Kaip naudoti SEO naudojant paieškos sistemų reitingą

Kaip naudoti SEO naudojant paieškos sistemų reitingą

„WordPress“ yra paprastas sprendimas, skirtas sukurti galingų funkcijų svetainę. Tačiau platformos pasisekimas yra daug daugiau, nei tiesiog paleisti savo svetainę ir atsisėsti. Tai taip pat turėsite viešinti – ir vienas geriausių būdų tai padaryti yra optimizavimas paieškos sistemoms (SEO). Tai yra garsiai sudėtinga sritis, kurioje reikia naršyti, ypač nepatyrusiems.


Laimei, „WordPress“ siūlo daugybę papildinių, kurie padės įveikti šį slidų šlaitą, pvz Mielių SEO. Jos išsamūs nustatymai gali padėti optimizuoti jūsų turinį ir jūsų svetainę reitinguoti aukščiau paieškos sistemos rezultatų. Tai gali padėti jums taip pat parodyti pagerinti jūsų verslo konkurencinę padėtį.

Šiame straipsnyje sužinosite, kas yra SEO ir kaip jis gali jums padėti. Tada supažindinsime jus su „Yoast“ SEO įskiepiu ir paaiškinsime, kaip jis gali būti naudojamas siekiant pagerinti jūsų paieškos sistemos reitingą, optimizuojant raktinius žodžius, meta aprašymus ir skaitomumą. Pažiūrėkime!

Kas yra SEO (ir kaip tai gali jums padėti)

SEO rezultatų ekrano kopija.

Kai jūsų puslapiai užima aukštą vietą paieškos rezultatuose, vartotojai labiau linkę juos pamatyti ir spustelėti.

Paieškos sistemos optimizavimas yra metodas, kurio tikslas – pagerinti jūsų svetainės matomumą paieškos sistemos rezultatų puslapiuose (SERP). Paieškos sistemos per dieną aptarnauja milijonus vartotojų, kurie ieško atsakymų į savo klausimus. Jei norite, kad jūsų svetainė pateiktų tuos atsakymus, tai padeda efektyviai naudoti SEO.

Kadangi paieškos variklių tikrinimo programos nesupranta, kas parašyta jūsų svetainėje, jiems reikia kiek įmanoma daugiau pagalbos norint išsiaiškinti, apie ką kalbama ir kaip jį rodyti SERP. Tai galima padaryti šiais būdais:

 • Pridėkite tinkamą tikslinį raktinį žodį ir naudokite jį visame savo turinyje.
 • Padaryti jūsų turinį skaitomą žmonėms, taigi ir tikrinimo įrenginiams.
 • Siūloma tvirta jūsų turinio hierarchija, kad tikrinimo programos galėtų efektyviai planuoti jūsų turinį.

Yra daug daugiau būdų, kaip optimizuoti jūsų turinį, kad jis būtų aukštai įvertintas. „WordPress“ siūlo daug įrankių, kurie gali padėti, tačiau pirmiausia rekomendavome išbandyti „Yoast SEO“.

Pristatome „Yoast SEO“ papildinį

Yoast SEO papildinys

„Yoast SEO“ yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis optimizuoti turinį, kad jis būtų patogesnis paieškos sistemoms, visa tai galite rasti „WordPress“ prietaisų skydelyje. Papildinys įvertina jūsų turinį dviejose srityse: Skaitomumas ir SEO:

 • Skaitomumas: Tai lemia, kaip lengvai jūsų turinys yra žmonėms skaitomas.
 • SEO: Tai rodo, kaip jūsų svetainė yra optimizuota paieškos variklių tikrinimo programoms.

„Yoast SEO“ veikia šviesoforo sistemoje: žalia (Gerai), Oranžinė (Gerai) ir raudona (Reikia tobulinti). Kiekviena konkreti šių dviejų kategorijų metrika taip pat yra vertinama taip, kad jūs galite iškart pamatyti, kur reikia jūsų optimizavimo. Be to, daugelyje metrikos yra patarimų, kaip pagerinti savo rezultatą, ir bet kokių probleminių sričių pabrėžimas in-post.

Kaip naudoti „SEO“, siekiant sustiprinti paieškos sistemos reitingą (3 paprasti patarimai)

Prieš pradėdami stiprinti paieškos variklių reitingus, turėsite įdiegti ir suaktyvinti „Yoast SEO“ ir patikrinti mūsų išsamų „Yoast SEO“ sąrankos vadovą, kad pradėtumėte naudoti papildinį. Po to perskaitykite tris patarimus, kurie gali padėti jums maksimaliai išnaudoti šį įrankį.

1. Pridėkite „Focus“ raktinį žodį, kad pritrauktumėte tinkamą eismą

Dėmesio centre esantis raktinis žodis yra žodžių rinkinys, pagal kurį norite, kad jūsų puslapis patektų į paieškos variklius. Tai turėtų būti ištirta, o ne atspėta, ir svarbu teisingai pasielgti, nes tai daro tiesioginę įtaką tam, kaip žmonės jus suras. Be to, visos jūsų SEO pastangos bus pagrįstos jūsų pagrindiniu raktiniu žodžiu – be jo negalėsite tiksliai įvertinti savo optimizacijos..

Jei norite maksimaliai išnaudoti šią strategiją, galite ją naudoti ilgos uodegos raktiniai žodžiai. Tai yra specifinės frazės, siūlančios mažą konkurenciją paieškos sistemose – tai reiškia, kad teisingas pasirinkimas gali uždengti jums didelę srautą. Pvz., „Backup WordPress“ nėra labai specifinis, ir jūs rasite dešimtis svetainių, naudojančių tą patį raktinį žodį. Priešingai, „backup WordPress with UpdraftPlus“ turi mažesnę konkurenciją, tai reiškia, kad matysite daugiau srauto iš savo tikslinės auditorijos.

Norėdami nustatyti pagrindinį raktinį žodį „Yoast SEO“, pirmiausia turėsite pereiti prie norimo įrašo, tada slinkite žemyn iki Mielių SEO meta dėžutė:

„Yoast SEO“ langas „Focus Key“.

Čia tiesiog įveskite raktinį žodį į Susitelkimo raktinis žodis laukas. Pamatysite aktyvuotą daugybę lempučių, rodančių, kad dabar galite dar labiau optimizuoti savo turinį. Be to, nepamirškite pridėti raktinio žodžio prie įrašo nuolatinės nuorodos.

2. Norėdami aprašyti savo įrašą, pridėkite meta aprašą

„WPExplorer“ meta aprašymo ekrano kopija.

Metaprašymas, kuriame yra daug raktinių žodžių, gali padėti reitinguose dar aukštesniuose paieškos varikliuose.

Meta aprašymas yra tekstas, rodomas po mėlyna nuoroda „Google“ paieškoje. Jos funkcija yra priversti lankytojus spustelėti jūsų turinį, taigi, tai dar vienas esminis SEO aspektas, kad susitvarkytumėte.

Yra daugybė savybių, kurios gali padėti sukurti gerą meta aprašą. Apibendrinant, jūsų meta aprašymas turėtų:

 • Būti maždaug 135–160 simbolių ilgio. Tai suteikia tinkamą pusiausvyrą tarp to, kaip glaustai paaiškinti, apie ką jūsų turinys, ir to, kad jo neatskirtų paieškos varikliai.
 • Suderinkite savo turinį. Klaidinantys aprašymai gali padidinti jūsų atmetimo rodiklį.

Norėdami pridėti savo meta aprašą, dar kartą eikite į Mielių SEO meta laukelyje savo pasirinktame įraše ir spustelėkite Redaguoti fragmentą mygtuką. Kai pradėsite rašyti savo meta aprašą, pamatysite juostą, kuri pradės pildytis. Ši juosta taps raudona, jei jūsų aprašymas yra per ilgas, oranžinė, jei ji yra per trumpa, ir žalia, jei ji yra pakankamai ilga:

„Yoast SEO“ meta aprašymo funkcijos ekrano kopija.

Taip pat pastebėsite, kad SEO skirtuke atsiranda keletas papildomų šviesoforų, leidžiančių dar labiau optimizuoti aprašą.

3. Pagerinkite savo turinio skaitomumą

„Yoast SEO“ skaitomumo ekrano vaizdas.

„Yoast SEO“ analizuoja jūsų turinį ir randa sričių, kuriose galite pagerinti jo skaitomumą.

Kokybiškas turinys yra svarbus SEO, todėl jo skaitomumas yra svarbiausia. „Yoast SEO“ jūsų turinio skaitomumas vertinamas pagal daugybę metrikų ir įvertinamas pagal šviesoforo sistemą.

Iš pradžių analizė gali atrodyti stulbinanti, tačiau ne viską reikia išspręsti norint gauti ekologišką rezultatą. Svarbiausi aspektai yra šie:

 • Sekcijos ilgis: Svarbu naudoti antraštes ir subpozicijas, kad skyriuose būtų mažiau nei 300 žodžių vienetų.
 • Bausmės trukmė ir struktūra: Ilgesnės nei 20 žodžių sakiniai sumažina skaitomumą, kaip ir pasyvaus balso žodžiai, kuriuose nėra pereinamojo žodžio.

Taip pat galite pastebėti Flesch skaitymo lengvumas rezultatas šioje dalyje. Nors šio kriterijaus įnašai ir trūkumai nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį, galiausiai tai nėra metrika, dėl kurios reikėtų daug jaudintis. Mūsų patarimas yra optimizuoti visa kita ir pirmiausia rašyti jūsų skaitytojui.


Šiandieninėje konkurencingoje rinkoje SEO yra svarbesnis nei bet kada anksčiau. Padaryta tinkamai, tai gali padėti padidinti jūsų svetainės lankomumą. Tačiau iš pradžių tai gali šiek tiek painioti, todėl galbūt norėsite šiek tiek padėti užtikrinti, kad jūsų optimizavimo pastangos būtų veiksmingos. Naudodami SEO papildinį – pvz., „Yoast SEO“ – galite nesijaudindami optimizuoti savo turinį paieškos sistemoms.

Ar turite klausimų apie „Yoast“ SEO ir kaip jis gali jums padėti? Prašome pasidalinti jais su mumis komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map