Dažniausios „WordPress“ SEO klaidos svetainėje

Dažnos „WordPress“ SEO klaidos svetainėje

„WordPress“ gana gerai optimizuotas paieškos varikliams, bet jis nėra tobulas. „WordPress“ SEO klaidų, kurias daro vartotojai, yra daug. Tiksliau sakant, „WordPress“ reikia pagalbos rankos dviejose srityse:


 1. Papildomos funkcijos, tokios kaip patobulintas SEO įskiepis, pvz., Mielių SEO.
 2. Veiksmingas vietoje esančių SEO priemonių taikymas.

Galų gale, tu yra atsakingi už tai, ar jūsų svetainė yra optimizuota paieškos sistemų rezultatų puslapiuose (SERP). Jei nesivadovaujate pagrindiniais SEO pagrindais, visi jūsų įdiegti papildiniai ar valdikliai bus mažai naudingi.

Atsižvelgdamas į tai, aš parašiau šį dažniausiai pasitaikančių „WordPress“ SEO klaidų sąrašą ir rekomendacijas, kaip jų išvengti. Pirmiausia sutelksime dėmesį į klaidas, būdingas atskiriems įrašams ir puslapiams. Tada apie klaidas, kurios gali turėti pasekmių visoje svetainėje. E. g. problemos, kurios gali turėti didelę įtaką jūsų svetainės gebėjimui reitinguoti pagal svarbius raktinius žodžius. Jei pastebėsite, kad jūsų svetainė nukentėjo dėl kai kurių šių klaidų, jas ištaisius, gali smarkiai pasikeisti paieškos variklių srautas į jūsų „WordPress“ svetainę..

1. Neatnaujinkite savo nuolatinės nuorodos

Jūsų nuolatinė nuoroda yra gera dėl dviejų dalykų:

 1. Nurodykite savo svetainės lankytojams, kas yra puslapis
 2. Nurodomas tinkamumas paieškos sistemoms

Taigi turėtumėte įsitikinti, kad jūsų nuolatinės nuorodos struktūra yra tinkamai apibrėžta pagrindinės programos skiltyje „Nustatymai“> „Pastovios nuorodos“:

Pastovių nuorodų nustatymai
Kaip matai, Pastoviosios nuorodos nustatomos pagal įrašo (arba puslapio) pavadinimą. Tokį formatą aš paprastai rekomenduočiau. Jei norite, kad jūsų svetainės turinys tam tikru būdu atitiktų datą (pvz., Naujienų straipsniai), galbūt norėsite pridėti datą prie savo nuolatinės nuorodos. Tačiau daugumoje tinklaraščių prasmingiausia naudoti įrašo pavadinimą.

Kai teisingai nustatysite savo nuolatinės nuorodos struktūrą, norėsite įsitikinti, kad kiekvienos jūsų įrašo nuolatinės nuorodos yra tinkamai optimizuotos atsižvelgiant į konkrečius jūsų taikomus raktinius žodžius. Pavyzdžiui, čia yra šio įrašo nuolatinė nuoroda:

Pastovi nuoroda

Kaip matote, jis tiesiog neatspindi viso pavadinimo (būtent tai nuolatinė nuoroda „WordPress“ daro pagal nutylėjimą). Aš jį pakeičiau, kad sutelktų dėmesį tik į svarbiausius antraštės raktinius žodžius, kurie bus naudingi „Google“ aiškinant aktualumą..

2. Neoptimizuokite savo pranešimo SERP pateikimo

Viena iš daugelio priežasčių, kodėl aš laikau Yoast SEO įskiepį (minimą šio įrašo pradžioje) yra tokia neįkainojama, jo optimizavimo parinktys / puslapis / puslapis. Čia yra „Yoast“ įrašų parinkčių ekrano kopija:

Yoast SEO fragmentų nustatymai

Jei neoptimalizuojate savo įrašų ir puslapių užpildydami aukščiau esančius laukus, praleidžiate keletą gudrybių:

 • Susitelkimo raktinis žodis leidžia įvertinti, kaip tinkamai optimizuotas jūsų įrašas / puslapis kaip pagrindinis raktinis žodis.
 • SEO pavadinimas leidžia jums pakoreguoti savo pavadinimo žyma (priešingai nei paties turinio antraštė), kad būtų patogesnės paieškos sistemoms.
 • Meta aprašymas leidžia jums sukurti rankinį savo puslapio / įrašo aprašą. Tai bus rodoma SERP ir kitose vietose (pvz., Socialinės žiniasklaidos svetainėse). Rankinių aprašymų rašymas gali turėti nepaprastai teigiamą poveikį paspaudimų rodikliams.

Įsitikinkite, kad kiekvienas jūsų svetainės puslapis ir įrašas yra suredaguoti taip, kad būtų rodomi SERP.

3. Prastas tarpusavio ryšys

Ryšys tarp tinklaraščio įrašų jūsų svetainėje yra keletas privalumų. Tai gali būti tokie dalykai, kaip žemesni atmetimo rodikliai arba padidėjęs vartotojų įsitraukimas. Bet SEO tikslams mums rūpi aktualumas.

Paprasčiau tariant, jei „Google“ mato, kad jūs susiejate su kontekstiniais savo svetainės puslapiais, jie geriau supras jūsų svetainės aktualumą visai tam tikrai temai. Efektyvus susiejimas gali parodyti tam tikro puslapio tinkamumą temai. Bet tai dar ne viskas. Tai taip pat gali padidinti bendrą visos temos reitingą (nes jūsų svetainė pripažinta autoritetu).

Svarbiausia yra dažnai susieti (bet tik tada, kai tai aktualu) ir naudoti daug raktinių žodžių turinčius inkaro tekstus. Vietoj „sužinoti daugiau, paspauskite čia“, Rašykite„ Sužinokite daugiau apie šunų dresūra“. Įskiepis, kuris, mano manymu, yra labai naudingas norint greičiau ir lengviau susieti ryšius, yra „Link Whisper“. Peržiūrėkite mūsų „Link Whisper“ apžvalgą, jei norite sužinoti daugiau.

4. Prastas išorinis susiejimas

Nors tai gali atrodyti prieštaringi, reguliariai galite daryti teigiamą įtaką jūsų paieškos sistemos reitingavimui nuorodų į svarbias ir autoritetingas išorines svetaines. Taip yra dėl dviejų priežasčių:

 1. Atitikties koeficientas, kaip aptarta aukščiau esančiame sujungimo skyriuje
 2. „Google“ mėgsta, kad svetainės nukreiptų į kitas – lygiai taip pat, kaip medicinos žurnalas cituoja kitus tyrimus

Paprasčiau tariant, jei jūsų svetainėje nėra nuorodų į išorines svetaines, „Google“ tai laikys ženklu, kad jūsų turinys nėra ypač vertingas. Taigi įsitikinkite, kad reguliariai susiejate savo aktualias ir patikimas svetaines ir tinklaraščius. Pavyzdžiui, mes manome, kad „Yoast“ yra autoritetas visuose „WordPress SEO“ dalykuose, ir apie juos yra puikus straipsnis kodėl svarbūs siunčiami saitai.

5. Prastas vaizdo optimizavimas

Kalbant apie įprastas „WordPress“ SEO klaidas, dažniausiai matau blogą vaizdo optimizavimą. Paieškos sistemos negali matyti teksto vaizdo pavidalu, todėl kalbant apie mediją turite šiek tiek palaikyti jų ranką. Kaip čia pavaizduota „WordPress“ laikmenų įkėlimo programoje, čia pateikiamos alt ir pavadinimo žymos:

seo-vaizdo optimizavimas

SEO pasaulyje vyksta begalinės diskusijos apie tai, kaip svarbios yra atitinkamai „alt“ ir „title tags“. Užuot švaistęs tam savo laiką, aš paprasčiausiai pridedu tekstą prie abiejų. Kalbant apie šias žymas, turėtumėte sutelkti dėmesį tiek į SEO, tiek į pritaikomumą.

Daugeliui žmonių (pvz., Regos negalią turintiems ar mobiliųjų įrenginių vartotojams) vaizdai gali būti nematomi, tokiu atveju jie matys aukščiausią tekstą. Todėl jis turėtų būti apibūdinantis vaizdą, kartu atkreipiant dėmesį į raktinius žodžius, susijusius su turiniu. Nepamirškite į logotipus, etiketes ir visus navigacinius vaizdus įtraukti aukščiausio ir antraštės teksto. Jie visi yra naudingi teikiant paieškos sistemoms geresnį kontekstą, susijusį su jūsų svetainės tema. Bet tai tik ledkalnio įvaizdžio viršūnė. Galite naudoti šį vadovą, kaip optimizuoti vaizdus, ​​kad sužinotumėte daugiau būdų, kaip tobulinti vaizdą greičiui ir SEO.

6. Prastas klasifikavimas / žymėjimas

Tai tikras naminių gyvūnėlių myliukas – puslapiai, susieti su daugybe kategorijų ir žymų. Kaip paieškos variklis turi įprasminti įrašą, siejamą su plačiu raktinių žodžių spektru?

Klasifikuokite ir žymėkite pasirinktinai ir konkrečiai. Turėtumėte turėti labai ribotą kategorijų skaičių (paprastai mažiau nei 10, su tam tikromis išimtimis) ir ribotą skaičių žymų (galbūt ne daugiau kaip 50). Jei žymos kategorija buvo naudojama tik keletą kartų, ji greičiausiai neverta egzistuoti.

Aš stengiuosi, kad viskas būtų paprasta, kai kalbame apie „WordPress“ įrašus ir taksonomijas – mažiau yra daugiau. Savo tinklaraštyje kiekvieną įrašą susieju tik su viena kategorija ir sauja labai svarbių žymų. Tokiu būdu aš sukuriu kontekstą atitinkančius taksonomijos puslapius, kuriuos „Google“ mato tinkamus reitinguoti.

Gerai sukonstruoti kategorijų ir žymų puslapiai suteikia paieškos sistemoms daug konteksto. Tokiu būdu jie gali susidaryti mintį apie jūsų svetainės aktualumą konkrečiai temai ir jie taip pat gali būti vertinami atskirai. Jei nuspręsite sudėti kokybės kategorijos ir žymų puslapius, nepamirškite įsitikinti, kad jie nustatyti kaip indeksuojami. Norėdami sužinoti daugiau apie geriausią praktiką, kai reikia suskirstyti į kategorijas ir žymėti.

7. Prastos struktūros antraštės

HTML antraštės (pvz.,

tag) pateikite „Google“ daug konteksto, susijusio su jūsų svetainės tinkamumu. Antraštės žymose esantys žodžiai yra sunkesni nei tie, kurie yra pagrindiniame jūsų svetainės turinyje.

Taigi labai svarbu, kai tik įmanoma, į šias antraštes įtraukti tinkamus raktinius žodžius, tačiau tai yra taip pat svarbu, kad antraštės žymės būtų tinkamai struktūruotos. Kai kurios „WordPress“ temos nesilaiko geriausios praktikos pavyzdžių šiuo atžvilgiu, todėl galbūt norėsite patikrinti antraščių žymas dabar. Trumpai:

 • Jūsų pagrindiniame puslapyje

  žyma turėtų būti jūsų svetainės pavadinimas

 • Visuose kituose puslapiuose

  žyma turėtų būti antraštė (t. y. žinutė / puslapis)

Tokiu būdu jūsų pagrindiniame puslapyje yra didžiausia tikimybė reitinguoti pagal jūsų svetainės pavadinimą, o kituose puslapiuose yra didžiausia tikimybė reitinguoti pagal bet kurią konkrečią temą, kurią jie apima.

Be to,

ir

žymas neturėtų būti galima naudoti kaip kontekstines paantraštes. Kokia tavo tema neturėtų tai daryti naudojant šias žymas švaistymo tikslais (pvz., antraštės „rekomenduojami įrašai“ šoninės juostos valdiklyje – tai visai nepadeda paieškos sistemoms). Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip teisingai struktūrizuoti antraščių žymas, peržiūrėkite šį išsamų pranešimą Joostas de Valkas.

8. Nurodykite paieškos variklius per daug indeksuoti

Daugybė žmonių daro klaidą manydami, kad „Google“ tikrins ir indeksuos visą savo svetainę. Nors „Google“ gali nuskaityti visą jūsų svetainę, dažnai neindeksuos visi pranešimų ir puslapių. Ir iš tikrųjų jūs nenorite, kad „Google“ tikrintų visą jūsų svetainės turinį – tik tuos dalykus, kuriuos iš tikrųjų verta įvertinti. Visa kita yra nereikalinga ir ar jums nėra jokios naudos būti „Google“ rodyklėje. Tiksliau, tokius puslapius sudaro:

 • Nenaudojami taksonomijos / archyvo puslapiai (pvz., Žymos, autorių archyvai, datos pagrįsti archyvai ir kt.)
 • Jūsų privatumo politika
 • Teisinis atsisakymas

Jūs gaunate idėją. Kuo „švaresnę“ svetainę galite pateikti „Google“, tuo geriau. Viskas, kas nesvarbi ar nenaudinga ieškotojams, tik sumažina jūsų svetainės aktualumą. Iš esmės turėtumėte įsitikinti, kad visi tokie puslapiai yra nustatyti kaip „noindex“, t. Y. Nurodyti paieškos varikliams jo neindeksuoti. Tai lengva padaryti naudojant papildinį, pvz Mielių SEO, tai leidžia apytikriai surinkti visas taksonomijas / archyvų tipus.

Įdiegę papildinį tiesiog eikite į SEO> Paieškos išvaizda. Tada perjunkite parinktį „Rodyti (skelbimo tipą) paieškos rezultatuose?“ prie Ne kiekvienam įrašo tipui, kurį norite įtraukti į „noindex“. Tada eikite į Taksonomijos ir Archyvai skirtukus daryti tą patį.

Yoast SEO: numatytieji turinio tipai

Ši parinktis taip pat galima kiekvienam įrašui ar puslapiui:

„Yoast SEO Post“ indeksavimas

9. XML svetainės schemos nepateikimas

XML svetainės schema jokiu būdu nėra būtina. Tačiau nepateikti jų paieškos varikliams yra tarsi žodinis, o ne jūsų adreso pateikimas sudėtingesnėms nuorodoms į namus. Paieškos varikliams yra daug lengviau, jei nurodote, kas turėtų būti indeksuojama. Tokiu būdu „Google“, „Bing“ ir kiti žino, kas iš jūsų indeksuotų puslapių yra svarbiausias.

Nepateikus XML svetainės schemos didžiausia nuodėmė yra tai, kad tai padaryti yra taip lengva. Jei jau turite įdiegtą aukščiau paminėtą „Yoast SEO“ papildinį, tiesiog eikite į SEO> Bendra> Funkcijos ir perjungti XML svetainės schemos funkcijas:

Yoast SEO XML svetainės struktūra

Tam viskas yra. „Yoast“ pateiks svetainių schemas įvairiomis parinktimis, kurias įjungiate / išjungiate skiltyje Paieškos išvaizda skyrius. Dabar papildinys saugos dinamiškai atnaujintą XML svetainės schemą jūsų serveryje, kad paieškos varikliai galėtų naudoti tikrindami jūsų svetainę.

10. Dėmesys meta raktiniams žodžiams

Tai mažiau klaida ir visiškas laiko švaistymas, nes „Google“ nelaiko meta raktinių žodžių kai reitinguojamos svetainės. „Meta“ raktinius žodžius istoriškai šiukšlintojai naudojo tokiu mastu, kad „Google“ dabar jiems nepriskiria jokios vertės. Taigi, jei vis dar naudojate meta-raktinius žodžius, dabar pats laikas sustoti.

11. Pasikartojantis turinys (ir neapibrėžiantis kanoninių URL)

Daugelis žmonių jums pasakys, kad dubliuotas turinys yra blogiausias jūsų priešas. Jei „Google“ mato, kad jūs skelbiate turinį, pasiekiamą kur nors kitur, jis jūsų svetainėje praleis šventą pragarą, kol neliks nieko kito, tik šiek tiek iškraipyto HTML.

Iš tikrųjų tai nebūtinai yra tiesa. „Google“ (ne visada) nubaudo svetaines už pasikartojančio turinio naudojimą. Vietoj to, jei pamatys du tinklalapius, kurių turinys iš esmės yra tas pats, jis bandys išsiaiškinti, kuris iš jų buvo pirminis leidėjas. Tuomet jis tam puslapiui suteiks pirmenybę prieš kitus.

Kita vertus, dubliuoti turinį toje pačioje svetainėje nėra puiku. Nors tai nėra pasaulinio lygio problema, turėti kelis to paties turinio egzempliorius keliuose puslapiuose yra tiesiog nepatogu. Turintys dvidešimt „Bluehost Review“ straipsnių, nepadės reitinguoti pirmame puslapyje. Darykite viską, kad sujungtumėte pasikartojančius internetinius dienoraščių straipsnius ir nukreiptumėte pašalintus įrašus / puslapius į tinkamiausius (vėlgi, „Yoast“ SEO labai naudinga naudojant įmontuotą peradresavimo tvarkyklę)..

Ir galbūt daug labiau paplitę, nei jūs manote, yra atsitiktiniai pasikartojantys puslapiai. Jūsų pagrindiniame svetainės puslapyje gali būti abiejų www ir ne-www (t. y. https://yoursite.com/), taip pat http ir https versijų, kurios iš tikrųjų yra atskiri puslapiai. Sprendimas yra apibrėžti tai, kas vadinama kanoniniai URL kiekvienam jūsų svetainės tinklalapiui.

12. Ne optimizuoja greičio

Jūsų svetainės įkėlimo greitis yra nepaprastai svarbus. Žmonės nekenčia svetainių, kurias įkeliama lėtai, ir, išplečiant tai, „Google“ (ir tikriausiai kitus paieškos variklius). Paprasčiau tariant, jūsų svetainės įkėlimo greitis iš tikrųjų gali turėti įtakos jūsų reitingavimui.

Tokiu atveju turėtumėte užtikrinti, kad svetainė įkeliama dvigubai greičiau. Yra daugybė patarimų, kaip pagreitinti „WordPress“, taip pat optimizuotų „WordPress“ prieglobos ir talpyklos papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami padėti.

Taip pat galite pasinaudoti populiariais nemokamais įrankiais, norėdami išbandyti svetainės greitį, tokiais kaip „Pingdom“ ir „PageSpeed ​​Insights“, kad įvertintumėte savo svetainės greitį ir pastebėtumėte silpnąsias vietas.

13. Ne optimizavimas socialinei medijai

Nesvarbu, ar jums patinka socialinė žiniasklaida, ar ne, turėtumėte įsitikinti, kad jūsų profiliai tinkamai nustatyti ir susieti su „WordPress“ naudojant „Open Graph“ ir „Twitter“ korteles. Jei dar neatspėjote, „Yoast SEO“ yra greitas ir paprastas būdas tai padaryti, nes socialiniai nustatymai yra įmontuoti į papildinį.

Yoast SEO socialiniai nustatymai

Tai gali atrodyti palyginti nereikšmingas dalykas, tačiau įsitikinę, kad svetainė tinkamai susieta su jūsų socialine žiniasklaida, padėsite užtikrinti, kad jūsų įrašai būtų labiau bendrinami. Be to, naudodami „Yoast“ galite pridėti savo tinkintas „Facebook“ ir „Twitter“ metažymas. Tai apima pavadinimą, aprašą ir optimizuotą vaizdą. Tai vėlgi gali padėti pagerinti jūsų įrašo matomumą ir bendrinimą.

Yoast SEO tinkintos „Facebook“ ir „Twitter“ metažymos

Padaryti įprastas vietoje esančių SEO klaidų

SEO gali būti gana bauginantis – suklysti galima labai daug. Tačiau labai svarbu tai, kad galite gauti daugiausiai dalykų teisingai, turėsite didelį pranašumą prieš varžybas. Dauguma aukščiau matomų „WordPress“ SEO klaidų nėra raketų mokslas. Be to, kai suprasite pagrindinius SEO principus, galėsite intuityviai pastebėti, kai kažkas tinka jūsų svetainės reitingavimui, ir atvirkščiai..

Ar turite „WordPress“ vartotojams skirtų SEO patarimų, kurių nenagrinėjau nei šiame, nei kitame pranešime? Jei taip, prašome pasidalinti su mumis komentarų skiltyje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map