Vylepšite SEO pomocou spätných odkazov, rýchlosti stránok a ďalších možností

 1. 1. Sprievodca pre začiatočníkov k SEO pre WordPress: Úvod, Prep a žargón
 2. 2. WordPress Kľúčové slovo výskum a využitie pre SEO
 3. 3. Aktuálne čítanie: Vylepšite SEO pomocou spätných odkazov, rýchlosti stránok a ďalších možností

V tejto kapitole sa zaoberáme spätnými odkazmi, ako ich získať, ako zvýšiť rýchlosť načítania stránky, uverejňovanie príspevkov hosťami a ako optimalizovať sociálne podiely. Takže bez ďalšieho adieu sa poďme ešte viac venovať prehľadu o WordPress SEO.


Získajte viac organických spätných odkazov

Spätné odkazy sú trochu kontroverzným problémom. Nie, či zlepšujú vaše hodnotenie, ale ako by ste mali postupovať pri ich získavaní. Tu sa budem zaoberať hlavne organickými spätnými odkazmi, čo znamená, keď ľudia odkazujú na váš obsah z vlastnej slobodnej vôle. Bezpečným spôsobom, ako získať viac organických odkazov späť na vaše stránky, je kultivovať publikum. V žiadnom prípade nejde o krátkodobé riešenie. Keď ľudia pripomienkujú alebo vám posielajú e-mailové otázky, nezabudnite si dať čas na premyslené odpovede. (A skúste to urobiť nielen pre spätné odkazy / zdieľanie.)

Niektorým by to mohlo byť prekvapujúce, hoci by to nemalo byť, je to, že poskytnutie skutočných výkrikov a odkazov na články, ktoré považujete za obzvlášť užitočné alebo zaujímavé, môže byť v skutočnosti spôsob, ako získať spätné odkazy. “Daj ti, čo dostaneš.” Zvyčajne to funguje lepšie u vplyvných ľudí, ktorí nemajú také veľké publikum, že sú vždy zaplavení žiadosťami o laskavosti a výkrikmi a pozvánkami na rozhovor a podobne..

Napokon, pestovanie vzťahov s ľuďmi, ktorí tiež píšu o podobnej téme (zvyčajne však nie sú vašimi priamymi konkurentmi), môže byť skvelým spôsobom, ako získať nielen spätné odkazy. Kultiváciou vzťahov nemám na mysli nikoho, kto má web s dostatočným počtom zobrazení stránky, ktorý vyhovuje vašim kritériám, a spamuje ho e-mailom a tweety. Myslím tým, že nájde niekoho, koho na koňoch vlastne vykopávate, o ktorého názoroch sa dozviete viac, a nájdete jedinečný spôsob, ako im skutočne pomôcť. Pošlite im odporúčanie knihy, ak vidíte, že spomínajú konkrétnu knihu. (Alebo by ste im dokonca mohli poslať knihu.)

Napíšte dlhší obsah

Ďalšou vecou, ​​ktorá môže pomôcť dosiahnuť vyššie hodnotenie, je vytvorenie dlhšieho obsahu. Google má nielen novú funkciu, ktorá ponúka obsah s dlhou formou pri niektorých vyhľadávaniach, ale obsah s dlhou formou má vo všeobecnosti lepšie postavenie. (Priemerná dĺžka obsahu pre 10 najlepších výsledkov v službe Google je viac ako 2000 slov.)

Aj keď sa internet stáva notoricky známym tým, že sa zameriava na krátke obdobie pozornosti a že je to pobláznenie mačacími gifmi, ukázalo sa, že dlhšie príspevky dostávajú výrazne viac spätných odkazov. Nemyslite si však, že toto je voľný lístok na písanie 2 500 slov výplne. Znamená to, že by ste možno mali experimentovať s kombináciou nápadov a vytvoriť tak dlhší obsah. Alebo sa pustite do predmetu, ktorý sa obávate, že sa nemôžete ponoriť do článku rýchleho občerstvenia. V podstate sa nebojte ísť hlboko na predmet.

Zvýšte rýchlosť svojich stránok

w3-total-cache-WordPress-plugin-wpexplorer

Vyššia rýchlosť načítania bude mať pozitívny vplyv nielen na vaše hodnotenie, ale tiež zníži mieru okamžitých odchodov, čo vám pomôže udržať viac návštevníkov, čo môže v priebehu času viesť k väčšiemu zapojeniu používateľov, zdieľaniu a dokonca spätným odkazom..

Ak chcete zadarmo a rýchlo a ľahko zvýšiť rýchlosť načítania stránky, nainštalujte doplnok prehliadača a nakonfigurujte ho správnym spôsobom. Chcete tiež optimalizovať svoje obrázky. Možno budete chcieť získať doplnok na optimalizáciu obrázkov. Najdôležitejším krokom je však to, že vaše obrazové súbory skomprimujete manuálne pred ich odovzdaním a urobíte z nich primeranú veľkosť pre váš web..

V prípade snímok obrazovky je predvoleným súborom PNG, ktorý je pomerne veľký na údaje, ktorý môžete ľahko skomprimovať do oveľa spravovateľnejšieho súboru JPEG pomocou ľubovoľného editora obrázkov. Dokonca aj MS Paint. Aj keď odporúčaná veľkosť obrázkov závisí od rýchlosti vášho hostiteľa a od toho, či používate alebo nepoužívate sieť na doručovanie obsahu, pokus o udržanie obrazových súborov na pár stovkách kilobajtov alebo menej je zvyčajne dobrý nápad. A skúste použiť iba doplnky, ktoré skutočne zlepšujú váš spodný riadok.

Zverejňovanie príspevkov: Kvalita nad kvantitou

Zverejnenie príspevku jednoducho znamená uverejnenie článku alebo príspevku na blogu alebo webovej stránke niekoho iného. Zatiaľ čo Matt Cutts zašiel tak ďaleko, že začiatkom tohto roka vyhlásil príspevok za spätné odkazy za mŕtveho, existuje veľa príkladov blogov, ktoré hosťujú často, ktoré neboli penalizované v najmenšom. Webové stránky, ktoré udržujú vysoké hodnotenie pre mnoho konkurenčných kľúčových slov. Jedným príkladom je nárazník.

Idem ísť na končatinu a navrhujem, aby zverejnenie príspevku na zvýšenie množstva spätných odkazov na vaše webové stránky bolo tým, čo bolo a bolo penalizované. Pri písaní niekoľkých kvalitných príspevkov pre súvisiace webové stránky alebo blogy pravdepodobne nebude mať na váš web nepriaznivé účinky. Ak však chcete hrať bezpečne, môžete kedykoľvek požiadať, aby sa akékoľvek odkazy na vaše stránky neriadili.

Alebo ak chcete hrať úplne, 10000%, môžete si zvoliť, aby sa hosť vôbec nezverejňoval, ale pravdepodobne to bude na vaše vlastné náklady. Zverejňovanie príspevkov môže byť veľmi rýchly spôsob, ako si vytvoriť publikum. Aktívne publikum je skutočne dobrý spôsob, ako získať viac zdieľaní, spätných odkazov a samozrejme lepšie hodnotenie. Pravdepodobne budete chcieť zostať ďalej od mnohých komunít venovaných blogovaniu online, pretože niektorí členovia uviedli, že boli penalizovaní vo výsledkoch vyhľadávania podľa asociácie. Ak ste v koncepcii úplne nový, prečítajte si toto príručka o hosťovaní blogov.

Použite autorstvo Google

Nielenže to spôsobí, že sa vaša tvár a meno zobrazia vedľa vašich výsledkov vyhľadávania v Google, vaše výsledky budú mať tiež prioritu, ak je hľadaná osoba súčasťou vašej siete G +. Tento proces je pomerne jednoduchý. Na určitej stránke na svojej stránke G + sa pomenujete ako prispievateľ a potom z obsahu pridáte odkaz na svoju stránku G +, čím dokončíte kruh. Prečítajte si viac o ako nastaviť autorstvo Google vo WordPress.

Optimalizujte pre sociálne podiely

wordpress-sociálno-ettiquette

Sociálne podiely hrajú väčšiu a väčšiu úlohu, pokiaľ ide o hodnotenie v rebríčku, takže sa chcete uistiť, že ich je toľko, koľko môžete. Ak ho ešte nemáte, získajte doplnok. Ale nepreháňajte to. Na jednu stránku nepotrebujete tri sady sociálnych tlačidiel. Vďaka tomu bude zdieľanie vyzerať menej príťažlivo, pretože návštevník bude mať pocit, že sa snažíte vynútiť problém. Ako keby ste sa snažili trochu tvrdo.

znovu, Zdá sa, že dlhší obsah sa viac zdieľa. Možno je to tak, že existuje pocit mimoriadneho úsilia, alebo možno je to tak, že dlhší obsah je jednoducho v priemere hodnejší zdieľania ako kratší obsah. Jednoducho preto, že ľudia, ktorí píšu hodnotný obsah, majú v priemere tendenciu písať dlhšie príspevky. Kto vie.

To však neznamená, že dlhšie je vždy lepšie. Všetko záleží na téme a na publiku. Napríklad Seth Godin získava obrovské podiely na svojich múdrosti a inšpirácii, ktorých veľkosť je nugget. Ak však pracujete na technických témach, zdĺhavejšie môžu byť zdĺhavé príručky.

Ak nás vedecký učil čokoľvek (okrem toho, že „medzera zvedavosti“ spôsobuje veľa kliknutí), mali by sme testovať naše titulky, aby sme zistili, čo funguje lepšie. Našťastie môžete ľahko rozdeliť-test titulky s Názov doplnku Experiments free. A opäť, pestovanie spojení s vplyvnými ľuďmi je istým spôsobom, ako zvýšiť svoj sociálny dosah. Koniec koncov, jeden tweet vás môže vystaviť stovkám, ak nie tisíckam potenciálnych čitateľov, ktorí zase môžu zdieľať váš obsah.

Zatiaľ čo mnoho ľudí je spokojných s povzbudzovaním ľudí, aby zdieľali obsah na konci svojich príspevkov priamym smerom, niektorí skúsení blogeri radia, že využívate silné emócie, aby ste motivovali ľudí, aby konali na konci svojich príspevkov. Motiváciou ľudí k tomu, aby konali v súvislosti s informáciami, ktoré ste im poskytli, môžete ich nepriamo ovplyvniť, aby podnikli kroky, ktoré im najviac chcete, zdieľaním svojho obsahu.

Ak ste sa dostali tak ďaleko, rád by som vám zablahoželal, že ste sa dostali až na koniec jedného mamuta poštovej série (4100 slov a počítanie). Čítanie tejto príručky však nestačí. Musíte skutočne sledovať. Krok za krokom, riadok po riadku, slovo po slove. Svet SEO bol pre mnohých z nás príliš komplikovaný na to, aby sa im snívalo o tom, že sa pred tým, než príde WordPress, sníva. A stále to môže byť dlhá cesta, kým budete mať pocit, že presne viete, čo máte robiť. Ale s týmto sprievodcom by ste mali mať dostatok informácií o veciach, aby ste mohli rozlúštiť a implementovať rady skutočných odborníkov v oblasti SEO a naučiť sa sami seba, ako budete postupovať.

Ak máte ochotu učiť sa a trpezlivosť a vytrvalosť zostanú konzistentné, môžete ovládať zviera, ktoré je SEO, a žať výhody, ktoré s týmto úspechom súvisia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map