Svarbiausi „WordPress“ saugos patarimai, kaip padidinti saugumą

Svarbiausi „WordPress“ saugos patarimai, kaip padidinti saugumą

Jei norite sukurti svetainę, kuri lankytojus sugrąžins, jums reikės skirti daug laiko ir galbūt pinigų. Galiausiai paskutinis dalykas, kurio norėtumėte, yra tai, kad jūsų svetainė būtų pažeista ar nulaužta. Paprasčiau tariant, svetainės saugumo užtikrinimas turėtų būti pagrindinis prioritetas – tiek kuriant, tiek vėliau.


Laimei, „WordPress“ gana lengvai apsaugo jūsų svetainę. Galite atlikti daugybę paprastų žingsnių, kartu su daugybe patikimų papildinių, kuriuos galite naudoti ir kurie teikia sudėtingesnes saugos funkcijas. Apskritai, norint suformuoti savo svetainę, reikės stebėtinai mažai pastangų ir, tikėtina, naudosite ilgainiui.

Norėdami pradėti, mes paaiškinsime penkis svarbiausius patarimus, kaip sugriežtinti jūsų „WordPress“ svetainės saugumą. Pradėkime nuo pagrindų!

1. Reguliariai sukurkite savo svetainės atsargines kopijas

„UpdraftPlus“ papildinys.

Palaikyti savo svetainės atsarginę kopiją yra paprasta naudojant papildinį, pvz „UpdraftPlus“.

Svarbu pirmiausia pripažinti, kad nesvarbu, ką darote siekdami apsaugoti savo svetainę, visada yra tikimybė, kad kažkas gali nutikti. Trumpai tariant, jokia saugumo priemonė negali užtikrinti šimtaprocentinės apsaugos, todėl labai svarbu išlaikyti jūsų svetainės atsarginę kopiją. Tokiu būdu, jei ištiko nelaimė, turite būdą atsigauti.

Taip pat labai rekomenduojama pasidaryti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją prieš atliekant svarbius pakeitimus, todėl pirmiausia atsižvelgiame į šį patarimą. Dauguma toliau pateiktų pasiūlymų yra susiję su papildinių diegimu ir vartotojo informacijos modifikavimu. Prieš pradėdami įgyvendinti bet kurį iš jų, norėsite sukurti atsarginę kopiją..

Norėdami pradėti, pasitarkite su savo prieglobos teikėju, nes jis jau gali sukurti atsargines kopijas jums. Jei ne – arba jei norite padidinti saugumą, apsvarstykite galimybę įdiegti tinkamą saugos papildinį. Mes rekomenduojame „UpdraftPlus“ dėl patogumo ir patikimumo. Nesvarbu, kokį sprendimą pasirinksite, įdėkite įprastas svetainės atsargines kopijas ir saugokite jas kur nors saugiai.

2. Atnaujinkite „WordPress“ pagrindą, temas ir papildinius

Papildinys, kurį reikia atnaujinti.

Informacijos suvestinė įspės jus, kai bus svarbių naujinių.

Kaip ir kuriant atsargines kopijas, būtina reguliariai atnaujinti savo svetainę. „WordPress“ yra pagrindinis taikinys įsilaužėliams, atsižvelgiant į jo populiarumą, todėl dažnai kyla naujų grėsmių saugumui. Laimei, „WordPress“ į šias grėsmes atsižvelgia labai rimtai, paleisdama ir automatiškai įdiegdama dažni saugos atnaujinimai.

Pasirinkę „WordPress“ kaip savo pasirinktą platformą, reiškia, kad jau pradedate nuo dešinės kojos. Tačiau vis tiek svarbu įsitikinti, kad visos jūsų svetainės dalys yra atnaujintos. Pagrindiniams „WordPress“ atnaujinimams reikės rankinio įsikišimo, nes jie dažnai daro reikšmingus pakeitimus – ir tas pats pasakytina apie visus įdiegtus papildinius ir temas. Laimei, atlikti šiuos atnaujinimus yra paprastas procesas – tiesiog nepamirškite pirmiausia pasidaryti atsarginės svetainės kopijos!

3. Pasirinkite „Tvirtas“ vartotojo vardą ir slaptažodį

„WordPress“ slaptažodžių generatorius.

„WordPress“ gali padėti sukurti stiprius, sunkiai įsimenamus slaptažodžius.

Kurdami vartotojo vardą ir slaptažodį, kad prisijungtumėte prie svarbios paslaugos, norėsite pasirinkti sunkiai atspėjamus kredencialus. Tas pats principas galioja ir jūsų „WordPress“ svetainei. Jei asmuo (ar botas) gali pasiekti jūsų sąskaitą, jie galės nemokamai valdyti jūsų svetainę ir jos duomenis.

Taip pat kyla pagunda laikytis numatytųjų administratorius vartotojo vardą, tačiau mes griežtai rekomenduojame jo nedaryti. Galų gale, tai yra pirmas dalykas, kurį įsilaužėliai atspės, jei jie nori nulaužti jūsų slaptažodį. Vietoj to eikite naudodami naudotojo vardą, kurį sunku nuspėti, arba naudokite el. pašto adresą. Kalbant apie slaptažodį, lengviausias sprendimas yra naudoti įmontuotą „WordPress“ slaptažodžių generatorių – jis suteiks jums tiek atsitiktinių, tiek saugių dalykų..

Jei dar nesukūrėte savo „WordPress“ svetainės, atlikdami diegimą galite tiesiog įgyvendinti šiuos pasiūlymus. Tačiau jei jau turite svetainę ir apgailestaujate dėl pasirinktų kredencialų, nesijaudinkite. Tu gali Atstatyti slaptažodį ir pakeiskite vartotojo vardą kada norite.

4. Apribokite trečiųjų šalių prieigą prie savo svetainės

„WordPress“ vartotojo vaidmenų ekranas.

Svarbu atidžiai apsvarstyti leidimus, kuriuos suteikiate kitiems vartotojams.

Yra informacijos saugumo koncepcija, vadinama „mažiausių privilegijų principas“, Kuriame teigiama, kad niekada neturėtumėte suteikti vartotojui ar programai daugiau prieigos, nei būtina. Tai yra pagrindinis, bet labai svarbus aspektas, nes tai yra geriausias būdas apriboti saugumo pažeidimų ir piktnaudžiavimo informacija galimybę.

Prieigos apribojimas yra gyvybiškai svarbus, kai jūsų svetainėje lankosi daug skirtingų vartotojų. Tačiau jis vaidina vaidmenį, net jei jūs vienintelis rodote laidą, nes jis taip pat taikomas prieigai prie papildinių. Laimei, yra keletas paprastų priemonių, kurių galite imtis, norėdami apriboti trečiųjų šalių prieigą:

 • Suteikite vartotojams tik jiems reikalingus leidimus. Pvz., Nesuteikite administratoriaus prieigos tiems, kuriems reikia tik rašyti žinutes.
 • Panašiai suteikite prieigą prie jūsų svetainės papildiniams ir temoms tik tada, kai jums jų tikrai reikia, ir įsitikinkite, kad jie yra patikimi ir saugūs.
 • Pašalinkite naudotojų prieigą tiems, kuriems jos nebereikia, ir pašalinkite temas ir papildinius, kai nustojate juos naudoti.
 • Atidžiai sukonfigūruokite aplanko ir failo teises.

Įskiepiai ir temos yra nepaprastai naudingi įrankiai, ir gali būti puiku turėti komandą, kuri jums padės jūsų svetainėje. Tiesiog įsitikinkite, kad jūs galiausiai kontroliuojate, kas gali pasiekti ir naudoti jūsų svetainę ir jos duomenis.

5. Įdiekite išsamų saugos papildinį

„Wordfence“ saugos papildinys.

Papildiniai, tokie kaip „Wordfence“ saugumas gali suteikti jums daugybę gyvybiškai svarbių funkcijų.

Jau minėjome keletą papildinių, kurie vykdo specifines su saugumu susijusias užduotis. Tačiau yra ir kitų išsamių parinkčių, kurios patenkins didžiąją dalį jūsų svetainės saugumo poreikių. Tai gali būti taupymo laikas realiu laiku, o jei pasirinksite gerai palaikomą, jis bus reguliariai atnaujinamas, kad būtų galima valdyti naujas grėsmes ir rūpesčius..

Žinoma, kai ieškote saugos papildinio, labai svarbu pasirinkti patikimą ir patikimą. Ieškokite geriausių vartotojų įvertinimų ir teigiamų atsiliepimų, patikrinkite, kaip dažnai jis atnaujinamas, ir pagalvokite, kiek paramos teikia kūrėjas.

Galite rasti daugybę saugos papildinių, naudodamiesi „WordPress“ papildinių katalogas. Vis dėlto, jei nežinote, su kuo kreiptis, rekomenduojame „Wordfence“ saugumas. Tai, be abejo, populiariausias „WordPress“ saugos papildinys ir siūlo pagrindines saugos parinktis, ugniasienę ir kitas blokavimo funkcijas. Tai taip pat įgalina dviejų veiksnių autentifikavimą, taip pat reguliarų jūsų svetainės, duomenų ir srauto nuskaitymą ir stebėjimą.

Jei „Wordfence“ nėra viskas, ko ieškote, taip pat galite pasirinkti tokias alternatyvas kaip „iThemes“ sauga (kuris taip pat sukuria reguliarias atsargines kopijas) ir Sucuri saugumas (kuris stebi ir registruoja viską, kas vyksta jūsų svetainėje). Nepriklausomai nuo to, kurį papildymą pasirinksite, greitoji „Google“ paieška turėtų parodyti daugybę vadovėlių, kaip pradėti.


Saugumo užtikrinimas nėra pati įdomiausia „WordPress“ svetainės kūrimo dalis, tačiau nereikėtų mažinti jos svarbos. Kuo daugiau minčių ir pastangų įdėsite į savo svetainės saugumą, tuo mažesnė tikimybė patirti nelaimę. Dabar atlikdami kelis pagrindinius veiksmus, kad apsaugotumėte savo svetainę, vėliau gausite nusipelniusią ramybę.

Ar turite klausimų, kaip apsaugoti „WordPress“ svetainę? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map