Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: branding a marketing

 1. 1. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: Hosting
 2. 2. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: Témy, doplnky, produkty a služby
 3. 3. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: založenie firmy
 4. 4. Aktuálne čítanie: Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: branding a marketing

Každý podnik potrebuje veľa starostlivosti a energie, aby dosiahol pozitívne finančné a profesionálne výsledky. Predtým, ako začnete používať farby a štetce, zistite, čo znamená a čo zastupujete, čo je vašou úlohou a ako urobíte svet lepším. Toto budú vlákna, ktoré tvoria štruktúru vášho podnikania. Proces sebarealizácie sa nikdy neskončí, vaše webové stránky WordPress porastú, získate väčšiu trakciu, viac čitateľov a vaše úsilie o budovanie značky a marketing sa zmení.


Obohať svoju značku

Skôr než svetu dáte svoje farby, možno budete chcieť otestovať svoju značku a firmu a otestovať ich. Počas tohto obdobia by ste sa mali sami seba opýtať: „Čo je to za čo chcem kandidovať?“ Taktiež sa porozprávajte so svojimi priateľmi a rodinou o vlastnostiach vašej značky, loga a obchodného plánu.

Všetko je marketing; váš produkt, váš obsah, obchodný manifest, vaša značka, kvalita práce, podpora zákazníka, ktorú poskytujete …

Z takejto zmiešanej skupiny testerov budete môcť vyvodiť závery o budúcom kurze, ktorý by ste mali absolvovať v procese ďalšieho vizuálneho brandingu. Po analýze pripomienok budete mať viac nástrojov na prácu. Pozrite si komentáre ako spätnú väzbu, ktorú získate za všetko, čo vytvoríte, a ďakujeme za pokyny, ktoré sa majú vylepšiť.

Online prítomnosť prostredníctvom značky

Branding je tiež vaša obchodná kultúra a vaša myšlienka prispievať do sveta. Slogan, ktorý si vyberiete, je niečo, čo bude počas vašej kariéry vždy sledovať váš produkt a vašu značku. Malo by byť stručné a chytľavé. Ak píšete blog a mali by ste, mal by hlavný obsah uviesť hlavnú výhodu jeho prečítania.

Navrhnutie pôvodnej značky znamená spustenie konzistentného a kreatívneho dizajnu, ktorý bude slúžiť ako lobby pred tým, ako vaše cieľové publikum vstúpi do sveta vašej tvorivej práce. Keď vám inštinkt vo vašich vnútornostiach povie, že máte správnu vec, spriatelíte sa so svojou značkou a budete pripravení na ďalšie fázy posilnenia svojho podnikania v službe WordPress.

Oslovenie publika prostredníctvom sociálnych kanálov

WordPress je skvelá platforma pre uvádzanie vašich produktov alebo služieb. Aby ste mohli vysielať svoju prácu, musíte investovať do komunikácie. Ak sú vaše produkty určené pre internetový trh, určite budete komunikovať väčšinou online, ale aj keď to tak nie je, mať všetko zdokumentované online je sviatkom pre vyhľadávače a ľudí, ktorí chcú vedieť viac o tom, o čom ste a ako môžu mať úžitok z obchodovania s vami.

Sociálne médiá sú niečo, čo by mali vyskúšať všetky firmy. Toto je stratégia v strede ulice, ktorá priláka návštevníkov na váš web, zvyčajne to však funguje, ak ste odhodlaní. Navrhujem, aby ste sa zamerali na Facebook, Twitter, Google Plus a Instagram, aby ste zistili, ktorý z nich vám dáva najväčšiu návštevnosť, a sledujete ho.

Publikum online sa stalo dosť rôznorodým a mali by ste vedieť, na aký typ ľudí sa majú obrátiť. Bolo by postačujúce zamerať sa len na jeden z hlavných kanálov sociálnych médií. Ak napríklad začínate nový web s módou pre elektronický obchod, pravdepodobne sa budete chcieť zamerať na snímky pre svoje sociálne médiá, takže pomocou Inštalačné nástroje optimalizácia a plánovanie vašich príspevkov môže skutočne pomôcť pri vašej online prítomnosti.

Vyhľadajte vyhľadávače o vás

Online prítomnosť prostredníctvom SEO

Keď stojíte na prechode pre chodcov, venujete pozornosť niektorým kvalitným alebo atraktívnym vozidlám, ktoré prechádzajú okolo, a niektorým iným sa vôbec nevenuje pozornosť. Rovnaký proces sa vyskytuje pri webovom prenose. Niektoré stránky existujú v úplnej tme a nikto o nich nevie, zatiaľ čo iné stránky a blogy priťahujú veľa návštevníkov, ktorí sa často stávajú odberateľmi alebo pravidelnými sledovateľmi..

Blogy a webové stránky sú pod neustálym dohľadom vyhľadávacích nástrojov. Aby ste si mohli všimnúť vaše podnikanie v službe WordPress, musíte dodržiavať niektoré pravidlá.

 • Stránky vášho webu musia byť viditeľné pre vyhľadávače, aby váš obsah existoval vo svojich indexoch
 • Vyhľadávacie nástroje preskúmajú vaše stránky pomocou množstva rôznych algoritmov, robia si poznámky o tom, o čom sú tieto stránky, a hodnotia ich, takže sa musíte zamerať na vysoko kvalitný obsah.

Po indexovaní vašich stránok je obsah k dispozícii vyhľadaním pomocou vyhľadávacích nástrojov. Preto potrebujete textový obsah. Obrázok pre nás, ľudí, stojí za tisíc slov, ale nie pre vyhľadávače.

Okrem toho, ak chcete, aby bol váš web priateľskejší k SEO, musíte svoju vyhľadávaciu značku prispôsobiť vyhľadávacím nástrojom. Značka názvu je veľmi dôležitým prvkom, pretože sa objaví na stránkach s výsledkami, a tak osloví alebo odstrelí potenciálnych návštevníkov.

Ak na svoje webové stránky uverejníte nejaké obrázky, musíte ich tiež opísať pomocou značiek alt. Táto značka poskytuje krátke vysvetlenie každej fotografie. Fotografie tak budú indexované a rozpoznané vyhľadávacími nástrojmi. Okrem toho ľudia, ktorí majú problémy so sluchom, budú môcť pomocou čítačiek na obrazovke počuť aj to, čo je na týchto fotografiách..

Popis Meta vášho webu alebo blogu je veľmi dôležitá funkcia, ktorá je viditeľná na stránkach s výsledkami a je priamo zapojená do vašej miery prekliknutia. Ak existujú kľúčové slová relevantné pre vyhľadávacie dopyty, pritiahnu ľudí k vašej práci a povedú k vyššej miere konverzie.

Existuje niekoľko bežných chýb SEO, ktorým by ste sa mali vyhnúť, a preto ich strávte pár minút navyše a uistite sa, že je váš web správne indexovaný..

Kľúčové frázy pre SEO

Online prítomnosť prostredníctvom kľúčových slov

Ak chcete získať informácie o kľúčových slovách, ktoré ľudia najčastejšie zadávajú do vyhľadávacích nástrojov, aby sa dostali k vášmu obsahu, bolo by dobrým riešením použitie metrík Google Analytics. Nie ste si istí, ako začať, potom si bezplatne objednajte pokladňu Google Analytics pre WordPress plugin od Yoast

Ak tak urobíte, môžete vidieť kľúčové frázy, čas strávený na konkrétnych stránkach, kliknutia, vracajúci sa návštevníci a všetko ostatné, čo ukazuje, ktoré časti vášho webu fungujú a ktoré nie. Môžete tiež vytvoriť stratégiu marketingu obsahu založenú na obsahu, ktorý je najlepší.

Umožní vám to tiež prechádzať všetok obsah vašich webových stránok a zapisovať si najrelevantnejšie frázy a slová, ktoré by mohli byť užitočné pre vaše publikum a budúcu tvorbu obsahu..

Okrem toho môžete použiť Nástroj pre návrh kľúčových slov Google AdWords aby ste určili, ktoré kľúčové slová sú pre váš obsah najrelevantnejšie a pre ľudí, ktorí ho hľadajú. Tento nástroj vykoná dôkladné vyhľadávanie a príde s najlepším výberom kľúčových slov. Tu na prehliadači WPExplorer máme skvelého sprievodcu prieskumom kľúčových slov, takže si ho prosím pozrite.

Kontext SEO sa neustále mení, ale na sledovanie týchto zmien by ste nemali tráviť príliš veľa času ani námahy, aby ste zostali na ceste k trendom.

Najlepšie marketingové postupy

Existujú dva typy úsilia SEO:

 • Na stránke – to sa deje priamo vo vašej doméne vytvorením a optimalizáciou obsahu
 • Mimo stránky – navonok mimo vašej domény prostredníctvom vytvárania odkazov a blogov pre hostí

Online prítomnosť prostredníctvom osvedčených postupov v oblasti marketingu

Marketingové osvedčené postupy sú to, čo sa z dlhodobého hľadiska vyplatí, takže je dôležité robiť všetko hneď od začiatku. Na svojom webe nechcete tráviť čas opravovaním efektov algoritmu Google. Vždy postupujte podľa osvedčených postupov WordPress SEO.

Existuje jedna všeobecná pravda o SEO – nič nemôže nahradiť nedostatok obsahu.

Ak chcete oceniť a sledovať svoju online prácu a prítomnosť, investujte do obsahu všetky svoje vedomosti a zručnosti. SEO prichádza iba ako pomôcka pre obsah vynikajúcej kvality pri hľadaní cesty k čitateľom, sledovateľom, potenciálnym zákazníkom a nakoniec platiacim zákazníkom. .

Použiteľnosť webu a SEO

Váš web je prehľadávaný motormi, ale je vytvorený pre ľudí. Keď sa rozhodnete vykonať zmenu, vždy myslite na ľudí.

Vaša webová stránka WordPress by mala:

 • ľahká navigácia (implementácia lepiacej hlavičky je dobrá funkcia)
 • majú príspevky a stránky optimalizované pre jedno kľúčové slovo / tému
 • mať najmenej 400 slov a viac ako 600 slov s jedinečným a kvalitným obsahom (obrázky, videá a iný vizuálny obsah)

Ak vyhľadávacie nástroje dokážu prehľadávať vaše webové stránky bez problémov, potom to budú aj ľudia. Vytvorte svoju informačnú architektúru čo najrovnomernejšie bez zbytočných podadresárov a kategórií. Čím menej máte neporiadok, tým lepšie. Jednoduchá navigácia a príjemný zážitok z čítania dávajú tento radostný zážitok z prehliadania, nehovoriac o návrate návštevníkov a zákazníkov.

Zabaliť

Značky a marketing čerpajú silu z vašich nápadov. Vaše nápady poskytujú materiál pre kvalitný obsah a produkty. WordPress používajú jednotlivci, spoločnosti, dobre známi blogeri a tiež dáva šancu mnohým ambicióznym a informovaným ľuďom predstaviť svoje nápady a získať ocenenie a finančnú spokojnosť s ich prácou..

Nespoliehajte sa iba na logo, názov, marketing a SEO rozvíjajte seba a svoju značku prostredníctvom predvádzania a zdieľania vašich odborných znalostí, vášne a nápadov prostredníctvom úžasného obsahu, produktov a služieb. Ak si myslíte, že nám niečo uniklo, zanechajte nám svoje tipy nižšie. Radi by sme vás počuli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map