Patobulinkite SEO naudodami nuorodas, svetainės greitį ir dar daugiau

 1. 1. „WordPress“ SEO pradedančiųjų vadovas: įvadas, paruošimas ir žargonas
 2. 2. „WordPress“ raktinių žodžių tyrimas ir naudojimas SEO
 3. 3. Dabar skaitau: Patobulinkite SEO naudodami nuorodas, svetainės greitį ir dar daugiau

Šiame skyriuje aptariame nuorodas, kaip jas gauti, kaip pagerinti puslapio įkėlimo greitį, svečių paskelbimą ir kaip optimizuoti socialines akcijas. Taigi, be papildomų adieu, įsigilinkime į dar daugiau „WordPress“ SEO.


Gaukite daugiau natūralių nuorodų

Atgalinės nuorodos yra šiek tiek ginčytinas klausimas. Ne tai, ar jie pagerins jūsų reitingą, ar ne, bet kaip turėtumėte juos gauti. Čia daugiausia nagrinėsiu natūralias nuorodas, ty kai žmonės nukreipia į jūsų turinį iš savo norų. Neabejotinas būdas gauti daugiau natūralių nuorodų į savo svetainę yra ugdyti auditoriją. Tai jokiu būdu nėra trumpalaikis sprendimas. Kai žmonės komentuoja ar siunčia jums klausimus paštu, įsitikinkite, kad skyrėte laiko atsakyti į apgalvotus atsakymus. (Ir stenkitės nedaryti to tik dėl nuorodų / pasidalinimo.)

Kai kas gali nustebinti, nors taip neturėtų būti, yra tai, kad autentiški šūksniai ir nuorodos į straipsnius, kurie jums pasirodė ypač naudingi ar įdomūs, iš tikrųjų gali būti būdas susigrąžinti nuorodas. „Duok, ką gausi“. Paprastai tai veikia geriau su influenceriais, kurie neturi tokios didelės auditorijos, kad juos visada užplūsta prašymai dėl palankumo, šaukimai, kvietimai interviu ir pan..

Galiausiai, ryšių su žmonėmis, kurie taip pat rašo panašia tema (bet paprastai nėra jūsų tiesioginiai konkurentai), puoselėjimas gali būti puikus būdas ne tik gauti nuorodas. Ugdydamas santykius neturiu omenyje to, kas turi svetainę, kurioje yra pakankamai puslapių peržiūrų, kad atitiktų jūsų kriterijus, ir šlamščia juos el. Laiškais ir tviteriais. Turiu omenyje tai, kad važiuoja tas, kuris važiuoja, kurį iš tikrųjų kasai, kurio požiūris tau patinka sužinoti daugiau, ir rasi unikalų būdą, kaip tau padėti. Nusiųskite jiems knygos rekomendacijas, jei matote, kad jie mini konkrečią knygą. (Arba galėtumėte net atsiųsti knygą.)

Parašykite ilgesnį turinį

Kitas dalykas, kuris gali padėti gauti aukštesnį reitingą, yra ilgesnio turinio kūrimas. „Google“ ne tik turi naują funkciją, pasižyminčią ilgos formos turiniu kai kuriose paieškose, o ilgos formos turinys paprastai yra geriau vertinamas apskritai. (Vidutinis 10 populiariausių „Google“ rezultatų turinio ilgis yra daugiau nei 2000 žodžių.)

Nors internetas tampa žinomas dėl jo trumpo dėmesio apimties ir kačių gifų įsijautimo, paaiškėja, kad ilgesni įrašai sulaukia žymiai daugiau nuorodų. Bet negalvokite, kad tai yra nemokamas leidimas parašyti 2500 žodžių užpildo. Ką tai reiškia, kad galbūt turėtumėte eksperimentuoti derindami idėjas, kad sukurtumėte ilgesnius turinio fragmentus. Arba spręskite temą, kurios bijote, kad negalite pasinerti į greitosios knygos straipsnį. Iš esmės nebijokite įsigilinti į temą.

Pagerinkite savo svetainės greitį

„w3-total-cache-wordpress-plugin-wpexplorer“

Greitesnis pakrovimo greitis ne tik teigiamai paveiks jūsų reitingą, bet ir sumažins atmetimo rodiklį, padėdamas išlaikyti daugiau lankytojų, o tai laikui bėgant gali labiau paskatinti vartotojus, dalytis informacija ir netgi susieti nuorodas..

Jei norite nemokamo būdo, kaip greitai ir lengvai padidinti puslapio įkėlimo greitį, įdiekite talpyklos papildinį ir tinkamai sukonfigūruokite. Jūs taip pat norite optimizuoti savo vaizdus. Galbūt norėsite gauti vaizdo optimizavimo papildinį. Bet svarbiausias žingsnis čia yra tai, kad prieš įkeldami vaizdinius failus rankiniu būdu suspaustumėte juos ir padarytumėte tinkamo dydžio savo svetainei..

Ekrano kopijų atveju numatytasis nustatymas dažnai yra gana sunkus PNG failas, kurį galite lengvai suspausti į daug lengviau valdomą JPEG failą naudodami bet kurį vaizdų rengyklę. Net MS Paint. Rekomenduojamas jūsų atvaizdų dydis priklauso nuo jūsų kompiuterio greičio ir nuo to, ar naudojate turinio pateikimo tinklą, ar ne, paprastai gera idėja yra išlaikyti vaizdo failus keliais šimtais kilobaitų ar mažiau. Ir pabandykite naudoti tik tuos papildinius, kurie iš tikrųjų pagerina jūsų esmę.

Svečių paskelbimas: kokybė viršija kiekį

Svečio skelbimas reiškia, kad jūsų straipsnis ar įrašas bus paskelbtas kito asmens tinklaraštyje ar svetainėje. Nors Mattas Cuttsas nuėjo taip toli, kad šiais metais paskelbė, kad svečių nuorodos į nuorodas nebegyvos, yra daugybė tinklaraščių, kurie dažnai skelbia svečius, pavyzdžių, kurie nebuvo nubausti nė menkiausia bauda. Tinklalapiai, kuriuose daugelio konkurencinių raktinių žodžių reitingas yra aukštas. Buferis yra vienas iš pavyzdžių.

Aš ketinu išeiti ant galūnės ir pasiūlysiu, kad svečias, skelbiantis norėdamas padidinti jūsų svetainės nuorodų skaičių, yra tai, kas buvo ir už tai yra baudžiama. Rašydami keletą kokybiškų svečių įrašų susijusioms svetainėms ar tinklaraščiams greičiausiai neturėsite neigiamos įtakos jūsų svetainei. Nors, jei norite žaisti saugiai, visada galite paprašyti, kad bet kokios nuorodos į jūsų svetainę būtų nesekamos.

Arba jei norite visiškai atkurti, 10000% galite pasirinkti, kad svečias išvis nieko nerašytų, bet tai greičiausiai bus jūsų sąskaita. Svečių paskelbimas gali būti labai greitas būdas suburti auditoriją, o aktyvi auditorija yra tikrai geras būdas gauti daugiau akcijų, Atgalinės nuorodos ir, žinoma, geresni reitingai. Taip pat tikriausiai norėtumėte atsiriboti nuo daugybės internetinių dienoraščių bendruomenių, nes kai kurie nariai pranešė, kad asociacija yra nubausta paieškos reitinguose. Jei esate visiškai naujas šios idėjos supratimas, perskaitykite tai svečių tinklaraščių sudarymo vadovas.

Naudokite „Google“ autorystę

Jūsų veidas ir vardas ne tik pasirodys šalia paieškos rezultatų „Google“, bet ir rezultatams bus suteikta pirmenybė, jei ieškantis asmuo yra jūsų „G +“ tinklo dalis. Procesas yra gana paprastas. Jūs įvardinate save kaip bendradarbį tam tikroje „G +“ svetainės svetainėje, tada iš turinio pridedate nuorodą į savo „G +“ puslapį, kad užpildytumėte ratą. Skaityti daugiau apie kaip nustatyti “Google” autorystę “WordPress”.

Optimizuokite socialinėms akcijoms

WordPress-socialinis-etiketas

Socialinės akcijos vaidina vis didesnį vaidmenį, kai reikia ieškoti reitingų, todėl norite įsitikinti, kad gaunate tiek, kiek galite. Jei to dar neturite, įsigykite papildinį. Tačiau nepersistenkite. Jums nereikia trijų socialinių mygtukų rinkinių viename puslapyje. Dėl to dalijimasis atrodo mažiau patrauklus, nes lankytojas pajus, kaip bandote priversti problemą. Kaip jūs per daug stengiatės.

Vėlgi, atrodo, kad ilgesnis turinys bus labiau bendrinamas. Galbūt tai reiškia, kad reikia papildomų pastangų, o gal todėl, kad ilgesnis turinys yra vidutiniškai labiau vertas bendro naudojimo nei trumpesnis. Paprasčiausiai todėl, kad žmonės, rašantys vertą turinį, paprastai rašo ilgesnius pranešimus. Kas žino.

Bet tai nereiškia, kad ilgesnis visada yra geriau. Viskas priklauso nuo jūsų temos ir auditorijos. Pavyzdžiui, Sethas Godinas gausiai dalijasi savo grynuolio išminties ir įkvėpimo straipsniais. Bet jei spręsite technines temas, ilgesni vadovai gali būti kur kas tinkamesni.

Jei vertas mūsų ko nors išmokė (išskyrus tai, kad „smalsumo spraga“ sulaukia daugybės paspaudimų), reiškia, kad turėtume išbandyti savo antraštes, kad pamatytume, kas veikia geriau. Laimei, galite lengvai padalyti testo antraštes su Pavadinimo eksperimentų nemokamas papildinys. Ir vėl, ryšių su influenceriais puoselėjimas yra tikras būdas padidinti jūsų socialinį pasiekiamumą. Galų gale, vienas tviteris gali jums parodyti šimtus, jei ne tūkstančius potencialių skaitytojų, kurie savo ruožtu taip pat gali dalytis jūsų turiniu.

Nors daugelis žmonių pasitenkina tuo, kad skatina pasidalinti savo žinutėmis tiesiai į priekį, kai kurie labiau patyrę tinklaraštininkai pataria pasitelkti galingas emocijas, kad motyvuotų žmones imtis veiksmų pasibaigus jūsų įrašams. Motyvuodami žmones imtis veiksmų dėl jūsų pateiktos informacijos, galite netiesiogiai paveikti juos, kad jie imtųsi veiksmų, kurių labiausiai norite, kad jie imtųsi, pasidalindami jūsų turiniu.

Jei jūs jau pasiekėte tai iki šiol, norėčiau pasveikinti jus, kad nuėjote iki vieno žinučių serijos vieno mamuto galo (4100 žodžių ir skaičiavimo). Tačiau perskaityti šį vadovą nepakanka. Jūs turite iš tikrųjų sekti. Žingsnis po žingsnio, eilutė po eilutės, žodis po žodžio. SEO pasaulis daugeliui iš mūsų buvo per daug sudėtingas, kad net svajojome įsiterpti, kol dar neatėjo „WordPress“. Tai vis tiek gali būti ilga kelionė, kol nepajunti, kaip tiksliai žinai, ką daryti. Tačiau, naudodamiesi šiuo vadovu, jums turėtų pakakti daiktų griebimo, kad galėtumėte iššifruoti ir įgyvendinti tikrų SEO ekspertų patarimus, taip pat išmokti patys, eidami kartu..

Jei turite noro mokytis ir kantrybės bei atkaklumo išlikti nuoseklūs, galite įvaldyti SEO būtybę ir gauti atlygį, kuris lydimas to pasiekimo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map