Kaip nustatyti “Google” svetainių rinkinį “WordPress”

Kaip nustatyti

„Google Site Kit“ yra visiškai naujas „WordPress“ SEO / analizės papildinys, kurį sukūrė „Google“. „Google Site Kit“ suteikia galimybę prisijungti ir stebėti savo svetainę naudojant „Google“ internetinės rinkodaros paslaugas, įskaitant: „Search Console“, „Google Analytics“, „PageSpeed ​​Insights“, „Google AdSense“, „Google Optimize“ ir „Google“ žymų tvarkyklę..


Geriausia dalis? Visa tai galite padaryti tiesiogiai iš savo „WordPress“ svetainės.

Šiame vadove parodysime, kaip įdiegti ir sukonfigūruoti „Google Site Kit“ „WordPress“ ir sujungti dvi populiariausias „Google“ paslaugas prie „WordPress“ prietaisų skydelio – t. Y. „Google Search Console“ ir „Google Analytics“. Taip pat parodysime, kaip suaktyvinti „PageSpeed ​​Insights“ „Google Site Kit“.

„Google“ svetainių rinkinio, esančio „WordPress“, apžvalga

„Google“ svetainių rinkinio numatytosios informacijos suvestinės ekrano kopija

Viena naudingiausių „Google Site Kit“ funkcijų yra galimybė rodyti jūsų svetainės duomenis (a) apžvalgos arba apibendrintas lygis, taip pat (b) ties individualus lygis laiškams ir puslapiams.

„Google“ svetainių rinkinio ekrano kopijos ekrano kopijos ekrano kopija 1 apžvalga

Pastarasis yra labai naudingas gaunant įžvalgas pranešimų / puslapių lygmeniu keliose „Google“ nuosavybėse tiesiogiai „WordPress“ prietaisų skydelyje, taupant daugybę naujų skirtukų, paspaudimų ir, svarbiausia, laiko. Aukščiau pateikta ekrano kopija yra puikus šios funkcijos pavyzdys.

Privaloma instrukcija

Manome, kad jau sukonfigūravote „Search Console“ ir „Google Analytics“ savo „WordPress“ svetainėje. Jei ne, tada prieš įdiegdami „Google Site Kit“ pirmiausia rekomenduojame nustatyti „Google Analytics“ ir „Search Console“.

Štai kodėl:

 • Mums patinka galvoti, kad „Google Site Kit“ papildinys pirminis darbas yra prijunkite (arba susiekite) savo „WordPress“ svetainę į įvairias „Google“ paslaugas (ar tai būtų „Search Console“ ar „Analytics“).
 • Nors „Google Site Kit“ gali sukonfigūruokite naują savo „WordPress“ svetainės paskyrą kiekvienoje iš jos paslaugų, manome, kad turėtumėte to nedaryti.
 • Manome, kad „Search Console“ ir (arba) „Google Analytics“ nustatymas rankiniu būdu suteikia jums: daug geresnis kiekvieno įrankio ir rinkodaros analizės supratimas.

Pradėkime nuo mokymo programos!

Kaip įdiegti ir konfigūruoti „Google Site Kit WordPress“ papildinį

„Google“ svetainės rinkinio papildinio statistika „wordpress.org“

„Google“ paskelbė „WordPress“ svetainės rinkinys „WordCamp US 2018“, o po metų paskelbė kūrėjo peržiūrą 2019 m. birželio mėn. Greitas perėjimas prie 2020 m. papildinys aktyvus daugiau nei 200 000 svetainių.

Kaip įdiegti „Google Site Kit“ papildymą „WordPress“

Įskiepio įdiegimas yra gana įprastas procesas:

įdiegti „Google“ svetainės rinkinį

1 žingsnis: Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės ir eikite į Įskiepiai → Pridėti naują ir paieškos laukelyje įveskite „„Google“ svetainių rinkinys“. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį.

pradėti „Google“ svetainių rinkinio sąranką

2 žingsnis: Kai suaktyvinsite papildinį, būsite paraginti pradėti jo sąrankos procesą. Spustelėkite Pradėkite sąranką pradėti „Google Site Kit“ papildinio sąrankos procesą.

Kaip nustatyti ir konfigūruoti „Google Site Kit“ papildinį „WordPress“

kaip susieti „Google“ svetainių rinkinį ir paieškos konsolę 1

3 veiksmas: Kai spustelėsite Pradėkite sąranką mygtuką ankstesniame žingsnyje, atsidarys naujas skirtukas, įkeliantis „Google Site Kit“ konfigūracijos puslapį. Spustelėkite Prisijunkite naudodami „Google“ tęsti.

Pastaba: Nepamirškite naudoti „Google“ paskyros, kurioje yra susietos visos jūsų svetainės ypatybės, tokios kaip „Search Console“ ar „Analytics“. Jei naudojate kitą el. Pašto adresą, „Vietų rinkinys“ negalės rasti atitinkamų ypatybių ir sukurti naujų savo „WordPress“ svetainei. Galiausiai turėsite sugadintą konfigūraciją su duomenų kopijomis.

kaip susieti „Google“ svetainių rinkinį ir „Google Analytics“ 1 prisijungimas prie „Google“

4 veiksmas: Prisijunkite naudodami atitinkamą „Google“ paskyrą. Jei atidžiai pastebėsite aukščiau pateiktą ekrano kopiją, pamatysite, kad aš pasirašiau jos asmeniniu el. Pašto adresu (tai yra pagrindinė visų mano „Google“ ypatybių paskyra).

kaip susieti „Google“ svetainės rinkinį ir 3 paieškos konsolės leidimus

5 veiksmas: „Svetainės rinkinys“ paprašys įvairių leidimų, kad galėtų prisijungti prie prijungtų „Google“ paslaugų, tokių kaip „Search Console“ ir kt. Spustelėkite Leisti pereiti prie kito žingsnio.

kaip susieti „Google“ svetainių rinkinį ir 4 paieškos konsolės sėkmę

6 veiksmas: Sėkmingai sukonfigūravus pamatysite ekraną, panašų į aukščiau pateiktą. Tai patvirtina, kad:

 • Esate tikras savo svetainės domeno savininkas ir jūsų domenas sukonfigūruotas „Search Console“.
 • Svetainių rinkinys gali pasiekti jūsų bendruosius „Google“ paskyros duomenis ir jūsų „Search Console“ duomenis. Jis neturi prieigos prie duomenų iš kitų ypatybių, tokių kaip „Google Analytics“ ir kt. Tai reiškia, kad turėsite duoti individualius kiekvienos nuosavybės, kurią norite susieti, leidimus..

Spustelėkite Eikite į mano informacijos suvestinę norėdami grįžti į savo „WordPress“ informacijos suvestinę.

kaip susieti „Google“ svetainių rinkinį ir paieškos konsolę 5

7 veiksmas: Šiame etape susiejami tik „Google“ paieškos konsolės duomenys, kaip parodyta aukščiau esančiame ekrano kopijoje.

„Google“ svetainės rinkinio paieškos pulto informacijos skydelis

8 veiksmas: Išsamius savo svetainės „Search Console“ duomenis galite peržiūrėti Svetainių rinkinys → Paieškos pultas puslapis.

Kaip nustatyti „Google Analytics“ svetainių rinkinyje

Šiame skyriuje parodysime, kaip susieti „Google Analytics“ su „Site Kit“.

kaip susieti google svetainių rinkinį ir google analytics 0

1 žingsnis: Spustelėkite Prijunkite paslaugą mygtuką, kaip parodyta aukščiau esančioje ekrano kopijoje.

kaip susieti „Google“ svetainių rinkinį ir „Google Analytics“ 1 prisijungimas prie „Google“

2 žingsnis: Prisijunkite naudodami tą pačią „Google“ paskyrą, kurią naudojote atlikdami paskutinį veiksmą.

kaip susieti „Google“ svetainių rinkinį ir „Google Analytics 2“ leidimus

3 veiksmas: Spustelėkite Leisti suteikti „Site Kit“ prieigą prie „Google Analytics“ duomenų.

4 veiksmas: Būsite grąžinti į „WordPress“ informacijos suvestinę. Įsitikinkite, kad pasirinkta teisinga „Google Analytics“ nuosavybė, ir spustelėkite Konfigūruokite „Analytics“ užmegzti ryšį.

„Google“ svetainių rinkinys „Google Analytics“ informacijos suvestinė

5 veiksmas: „Google Analytics“ dabar susieta su „Google Site Kit“. Eiti į Svetainių rinkinys → „Analytics“ norėdami peržiūrėti savo svetainės „Google Analytics“ duomenis „WordPress“ informacijos suvestinėje.

Kaip nustatyti „PageSpeed“ įžvalgas svetainės komplekte

Galite prijungti kitas „Google“ paslaugas naudodami „SIte Kit“ prietaisų skydelį arba „Site Kit“ nustatymus, kaip pamatysime vėliau.

kaip susieti google svetainių rinkinį ir google analytics 4 sėkmės puslapių greitį

Pvz., Galite įgalinti „PageSpeed ​​Insights“ spustelėję Prijunkite paslaugą mygtuką iš „Site Kit“ prietaisų skydelio.

 

„Google“ svetainių rinkinio numatytosios informacijos suvestinės ekrano kopija

Kai „PageSpeed ​​Insights“ bus susietas su „Site Kit“, galėsite peržiūrėti „WordPress“ svetainės bendruosius „PageSpeed“ našumo duomenis tiesiogiai iš „Site Kit“ prietaisų skydelio, esančio „WordPress“..

Aukščiau pateikta ekrano kopija yra numatytasis „Site Kit“ informacijos suvestinė su trimis aktyviomis paslaugomis, įskaitant „Search Console“, „Analytics“ ir „PageSpeed ​​Insights“. Beje, tai yra ta pati ekrano kopija, kurią matėte pamokslo pradžioje.

Kaip sujungti atskiras „Google“ paslaugas svetainės komplekte

Galite prijungti arba atjungti atskiras „Google“ paslaugas prie „Site Kit“ naudodamiesi papildinio nustatymais. Kaip ir 2020 m. Vasario mėn., „Site Kit“ palaiko šešias „Google“ paslaugas, įskaitant:

 • „Google“ paieškos pultas
 • Google analizė
 • „PageSpeed“ įžvalgos
 • „Google AdSense“
 • „Google Optimize“
 • „Google“ žymų tvarkyklė

„google“ svetainės rinkinio nustatymai 1 prijungtos paslaugos

Aktyvius ryšius galite peržiūrėti skiltyje Prijungtos paslaugos skiltyje Svetainė Rinkinys → Nustatymai.

„google“ svetainės rinkinio nustatymai 2 kitos galimos paslaugos

Jei norite prijungti daugiau naujų „Google“ paslaugų, eikite į Prijunkite daugiau paslaugų skirtuką ir pasirinkite norimą prisijungti paslaugą.

„google“ svetainės rinkinio nustatymai 3 administratoriaus nustatymai

Administratoriaus nustatymai pateikia „Site Kit“ papildinio būsenos apžvalgą ir galimybę iš naujo nustatyti papildinio nustatymus.

Taip pat galite pasirinkti bendrinti anoniminę papildinių naudojimo statistiką su „Google“, kad patobulintumėte papildinį. Ši parinktis yra išjungta pagal numatytuosius nustatymus. Aš pasirinkau duomenų teikimą su papildinio kūrėjais.

Kaip peržiūrėti atskirų įrašų / puslapių duomenis „Google Site Kit“

Kaip matėme anksčiau, viena iš naudingiausių „Google Site Kit“ funkcijų yra galimybė peržiūrėti duomenis iš kelių „Google“ paslaugų (pvz., „Analytics“ ir „PageSpeed ​​Insights“), skirtus atskiri įrašai ir puslapiai.

„Google“ svetainių rinkinio ekrano kopijos ekrano kopijos ekrano kopija 1 apžvalga

Norėdami peržiūrėti šiuos duomenis, atidarykite įrašą arba puslapį naujame skirtuke, kol esate prisijungę prie „WordPress“. Užveskite pelės žymeklį virš mygtuko „Svetainių rinkinys“ ir pasirodys naujas skirtukas su puslapio lygio duomenimis. Spustelėkite „Daugiau informacijos“, kad pasiektumėte išsamius to atskiro puslapio duomenis.

„google“ svetainių rinkinio puslapio lygio statistika pateikia 1 detalę

Aukščiau pateiktoje ekrano kopijoje pateikiami išsamūs to paties puslapio puslapio duomenys trijose „Google“ paslaugose, įskaitant „Search Console“, „Analytics“ ir „PageSpeed ​​Insights“..

Apvyniokite

„WordPress“ visuotinis populiarumas ir dominavimas rinkoje privertė tokius „goliatus“ kaip „Google“ išleisti oficialius CMS papildinius. Šiandien mes žvelgiame į atviresnę ir labiau įtraukiančią įvairių trečiųjų šalių paslaugų integraciją į „WordPress“, o tai galiausiai naudinga galutiniam vartotojui.

„Google“ svetainių rinkinys yra puikus šios įtraukiančios integracijos pavyzdys. Žvelgiant į priekį, būtų puiku pamatyti gilesnes integracijas su „YouTube Analytics“ ir „Google Ads“, nes daugelis internetinių įmonių išleidžia nemažas sumas pinigų reklamuojamoms mokamo turinio rinkodarai ir reklamai..

Ką manote apie „Google Site Kit“? Ar galėtumėte jį naudoti savo svetainėje? Leiskite mums sužinoti savo mintis žemiau esančiuose komentaruose!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map