Kaip įdiegti kelis “WordPress” papildinius naudojant daugialypių priedų diegimo programą

Atnaujinti: Atrodo, kad daugialypio įskiepio diegimo „nemokama“ versija šiuo metu negalima atsisiųsti. Vis dar galima parduoti „premium“ versiją.


Nesvarbu, ar esate svetainių kūrėjas, ar kuriate dizainerį, ar tiesiog reguliariai nustatote naujas „WordPress“ svetaines, šis vadovas parodys, kaip sutaupykite šiek tiek savo brangaus laiko pridedant pagrindinį papildinių sąrašą prie naujo „WordPress“ diegimo.

Jei turite pasirinkimą mėgstamų ar būtiniausių papildinių, kuriuos naudojate beveik kiekvienoje „WordPress“ svetainėje, kurią nustatote, tada sukūrę tų papildinių sąrašą nemokamame „Multi Plugin Installer“, galite sugeneruoti pakartotinai naudojamų papildinių sąrašą kurie yra įdiegti ir suaktyvinti dideliu mastu tik keliais paspaudimais.

Jei tai jums atrodo patrauklu, skaitykite toliau „Multi Plugin Installer“ naudojimo vadovas sutaupyti laiko ir pastangų kuriant naują „WordPress“ svetainę.

Kelių įskiepių diegėjų apžvalga

Kaip minėta, šis nemokamas papildinys gali padėti sutaupyti daug laiko suteikiant galimybę įdiekite kelis papildinius vos keliais paspaudimais. Norėdami geriau suprasti, ką šis papildinys gali padaryti, pateikiame pagrindinių jo funkcijų sąrašą:

  • Sukurkite papildinių, kuriuos norite masiškai įdiegti ir suaktyvinti, sąrašą
  • Įtraukite papildinius iš „WordPress.org“ katalogo
  • Įtraukite papildinius, esančius serveryje ar debesies tarnyboje, pavyzdžiui, „Dropbox“
  • Masiškai įkelkite, įdiekite ir suaktyvinkite papildinius iš savo kompiuterio
  • Išsaugokite sąrašą ir eksportuokite jį naudoti kitose svetainėse
  • Sukurkite kelis sąrašus skirtingoms įskiepių grupėms

Kaip matote, šis nemokamas papildinys yra gana lankstus ir apima daugumą variantų, kur gali būti norimi pridėti papildiniai. Dabar padėsime pradėti, čia yra mūsų vadovas, kaip naudoti „Multi Plugin Installer“.

Įdiekite „Multi Plugin Installer“

Kaip Kelių įskiepių montuotojas yra nemokamas papildinys ją galima įdiegti jūsų svetainėje iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Tiesiog prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės (jūsųdomenas.com/login/) ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują ir paieškos laukelyje įveskite „kelių įskiepių diegimo programa“ (arba tiesiog spustelėkite aukščiau esančią nuorodą)..

Kelių įskiepių paieška

Spustelėję „Įdiegti dabar“ ir „Aktyvuoti įskiepį“ nuorodas, papildinį galite pasiekti naudodamiesi meniu elementu „Įvairių įskiepių diegimo programa“..

Esminių „WordPress“ papildinių sąrašo sudarymas

Iš „Multi Plugin Installer“ valdymo skydelio galite sukurti būtiniausių „WordPress“ papildinių, kurie bus masiškai įdiegti jūsų svetainėje, sąrašą. Tu taip pat gali pakartotinai naudoti sąrašą kitose svetainėse taupant laiką, nustatant naują „WordPress“ diegimą.

Kelių įskiepių valdymo skydelis

Pirmas žingsnis yra suteikti jūsų sąrašui pavadinimą. Tai leis jums eksportuoti failą, kurį papildinys naudoja sąrašui sukurti, ir importuoti į kitą svetainę naudojant šį papildinį. Tai padės jums išvengti to, kad ateityje turėsite atlikti kitą žingsnį kiekvienoje svetainėje.

Kelių įskiepių sąrašo pavadinimas

Savo sąrašą galite nurodyti bet kokiu vardu, bet kaip galite sudaryti kelis sąrašus skirtingų tipų svetainėms būtinai nurodykite aprašomąjį pavadinimą. Pvz., Jei kliento svetainių papildinių sąrašas gali skirtis nuo jūsų svetainių papildinių sąrašo, todėl reikia dviejų skirtingų sąrašų.

Kitas žingsnis yra išvardyti papildinius, kuriuos norėtumėte įdiegti iš „WordPress.org“ papildinių katalogo. Su „Multi Plugin Installer“ galite paprasčiausiai įveskite papildinio pavadinimą, ar tiksliau, jūs taip pat galite įvesti papildinio puslapio ar failo URL arba adresą.

Kelių tipų sąrašų papildiniai

Sukūrę papildinių sąrašą iš „WordPress.org“ saugyklos, galite spustelėti mygtuką Įdiegti papildinius arba Įdiegti ir suaktyvinti papildinius..

Keli papildinių sąrašo mygtukai

Jei esate tikri, kad norite, kad jūsų sąrašo papildiniai iš karto būtų aktyvūs jūsų svetainėje, tada spustelėkite antrą mygtuką, priešingu atveju spustelėkite pirmąjį mygtuką, kad tik pridėtumėte juos į savo svetainę neaktyvia būsena. Spustelėję vieną iš dviejų mygtukų gausite atnaujinimo pažangą, nes diegiamos.

Kelių įskiepių sąrašo eiga

„Non -WordPress.org“ priglobtų papildinių įdiegimas

Kita „Multi Plugin Installer“ įskiepio savybė yra tai, kad jis leidžia jums įdiekite ir suaktyvinkite kelis papildinius iš savo kompiuterio, pvz., „premium“ ar pasirinktinius papildinius, iškart, užuot juos įkėlę ir įdiegę po vieną.

Norėdami pridėti kelis papildinius iš savo kompiuterio į savo „WordPress“ svetainę, tiesiog spustelėkite mygtuką Pasirinkti failus ir tada pasirinkite vieną ar kelis papildinius iš savo kompiuterio, kad galėtumėte įkelti ir suaktyvinti savo svetainę masiškai..

Daugialypiai vietiniai papildiniai

Naudodamiesi „Multi Plugin Installer“, negalite išsaugoti vietinių papildinių sąrašo, kurį norite įdiegti, tokiu pačiu būdu, kurį galite naudoti „WordPress.org“ saugykloje. Tačiau, kadangi vienu metu galite pasirinkti kelis papildinius, vis tiek galite Sutaupysite nemažai laiko naudojant šią funkciją.

Jei jūsų būtinų įdiegti papildinių sąraše yra elementų, kurie nėra priglobti „WordPress.org“, vis tiek galite juos pridėti prie MPI importuojamų papildinių failų, kuriuos reikia įdiegti vienu kartu..

Norėdami tai padaryti, tiesiog įkelkite į serverį ZIP failus, kuriuos norite įtraukti į sąrašą, ir tada pridėkite visą tų failų URL prie sąrašo kartu su failais iš „WordPress.org“ papildinių katalogo..

Kelių priedų sąrašo papildinių URL

Jei negalite ar nenorite įkelti papildinių į serverį, galite tai padaryti naudoti debesų saugyklos paslaugą pvz., „Dropbox“ papildiniams laikyti. Tuomet reikia tik gauti viešą failo (-ų) URL ir įtraukti jį į papildinių sąrašą, kaip ir anksčiau..

„Multi plugin Dropbox“

Tada pridėję failo URL aplanke „Dropbox“ ir spustelėję mygtuką Įdiegti ir suaktyvinti papildinį, įskiepis bus įdiegtas. Prie „Dropbox“ URL gali būti pridedami kitose vietose esančių papildinių URL adresai ir „WordPress.org“ saugykloje esančių asmenų vardai..

„Multi plugin Dropbox“ sėkmė

Papildinių sąrašų eksportas ir importas

Kiekvieną kartą sukuriant naują papildinių sąrašą, sukuriamas naujas MPI failas. Šiuos failus galite atsisiųsti į savo kompiuterį ir tada įkelta į kitas „WordPress“ svetaines kuriuose yra įdiegtas šis papildinys.

Daugialypiai MPI failai

Tai puiku, nes kai tik atidarote naują „WordPress“ svetainę, galite tiesiog įdiegti „Multi Plugin Installer“ papildinį ir importuoti MPI failą, kuriame yra svarbiausių papildinių pavadinimai ir vietos..

MPI failai gali būti atidarytas teksto rengyklėje pvz., „Notepad“, ir redaguoti, kad pašalintumėte arba pridėtumėte papildinius, kai keičiasi jūsų reikalavimai ir nuostatos. Tai neleidžia jums sukurti naujo sąrašo nuo nulio.

Santrauka

Tikimės, kad jūs dabar gerai suprantate, kaip šis papildinys veikia ir kaip jis gali jums sutaupyti daug laiko ir pastangų, kai nustatote naują „WordPress“ svetainę. Ir jei jus domina daugiau funkcijų, būtinai patikrinkite „MultiCplugin Installer Premium WordPress“ papildinį naudodami „CodeCanyon“. Ši papildinio versija prideda papildomų funkcijų atsarginių kopijų atsarginių kopijų el. Laiškams, puikią ir profesionaliau atrodančią administratoriaus sąsają.

Gaukite „Multi Plugin Installer Premium“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me