Vaizdo SEO patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti „WordPress“ vaizdo įrašus 2020 m

Vaizdo SEO patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti „WordPress“ vaizdo įrašus 2017 m

Pakalbėkime apie vaizdo įrašų SEO, vaizdo įrašų įtaką vartotojų patirčiai ir paieškos reitingui bei apie tai, kaip galite optimizuoti savo vaizdo įrašus, kad gautumėte kuo daugiau SEO sulčių.


Greitai perleisiu porą vaizdo rinkodaros statistikos, kad, žinai, įgyjai šiek tiek impulsų. Ar tu žinai:

 • Trečdalis visos internetinės veiklos praleidžiama žiūrint vaizdo įrašus?
 • 90% vartotojų teigia, kad produktų vaizdo įrašai yra naudingi priimant sprendimus?
 • Naudojant vaizdo įrašo skelbimus ketinimai pirkti daugiau padidėja 97%, o prekės ženklo asociacija – 139%
 • Įtraukus vaizdo įrašą nukreipimo puslapyje, konversija gali padidėti 80%?
 • Straipsniai su vaizdo įrašais gauna tris kartus daugiau nuorodų nei paprasto teksto straipsniai?

Šaltiniai: „Hubspot“ Ir Moz

Vaizdo įrašų SEO pranašumai ir trūkumai

Nors ši statistika yra įspūdinga, ką tai turi bendro su vaizdo įrašų SEO? Na, SEO (arba paieškos sistemų optimizavimas neinicijuotiems) yra tik vienas iš daugelio skaitmeninės rinkodaros galvosūkių. Kitas ir pats svarbiausias dalykas yra pritraukti srautą, kad galėtumėte iš tikrųjų konvertuoti.

Vaizdo įrašai gali padėti užpildyti spragą tarp paieškos variklio srauto ir konversijos. Kitaip tariant, vaizdo įrašai daro didžiulį teigiamą poveikį jūsų paieškos reitingui ir konversijų rodikliams.

Vaizdo įrašas nebėra „naujausia“ rinkodaros taktika – jis yra čia ir yra galingas būdas pranešti apie savo prekės ženklo istoriją, paaiškinti savo vertės pasiūlymą ir užmegzti ryšius su klientais ir perspektyvomis. – Lindsay Kolowich

Dar ne tokioje tolimoje praeityje mes aprašėme keletą „WordPress“ SEO patarimų keliuose pranešimuose, įskaitant:

 • Geriausi „WordPress“ SEO įrankiai
 • „WordPress SEO“ geriausia praktika
 • Pradinis „WordPress SEO“ vadovas [Skelbimų serija]
 • Yoast 10 svarbiausių „WordPress SEO“ funkcijų
 • „WordPress SEO“: aukštesnė reitingo dalis paieškos sistemose

Svarbiausias iš minėtų pranešimų paimtas SEO yra ne tik SEO, bet ir paprastas tekstas. Turėtumėte optimizuoti savo tekstą, vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir pasirūpinti kita technine SEO informacija, kad maksimaliai išnaudotumėte savo SEO pastangas. Tačiau neprarasime savęs, visą dėmesį skirsime vaizdo įrašų SEO ir likusiam šio įrašo laikui.

Kaip išnaudoti visas vaizdo įrašų SEO galimybes

Dabar įsigilinkime į vaizdo įrašų SEO ir pažvelkime į veiksmus, kuriuos turėtumėte atlikti, kad iš savo „WordPress“ vaizdo įrašų gautumėte kuo daugiau SEO (iš tikrųjų šie patarimai taikomi bet kokiam vaizdo įrašui).

Vaizdo SEO raktiniai žodžiai

Paieškos sistemos optimizavimas prasideda raktinių žodžių tyrimais, kurie nėra niekingi. Pavyzdžiui, jei parduodate „WordPress“ temas, akivaizdu, kad norite gauti aukštą reitingą pagal terminus „WordPress temos“, „aukščiausios kokybės WordPress temos“ ir kitus susijusius terminus. Tai taip pat taikoma vaizdo įrašų SEO.

Šiais laikais „Google“ praturtina paieškos rezultatus naudodama raiškiąją laikmeną, pavyzdžiui, vaizdo įrašus, kuriuose daugiau nei 90% minėtų vaizdo įrašų atkeliauja iš „YouTube“ (taip pat priklauso „Google“). Tyrimai „MarketingLand“ ir Paieškos parametrai parodyti, kad daugiau nei 50% „Google“ universaliųjų paieškų yra vaizdo įrašai. Tai reiškia, kad milžiniškas ieškotojų skaičius bet kuriuo metu yra matomas „YouTube“ vaizdo įraše.

Vaizdo įrašų leidėjams, tokiems kaip „YouTube“, be kita ko, yra didžiulis srauto šaltinis, ypač kai atsižvelgiama į:

 • Vaizdo įrašų paieškos rezultatų paspaudimų rodiklis yra 41% didesnis nei paprasto teksto rezultatų (šaltinis aimClear) ir
 • Vaizdo įrašai yra 50 kartų labiau linkę gauti natūralių „Google“ puslapių reitingą nei paprasto teksto rezultatai („Forrester Research“)

Bet viskas prasideda nuo nuovokių vaizdo įrašų SEO raktinių žodžių tyrimų. Turėtumėte sutelkti dėmesį į konkrečius nišinius raktinius žodžius, kurių vaizdo įrašų rezultatai yra pirmame „Google“ puslapyje.

Be: „Google“ turi paprastą vietą vaizdo įrašų, apžvalgų, vadovėlių ir juokingų vaizdo įrašų paieškai. Vaizdo įrašai, kurių pavadinimai, kaip „Kaip nustatyti„ WordPress ““, „Kurti„ WordPress “temą“, „„ WordPress “temos nustatymas“ ir juokingi vaizdo įrašai, tokie kaip „juokingos katės“, rodys nuostabias vietas „Google“ paieškos rezultatuose..

Jei optimizuosite savo vaizdo įrašą pagal raktinius žodžius, kurių vaizdo įrašų rezultatai yra pirmajame „Google“ puslapyje, ir priglobiate vaizdo įrašą „YouTube“, gausite tikslinį srautą tiek iš „Google“, tiek iš „YouTube“. Ir jei nežinojai, „YouTube“ yra antra pagal dydį paieškos sistema.

Kaip rasti vaizdo įrašo SEO raktinius žodžius

Bet kaip gauti vaizdo įrašo SEO raktinius žodžius, susijusius su jūsų niša? Tai paprasta. Pavyzdžiui, jei esate „WordPress“ temos nišoje, ieškosite vaizdo įrašų SEO raktinių žodžių naudodami tokias paieškas kaip „sukurti„ WordPress “temą“, „WordPress temos vadovėlis“ ir pan..

Norėdami sudėti pinigus ten, kur esu, daviau tai išbandyti ir „Google“ paieškoje ieškojau „Sukurti„ WordPress “temą“. Šis raktinis žodis parodo „YouTube“ rezultatą „Google“. Neblogai:

rasti vaizdo seo raktinius žodžius

Apsiginklavę vaizdo įrašo SEO raktiniu žodžiu, viskas, ką jums reikia padaryti, tai patikrinti, ar yra pakankamai to raktinio žodžio paieškos apimties. Jauskitės laisvai naudodamiesi „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės įrankis (Laisvas).

Pasak Briano Deano iš „Backlinko“, įsitikinkite, kad raktinių žodžių ieškoma bent 300 kartų per mėnesį. Iš „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės matome, kad „sukurti„ WordPress “temą“ per mėnesį vidutiniškai atliekama nuo 1 iki 10 tūkst. Tai tikrai gerai:

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė

Premija: Iš šios informacijos suvestinės gauname susijusių raktinių žodžių idėjas, vidutines mėnesio paieškas ir kiekvieno susijusio raktinio žodžio konkurenciją lygiu:

google-raktinis žodis-planuoklis-susijęs-vaizdo-seo-raktiniai žodžiai

Kodėl tai svarbu? Daugiau raktinių žodžių idėjų reiškia daugiau idėjų jūsų vaizdo įrašams ir kitam turiniui. Kol raktinis žodis ieško daugiau nei 300 mėnesių, jis yra puikus raktinis žodis, norint sukurti vaizdo įrašą. Kuo daugiau paieškų, tuo geriau, tik užtikrinkite, kad konkurencija dėl to konkretaus raktinio žodžio yra maža ar vidutinė.

Jei kuriate vaizdo įrašą pagal raktinį žodį ir norite, kad jis gerai reitinguotų „Google“, jūs esate auksinis tiek, kiek vaizdo įrašų SEO yra.

Dabar, kai turite raktinį žodį (ir susijusius raktinius žodžius), laikas kurti savo vaizdo įrašą (-us).

Sukurkite nuostabius vaizdo įrašus

Kaip ir paprasto teksto turinys, kuo daugiau įdėsite į savo vaizdo įrašą, tuo daugiau iš jo išeisite. Nepriekaištingas darbas niekur jūsų nenuves. Atminkite, kad prastas turinys šiuo metu ir eroje nėra vertinamas, todėl nesitikėkite, kad jūsų vaizdo įrašas bus įvertintas, jei jis neįdomus, originalus, nesvarbus ir (arba) visai neteikia jokios vertės.

Aukštos kokybės vaizdo įrašo sukūrimas kainuoja mažiau nei 200 USD, net jei samdote vaizdo grafiką ir grafikos redaktorių. Jei dirbate turėdami biudžetą iš batų, galite įkrauti ir naudoti daugelį turimų ekrano įrašymo įrankių (mums patinka „Screencast-O-Matic“).

Tiesą sakant, jums nereikia samdyti aktorių savo vaizdo įrašams. Animacija yra gana populiari, o nuotraukų montažai gali padėti jums papasakoti istoriją, ypač jei įmaišote šiek tiek paralakso magijos, tačiau daug kartų teikdami naudingą ir tiesioginį turinį viskas, ko jums reikia sutelkti dėmesį.

Suteikite vertę, padarykite savo vaizdo įrašą įdomų / juokingą ir išlikkite aktualu jūsų tikslinei auditorijai, kad padidintumėte naudotojų įsitraukimą – tai yra svarbiausias „YouTube“ vaizdo įrašų reitingo signalas.

Daugiau peržiūrų = geresnis vaizdo įrašų SEO

Jei daugiau žmonių žiūrės, prenumeruoja, komentuoja, mėgsta ir dalijasi jūsų vaizdo įrašais, jūs nuolat kelsite „Google“ gretas. Jei jūsų vaizdo įrašas čiulpia, jis nebus klasifikuojamas nepriklausomai nuo to, kiek SEO jūs už jo pametėte.

Puikūs vaizdo įrašai pateikia nuostabius vaizdo įrašų SEO, nuorodų kūrimo ir prekės ženklo žinomumo rezultatus. Šiuo atveju yra: Dolerių skutimosi klubo vaizdo įrašas, kuris tapo virusinis prieš tai, o dabar uždirba verslui (dollarhaveclub.com) dešimtis tūkstančių nuorodų (kai kurios iš tokių didžiulių svetainių kaip „Mashable“, „Forbes“, „BusinessWeek“, „The Next Web“ ir kt.), daug prekės ženklo parodymų ir kitų pasikartojančių SEO pranašumų. tą pačią dieną.

Šis vaizdo įrašas turi daugiau nei 23 milijonus peržiūrų, o 2016 m. Liepą „Unilever“ nusipirko „Dollar Shave Club“ už vieną milijardą dolerių. Ča-čingas!

Dėl vaizdo įrašo ilgio nė kiek nesijaudinčiau. Kai kurie SEO ekspertai teigia, kad trumpesni vaizdo įrašai yra geresni nei ilgesni ir atvirkščiai, ir aš sakau, leisk jiems ginčytis. Kol jūsų vaizdo įrašas yra nuostabus, žmonės jį žiūrės, nepaisant trukmės. Aš žinau, kad žiūriu vaizdo žaidimų programas atgal ir dauguma jų yra daugiau nei valandos trukmės. Šiuos vaizdo įrašus žiūri ir šimtai tūkstančių kitų žmonių, todėl padarykite tai dviejų valandų ar dviejų minučių trukmės – nesvarbu.

Optimizuokite savo vaizdo įrašų SEO

Galite pasirinkti įkelti vaizdo įrašus į savo domeną, bet aš pasisakau už jų įkėlimą „YouTube“. Leisk man paaiškinti. Žemiau yra diagrama, kurioje pateikiami dažniausiai pasitaikantys vaizdo įrašo fragmentų domenai. Profesoriaus kalba rodo, kokias svetaines „Google“ teikia pirmenybę, atsižvelgiant į vaizdo įrašų rezultatus SERP (paieškos sistemų rezultatų puslapiuose).

„YouTube“ gauna 92 ​​procentus „Google“ vaizdo įrašų rezultatų

Kur pateiktumėte vaizdo įrašus iš aukščiau pateiktos diagramos? „YouTube“ ar savo domeną? Balsuoju „YouTube“ bet kurią dieną, nes skaičiai nemeluoja.

Antra, ir tai jau minėjome anksčiau, „YouTube“ yra antra pagal dydį paieškos sistema, priklausanti „Google“. Ar žmonės labiau linkę rasti jūsų vaizdo įrašus jūsų domene ar „YouTube“? Jūs neprivalote atsakyti. „Google“ nori vis daugiau verslo ir kuo daugiau žmonių gali patekti į „YouTube“ vaizdo įrašus, tuo didesnė pelno marža.

Trečia, iš „YouTube“ galite sukurti nuorodas – po vieną savo kanalo profilyje, po vieną – po kiekvieno vaizdo įrašo aprašą. Niekada atgalinis ryšys nebuvo blogas dalykas, ypač jei tai yra antra pagal dydį paieškos sistema. Poveikis „YouTube“, suaktyvinantis antrinius veiksmus (skaitykite žmones, paspaudžiančius jūsų žiniatinklio nuosavybes), yra geriausias mažoms ir didelėms įmonėms epochoje, kurioje dominuoja „Google“ ir „Google“.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jūs sutaupysite savo svetainei (ir serveriui) papildomą apkrovą, kuri baigiasi didesniu puslapio įkėlimo greičiu, taigi geresniais SEO balais. Juk „YouTube“ vaizdo įrašus lengva įterpti ir jie yra suderinami su dauguma, jei ne visomis naršyklėmis. Kiti žmonės taip pat gali įterpti jūsų vaizdo įrašus, lengvai uždirbdami atvykstamąsias nuorodas ir iš eilės padidindami srautą.

Vaizdo įrašo SEO veržlės ir varžtai

Pagrindinis vaizdo SEO

Taigi, kaip optimizuoti vaizdo įrašus SEO? Tai didelis klausimas, tiesa?

Padarykite savo vaizdo įrašus lengvus

Įkeldami vaizdo įrašus, aišku, įkelkite aukščiausią įmanomą kokybę. Nors daugelis vloggerių gali būti nukreipti į 4k sritį, įkeliant „WordPress“ vadovus ir vadovus nereikia taip toli eiti.. Įrašykite vaizdo įrašus 720 pikselių (jei įmanoma) proporcijomis 16: 9 kad būtų užtikrintas optimalus žiūrėjimas.

Bet įterpdami savo vaizdo įrašus, naudokitės lengvu palietimu. „Google“ pabrėžia, kad puslapio įkėlimo greitis yra reitingavimo metrika, todėl geriau naudokite visus turimus įrankius ir metodus, kad užtikrintumėte, jog vaizdo įrašai nepakenčia jūsų svetainės. Jūs netgi galite naudoti vaizdo įrašų miniatiūras, kurios įkels grotuvą tik tada, kai vartotojas suaktyvins atkūrimo mygtuką. Daryk ką gali optimizuoti įterptus vaizdo įrašus todėl jie greitai kraunasi.

Tai puikiai tinka ir vartotojams, ypač augant mobiliesiems vartotojams, kurie palieka jūsų svetainę po keturių sekundžių laukimo. Niekas neturi laiko svetainei, kuriai įsibėgėja amžius ir kelionė į saulę.

Tinkamai pažymėkite savo vaizdo įrašus

Pažiūrėkite, kaip paskirstote raktinius žodžius visame teksto turinyje? Norėdami rasti vorus, turite pateikti daugiau informacijos, kad jie galėtų atpažinti ir indeksuoti jūsų vaizdo įrašus. Įtraukite savo SEO raktinius žodžius į savo vaizdo įrašų failų pavadinimus, pavadinimus, žymas ir aprašymus siekiant užtikrinti, kad jūs vertinate kontekstą ir tinkamumą.

Taip pat, kai įkeliate savo vaizdo įrašus pasirinkti miniatiūrą, kuri yra prasminga. Kol jūsų „YouTube“ kanalas nebus patvirtintas, turėsite atsiskaityti už vaizdo įrašo kadrą, tačiau patvirtinę galėsite įkelti pasirinktines miniatiūras su pridėtu tekstu ar perdengimais, kad geriau apibūdintumėte

Pridėti vaizdo įrašų nuorašus ir svetainių schemas

Dar kartą pasinaudodami mūsų „WordPress temų“ pavyzdžiu, jei kuriate vaizdo įrašą, kuriame sukasi „WordPress“ temos, akivaizdžiai paminėsite „WordPress temas“ kažkur ten. Paieškos variklio tikrinimo programos „nemato“ jūsų vaizdo įrašų taip, kaip tai daro žmonės, o tai nukreipia mus į nuorašus ir svetainių schemas.

Vaizdo įrašo garso įrašo nuoraše siūloma daugiau nekilnojamojo turto, į kurį reikia įtraukti raktinius žodžius, o tai pagerina gebėjimą rasti. Nuorašai taip pat suteikia jūsų vartotojams galimybę „skaityti“ jūsų vaizdo įrašą, jei jie negali bet kada klausytis. Be to, netgi galite naudoti konkretų nuorašą kaip pagrindą įrašui, kuris susieja su kitu jūsų turiniu. Kai viskas pasakyta ir padaryta, nuorašai leidžia jums atrakinti vaizdo įrašų tekstinį turinį – turinį, kurį supranta paieškos sistemos.

Vaizdo įrašų svetainių schemos yra jūsų turinio svetainės schemos išplėtimas, kurios padeda paieškos varikliams rasti ir indeksuoti jūsų vaizdo įrašus kartu su kitu jūsų turiniu. Geriausia yra tai, kad galite tinkinti vaizdo įrašų svetainių schemas, kad jos apimtų metaduomenis, o tai padidina jūsų vaizdo įrašų atitikimą paieškos užklausoms. Mielės siūlo puikų Vaizdo SEO papildinys kaip tik šiam tikslui.

Padarykite savo vaizdo įrašus lengvai randamus

Pirmiausia pasinaudokite aprašymo langeliais ir žymėmis, kai įkeliate vaizdo įrašą į „YouTube“. Būtinai naudoti raktinius žodžius ir įtraukti atitinkamas nuorodas į jūsų svetainę, kurioje žiūrovai gali rasti daugiau informacijos jūsų nagrinėjama tema. Papildyti atitinkamos žymės todėl vaizdo įrašą lengva rasti „YouTube“ vartotojams ir paieškos varikliams.

Ieškant galimybių rasti ir vartotojo patirties, taip pat turite padaryti, kad įterptieji vaizdo įrašai būtų lengvai randami svetainėje. Įdėkite po vieną vaizdo įrašą kiekviename įraše / puslapyje ir stebėkite, nurodydami atitinkamas kategorijas ir žymas. Tai leidžia vartotojams ir paieškos varikliams lengvai rasti jūsų vaizdo įrašus.

Pridėkite savo vaizdo įrašų interaktyvių elementų

Nors akcijos, įvertinimai ir mėgstamiausi yra geri rodikliai, rodantys, kad darote kažką teisingai, jie nebūtinai reiškia, kad pasieksite savo SEO tikslus. Galite užfiksuoti žiūrovus svarbiausiais savo vaizdo įrašų momentais. Aš kalbu apie tokius interaktyvius elementus kaip vaizdo įraše esančios formos, nuorodos ir viktorinos kurie nukreipia jūsų žiūrovus į kitą loginį žingsnį dar ilgai iki vaizdo įrašo pabaigos.

Dalykitės savo vaizdo įrašais, norėdami sužinoti daugiau vaizdo įrašų SEO sulčių

Nepakanka tik kurti vaizdo įrašus; tai tik pirmoji ir lengviausia lygties dalis. Žmonės turi žiūrėti jūsų vaizdo įrašus, nes 1) tai leidžia jaustis puikiai ir 2) daugiau peržiūrų reiškia geresnį reitingą. Taigi nereikia gėdytis reklamuokite savo vaizdo įrašą energingai arba tik tiek, kiek reklamuojate savo tinklaraščio įrašus.

Dalykitės savo vaizdo įrašais socialinėje žiniasklaidoje nes socialiniai signalai ką nors reiškia „Google“. Tai yra tinkamumo ir vertės rodiklis, nes kuo daugiau turite, tuo geriau jūsų vaizdo įrašas vertinamas. Visoje vietoje reklamuokite savo vaizdo įrašus.

Baigiamieji žodžiai

„Google“ ir toliau teikia didesnę reikšmę vaizdo įrašams, atsižvelgiant į reitingą. Be to, internetinių vaizdo įrašų vartojimas auga, nes vis daugiau vartotojų mėgsta, naudoja ir įsimena vaizdo įrašus. Tiesą sakant, „YouTube“ praneša, kad mobiliųjų vaizdo įrašų suvartojimas kasmet padidėja 100%. [Šaltinis: „Hubspot“]

Be to, vaizdo įrašas tapo labiau prieinamas ir prieinamas mažoms įmonėms. Kyla klausimas: kodėl dar neįdiegėte vaizdo įrašų SEO??

Turite klausimą ar pasiūlymą? Mes klausomės. Parašykite mums komentarą žemiau ir mes su Jumis susisieksime per trumpą laiką. Ačiū iš anksto!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me