainę, naudokite „Desktopserver“ ar panašią programinę įrangą. Paruoštą atsarginę kopiją įkelkite į vietinę svetainę naudodami parinktį „Eksportuoti arba importuoti svetainę“. (Atminkite, kad šia funkcija gali naudotis tik „DesktopServer Premium“ vartotojai.)

„DesktopServer“ atsarginės kopijos

Kai įkelsite atsarginę kopiją ir svetainė bus paruošta, galėsite pradėti išbandyti vietinę svetainę.

Daugiau apie „DesktopServer“

Kaip matote, rankiniu būdu išbandyti nėra visiškai lengva ir jums reikia naudoti įrankius. Be viso to, jūs turite turėti techninių žinių, kad galėtumėte išspręsti visas problemas, kylančias bandymų metu. Panaudoti papildinį yra daug lengviau.

Kaip patikrinti atsargines kopijas naudojant papildinį

Rankiniu būdu išbandyti atsarginę kopiją gali būti sunku. Štai kodėl daugelis vartotojų norėdami naudoti atsargines kopijas bando naudoti įrankį ar papildinį. Naudodami papildinius galite sukurti testavimo aplinką vienu mygtuko paspaudimu. Jei jūsų „WordPress“ atsarginiame papildinyje yra dar geresnė bandymo aplinka, nes tada jums nebereikia atsisiųsti ir vėliau įkelti savo atsarginių kopijų į bandymo aplinką.

Šiame skyriuje parodysime, kaip išbandyti atsargines kopijas „BlogVault“ atsarginių kopijų kūrimo paslaugos.

Gaukite „BlogVault“

Nors yra daugybė atsarginių paslaugų pasirinkimo galimybių, „BlogVault“ yra vienintelė, sukurianti testavimo aplinką savo serveryje. Proceso vykdymo našta tenka „BlogVault“ serveriams, o ne jūsų, o tai reiškia, kad jūsų tiesioginė svetainė lieka nepakitusi. Ir su ja Testo atkūrimas funkcionalumo, „BlogVault“ automatiškai atkuria atsarginę kopiją bandymo aplinkoje (paprastai vadinamoje inscenizacija). Testavimo aplinka pasibaigia per vieną savaitę, per kurią galite ištirti atsargines kopijas ir, būdami patenkinti, atkurkite pasirinktą atsarginę kopiją nesulaužydami prakaito..

Taigi išbandykime!

1. Sukurkite ir nustatykite savo „Blogvault“ paskyrą.

Sukurti paskyrą ir pridėkite savo svetainę prie informacijos suvestinės.

Sukurkite „BlogVault“ paskyrą

Kai tik pridėsite svetainę prie „BlogVault“ informacijos suvestinės, papildinys imsis atsarginės jūsų svetainės atsarginės kopijos. Tai gali užtrukti, ir jūs būsite informuoti, kai viskas bus padaryta.

2. Pasirinkite atsarginę kopiją, kurią norite išbandyti.

Tada pasirinkite pasirinktą svetainę (jei pridėjote daugiau nei vieną svetainę) ir prietaisų skydelyje spustelėkite Atsarginės kopijos skyrius.

„Blogvault“ atsarginės kopijos

Tada kitame puslapyje spustelėkite parinktį, kuri atrodo kaip debesis. Tai yra Testo atkūrimas mygtuką.

„Blogvault“ testo atkūrimas

Taip pat turėsite pasirinkti Atsarginė versija ir PHP versija norite išbandyti. Nepamirškite paspausti Pateikti.

„Blogvault“ atsarginė ir PHP versija

Bandomoji atsarginė kopija atkuriama per kelias minutes ir dabar pats laikas patikrinti, ar atsarginė kopija veikia.

„Blogvault“ atkurta atsarginė kopija

3. Eikite į testavimą!

Spustelėkite Apsilankykite „Test Restore“ mygtuką.

„Blogvault“ apsilankymas „Test Restore“

Jūsų bus paprašyta įvesti savo kredencialus iš ankstesnio puslapio.

„Blogvault“ kredencialai

Prisijungę turėtumėte pamatyti savo svetainėje atkurtą atsarginę kopiją.

Jei norite išbandyti kitą atsarginę kopiją, tiesiog ištrinkite bandymo svetainę ir sukurkite naują. Pradėkite nuo pradžių ir tiesiog pasirinkite kitą atsarginę versiją, kurią išbandysite.

Suradę ieškomą atsarginę kopiją, spustelėkite norėdami suaktyvinti ir atkurti tą konkrečią versiją.

Automatiniai įrankiai, tokie kaip „BlogVault“, pašalina rūpesčius ir riziką, susijusią su atsarginių atsarginių kopijų darymu rankomis. Tai taip paprasta, kaip paspausti kelis mygtukus! Ir kaip minėta anksčiau, jūsų serveriui nėra jokio streso (nes viskas daroma „Blogvault“ pabaigoje).

Sužinokite daugiau apie „BlogVault“


Nelaimė ištinka tada, kai mažiausiai to tikiesi. Geriau būk saugus, nei atsiprašau, tiesa!

Labai rekomenduojama retkarčiais tikrinti atsargines kopijas. Kai viskas vyksta į pietus, jūs žinote, kad turite saugos tinklą, ant kurio galite atsigręžti. Galite būti tikri, kad tai vienas, be jokių skylių.

Ar turite daugiau patarimų, kaip išbandyti svetainių atsargines kopijas? Ar kiti įrankiai, kuriuos rekomenduotumėte? Praneškite mums komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map