Kaip nuotoliniu būdu kurti „Elementor“ tinklalapius

Kaip nuotoliniu būdu kurti „Elementor“ tinklalapius

Šiais ekonominio netikrumo ir socialinio atsiribojimo laikais verslas dabar kaip niekad nori kurti savo internetinius pristatymus.


Jei norite, kad jūsų verslas būtų internete, arba jei esate laisvai samdomas vertėjas, kuriantis svetaines įmonėms, norinčioms prisijungti, „Elementor“ gali padėti jums efektyviai sukurti nuotoliniu būdu svetainę, kuri yra prieinama ir lengvai prižiūrima..

„Elementor“ yra vizualus „drag and drop“ „WordPress“ puslapių kūrėjas, tai reiškia, kad galite kurti puikiai atrodančius dizainus, niekada nereikia žiūrėti į vieną kodo eilutę. Jei norite sužinoti daugiau apie papildinį apskritai, galite naršyti visą „WPExplorer“ „Elementor“ apžvalgą.

Šiame įraše šiek tiek paaiškinsiu, kodėl „Elementor“ yra geriausias įrankis svetainėms kurti nuotoliniu būdu. Tada atliksiu aukšto lygio veiksmus, kaip naudoti „Elementor“ kuriant svetainę.

Jei norėtumėte daugiau informacijos apie tai, kaip naudoti „Elementor“ nuotoliniu būdu kuriant svetaines, „HubSpot“ akademija ir „Elementor“ bendradarbiaudami siūlo nemokamus internetinius kursus, apimančius viską nuo prieglobos nustatymo iki „WordPress“ svetainės sukūrimo ir paleidimo.

Kodėl reikia naudoti „Elementor“ svetainėms kurti nuotoliniu būdu

„Elementor Pro“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Elementor“ naudojimas kuriant svetaines gali:

 • Sutaupykite laiko ir padėsite greičiau kurti ir kartoti savo svetaines.
 • Sumažinkite savo svetainių sudėtingumą, pašalinkite klaidas ir sukurkite lengvesnį priežiūros procesą, kai reikia atnaujinti ir išbandyti.
 • Sutaupykite pinigų ir supaprastinkite išlaidas, kad galėtumėte geriau apibrėžti projekto kainą.

Peržiūrėkime pranašumus išsamiau.

Taupykite laiką ir venkite kodo

Nesvarbu, ar esate dizaineris, kūrėjas ar tiesiog įprastas „WordPress“ vartotojas, „Elementor“ gali pagreitinti jūsų darbo eigą naudodamas vaizdinę, vilkimo ir nuleidimo sąsają.

Pridėdami turinio valdiklius, galite greitai sukurti naujus dizainus. Taip pat gausite daugybę dizaino ir išdėstymo variantų, kad sukurtumėte tobulus vaizdo taškus ir stilius.

Per visą patirtį niekada nereikia tiesiogiai bendrauti su kodu … nebent to norite. Jei norite šiek tiek daugiau kontrolės, galite lengvai naudoti savo pasirinktinę CSS ten, kur reikia.

Galiausiai, jei tikrai norite sutaupyti laiko, „Elementor“ yra šimtai paruoštų šablonų, kuriuos galite importuoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai importuoti jums patinkantį šabloną, redaguoti turinį, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklą, ir viskas

Šie pranašumai taip pat gali sutaupyti laiko, kai reikia kartoti. Pvz., Jei klientas prašo pakeitimo, galite greitai perjungti reikalus neįsipainioję į kodą.

Sumažinkite sudėtingumą ir pašalinkite klaidas

Turėdamas įprastą „WordPress“ svetainę, gatavas produktas dažniausiai yra įvairių kūrėjų įskiepių fragmentas.

Šių atskirų įrankių kartu nėra, išskyrus laiką ir pastangas, kuriuos įdėjote naudodamiesi kurdami darnią svetainę.

Šiuo metu tai puiku, tačiau dėl to gali kilti problemų, nes kiekvienas kūrėjas savarankiškai pakeis ir atnaujins papildinį.

Pvz., Jūsų slankiojančio papildinio kūrėjas gali atlikti pakeitimą, dėl kurio kyla problemų dėl jūsų pagrindinio puslapio herojaus skyriaus (kurį pastatėte su kitu papildiniu).

Su „Elementor“ galėsite naudotis visais svarbiais įrankiais po vienu stogu.

Pavyzdžiui, naudodamiesi „Elementor“ ir „Elementor Pro“ gaunate įrankius, kurie padės sukurti:

 • Slides
 • Kontaktinės formos
 • Švino kartos formos
 • Galerijos
 • Iššokančių langų
 • Portfelio sąrašai / tinkleliai
 • Kainų lentelės
 • …daug daugiau

„Elementor Pro“ valdikliai

Visi šie įrankiai yra tame pačiame kūrėjo papildinyje, todėl galite būti tikri, kad pakeitus jūsų potencialių klientų generavimo formas niekada nekils problemų dėl iššokančiojo pranešimo, kuriame rodote formą.

Be to, tai daro jūsų gyvenimą daug lengvesnį, kai ateina laikas atnaujinti savo svetaines. Užuot naudoję inscenizacijos svetainę, norėdami išbandyti daugybę skirtingų papildinių skirtingu metu, jums tereikia išbandyti ir atnaujinti vieną įrankį.

Iš esmės jūs galite naudoti „Elementor“ kaip savo svetainės pagrindą, kad viską supaprastintumėte, o tada išsiversti, kad pasiektumėte konkrečius verslo tikslus, pvz. nemokamas „HubSpot WordPress“ papildinys generuoti potencialius klientus per formą, tiesioginio pokalbio dėžutę ir iššokančius langus, kurie visi pateikiami nemokamame „HubSpot CRM“.

Sutaupykite pinigų ir supaprastinkite išlaidas

Galiausiai „Elementor“ gali padėti jums sutaupyti pinigų ir lengviau įvertinti projektų kainą.

Panašiai kaip turėjimas prieigą prie svarbių įrankių viename papildinyje sumažina svetainės sudėtingumą, be to, sumažina kainą, kurią turite mokėti.

„Elementor“ pagrindinei statytojai turi nemokamą versiją. Tada, norint naudotis papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip formos, skaidrės, iššokantys langai ir dar daugiau, reikia mokėti tik vieną vienodą kainą.

Nereikia mokėti už skirtingas funkcijas ir nereikia pirkti skirtingų papildinių, todėl jūsų išlaidos yra mažos.

Tai taip pat leidžia paaiškinti jūsų sąnaudas ir palengvinti kliento projektų kainą. Užuot turėję įkainoti daugybę įvairių savo pasiūlymo įrankių, galite viską padaryti daug paprasčiau ir sutelkti dėmesį į tai, ką apmokestinate už laiką ir kompetenciją, o ne į įrankius..

Kaip naudoti „Elementor“ kuriant internetines svetaines

Dabar, kai žinote kai kurias priežastis, kodėl „Elementor“ sukuria puikų įrankį svetainėms kurti nuotoliniu būdu, pasvarstykime, kaip naudoti „Elementor“ kuriant puikią svetainę.

1. Pasirinkite savo temą

„Elementor“ yra papildinys, todėl vis tiek turėsite pasirinkti temą, kad suporuotumėte su „Elementor“.

Iš viso „drag and drop“ „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Kadangi jūs naudosite „Elementor“ norėdami valdyti visą (didžiąją dalį) savo svetainės dizaino, norėsite sutelkti dėmesį į temos, kurioje būtų reikalingos funkcijos, palaikymą ir visišką „Elementor“ puslapio kūrimo funkcijų palaikymą. Pvz., Jei norite pridėti darbuotojų, atsiliepimų ir aplanko, turėtumėte pasirinkti temą su šiais įrašų tipais, pavyzdžiui, „Visa WordPress“ tema.

Sveiki, „Elementor“ tema

Pats lengviausias pagrindas yra Sveiki, „Elementor“ tema. Iš esmės „Hello Elementor“ yra 100% tuščia drobė jūsų „Elementor“ dizainui.

Kadangi „Hello Elementor“ tema neprideda jokių savo stilių ar funkcijų, jūsų svetainė bus lengva ir lengvai įkeliama..

Jei norėtumėte temos, kuri turi savo stilių, galbūt norėtumėte valdyti savo svetainės antraštę ar „WooCommerce“ parduotuvės patikrinimo patirtį, galite pasižiūrėti šią geriausių „Elementor WordPress“ temų kolekciją..

2. Pasirinkite savo skonį „Elementor“

Elementorius ateina abu nemokama versija „WordPress.org“, taip pat „premium“ versija, kuri prideda daug daugiau funkcijų, vadinama „Elementor Pro“.

Naudodami nemokamą „Elementor“ versiją galite kurti svetaines kiekviename puslapyje. Pvz., Galite sukurti vieną pagrindinio puslapio dizainą, kitą – „Apie puslapį“, tada galėtumėte sukurti atskirus puslapius kiekvienam aplanko elementui..

Tai gali būti viskas, ko jums reikia paprastoje brošiūrų svetainėje, kurioje yra daug informacijos apie „nepamirškite“.

Tačiau norėdami apsvarstyti galimybę apsvarstyti „Elementor Pro“.

„Elementor Pro“ ne tik suteikia daugiau projektavimo įrankių, pavyzdžiui, skaidrių ir formų, bet ir suteikia jums visiškai naują būdą kurti svetaines naudojant „Theme Builder“..

Naudodami „Elementor Theme Builder“, galite kurti šablonus ir pritaikyti juos visoje ar dalyje savo svetainės. Pvz., Galite suprojektuoti savo svetainę:

 • Antraštė
 • Archyvo puslapiai (pvz. puslapis, kuriame pateikiami visi jūsų tinklaraščio įrašai)
 • Atskiri puslapiai (pvz. individualus tinklaraščio įrašas)
 • Poraštė
 • WooCommerce produktai

Į savo dizainą taip pat galite įtraukti dinaminį turinį, pvz., Turinį, kurį pridėjote prie pasirinktinių laukų.

Kadangi galite sukurti vieną šabloną, kuris taikomas visam ar tam tikram jūsų turiniui, „Elementor Pro“ yra ypač puikus pasirinkimas dinaminėms svetainėms.

Tai taip pat naudinga kitoms svetainių rūšims dėl naujų turinio valdiklių, tokių kaip:

 • Formos
 • Slides
 • Galerijos
 • Aplankai
 • Kainų lentelės
 • …daug daugiau

Vėlgi, tai supaprastina ir jūsų svetainę, ir kainodarą (nes „Elementor Pro“ apima kiekvieną funkciją už tą pačią kainą).

3. Pradėkite kurti nuo „Elementor“

Kai pasirinksite tinkamą projekto temą ir „Elementor“ versiją, galėsite pradėti kurti.

Norėdami suprojektuoti savo turinį, galite pradėti nuo tuščio puslapio arba importuoti vieną iš iš anksto sukurtų šablonų, pateiktų kartu su „Elementor“..

Norėdami greitai sukurti visą darnią svetainę, netgi galite naudoti vieną iš „Elementor“ rinkinių, kurie yra šablonų rinkinys kiekvienam svetainės puslapiui, net iki 404 puslapio..

Nesvarbu, ar pradedate nuo tuščio šiferio, ar iš anksto paruošto šablono, pateksite į „Elementor“ vaizdinę sąsają, vilkdami ir nuleisdami sąsają..

Dešinėje pamatysite tiesioginę savo dizaino apžvalgą – tiksliai matysite, ką matys jūsų svetainės lankytojai.

Tada galite naudoti šoninę juostą kairėje, norėdami pridėti ir konfigūruoti turinį ir išdėstymo elementus.

„Elementor“ sąsaja

Pvz., Jei norite prie savo dizaino pridėti mygtuką, viskas, ką darote, – vilkite jį iš šoninės juostos. Tada galite tinkinti jo parametrus naudodami tą pačią šoninę juostą.

Norėdami giliau pažvelgti, kaip veikia „Elementor“ sąsaja, galite pasižiūrėti žemiau esantį vaizdo įrašą:

Kurkite internetines svetaines su „Elementor“ šiandien

Dabar labiau nei bet kada verslas nori plėtoti savo veiklą internete.

Nesvarbu, ar norite pristatyti savo buvimą internete, ar padedate klientams prisijungti, išmokdami naudotis „Elementor“ kurdami svetaines, galėsite ne tik kurti gražias, efektyvias svetaines, bet ir:

 • Sutaupykite laiko ir nebereikia tiesiogiai dirbti su kodu.
 • Pašalinkite suderinamumo problemas ir supaprastinkite techninę priežiūrą suteikdami jums visus svarbiausius įrankius vienoje vietoje.
 • Sutaupykite pinigų ir supaprastinkite išlaidas, nes nereikės pirkti daug atskirų papildinių pagrindinėms funkcijoms.

Norėdami pamatyti, ar „Elementor“ jums tinka, galite įdiegti nemokama „WordPress.org“ versija ir pradėkite kurti savo pirmąją svetainę nuotoliniu būdu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map