Kaip ištaisyti “Custom Post Type 404” klaidas “WordPress”

Išleidus „WordPress 3.0“ atsirado galimybė prie „WordPress“ temų pridėti „Individualizuotų įrašų tipus“. Tai yra labai vertingas įrankis, kurį naudojau daugelyje mano sukurtų „WordPress“ temų. Iki šiol „Custom Post“ tipai tapo ypač populiarūs ir naudojami beveik visose „WordPress“ temose. Bet tikriausiai su tuo susidūrė visi, dirbę su pasirinktinėmis pašto rūšimis drnerūpestinga 404 nerasta klaida bandant prieiti prie įrašo iš tam tikro tipo pašto. Laimei, beveik visada yra paprastas taisymas, kaip ištaisyti šias klaidas.


Žemiau išvardijau dažniausiai pasitaikančias problemas, susijusias su individualizuotų pranešimų tipais ir kodėl jie gali gauti šias klaidas. Tikimės, kad jie padės bent keliems žmonėms.

1. Patikrinkite savo nuolatinės nuorodos nustatymus

Tai turbūt viena iš labiausiai paplitusių priežasčių, dėl kurių žmonės daro 404 klaidas dėl savo pasirinktinių įrašų tipų, ir aš jau daug kartų su tuo susidūriau. Mačiau daug taisymų, tokių kaip perrašymo taisyklių perbraukimas (kurių aš nerekomenduoju), tačiau asmeniškai man labiausiai pasisekė atlikus šiuos paprasčiausius taisymus:

Sprendimas:

  • Nustatykite pasirinktinę nuolatinio saito struktūrą (pvz.,% Postname%)
  • Spustelėkite Išsaugoti
  • Sužinokite, ar jūsų pavieniai tinkinti pranešimų puslapiai rodo 404 klaidų puslapius
  • Jei jie tai daro, grįžkite ir pakeiskite nuolatines nuorodas į numatytąsias ir išsaugokite
  • Dabar dar kartą pabandykite nustatyti pasirinktinį nuolatinį saitą ir išsaugokite

Eiti pirmyn ir atgal paprastai padėjo ištaisyti mano klaidas ir man labai pasisekė naudojant šį metodą.

Kai kuriuose serveriuose, jei jūsų leidimai nėra nustatyti tinkamai, tai gali neveikti ir gali tekti atnaujinti .htaccess failą rankiniu būdu. Norėdami tai padaryti, turėsite prisijungti prie savo svetainės per FTP arba SFTP ir naršyklėje į savo šakninį „WordPress“ katalogą (toje pačioje vietoje, kur yra jūsų „wp-config.php“ failas ir „wp-content“ aplankas). Čia turėtumėte rasti failą pavadinimu .htaccess, kurį galite modifikuoti (jei jo nematote, įsitikinkite, kad jūsų FTP programoje yra galimybė parodyti įgalintus paslėptus failus, o jei jų nėra, tada sukurkite). Dabar įsitikinkite, kad faile yra pagrindinis „WordPress“ kodas, kaip minėta „WordPress“ dokumentai, kuris atrodo taip:

# BEGIN „WordPress“

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteBase“
„RewriteRule“ rodyklė \ .php $ - [L]
„RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -F
„RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -D
„RewriteRule“. /index.php [L]

# END WordPress

Svarbu: Jei modifikuojate esamą .htaccess failą, pirmiausia įsitikinkite, kad sukuriate failo atsarginę kopiją savo kompiuteryje..

2. Patikrinkite, ar nėra šliužų konfliktų (jei puslapis turi tą patį šliužą, kaip ir jūsų laiško tipas)

Kitas dalykas, kuris gali sukelti 404 klaidą, yra tas, kad jūs turite pagrindinį puslapį, kuriame norite rodyti savo įrašo tipo įrašą, ir jame yra tas pats šleifas, kaip ir jūsų tikrojo įrašo tipo vienaskaitoje. Pvz., Jei turite pašto tipą pavadinimu „portfolio“, taip pat turite pagrindinį „Portfelio“ puslapį ir su šriftu „portfelis“ (kitaip tariant, jei norite pasiekti portfelio įrašą, apsilankykite svetainėje.com/portfolio/sample- įrašas) tai sukuria konfliktą, sukeliantį 404 klaidas jūsų pavienio įrašo tipo žinutėse. Štai kodėl dažnai pastebite, kad portfelio įrašo tipui vienaskaitos šliužas naudoja šliužą „projektai“ arba „portfelio elementas“..

Sprendimas:

  1. Galite pakeisti puslapio pavadinimą taip, kad jis skirtųsi nuo tinkinto įrašo tipo
  2. Galite pakeisti savo pasirinktinio įrašo tipo šliuzą, kuris atliekamas pakeitus perrašymo parametrą, kai įregistruoti pasirinktinį pašto tipą

3. Automatinio perpylimo perrašymo taisyklės (kūrėjams)

Kita 404 klaidų priežastis yra ta, kad kai užregistruojamas naujas įrašo tipas, jūs turite „perbraukti“ savo perrašymo taisykles „WordPress“. Tai galima padaryti nuėjus į „Nustatymai“> „Permalinks“ ir spustelėjus mygtuką Įrašyti (paminėta pirmame šio įrašo skyriuje).

Jei dirbate su pasirinktine tema ar papildiniu, turinčiu registruotų įrašų tipus, galite apsvarstyti galimybę automatiškai praplauti perrašymo taisykles galutiniam vartotojui, kai jie suaktyvina jūsų temą ar papildinį, kad būtų išvengta 404 klaidų. Žemiau pateikiamas kodo, kurį galite naudoti, pavyzdys:

// Temų kodas
add_action ('after_switch_theme', 'flush_rewrite_rules');

// Papildinių kodas
register_deactivation_hook (__FILE__, 'flush_rewrite_rules');
register_activation_hook (__FILE__, 'myplugin_flush_rewrites');
funkcija myplugin_flush_rewrites () {
// paskambinkite čia savo CPT registracijos funkcijai (ji taip pat turėtų būti įterpta į „init“)
myplugin_custom_post_types_registration ();
flush_rewrite_rules ();
}

Turėti kitą klaidą ar sprendimą?

Jei turite kitos klaidos arba turite geresnį sprendimą, tada mano, prašau pakomentuoti žemiau ir praneškite man. Tai ne tik padės man, bet ir tikriausiai padės kitiems žmonėms, ieškantiems savo problemos sprendimo. Dėkoju!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me