Padidinkite srautą į savo „WordPress“ svetainę atlikdami 6 paprastus veiksmus

Patarimai, kaip padidinti lankomumą jūsų „WordPress“ svetainėje

Jei esate kažkas panašaus į mane, nuolat keliaujate, kad padidintumėte srautą į savo svetainę. Kuo daugiau lankytojų gaus jūsų svetainė, tuo daugiau pinigų uždirbsite ir tuo labiau trokštate Keturių valandų darbo savaitė gyvenimo būdas.


Tačiau srautas nėra lengvas. Žmonių ten nėra, bet visai kitas dalykas yra juos rasti ir vėliau patekti į jūsų svetainę. Norint laimėti formulę, reikia daug bandymų ir klaidų.

Na, aš savo laiku susidūriau su keliomis laimėtomis formulėmis ir norėčiau pasidalinti jomis su jumis šiame įraše. Kiekvienas iš šių patarimų yra išbandytas, išbandytas ir praktiškai garantuojamas, kad padidėtų srautas į jūsų „WordPress“ svetainę. Mėgautis!

1. Optimizuokite savo pranešimus SERP

Daugelis tinklaraštininkų yra apsėsti reitingo „Google“ reitinge, tačiau daugelis nesuvokia, kad jūsų įrašas yra toks rodomas „Google“ paieškos rezultatų rezultatų puslapiuose (SERP) taip pat gali padaryti didelę įtaką.

Optimizuokite savo pranešimus SERP, kad padidintumėte srautą

Apskritai kalbant apie du dalykus turėtumėte jaudintis:

  1. Pavadinimas: galbūt norėsite tai pakeisti, kad žmonėms, naudojantiems „Google“, būtų tinkamiau ieškoti informacijos.
  2. Aprašymas: visada turėtumėte parašyti savo įrašų meta aprašą, kad žmonės aiškiai suprastų, ko jie gali tikėtis spustelėję.

Pavadinimo ir aprašo pritaikymas yra pyrago gabalas su Yoast SEO įskiepiu. Tiesiog atlikite pakeitimus naudodami meta laukelį ekrane Skelbimas:

Yoast SEO fragmentų nustatymai

Viskas tam yra – „Google“ rinks informaciją ir naudos ją savo SERP. Tikiuosi, kad patrauklesnis ir spustelėjamas fragmentas padės padidinti jūsų svetainės lankomumą..

2. Pridėti džiūvėsėlius

Duonos riekių naršymas yra puikus pritaikymo galimybė – jis suteikia jūsų svetainės lankytojams tiesioginį supratimą apie tai, kur jie yra palyginti su jūsų svetainės struktūra, ir leidžia jiems lengvai naršyti po jūsų svetainę..

Duona yra papildomas privalumas: jie prideda dar vieną dimensiją jūsų svetainės išvaizdai SERP.

Norėdami padidinti srautą, pridėkite duonos riekių

Duonos riekė svetainėje…

Duonos riekė „Google SERP“

… lemia džiūvėsėlius „Google“.

Kaip matote, jūsų svetainėje esantys džiūvėsėliai taip pat rodomi SERP. Tai suteikia ieškotojams daugiau informacijos apie jūsų svetainę, kol jie net nėra joje, o tai negali būti blogas dalykas.

Duonos riekių įgalinimas savo svetainėje yra gana paprastas reikalas ir vėl naudojamas „WordPress SEO by Yoast“ įskiepis. Galite išmokti pridėti džiūvėsėlius „WordPress“ svetainėje naudodamiesi šia nuosekliąja instrukcija.

3. Padalinkite savo antraščių skaičių, kad padidintumėte srautą

Jei ilgą laiką rašėte tinklaraščius, tada žinosite viską apie antraščių svarbą. Tas pats įrašas gali būti visiškas šnipštas ar virusas vien dėl jo antraštės.

Turint tai omenyje, vienas efektyviausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte srautą į savo svetainę, yra antraštių padalijimas. Tai lengva padaryti naudojant Pavadinimo padalijimas „WordPress“ testavimas Prijunkite. Tai leidžia jums sukurti dvi ar daugiau antraščių kiekvienam jūsų parašytam įrašui ir (arba) puslapiui, tada atsitiktinai pristatyti jas lankytojams ir įvertinti paspaudimų rodiklį..

Po kelių paspaudimų galėsite nuspręsti, kuri antraštė yra sėkmingiausia, ir baigti padalijimo testą. Tai pranašumai yra tiesioginiai, tačiau dar geriau, jei atsižvelgsite į tendencijas (t. Y., Kokios antraštės veikia geriausiai), ateityje galėsite sukurti geresnes antraštes savo skaitytojams..

4. Susiekite savo puslapius

Mano nuomone, keli dalykai yra svarbesni skatinant įsitraukimą į tinklaraštį nei susiejimas tarp jūsų įrašų (t. Y. Susiejimas). Daugelis jūsų svetainės lankytojų iš pradžių neteks jūsų navigacijos ir pastebėsite, kad vienintelis būdas priversti juos toliau tyrinėti jūsų svetainę yra nuorodų į susijusius įrašus įtraukimas tiesiai į jūsų turinį..

Taigi aš rekomenduoju kurdamas kuo daugiau atitinkamų nuorodų į susijusius savo įrašus savo tinklaraštyje. Tačiau tai ne visada taip paprasta naudojant „WordPress“ numatytąją paieškos funkciją (kuri palieka daug noro).

Štai kodėl aš prisiekiu Geresnė vidinių nuorodų paieška Prijunkite. Nors „WordPress“ numatytoji paieškos funkcija jūsų pasirinkto raktinio žodžio ieškos tiesiogine prasme visur, kur yra visi jūsų įrašai ir puslapiai, ir grąžins rezultatus chronologine tvarka, geresnė vidinių nuorodų paieška atsižvelgs tik į pranešimų ir puslapių pavadinimus.

Numatytoji „WordPress“ vidinių nuorodų paieška

Tai …

Geresnė „WordPress“ vidinių nuorodų paieška

… tampa tuo.

Atsižvelgiant į tai, kad greičiausiai sugebėsite atsiminti bent vieną ar du žodžius iš jūsų skelbiamo įrašo pavadinimo, susiejimo procesas su šiuo įskiepiu tampa daug lengvesnis..

5. Įtraukite susijusius pranešimus

Tikriausiai esate susipažinęs su susijusių įrašų įtraukimo koncepcija straipsnio apačioje. Jei jau naudojate „Jetpack“, galite pridėti susijusių įrašų į savo tinklaraštį tiesiog įgalinę šią funkciją. Jie turėtų atrodyti maždaug taip:

„Jetpack“ susijusių pranešimų modulis

Įtraukti susiję įrašai yra įrodytas būdas paskatinti įsitraukimą, suteikiant lankytojams aiškią galimybę toliau skaityti turinį jūsų svetainėje. Tačiau jums gali (gana pagrįstai) domėtis, kokie susiję įrašai susiję su didesnio srauto į jūsų svetainę pritraukimu.

Čia ateina susijusių įrašų papildinys. Dauguma geriausių susijusių įrašų papildinių leidžia nurodyti, kaip norite sukurti susijusius pranešimus – per kategorijas, žymas, naujausius įrašus, autorius ir pan. Be to, paprastai yra parinkčių, ką / kaip norite informacija apie susijusius elementus rodoma žinutėse (miniatiūra, pavadinimas, ištrauka ir dar daugiau).

6. Perskaitykite archyvuotus įrašus Tweet

aš esu didelis „Twitter“ gerbėjas – aš manau, kad jis yra bene labiausiai prieinamas socialinis tinklas, kalbant apie galimybę kurti ir padidinti srautą (net parašiau įrašą tik apie srauto į jūsų svetainę naudojimą „Twitter“). Ne tik tai, kad naudodami „Revive Old Post“ papildinį, galite automatizuoti srauto srautą iš „Twitter“ (taip pat „Facebook“, „LinkedIn“, „Tumbler“ ir „Xing“) į savo svetainę..

Procesas yra paprastas: jūs susiejate papildinį su savo „Twitter“ paskyra ir jis pakartoja tweet archyvuotus įrašus jūsų tinklaraštyje pagal jūsų nustatytus kriterijus (pvz., Konkrečius įrašų tipus, kaip dažnai tweets turėtų būti skelbiami ir per kurį laiką)..

Atgaivinkite senų įrašų nustatymus

Archyvuoti įrašai periodiškai skelbiami jūsų „Twitter“ profilyje, o jūsų „Twitter“ stebėtojai juos spustelės, taip atrasdami seną turinį ir vėl įtraukdami juos į savo tinklaraštį. Be to, jie gali dar kartą perskaityti jūsų įrašus ir paskatinti juos sužinoti žmonėms, kurie anksčiau apie jus negirdėjo.

Ką daro patarimai Tu Turite padidinti srautą?

Šeši aukščiau pateikti patarimai yra vieni iš mano mėgstamiausių, ypač todėl, kad jie yra tokie veiksmingi – galite juos įgyvendinti akimirksniu ir iškart pradėti didinti srautą. Štai ko visi norime dienos pabaigoje: patarimų, kuriuos galime pritaikyti praktiškai.

Tačiau aš tikrai tik subraižiau paviršių, kalbėdamas apie „WordPress“ naudojimą padidinant srautą į jūsų svetainę. Dėl ko dabar noriu jūsų pagalbos. Ką daryti tu padaryti, kad padidintumėte srautą į savo „WordPress“ svetainę? Ar turite patarimų, kaip pasidalinti? Prašome mums pranešti žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Arba, jei turite kokių nors klausimų dėl aukščiau pateiktų patarimų, kaip padidinti srautą (arba apie statybų srautą apskritai), nedvejodami klauskite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map