Kaip įdiegti „WordPress“ „Google Cloud“

 1. 1. Kaip įdiegti „WordPress“ „Microsoft Azure“
 2. 2. Dabar skaitau: Kaip įdiegti „WordPress“ „Google Cloud“
 3. 3. Įdiekite „WordPress“ AWS – „Amazon Web Services“
 4. 4. Įvadas į debesų kompiuteriją naudojant „WordPress“
 5. 5. Kaip įdiegti WordPress programoje

Šiandien pažiūrėsime, kaip įdiegti „WordPress“ kaip vieno paspaudimo paveikslėlį „Google Cloud“ – tai pati „Google“ debesų infrastruktūra. Tarp pagrindinių debesies tiekėjų rinkoje „Google“ turi vieną konkurencingiausių kainų politiką, palyginti su „Amazon Web Services“ ir „Microsoft Azure“. „Debesų“ tinklą maitina pati „Google“ infrastruktūra, kuri tvarko daugiau nei 40 000 paieškos užklausų per sekundę.


Vienas iš dalykų, kuriuos mėgau „WordPress“, yra tai plačiai paplitęs populiarumas. Dėl šios priežasties beveik kiekviena debesų kompiuterijos įmonė savo vartotojams teikia „WordPress“ įdiegimą vienu spustelėjimu. Vieni tai vadina „programa“, o kiti vadina „šablonu“ arba „įvaizdžiu“. Kreipkitės, kaip norėsite, tačiau svarbiausias faktas yra tas, kad „WordPress“ įdiegimas debesyje užtruks tik keletą paspaudimų.

PASTABA: Vienas svarbus punktas prieš pradedant. Jei tai tavo Pirmas kartas diegdami „WordPress“ debesyje – t. y. iš faktinio debesies teikėjo, nedelsdami nepatalpinkite savo tiesioginės svetainės. Aš siūlau jums viską išbandyti mažiausiai 2–4 savaites prieš perkeliant „WordPress“ tinklaraštį ar svetainę į debesį.

KODĖL? „Cloud Cloud“ teikėjai, tokie kaip „Google Cloud“, AWS ir „Microsoft Azure“, „WordPress“ svetainėje teikia tik ribotą palaikymą. Jei iškiltų įskiepių konfliktas ar kiltų tam tikrų prieglobos ar kenkėjiškų programų problemų, tai turėsite padaryti išspręsk pats.

Laimei, jums yra sprendimas. Galite:

 • Kreipkitės į trečiosios šalies valdomą debesų paslaugų teikėją, pvz., „Cloudways“ (peržiūrėkite mūsų apžvalgą) arba
 • Eikite į tvarkomą „WordPress“ prieglobą, pavyzdžiui, „WPEngine“ (mes, „WPExplorer“, naudojamės „WPEngine“ ir mes tai mylime!)

Techninė arbata

Yra keletas pagrindinių terminų, kuriuos turime išmokti prieš pradėdami mokymą. Šios idėjos tikslas yra informuoti jus apie visus įvairius „Google Cloud“ siūlomus produktus. Kai sukursite susidomėjimą tuo, ką matote, galite pradėti kurti savo programas juose!

Projektai

„google-cloud-wordpress-002-project-screen“Projekto informacijos suvestinė

Viskas, ką norite padaryti „Google Cloud“, yra uždara (arba inkapsuluotas) projekto metu. Projekto viduje galite naudoti arba dislokuoti įvairius subproduktai „Google Cloud“ turi pasiūlyti. Jie apima „App Engine“, „Compute Engine“, „Google“ API, „Google Cloud Storage“, „BigQuery“ arba tiesiogiai įdiegia iš anksto sukurtą sprendimą. (Plačiau apie tai šiek tiek vėliau)

Sąskaitų sąskaitos

Kiekvienas jūsų sukurtas projektas privalo būti susietas su atsiskaitymo sąskaita. „Google Cloud“ suteikia galimybę lanksčiai naudotis keliomis atsiskaitomosiomis sąskaitomis – kiekviena iš jų gali naudoti skirtingą kredito / debeto kortelę. Šios idėjos idėja yra įgyvendinti einamieji pinigai debesų kompiuterijos aplinkos politika.

1 PASTABA: Savo atsiskaitymo sąskaitoje negalite naudoti iš anksto apmokėtos kredito / grynųjų pinigų kortelės. Aš išbandžiau tai ir mano paskyra kartu su visais projektais, kurie ją susiejo laikinai užblokuotas. Iš karto išėmiau išankstinio mokėjimo kortelę ir pakeičiau ją galiojančia kredito kortele. Paskyra buvo vėl įjungta po kelių darbo dienų.

„google-cloud-wordpress-003-cloud-trial-300“SERP „Google Cloud Trial“ iš Google.com

UŽRAŠAS 2: Šiuo metu „Google“ siūlo 300 USD vertės bandomąją versiją bet kas kas prisiregistruoja prie „Google Cloud“. Dabar jūs neturite jokio pasiteisinimo, kad neišbandytumėte „Google Cloud haha“!

„Google Cloud Products“

Mes kalbėjome apie įvairius subproduktai „Google Cloud“ turi pasiūlyti. Pažvelkime į kiekvieną iš jų.

„Google App Engine“

google-cloud-wordpress-001-app-engine„Google App Engine“

Dauguma programinės įrangos yra sukurta naudojant tam tikrą programą kalba ir (pasirinktinai) remiantis a sistema. Klasikinis pavyzdys būtų „to-do list“ programa, kuri yra sukurta „JavaScript“ pagrindu ir pagrįsta „jQuery“ sistema. „jQuery“, kaip jūs galite atspėti, yra „JavaScript“ sistema, kuri yra ta kalba.

Panašiai daugybė programų rašomos tokiomis populiariomis kalbomis kaip Python, „Java“ ir PHP. Kiekvienai iš šių kalbų reikalingas pradinis pagrindinės sistemos nustatymas, kad būtų galima paleisti programas, parašytas ta kalba. Pvz., Programoms, parašytoms „Java“, reikia, kad „Java Virtual Machine“ (JVM) būtų įdiegta tikslinėje sistemoje.

„Google App Engine“ rūpinasi šia užduotimi. Įdiegia ir sukonfigūruoja šias kalbas debesies infrastruktūroje, todėl galite tiesiog įkelti savo kodą ir pradėti kurti procesą. Jums nereikia jaudintis nustatant kalbą ar keičiant programos pagrindinio kompiuterio sistemą. „Google Cloud“ apkrovos balansavimo algoritmai automatiškai tuo pasirūpina. Naudodamiesi „Google App Engine“, jums tiesiog reikia pasirinkti, kurios kalbos jums reikia, ir diegti joje programą.

„Google Compute Engine“

google-cloud-wordpress-003-compute-engine„Google Compute Engine“ (GCE)

„Google Compute Engine“ (GCE) yra dar vienas virtualių mašinų, esančių debesyje, pavadinimas. Kiekvienas VM traktuojamas kaip GCE pavyzdys. VM gali paleisti beveik bet kurią programinę įrangą, kuriai norite. Jis siūlo daugiau lankstumo nei „App Engine“ ir yra skirtas individualizuotoms aplinkoms.

„Google“ API

google-cloud-wordpress-003-google-api„Google“ API

„Google“ turi daugiau nei 100 API daugybei produktų. Ši debesies funkcija leidžia pasiekti šias API.

Debesų saugykla

google-cloud-wordpress-003-google-cloud-storage„Google Cloud Storage“

Kaip rodo pavadinimas, „Cloud Storage“ leidžia išsaugoti didelius nestruktūrizuotų ir pusiau struktūruotų duomenų kiekius, vadinamus duomenų rinkiniai, su dideliu prieinamumu (iš esmės geidrūs terminai „Big Data“ programoms).

„BigQuery“

google-cloud-wordpress-003-google-big-query„Google BigQuery“

„BigQuery“ yra pačios „Google“ kalbos, tinkamos tvarkyti didelius duomenis, įgyvendinimas. Nors tai net nėra nuotoliniu būdu susiję su mūsų mokymo programa, eksperimentuoti yra žavus dalykas!

Iš anksto sukurti programinės įrangos paketai

google-cloud-wordpress-008-google-prebuilt-appsVieno spustelėjimo diegimo vaizdų sąrašas

Štai čia prasideda linksmybės! Pamiršk visus tuos sudėtingus terminus. „Google“ įvykdė populiariausios programinės įrangos, sistemų ir kalbų sąrašą ir pasiūlė jas kaip iš anksto sukurtus programinės įrangos paketus. Spėk?

„WordPress“ yra vienas iš jų!

Atsimenate, kad aptarėme, kad kiekviena iš šių kalbų yra įdiegta virtualioje mašinoje (arba „Compute Engine“ egzemplioriuje)? Na, tas pats pasakytina ir čia. Kurdami arba „WordPress“ programinės įrangos paketą, pirmiausia turėsite pasirinkti virtualųjį kompiuterį, jo dydį ir regioną, kad galėtumėte tęsti diegimą. Programinės įrangos paketas iš esmės yra instrukcijų rinkinys, kuris įdiegia atitinkamą programinę įrangą naujai sukurtame virtualiame įrenginyje.

„WordPress“ diegimas „Google Cloud“

1 etapas: savo kelio paieška

google-cloud-wordpress-009 - sukurkite naują projektąSukurkite naują projektą

1 žingsnis: Pirmiausia reikia sukurti naują projektą. Tu gali aplankyti „Google Cloud Console“ pradėti.

„google-cloud-wordpress-010“ - pridėkite atsiskaitymo sąskaitąPridėkite atsiskaitomąją sąskaitą

2 veiksmas: pridėkite atsiskaitymo sąskaitą į projektą. Taip pat galite pasirinkti norimą duomenų centrą. Šiuo metu „Google Cloud“ yra du pagrindiniai duomenų centrai „Google App Engine“ – JAV ir ES. Šiame vadove pasirinkau JAV duomenų centrą. Pasirinkite Sukurti, jei norite tęsti.

„google-cloud-wordpress-011“ - naujas projektas sukūrė pranešimąNaujo projekto sukūrimas baigtas (pažymėta žalia varnele)

3 veiksmas: Dabar bus sukurtas projektas. Baigę gausite pranešimą, kaip parodyta aukščiau esančioje ekrano kopijoje.

google-cloud-wordpress-012 - pasirinkite iš anksto pastatytų projektų skydelįDiegimo tvarkyklės radimas

4 veiksmas: Dabar turime rasti puslapį, kuriame pateiktas iš anksto sukurtų programinės įrangos paketų sąrašas, dar žinomas kaip Diegimo vadovas. Tai galite padaryti trimis būdais:

 • 4.1 – kairiajame meniu pasirinkite Diegti ir valdyti> Spustelėkite, kad diegtumėte
 • 4.2 – Pasirinkite reklamjuostę šalia # 2, kaip parodyta aukščiau esančioje ekrano kopijoje
 • 4,3 – Paspauskite čia skirtas „WordPress“, skirtas „Google Cloud“

google-cloud-wordpress-013-Pasirinkite WordPress„WordPress“ kaip vienu spustelėjimu dislokuotas vaizdas

5 veiksmas: Atsidūrę puslapyje pamatysite didžiulį programinės įrangos sąrašą. Slinkite žemyn ir pasirinkite „WordPress“ (dabar). Vėliau galite žaisti su visais, kiek tik norite! ��

2 etapas – „WordPress“ diegimas ir konfigūravimas

„google-cloud-wordpress-013“ - pasirinkite „WordPress 2“

6 veiksmas: Gerai, kad dabar pagaliau rasite „WordPress“ diegimo parinktį. Laikas susilaužyti. Pasirinkite Dislokuoti pradėti procesą.

„google-cloud-wordpress-013-wordpress“ diegimo parametrai„WordPress“ diegimo parametrai „Google Cloud“

7 veiksmas: Tai čia yra esminis žingsnis. Prisiminkime. Kiekviename žingsnyje peržiūrėkite ekrano kopiją.

 •  Diegimo pavadinimas gali būti tik raidiniai ir skaitiniai simboliai.
 • Į Zona, yra trys pagrindinės zonos – JAV, ES ir Azija. Šį vadovėlį aš pasirinkau us-central1-f. Galite pasirinkti bet kurią jums patinkančią zoną.
 • Mašinos tipas yra tiesiogiai proporcingas jums reikalingos galios kiekiui. Eksperimentiniais tikslais, a n1-standartas-1 mašinų instancija tai padarytų. Jame yra 1 virtualus procesorius (vCPU) ir 3,7 GB operatyviosios atminties, o tai yra daugiau nei pakankamai norint išbandyti „WordPress“.
 • Aš pasirinkau Disko tipas kaip SSD nuolatinis diskas. Taip yra todėl, kad SSD diskai yra 5–10 kartų greitesni nei tradiciniai HDD.
 • Minimalus Disko dydis yra 10 GB, kurio pakanka.
 • Administratoriaus el. Paštas turėtų būti teisingai įvestas.
 • Patikrink Įdiekite „phpMyAdmin“ ir Įgalinti „Google“ debesies stebėjimą galimybės.
 • Likusius nustatymus palikite tokius, kokie yra.
 • Spustelėkite Įdiekite „WordPress“ pradėti diegti „WordPress“.

„Google-Cloud-WordPress-013-WordPress“ nustatymasDiegimo tvarkyklė, nustatanti „WordPress“

8 veiksmas: „Google Cloud“ diegimo tvarkyklė dabar sukurs pasirinktą egzempliorių ir jame įdiegs „WordPress“.

„google-cloud-wordpress-013-wordpress“ diegimas baigtasPrieigos kredencialai rodo po įdiegimo

9 veiksmas: „WordPress“ dabar įdiegta. Bet tai tik 70% proceso. Dabar mūsų laukia šios užduotys:

 1. Atkreipkite dėmesį į „WordPress“ administratoriaus slaptažodį
 2. Atkreipkite dėmesį į „MySQL“ ir „phpMyAdmin“ slaptažodį

„Google-Cloud-WordPress-013-WordPress“ leidžia naudoti „https“ srautąLeidžiamas HTTP ir HTTP srautas

3 etapas: Namų bėgimas!

10 veiksmas: Dabar turime leisti išoriniam HTTP ir HTTPS srautui praeiti per mūsų „WordPress“ serverio IP adresą. („Google Cloud“ tai išjungia pagal numatytuosius nustatymus saugumo sumetimais). Kitaip tariant, mes turėsime pridėti ugniasienės taisyklę prie mūsų priskirto IP adreso.

Norėdami tai padaryti, spustelėkite serverio IP adresą, esantį lauke Išorinis IP. Turėtų atsidaryti dialogo langas. Pasirinkite tiek Leisti HTTP ir HTTPS srautams praeiti per jūsų serverį. Spustelėkite Taikyti įsipareigoti pokyčiams.

„google-cloud-wordpress-013-wordpress“ atnaujina ugniasienės taisyklesUžkardos taisyklės sėkmingai atnaujintos

Kai ugniasienės taisyklės bus sėkmingai atnaujintos, turėtumėte turėti galimybę pasiekti „WordPress“ iš nurodyto IP adreso.

„google-cloud-wordpress-013-wordpress“ padaryta„WordPress“ įteikiama

Išvada

Jei pastebėjote, nematėme garsių penkių minučių „WordPress“ diegimo ekrano kopijų – žinote konfigūracijos etapą, kuriame nustatote savo svetainės pavadinimą, vartotojo vardą, slaptažodį ir kt..?

Na, „Google Cloud“ vienu paspaudimu „WordPress“ diegimo scenarijus pašalina tuos veiksmus ir sukonfigūruoja juos su numatytosiomis vertėmis. Turėtumėte pereiti prie „WordPress“ nustatymų ir pakeisti juos norimomis vertėmis.

Išbandykite „WordPress“ „Google Cloud“ (300 USD nemokama kelionė)

Tikiuosi, kad jums patiko ši instrukcija, kaip ir man patiko ją rašyti. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, palikite juos komentarų skiltyje žemiau arba tweet me at @souravify – Ačiū už skaitymą! Laimingi takai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map