Kaip „WordPress“ svetainę palikti „Google“ juodajame sąraše

Kaip neleisti „WordPress“ svetainei atsisakyti „Google“ juodojo sąrašo

Ar pastebite staigų srauto sumažėjimą į savo svetainę? Keistos šešėlių produktų reklamos, kurios mirksi jūsų puslapiuose? Jei linkte linkėdami, gali būti, kad jūsų tinklalapių nėra „Google“ rodyklėje. Paprasčiau tariant, „Google“ galbūt įtraukia juodąjį sąrašą į jūsų svetainę, nes mano, kad lankytojams tai nėra saugu. Kad taip neatsitiktų jūsų svetainėje, svarbu žinoti, kaip pašalinti savo svetainę iš „Google“ juodojo sąrašo.


Kas yra „Google“ juodasis sąrašas?

Paieškos sistemos, tokios kaip „Bing“, „Norton Safe Web“, „McAfee SiteAdvisor“ ir kt., Siekia pasiūlyti vartotojams geriausią įmanomą paieškos patirtį, o „Google“ nesiskiria. „Google“ nuolat ieško kenksmingo turinio svetainėse, kurie gali pakenkti lankytojams. Tada šias svetaines karantinas.

Nors „Google“ neskelbia jokio oficialaus juodojo sąrašo, ji nuolat ieško internete galimų grėsmių. Tada nurašomas šių nesaugių svetainių indeksas, siekiant apsaugoti lankytojus. Žiniatinklio valdytojai turi į tai atkreipti didžiulį dėmesį, nes tai gali labai prarasti srautą.

„Google“ įtaria, kad šios svetainės švirkščia kenksmingą kodą, norėdamos tyliai įdiegti programas, kurios pasinaudoja bet kokiu jūsų kompiuterio programinės įrangos trūkumu. Tada šios programos gali išsiųsti šlamšto laiškus ir netgi sugadinti lankytojo kompiuterį arba sulėtinti jo veikimą. Jie taip pat gali pavogti jūsų lankytojų asmeninę informaciją, pvz., Slaptažodžius ar kredito kortelės informaciją.

Daugeliu atvejų juodasis sąrašas yra geras dalykas, nes jis apsaugo nepageidaujamus lankytojus. Tiesą sakant, būsimasis svetainės pirkėjas turėtų patikrinti, ar svetainė įtraukta į juodąjį sąrašą kaip deramo patikrinimo proceso dalis..

Kas verčia „Google“ laikyti svetainę nesaugia?

Prieš pašalindama savo svetainę lankytojams, „Google“ atsižvelgia į daugelį aspektų. Kartais tai atsitinka dėl algoritminių pakeitimų, bet dažniausiai tai gali būti dėl saugumo ar kitų problemų, kurias reikia šiek tiek ištaisyti:

  • Kenkėjiška programinė įranga ar virusai jūsų pagrindiniuose serveriuose ar jūsų kompiuteryje ar tinkle.
  • Žemos kokybės ar pornografinio ar šlamšto turinys, prieštaringai vertinamas / neteisėtas turinys, neoriginalus ar pažeidžiantis autorių teises.
  • Sukčiavimo apsimetant ar sukčiavimo puslapiai.
  • Peradresavimas į kitus tinklalapius.
  • Kurti užpakalinius laukus, siųsti atgalines nuorodas, pirkti ar parduoti saitus.
 • Susiejimas su nepageidaujamais ir kenkėjiškais puslapiais.
 • Nešvari SEO praktika, tokia kaip raktinių žodžių maskavimas ar per didelis raktinių žodžių optimizavimas.

Šie aspektai gali paskatinti „Google“ bausti, įskaitant pašalinimą iš „Google“ paieškos rodyklės.

Kas nutiks, jei jūsų svetainė įtraukta į juodąjį sąrašą?

Dramatiškiausias įtraukimas į „Google“ juodąjį sąrašą yra sumažėjęs lankytojų skaičius. Svetainės reputacija ir patikimumas gali ne tik smarkiai prarasti pajamas, bet ir pakenkti.

„Google“ pradeda mirksėti įspėjamaisiais ženklais norėdami atbaidyti lankytojus iš savo svetainės. Patekę į juodąjį sąrašą, tai gali būti ilgas kelias į atsigavimą.

15 požymių, kad jūsų svetainė įtraukta į juodąjį sąrašą „Google“

Kartais „Google“ praneša žiniatinklio valdytojams apie svetainės indeksavimą. Bet jūs taip pat galite atkreipti dėmesį į šiuos ženklus.

 1. Įspėjamieji pranešimai, tokie kaip „Ši svetainė gali būti nulaužta‘Arba’Ši svetainė gali pakenkti jūsų kompiuteriui. Ar norite tęsti? “ pradeda mirksėti.
 2. „Google“ įspėja lankytojus, kad jūsų svetainė gali būti pažeista ar potencialiai nesaugi.
 3. Jūsų svetainė įkelia tuščią puslapį arba jūsų pagrindinis puslapis nukreipia į kitą URL.
 4. Ieškant jūsų svetainės „Google“, atsiranda keistų puslapių ar skelbimų.
 5. SEO šlamšto nuorodos ir peradresavimai SERP.
 6. Jūsų puslapyje patenka keistos raktinių žodžių paieškos pagal šešėlinius vaistinius produktus.
 7. Jūsų el. Paštas pradeda atšokti.
 8. Pradėti mirksėti nepažįstami iššokantys langai, jūsų svetainėje pasirodo šlamšto turinys ar keistos reklamos.
 9. Jūsų naršyklė įkelia keistą turinį iš išorinių šaltinių.
 10. Paspaudę „Ctrl + U“, savo svetainės antraštėje ar poraštėje pastebite keistus kodo fragmentus.
 11. Jūsų svetainė pastebimai sulėtėja.
 12. Padidėja pralaidumas.
 13. Srautas į jūsų svetainę kasdien mažėja.
 14. Jūsų „Google Webmaster Tools“ paskyra gauna įspėjimus apie kenksmingą kodą jūsų svetainėje.
 15. Jūsų svetainė nebebus rodoma „Google“ rodyklėje.

Kaip patikrinti, ar jūsų „WordPress“ svetainė yra „Google“ juodajame sąraše

Visiškai įmanoma, kad paieškos sistemos pašalino jūsų svetainę iš jūsų rodyklės, net jūs apie tai nežinote. Aukščiau esantys ženklai gali reikšti juodąjį sąrašą, tačiau tam tikrus patikrinimus galite atlikti:

Atlikite rankinį patikrinimą

Įveskite savo svetainės adresą „Google“ paieškos juostoje. Jei jūsų svetainė nerodoma ir tai nebuvo daroma anksčiau, gali būti, kad „Google“ indeksavo šią svetainę. Žinoma, tai neveiks naujoje svetainėje, nes paieškos varikliai dar negali jos indeksuoti.

Nemokami internetiniai įrankiai

Internetiniai nuskaitymo įrankiai suteikia galimybę greitai patikrinti, ar jūsų svetainė nėra nubausta „Google“. Apsilankymas „IsMyWebsitePenalized“ ir įklijuokite savo svetainės URL. Šis įrankis yra nemokama paslauga, naudinga žiniatinklio valdytojams ir SEO specialistams.

„Google“ juodasis sąrašas: „IsMyWebsitePenalized“

Įrankis nuskaito jūsų svetainę ir praneša apie bausmės būseną. Rezultatai yra gana tikslūs. Svarbu atminti, kad rezervuoti domenai, peradresuoti domenai ar naujos svetainės atspindės bausmės būseną.

„Sucuri SiteCheck“

„Sucuri SiteCheck“

Kitas veiksmingas įrankis, kurį galite naudoti yra „Sucuri SiteCheck“ skaitytuvas. Tai gali aptikti kenkėjiškas programas ir daugybę saugos problemų, įskaitant juodąjį jūsų svetainės sąrašą. Be to, skaitytuvas rekomenduoja metodus, kaip išspręsti problemą.

„Google“ žiniatinklio valdytojo įrankiai

Bet kol kas geriausias būdas tai padaryti būtų naudoti „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankiai norėdami patikrinti savo svetainės saugumo trūkumus.

„Google“ juodasis sąrašas: „Google“ paieškos pultas

„Google Webmaster“ įrankių saugos klausimų sritis atskleidžia naudingą informaciją apie jūsų svetainę, įskaitant nuorodas į jūsų svetainę, jūsų paieškos užklausas, svetainės būklę ir 404 klaidas..

Patarimai, kaip pašalinti savo svetainę iš „Google“ juodojo sąrašo

Debesų indeksavimo padarytos žalos taisymas yra ilgalaikis procesas. Todėl protingiau (ir lengviau) imtis kai kurių prevencinių priemonių. Keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išliktumėte gerosios „Google“ pusės:

 • Įdiekite užkardą ir reguliariai paleiskite antivirusinę programinę įrangą.
 • Išvalykite savo svetainę ir pašalinkite kenksmingą turinį.
 • Venkite nuorodų į šlamšto svetaines, taip pat nepirkite ir neparduokite nuorodų.
 • Užtikrinkite originalų turinį be jokių raktinių žodžių.
 • Atidžiai rinkitės prieglobos paketą.
 • Reguliariai atnaujinkite „WordPress“, naudokite patikimas temas ir papildinius.
 • Reguliariai keiskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, apsaugokite prisijungimo puslapius.
 • Apsaugokite „wp-config.php“ ir „.htaccess“ failus.
 • Turite būti susipažinęs su „Google“ taisyklėmis ir nuostatomis ir neatsilikti nuo algoritmo pakeitimų.

Atminkite, kad tai nėra garantija (nes mes nežinome, ką tiksliai darote savo svetainėje), tačiau visi jie yra gerosios praktikos pavyzdžiai, kurių reikia laikytis, kad jūsų svetainė būtų įtraukta į baltąjį sąrašą..

Išvada

Kaip matote, „Google“ įtraukimas į juodąjį sąrašą turi didelių neigiamų padarinių, kuriems atsigauti reikia laiko. Puiki idėja sukurti paskyrą naudojant „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankius, kad būtų galima reguliariai tikrinti jūsų svetainę. Taip pat galite kreiptis į mūsų ankstesnį įrašą apie atsigavimą iš nulaužtos svetainės.

Sužinoję, kad nebėrate rodyklės sąraše, pirmas žingsnis gali būti jūsų svetainės neprisijungimas kaip žalos kontrolės priemonė. Praneškite savo kompiuteriui ir išjunkite svetainę. Jei galite prisijungti, užsirašykite tai, ką matote, ir perduokite tai savo prieglobos paslaugų teikėjams.

Pažvelk į viršų „Google“ pastaba dėl švarios svetainės palaikymo, ir jei reikia, pasinaudokite profesionalia pagalba išvalydami savo svetainę. Baigę praneškite „Google“, paprašydami peržiūros. Tada „Google“ vėl pradės tikrinti jūsų svetainę ir iš naujo indeksuos jūsų tinklalapius. Tai užims laiko, bet jūs galite atsigauti.

Ar turite naudingų patarimų, kuriuos galėtumėte pridėti? Arba klausimų apie geriausią „WordPress“ svetainės priežiūros praktiką? Palikite komentarą žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map