Pirmasis mobiliųjų telefonų „WordPress“ indeksavimas – kas tai yra ir kaip tam pasiruošti

Daugelis iš mūsų žino, kad tokios paieškos sistemos kaip „Yahoo“ ir „Google“ palaiko didžiulį indeksą, kuriame yra milijonai puslapių. Tai suteikia jiems galimybę rasti ir pateikti turinį, susijusį su paieškos užklausa. Nereikia nė sakyti, kad jei norite, kad jūsų tinklalapiai rastų vietą paieškos rezultatuose, pirmiausia turite įsitikinti, kad jie yra įtraukti į rodyklę. Tačiau eidami į priekį taip pat turėsite pagalvoti apie „WordPress“ pirmiausia mobiliųjų telefonų indeksavimą.


Paieškos sistemos veikia naudojant sudėtingus algoritmus, kurie nuolat tobulėja. „Google for one“ nuolat tobulina savo paieškos algoritmą, kad vartotojams būtų suteikta geriausia paieškos patirtis. Vykdydama šį procesą, „Google“ palaipsniui pereina prie pirmojo mobiliojo telefono rodyklės. Bet nesijaudinkite – yra keletas paprastų žingsnių, kuriuos galite atlikti norėdami pasiruošti „WordPress“ pirmiausia mobiliųjų telefonų indeksavimui.

Kas yra pirmasis mobiliųjų telefonų indeksavimas?

Pirmasis mobiliųjų telefonų „WordPress“ indeksavimas: kas tai yra?

Iki šiol dauguma žmonių savo stalinių kompiuterių internete ieškojo turinio. Taigi natūraliai „Google“ paieškos algoritmai buvo (ir tebėra) skirti šioms paieškos užklausoms tvarkyti iš stalinių kompiuterių. Tada „stalinio kompiuterio rodyklės“ paieškos rezultatai buvo pakoreguoti atsižvelgiant į mobiliųjų telefonų reitingo veiksnius. Nepaisant to, ar pradedama paieška staliniame kompiuteryje, ar mobiliajame, „Googlebot“ ieškotų šio „darbalaukio rodyklės“, norėdami rasti susijusius tinklalapius..

„Google“ yra dabar keičiant jų požiūrį, jis pradės ieškoti žiniatinklyje iš pirmojo mobiliojo telefono naršyklės rodinio, tai reiškia, kad turite galvoti apie „WordPress“ pirmiausia mobiliųjų telefonų indeksavimą.

„Google“ ir toliau išlaikys bendrą visų svetainių rodyklę. Tuo pat metu ji ir toliau tobulins savo algoritmus, kad galėtų labiau pasikliauti mobiliuoju turiniu

 • reitinguoti tos svetainės puslapius
 • suprasti struktūrinius duomenis
 • rezultatuose parodyti šio puslapio fragmentus.

Šis paieškos metodas bus naudojamas paieškoms, pradėtoms net iš stalinių kompiuterių.

Norėdami sužinoti, ar svetainė yra pasirengusi įtraukti į pirmąjį mobiliųjų telefonų rodyklę, „Google“ naudoja „klasifikatorius“. Klasifikatoriai nustato, kokia yra lygi ar palyginama mobiliųjų ir darbalaukių svetainė turinio, nuorodų, schemų, daugialypės terpės ir kt. Atžvilgiu.

Kodėl reikia pereiti į pirmąjį mobilųjį rodyklę?

„Google“ požiūrio pasikeitimas yra atsakas į reikšmingą poslinkį link paieškos iš mobiliųjų įrenginių. Šis paieškos metodas neteikia idealios mobiliųjų įrenginių naudotojų patirties. Dažniausiai taip yra todėl, kad daugelio svetainių stalinės ir mobiliosios versijos neturi suderinamo turinio. Spustelėję mobiliojo įrenginio paieškos rezultatą, vartotojai gali nukreipti į puslapį, kurio nėra mobiliojoje versijoje. Arba turinys gali būti nematomas mobiliesiems telefonams. Arba galite naudoti „WordPress“ temą, kuri neatsako. Dėl to bloga vartotojo patirtis, ko „Google“ stengiasi išvengti.

„Google“ nori, kad internetas būtų patogus naudoti mobiliesiems įrenginiams, ir pirmasis mobiliųjų telefonų indeksavimas yra dar vienas žingsnis ta linkme. Tiesą sakant, „Google“ teigia, kad kai kurios svetainės jau įtrauktos į šį rodyklę, o jų yra daugiau.

Pirmojo mobiliojo telefono ryšio indeksavimo poveikis

Pirmasis mobiliųjų telefonų „WordPress“ indeksavimas: poveikis

Paaiškinkime vieną dalyką – „Google“ patikrins jūsų „WordPress“ darbalaukio versiją, net jei neturite svetainės mobiliesiems. Vykstantis poslinkis tiesiog reiškia, kad „Google“ ateityje pirmiausia žiūrės į mobilųjį turinį, kad nustatytų reitingus. Praktiškai tai reiškia, kai kalbama apie „WordPress“ pirmąjį indeksavimą mobiliesiems:

 • Jūsų „WordPress“ svetainės mobilioji versija tampa pagrindine jūsų svetainės versija (bent jau paieškos sistemoms). Pirmiausia „Google“ ieškos versijos mobiliesiems ir grįš į stalinių kompiuterių versiją tik tada, kai mobiliųjų versijų nebus. Todėl svetainė su geresniu mobiliųjų reitingu pasirodys aukštesnė nei svetainė, kurios reitingas mažesnis mobiliesiems, net tada, kai paieška bus pradėta darbalaukyje.
 • Mobilioji „WordPress“ versija pradės daryti didesnę įtaką jūsų svetainės prekės ženklui.
 • Žiniatinklio valdytojai pastebės padidėjusį tikrinimą Išmanusis telefonas „Googlebot“. Taigi paieškos rezultatuose pateikiami fragmentai bus iš jūsų mobiliųjų telefonų puslapių. Tas pats bus su „Google“ talpyklos puslapių turiniu.
 • Tai tikrai neleidžia jums pasirinkti kitos galimybės, kaip tik užtikrinti, kad jūsų „WordPress“ yra draugiška mobiliesiems. Tiesą sakant, atsižvelgiant į tai, kokią auditoriją jūs aptarnaujate, galbūt geresnė alternatyva yra mobiliojo ryšio metodas. Nepamirškite, kad „Google“ jūsų draugiškumą mobiliesiems jūsų svetainėje jau laiko reitingo koeficientas.

Pasirengimas „WordPress“ svetainei, kad būtų galima naudoti pirmąjį mobilųjį rodyklę

Malonu su „Google“ yra tai, kad pasikeitus paieškos algoritmams, jie jums tai pasako kaip tam pasiruošti.

1. Reaktyvus dizainas

Jei jau naudojate reaguojančią „WordPress“ temą arba jei turite dinamiškas aptarnavimas svetainėje, jums tikrai nereikia nieko daugiau daryti dėl šios „WordPress“ pirmosios mobiliųjų telefonų indeksavimo dalies. Tiesiog turėsite įsitikinti, kad abiejose „WordPress“ svetainės versijose turinys ir žymėjimai yra vienodi.

Adaptyvusis interneto dizainas (RWD) yra sąranka, kai serveris visada siunčia tą patį HTML kodą į visus įrenginius, o CSS naudojama pakeisti puslapio pateikimą įrenginyje..

Dinaminė pateikimas yra sąranka, kai serveris į tą patį URL atsako skirtingais HTML (ir CSS) failais, priklausomai nuo vartotojo agento, prašančio puslapio.

Pirmasis mobiliųjų telefonų „WordPress“ indeksavimas: įgyvendinkite svetaines mobiliesiems

2. Peržiūrėkite savo turinį

Jei atsitinka taip, kad pirminis turinys ir žymėjimai skiriasi, tada įsitikinkite, kad struktūrizuotas žymėjimas yra vienodas tiek stalinių, tiek mobiliųjų versijose. Dažnai žiniatinklio valdytojai iš mobiliosios svetainės pašalina didelius struktūrinių duomenų fragmentus. Tai nebebus laikoma gera praktika. Turėsite viską pridėti atgal. Taip pat atnaujinkite mobiliųjų puslapių struktūrinių duomenų URL adresus.

Norėdami patikrinti, ar visose versijose yra tas pats turinys, galite naudoti Struktūrizuotas duomenų tikrinimo įrankis. Įveskite abiejų „WordPress“ versijų URL ir palyginkite išvestį, kad patikrintumėte, ar abiejų versijų turinys yra tas pats. „Google“ taip pat pataria praleisti pridedant didelius antkainius, kurie nėra svarbūs dokumento turiniui.

Pirmasis mobiliųjų „WordPress“ indeksavimas: struktūrizuotų duomenų bandymo įrankis

Kitas, apsilankykite robots.txt.tester norėdami patikrinti, ar robots.txt failas blokuoja „Google“ internetinius tikrinimo įrenginius iš konkrečių URL jūsų svetainėje. Šis įrankis patikrina, ar jūsų mobilioji versija pasiekiama „Googlebot“.

3. Metaduomenys

Metaduomenys pateikia patarimus paieškos varikliams apie puslapio turinį. Todėl jis turėtų būti abiejose svetainės versijose. Paprastos atsargumo priemonės, pvz., Panašūs pavadinimai ir meta aprašymai visuose abiejų „WordPress“ versijų puslapiuose, gali nuveikti ilgą kelią.

4. Vidinės nuorodos

Nereikia keisti sąsajų su atskirais URL mobiliesiems (svetainių, turinčių taškų su taškais). Jei naudojate atskirus URL mobiliesiems, pasilikite esamą nuorodą rel = canonical ir tada susiekite rel = alternatyvius elementus tarp dviejų versijų.

5. Kalbos

Jei jūsų „WordPress“ yra daugiakalbė, patikrinkite „hreflang“ nuorodas atskiruose mobiliuosiuose URL. Turėsite susieti mobiliųjų ir stalinių kompiuterių URL atskirai.

6. Hostingas

Jei jūsų „WordPress“ svetainės mobilioji versija yra atskirame pagrindiniame kompiuteryje, įsitikinkite, kad pagrindiniai serveriai gali valdyti galimą tikrinimo greičio padidėjimą.

7. Patikrinimas

Neužtenka patvirtinkite savo darbalaukio svetainę tik „Google“ paieškos konsolėje, kad pirmiausia būtų galima indeksuoti „WordPress“ mobiliesiems. Turėsite patvirtinti „WordPress“ versiją mobiliesiems ir „Google“ paieškos pultą.

8. Dėmesys SEO

Atminkite, kad „Google“ ir toliau indeksuos jūsų kompiuterio versiją, net tikrindama ją mobiliojo telefono naudotojo požiūriu. Taigi tęskite aukščiausio lygio turinį ir SEO praktiką.

9. Mobilus draugiškumas

Svarbu, kad jūsų „WordPress“ būtų patogi mobiliesiems, kad užtikrintumėte, jog esate pasirengę „WordPress“ pirmiausia indeksuoti mobiliuosius įrenginius. „Google“ mano, kad svetainė yra patogi mobiliesiems, kai mobiliųjų įrenginių vartotojas gali įkelti visas jūsų puslapio turinio dalis, skaityti tekstą nereikalaudamas mastelio padidinimo ar prispaudimo ir lengvai bakstelėdamas bet kurį mygtuką.

Įsitikinkite, kad jūsų mobilioji versija perėjo mobilumo draugiškumo testas. Svarbu atminti, kad „Google“ dabar priima turinį, kuris yra paslėptas po skirtukais ir akordeonais, kad įdėtų daugiau turinio. Jei naudojate iššokančius langus mobiliuosiuose telefonuose, turite žinoti, kad iššokantys langai gali paveikti SEO.

Paskutiniai žodžiai apie pirmąjį „WordPress“ mobiliųjų telefonų indeksavimą

Be jokios abejonės, „WordPress“ (ir šiuo klausimu visų svetainių) indeksavimo pradžia žymi didelius pokyčius svetainių savininkams ir SEO specialistams. Tačiau nereikia nedelsiant jaudintis, ypač ne su šiuo patarimų sąrašu, kaip pasiruošti „WordPress“, pirmiausia mobiliųjų telefonų indeksavimui.

Tikimasi, kad perėjimas prie pirmojo mobiliojo telefono rodyklės vyks palaipsniui, taigi interneto svetainėms bus suteikta laiko prisitaikyti prie naujo požiūrio. „Google“ įvertins kiekvieną svetainę atskirai, kad patikrintų, ar ji yra pasirengusi pamainai, ir perkels ją, kai bus paruošta. Nors nėra laiko grafiko, kuris baigtų procesą, visoms svetainėms reikia pažadinimo skambučio, kad jie pradėtų procesus, kad užimtų aukštą vietą pirmojo mobiliojo telefono rodyklėje..

Ar turite klausimų apie „WordPress“, pirmiausia mobiliųjų telefonų indeksavimą? Kaip galite paruošti savo svetainę? Arba kokių kitų patarimų, kuriuos, jūsų manymu, turėtume pridėti? Skambėkite žemiau esančiuose komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map