Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: prekės ženklo kūrimas ir rinkodara

 1. 1. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: Hostingas
 2. 2. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: temos, papildiniai, produktai ir paslaugos
 3. 3. Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: savo verslo įkūrimas
 4. 4. Dabar skaitau: Supaprastinkite savo buvimą internete naudodami „WordPress“: prekės ženklo kūrimas ir rinkodara

Kiekvienam verslui reikia daug priežiūros ir energijos, kad būtų gauti teigiami finansiniai ir profesiniai rezultatai. Prieš pradėdami naudoti dažus ir teptukus, išsiaiškinkite, už ką jūs atstovaujate ir ką atstovaujate, kokia yra jūsų misija ir kaip ketinate padaryti pasaulį geresniu. Tai bus siūlai, iš kurių susideda jūsų verslo audinys. Savirealizacijos procesas niekada nesibaigs, jūsų „WordPress“ svetainė išaugs, įgysite daugiau traukos, daugiau skaitytojų, pasikeis jūsų prekės ženklo ir rinkodaros pastangos.


Drauguok su savo prekės ženklu

Prieš leisdami pasauliui pamatyti jūsų spalvas, galite išbandyti savo prekės ženklą ir verslą ir išbandyti. Tuo laikotarpiu turėtumėte paklausti savęs: „Ko aš noriu stoti?“ Taip pat pasikalbėkite su draugais ir šeima apie savo prekės ženklo, logotipo ir verslo plano ypatybes.

Viskas yra rinkodara; jūsų produktas, turinys, verslo manifestas, prekės ženklas, darbo kokybė, jūsų teikiama pagalba klientams …

Iš tokios mišrios testuotojų grupės galėsite padaryti išvadas apie būsimą kursą, kurį turėtumėte pasirinkti tolesnio vizualinio prekės ženklo kūrimo procese. Išanalizavę komentarus turėsite daugiau įrankių, su kuriais galėsite dirbti. Žiūrėkite į komentarus kaip apie gautą atsiliepimą apie viską, ką sukuriate, ir būkite dėkingi, jei turite gaires, kurias reikia patobulinti.

Buvimas internetu per prekės ženklą

Prekės ženklas yra jūsų verslo kultūra ir jūsų idėja prisidėti prie pasaulio. Ženklas, kurį pasirinkote, visada atitiks jūsų produktą ir prekės ženklą per visą jūsų karjerą. Jis turėtų būti glaustas ir patrauklus. Jei rašote dienoraštį ir turėtumėte, antraštėje turėtų būti nurodyta pagrindinė jo skaitymo nauda.

Sukurti originalų prekės ženklą reiškia nuoseklaus ir kūrybingo dizaino, kuris bus naudojamas kaip vestibiulis prieš įeinant į jūsų kūrybinio darbo pasaulį, vestibiulį. Kai jūsų žarnyno instinktas jums pasakys, kad turite teisingą dalyką, tada pabendrausite su savo prekės ženklu ir būsite pasiruošę kitiems „WordPress“ verslo įgalinimo etapams..

Auditorijos pasiekimas per socialinius kanalus

„WordPress“ yra puiki platforma jūsų produktų ar paslaugų paleidimui. Norėdami skleisti savo darbą, turite investuoti į bendravimą. Jei jūsų produktai yra skirti interneto rinkai, jūs tikrai bendrausite daugiausia internetu, tačiau net jei jų nėra, viskas, kas dokumentuojama internete, yra šventė paieškos varikliams ir žmonėms, norintiems sužinoti daugiau apie tai, kas jums yra ir kaip jiems gali būti naudinga versle su jumis.

Socialinė žiniasklaida yra dalykas, kurį turėtų išbandyti kiekvienas verslas. Tai pati gatvės vidurio strategija, skirta pritraukti lankytojus į savo svetainę, tačiau ji dažniausiai veikia, jei esate tam atsidavę. Aš siūlau jums sutelkti dėmesį į „Facebook“, „Twitter“, „Google Plus“ ir „Instagram“ ir pamatyti, kuris iš jų suteikia jums daugiausiai srauto, ir jo vykdyti.

Internetinės auditorijos tapo gana įvairios ir turėtumėte žinoti, į kokio tipo žmones kreiptis. Pakaktų sutelkti dėmesį tik į vieną pagrindinių socialinių medijų kanalų. Pvz., Jei kuriate naują el. Prekybos mados svetainę, tikriausiai norėsite sutelkti dėmesį į savo socialinės žiniasklaidos įvaizdžius, todėl naudokite „Instagram“ įrankiai optimizuoti ir planuoti savo žinutes tikrai gali padėti jūsų buvimui internete.

Priverskite paieškos variklius žinoti apie jus

Buvimas internetu naudojant SEO

Kai stovi prie sankryžos, tu atkreipi dėmesį į kai kuriuos pravažiuojamus kokybiškus ar patrauklius automobilius, o kai kurie kiti į tave visai nekreipia dėmesio. Tas pats procesas vyksta interneto sraute. Kai kurios svetainės egzistuoja visiškoje tamsoje ir apie jas niekas nežino, o kai kurios kitos svetainės ir tinklaraščiai pritraukia daugybę lankytojų, kurie dažnai tampa prenumeratoriais ar nuolatiniais stebėtojais..

Dienoraščius ir svetaines nuolat prižiūri paieškos sistemos. Norėdami, kad jie pastebėtų jūsų „WordPress“ verslą, turite laikytis kai kurių taisyklių.

 • Jūsų svetainės puslapiai turi būti matomi paieškos sistemoms, kad jūsų turinys atsirastų jų rodyklėse
 • Paieškos varikliai tikrina jūsų puslapius naudodamiesi daugybe skirtingų algoritmų, užsirašinėja apie tai, kas yra šiuose puslapiuose, ir įvertina juos, todėl reikia siekti aukštos kokybės turinio.

Kai jūsų svetainė bus indeksuota, turinį bus galima rasti ieškant jo naudojant paieškos variklius. Štai kodėl jums reikalingas tekstinis turinys. Mums, žmonėms, paveikslėlis yra vertas tūkstančių žodžių, bet ne paieškos sistemoms.

Be to, norėdami, kad jūsų svetainė būtų patogesnė SEO, turite pritaikyti savo pavadinimo žymą paieškos sistemose. Pavadinimo žymė yra labai svarbus elementas, nes ji pasirodys rezultatų puslapiuose ir tokiu būdu arba pritraukia, arba atstumia potencialius lankytojus.

Jei skelbiate nuotraukas savo svetainėje, jas taip pat turite aprašyti naudodami alt žymes. Ši žyma trumpai paaiškina kiekvieną nuotrauką. Tokiu būdu nuotraukos bus indeksuojamos ir atpažįstamos paieškos sistemose. Be to, klausos problemų turintys žmonės taip pat galės išgirsti, kas yra šiose nuotraukose, padedant skaitytojams ekrane.

Meta aprašymas jūsų svetainėje ar tinklaraštyje yra labai svarbi savybė, matoma rezultatų puslapiuose ir tiesiogiai susijusi su jūsų paspaudimų rodikliu. Jei yra raktinių žodžių, susijusių su paieškos užklausomis, tai žmones sudomins jūsų darbu ir padidins konversijos koeficientą.

Yra keletas įprastų SEO klaidų, kurių turėtumėte pabandyti išvengti, todėl praleiskite dar keletą minučių per jas ir įsitikinkite, kad jūsų svetainė tinkamai indeksuota..

Raktažodžiai SEO

Buvimas internetu naudojant raktinius žodžius

Jei norite gauti informacijos apie raktinius žodžius, kuriuos žmonės dažniausiai įveda į paieškos variklius norėdami patekti į jūsų turinį, geras sprendimas būtų naudoti „Google Analytics“ metriką. Nežinote, kaip pradėti, tada nemokamai patikrinkite „Google Analytics“, skirta „WordPress“ „Yoast“ papildinys

Tai padarę, jūs matysite svarbiausias frazes, laiką, praleistą tam tikruose puslapiuose, paspaudimus, lankytojų sugrįžimą ir visa kita, kas parodo, kurios jūsų svetainės dalys veikia, o kurios ne. Taip pat galite nustatyti turinio rinkodaros strategiją, pagrįstą geriausiu turiniu.

Be to, tai leis jums peržvelgti visą savo tinklalapių turinį ir užrašyti svarbiausias frazes ir žodžius, kurie gali būti naudingi jūsų auditorijai ir būsimam turinio kūrimui..

Be to, galite naudoti „Google AdWords“ raktinių žodžių įrankis nustatyti, kurie raktiniai žodžiai labiausiai atitinka jūsų turinį ir jo ieškančius žmones. Šis įrankis atliks išsamią paiešką ir pateiks geriausius raktinių žodžių pasirinkimus. Čia, „WPExplorer“, turime puikų raktinių žodžių tyrimų vadovą, todėl prašome patikrinti.

SEO kontekstas nuolat keičiasi, tačiau jūs neturėtumėte praleisti per daug laiko ar pastangų atlikdami šiuos pakeitimus, kad galėtumėte sekti tendencijas.

Geriausia rinkodaros praktika

Yra du SEO pastangų tipai:

 • Puslapyje – įvyksta ten pat, jūsų domene, kuriant ir optimizuojant turinį
 • Ne puslapis – išorėje, už savo domeno ribų, kuriant nuorodas ir rengiant svečių tinklaraščius

Buvimas internetu per geriausią rinkodaros patirtį

Geriausia rinkodaros praktika atsipirks ilgainiui, todėl svarbu viską padaryti nuo pat pradžių. Jūs nenorite praleisti laiko taisydami „Google“ algoritmo efektus savo svetainėje. Visada laikykitės geriausios „WordPress SEO“ praktikos.

Yra viena bendra tiesa apie SEO – niekas negali kompensuoti turinio trūkumo.

Jei norite, kad jūsų darbas internete ir buvimas jūsų veikloje būtų vertinamas ir laikomasi, investuokite visas savo žinias ir įgūdžius į turinį. SEO yra tik pagalba kaip nepriekaištingos kokybės turinys, norint surasti kelią skaitytojams, stebėtojams, potencialiems klientams ir galiausiai mokantiems klientams. .

Žiniatinklio pritaikymas ir SEO

Jūsų svetainę tikrina varikliai, tačiau ji sukurta žmonėms. Kai nuspręsite įgyvendinti pakeitimą, visada galvokite apie žmones.

Jūsų „WordPress“ svetainė turėtų:

 • lengvai naršykite (lipni antraštė yra gera savybė)
 • turėti pranešimus ir puslapius, optimizuotus pagal vieną raktinį žodį / temą
 • turėti bent 400 žodžių puslapius ir daugiau nei 600 žodžių turinčius straipsnius su unikaliu, aukštos kokybės turiniu (vaizdais, vaizdo įrašais ir kitu vaizdiniu turiniu)

Jei paieškos varikliai gali aptikti jūsų svetainę be jokių problemų, tai padarys ir žmonės. Padarykite savo informacijos architektūrą kiek įmanoma plokštesnę, be nereikalingų pakatalogių ir kategorijų. Kuo mažiau netvarkos, tuo geriau. Paprastas naršymas ir malonus skaitymo patyrimas suteikia džiaugsmingą naršymą, jau neminint grįžtančių lankytojų ir klientų.

Apvyniokite

Prekės ženklas ir rinkodara suteikia jėgą jūsų idėjoms. Jūsų idėjos suteikia medžiagą kokybiškam turiniui ir gaminiams. „WordPress“ naudoja pavieniai asmenys, įmonės, žinomi tinklaraštininkai, be to, tai suteikia galimybę daugeliui ambicingų ir gerai nusimanančių žmonių pateikti savo idėjas ir gauti įvertinimą bei finansinį pasitenkinimą už savo darbą..

Nepasikliaukite vien logotipu, pavadinimu, rinkodara ir SEO, bet ugdykite save ir savo prekės ženklą demonstruodami ir dalindamiesi savo žiniomis, aistra ir idėjomis per nuostabų turinį, produktus ir paslaugas. Be to, jei manote, kad kažko praleidome, palikite mums žemiau pateiktus patarimus. Mes norėtume išgirsti jus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me