Pagerinkite „WordPress“ svetainės saugą

Kaip pagerinti „WordPress“ svetainės saugą

Visi žino, kad svarbiausias prioritetas turėtų būti jūsų „WordPress“ svetainės saugumas. Bet 9 kartus iš 10 to nėra. Yra daugybė būdų, kaip pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės saugą, ir daugelis jų yra greitai ir lengvai nustatyti. Galbūt laikas atkreipti dėmesį į savo svetainės saugumą.


Šiame straipsnyje apžvelgsime svetainės saugumo svarbą ir tai, kas gali suklysti, jei nepaisysite jos. Tada aptarsime įgyvendinamas užduotis, kurias galite įgyvendinti, saugos papildinius, kuriuos galite naudoti, ir „WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimo svarbą..

Saugumo svarba

Saugumas yra nepaprastai svarbi problema visiems svetainių savininkams. Kenkėjiška programinė įranga, kurią tinklalapiuose dažnai įdiegia įsilaužėliai, radę trūkumų ir pažeidžiamumų, gali skleisti virusus ir klaidas. Tai gali padaryti neapsakomą žalą jūsų svetainei ir kompiuteriui, o tai daro didelę įtaką jūsų verslui.

Saugumo pažeidimai gali sulėtinti jūsų svetainę ir sukurti neigiamą vartotojo patirtį. Tai gali pakenkti jūsų prekės ženklo reputacijai ir galiausiai prarasti lankytojus, pardavimus ir klientus. Ir tai gali tapti daug blogiau. Kenkėjiška programa gali pavogti klientų informaciją, asmeninius ir finansinius duomenis ir sunaikinti jūsų svetainę. Tai gali sukelti ilgalaikį pajamų praradimą, taip pat gali kainuoti laikas, pastangos ir emocinė gerovė.

Saugumo priemonių įgyvendinimas turėtų būti pagrindinis visų interneto svetainių administratorių prioritetas. Taigi, ką galite padaryti, kad pagerintumėte savo „WordPress“ svetainės saugumą ir saugotumėte ją?

Ar jūsų svetainė jau buvo pažeista??

„WordPress“ senumo nuskaitymas

Daugelio žmonių svetainėms jau iškilo pavojus ir jie net nežino, kad tai įvyko. Puikus būdas įsitikinti savo svetainės sauga yra naudoti saugos tikrintuvą.

„WordPress“ saugos nuskaitymas yra internetinis saugos skaitytuvas, kuris patikrins jūsų svetainės pažeidžiamumą. Pagrindinis nuskaitymas yra nemokamas, tačiau norint naudotis patobulinta paslauga, jums reikės naujovinti į vieną iš jų narystės planų. Tikrinami jūsų programų saugumas, „WordPress“ saugumas, prieglobos aplinka ir jūsų žiniatinklio serveris. Tai suteiks jums aiškų supratimą apie savo svetainės saugumą ir leis jums žinoti apie bet kokius pažeidimus. „Sucuri“ taip pat siūlo nemokamas svetainės patikrinimas kuriame bus ieškoma kenkėjiškų programų, klaidų ir programinės įrangos atnaujinimų.

Visada atnaujinkite savo svetainę

Pagerinkite savo „WordPress“ svetainės saugumą

Tai skamba paprastai, tačiau vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti savo svetainės saugumą yra užtikrinti, kad nuolat atnaujintumėte. Atnaujintos „WordPress“ versijos, temos ir papildiniai padeda nustatyti ir išvengti galimų saugos pažeidimų taškų.

Naudokite naujausią „WordPress“ versiją

Kiekvieną kartą išleidžiant naują „WordPress“ versiją, saugumas pagerinamas ir pažeidžiamumai ištaisomi. Naujausia versija yra pati saugiausia, todėl atnaujinkite ją kuo greičiau.

Geriausia temų ir papildinių praktika

Atnaujindami savo temą ir papildinius, jūsų svetainė patirs mažiau kenksmingos veiklos. Informacijos apie temas ir papildinius naujiniai dažnai rodomi prietaisų skydelyje. Jei esate kažkas, kuris to nepaiso, laikas pakeisti savo kelią.

Kur įmanoma, visada sumažinkite kuo mažiau įskiepių, kuriuos naudojate savo svetainėje. Kuo mažiau papildinių, tuo mažiau galimų problemų. Visada įdiekite papildinius iš patikimo šaltinio ir neatsisiųskite nemokamų priedų nemokamai iš neleistinų šaltinių. Pašalinę nenaudojamas temas ir papildinius, taip pat galite pagerinti savo svetainės greitį ir saugumą.

Apsaugokite savo prisijungimo puslapį

Pagerinkite savo svetainės saugumą

Jūsų prisijungimo puslapis gali būti labai pažeidžiamas kenkėjiškų išpuolių, jei jis nėra tinkamai apsaugotas. Norėdami pagerinti savo „WordPress“ svetainės saugumą, visada naudokite neaiškų vartotojo vardą. Administratorius ar jūsų vardas nėra saugus pasirinkimas. Jūsų slaptažodį taip pat turėtų sudaryti atsitiktinis raidžių, skaičių ir specialiųjų simbolių rinkinys. Labai rekomenduojama pakeisti slaptažodį kas 90 dienų.

Pradėkite naudoti „LastPass“

„LastPass“

„LastPass“ prisimena visus jūsų vartotojo vardus ir slaptažodžius ir saugo juos, todėl jums to nereikia. Tai gali sugeneruoti jums stiprius slaptažodžius, todėl sutaupysite laiko sugalvoti juos patys. Tai taip pat suteikia galimybę nustatyti dviejų veiksnių autorizaciją, suteikiant papildomą apsaugą jūsų sąskaitos informacijai.

Naudokite prisijungimo užrakinimą

Prisijungimo užraktas

Prisijungimo užraktas yra nemokamas „WordPress“ papildinys, ribojantis bandymų prisijungti skaičių. Jei per tam tikrą laiką bandoma daugiau nei tam tikras prisijungimo bandymų skaičius iš to paties IP diapazono, įskiepis blokuoja visus kitus bandymus. iš to diapazono. Tai padeda išvengti slapto slaptažodžio aptikimo ir suteikia jūsų svetainei dar vieną saugos lygį.

Įdiekite „WordPress“ saugos papildinį

Vienas iš svarbiausių būdų pagerinti „WordPress“ svetainės saugumą yra įdiegti saugos papildinį. Yra daugybė pasirinkimo galimybių, todėl pažvelkime į porą geriausių.

Viskas viename – sauga ir ugniasienė

Viskas viename WP sauga

Viskas viename – sauga ir ugniasienė yra nemokamas ir lengvai naudojamas „WordPress“ papildinys, kuris užtikrins jūsų svetainės saugumą. Įdiegus naujausią „WordPress“ saugumo praktiką ir metodus, tai sumažina atakų riziką.

Papildinys užtikrina vartotojo abonemento, prisijungimo ir registracijos saugumą. Be kitų kitų funkcijų, ji turi ugniasienės funkcijas, saugos skaitytuvą ir apsaugo nuo žiaurios jėgos išpuolių. Ji taip pat naudoja klasifikavimo sistemą, parodančią, kaip gerai jūsų svetainė yra apsaugota pagal jūsų suaktyvintas saugos funkcijas. Populiarus ir galimas papildinys „Viskas viename“ sauga ir ugniasienė yra puikus pasirinkimas, jei ieškote nemokamo papildinio, kuris padėtų apsaugoti jūsų svetainę..

Sucuri saugumas

Securi

„Sucuri Security“ yra galingas aukščiausios kokybės sprendimas, galintis išvalyti nulaužtą svetainę ir užtikrinti nuolatinę apsaugą. Pateikiamos patobulintos funkcijos, įskaitant nuolatinį kenkėjiškų programų ir įsilaužimų tikrinimą, kenkėjiškų programų pašalinimą ir valymą, svetainių programų ugniasienę ir daug daugiau. „Sucuri Security“ taip pat teikia paramą internetu ištisą parą, todėl nepaisant saugumo įvykio, padėti turi profesionali reagavimo komanda.

Šis sprendimas nėra pigus, jo pagrindinis paketas prasideda nuo 199,99 USD per metus. Tačiau šis iniciatyvus ir reaktyvus požiūris į svetainės saugumą užtikrins jūsų svetainės saugumą ir suteiks ramybės. Taigi abejotinai verta pinigų. Tačiau taip pat yra populiarus nemokamas „Sucuri“ papildinys galima iš „WordPress.org“ papildinių katalogo.

Nustatykite savo kompiuterio antivirusinę apsaugą

Nortonas

Jei jūsų kompiuteryje yra pavojus, įsilaužėliai gali turėti prieigą prie jūsų „WordPress“ svetainės arba rasti prisijungimo duomenis iš išsaugotų naršyklės slaptažodžių. Todėl būtina antivirusinė jūsų kompiuterio apsauga.

„Norton Antivirus Security“ programinė įranga apsaugo jūsų kompiuterį nuo kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų, virusų ir dar daugiau. Įdiegę programą, ji reguliariai nuskaito automatinį nuskaitymą, kad užtikrintai galėtumėte prisijungti prie interneto. Svarbiausia, tai reiškia, kad jūsų „WordPress“ svetainė negali būti sugadinta per kompiuterį.

Visada kurti atsarginę kopiją

„VaultPress“

Nepaisant to, kad įgyvendinote daugybę saugumo strategijų, niekas nėra 100% patikima. Jei pažeisite saugą ir prarasite savo svetainę bei jos duomenis ir turinį, sukurdami atsarginę kopiją sutaupysite laiko, pinigų ir net galbūt jūsų verslo bei reputacijos..

„VaultPress“ yra galingas įrankis, siūlantis „WordPress“ svetainių patobulintą atsarginę kopiją ir apsaugą. Ši turtinga paslauga teikia kasdienines atsargines kopijas ir kenkėjiškų programų nuskaitymą, be daugelio kitų dalykų. Svarbiausia, kad jis siūlo automatinius atkūrimus, taigi, jei jūsų svetainė yra nulaužta, tada ją galima greitai ir lengvai atkurti.

Jei jums reikia pagalbos, būtinai perskaitykite mūsų vadovą, kuriame aprašoma, kaip sukurti „WordPress“ žiniatinklio sistemos atsarginę kopiją.

Paskutinės mintys, kaip pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės saugą

Kaip ir visi aukščiau pateikti patarimai, visada svarbu naudoti patikimą prieglobos paslaugą. Nors ir gana brangi, „WP Engine“ yra saugi „WordPress“ orientuota prieglobos įmonė, teikianti aktyvią apsaugą, kad jūsų svetainė būtų saugi. Tikriausiai lengviau perkelti „WordPress“ svetainę į naują žiniatinklio prieglobą, nei jūs manote.

Naudojant aukščiausio lygio žiniatinklio prieglobos paslaugą ir įgyvendinus šio straipsnio papildinius, patarimus ir gudrybes, jūsų svetainė turės daugiau šansų nei dauguma saugiai..

Kokių saugos patarimų turite „WordPress“ svetainei apsaugoti? Prašome pasidalinti komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map