Zvýšte návštevnosť svojich stránok WordPress v 6 jednoduchých krokoch

Tipy na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok WordPress

Ak ste niečo ako ja, ste na stálej ceste, aby ste zvýšili návštevnosť svojich stránok. Čím väčšia je návštevnosť vášho webu, tým viac peňazí zarobíte a čím bližšie ste k vyhľadávaniu Štvorhodinový pracovný týždeň životný štýl.


Ale prevádzka nie je jednoduchá. Ľudia sú tam vonku, ale nájsť ich a následne ich dostať na vaše stránky je úplne iná vec. Trvá veľa pokusov a omylov, aby sme zasiahli víťazný recept.

Vo svojej dobe som narazil na niekoľko výherných receptov a chcel by som sa s nimi o tomto príspevku podeliť. Každý z nasledujúcich tipov je vyskúšaný, testovaný a prakticky zaručený, aby zvýšil návštevnosť vašich webových stránok WordPress. Užite si to!

1. Optimalizujte svoje príspevky v SERP

Väčšina blogerov je posadnutá hodnotením na Googli, ale mnohí si neuvedomujú, že aký je váš príspevok zobrazí na stránkach s výsledkami vyhľadávacieho nástroja (SERP) v službe Google môže tiež výrazne zmeniť.

Optimalizujte svoje príspevky v SERP na zvýšenie prevádzky

Vo všeobecnosti by ste sa mali zaoberať dvoma vecami:

  1. Názov: možno by ste to chceli zmeniť tak, aby bolo pre ľudí, ktorí používajú Google, vhodnejšie hľadať informácie.
  2. Popis: Vždy by ste mali písať meta popis svojich príspevkov, aby ste ľuďom dali jasnú predstavu o tom, čo môžu očakávať, keď kliknú.

Prispôsobenie názvu a popisu je hračka s doplnkom Yoast SEO. Vykonajte zmeny iba pomocou meta boxu na obrazovke Post:

Vaše nastavenia SEO úryvkov

To všetko je k dispozícii – spoločnosť Google tieto informácie zhromaždí a použije ich v rámci SERP a dúfajme, že atraktívnejší úryvok, na ktorý sa dá kliknúť, pomôže zvýšiť návštevnosť vašich stránok..

2. Pridajte strúhanku

Navigácia s navigáciou v ruke je skvelá na použitie – poskytuje návštevníkom vašich stránok okamžitú predstavu o tom, kde sú vo vzťahu k štruktúre vašich stránok, a umožňuje im ľahkú navigáciu v rámci vášho webu..

Druhou výhodou je však drobičková strúhanka: pridáva ďalšiu dimenziu vzhľadu vašej stránky v SERP.

Ak chcete zvýšiť návštevnosť, pridajte navigačné cesty

Drobečková navigácia na webovej stránke …

Drobčeky chleba v službe Google SERP

… Vedie v službe Google k strúhanke.

Ako vidíte, strúhanka na vašom webe sa zobrazuje aj v rámci SERP. Vyhľadávačom tak získate viac informácií o vašom webe skôr, ako sa na ňom nachádzajú, čo nemôže byť zlá vec.

Povolenie strúhanky na vašom webe je pomerne jednoduchá záležitosť a znova používa doplnok WordPress SEO od Yoast. Pomocou tohto podrobného návodu sa môžete naučiť, ako pridať strúhanku na web WordPress.

3. Rozdeľte otestujte svoje titulky na zvýšenie prevádzky

Ak ste blogovali už dlhší čas, budete vedieť všetko o dôležitosti titulkov. Rovnaký príspevok môže byť kompletný flop alebo môže byť vírusový iba na základe nadpisu.

S ohľadom na to je jednou z najúčinnejších vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste zvýšili návštevnosť svojich stránok, rozdeľte si svoje titulky. To sa dá ľahko urobiť pomocou Test rozdelenia názvu pre WordPress zapojiť. Umožňuje vám vytvoriť dva alebo viac nadpisov pre každý napísaný príspevok alebo stránku, potom ich náhodne predstaví návštevníkom a zmeria mieru prekliknutia..

Po niekoľkých kliknutiach budete môcť rozhodnúť, ktorý nadpis je najúspešnejší, a uzavrieť test rozdelenia. Výhody tohto sú okamžité, ale ešte lepšie, ak si všimnete trendy (t. J. Aké titulky majú najlepšie výsledky), môžete v budúcnosti svojim čitateľom vytvoriť lepšie titulky..

4. Prepojte svoje stránky

Podľa môjho názoru je na zvýšenie angažovanosti na blogu dôležitejšie niekoľko vecí ako prepojenie medzi vašimi príspevkami (t. J. Prepojenie). Mnoho návštevníkov vašej stránky bude spočiatku slepí voči vašej navigácii a zistíte, že jediný spôsob, ako ich prinútiť, aby preskúmal vašu stránku ďalej, je zahrnúť odkazy na súvisiace príspevky priamo do vášho obsahu..

Preto odporúčame pri vytváraní blogových príspevkov do blogu zahrnúť čo najviac relevantných odkazov na súvisiace príspevky. S predvolenou funkciou vyhľadávania WordPress to však nie je vždy také ľahké (čo si vyžaduje veľa).

Preto prisahám na Lepšie vyhľadávanie interných odkazov zapojiť. Aj keď predvolená funkcia vyhľadávania WordPress bude hľadať zvolené kľúčové slovo doslova kdekoľvek na všetkých vašich príspevkoch a stránkach a výsledky sa budú zobrazovať v chronologickom poradí, pri lepšom vyhľadávaní interných odkazov sa budú brať do úvahy iba názvy príspevkov a stránok..

Predvolené vyhľadávanie interných odkazov WordPress

Tento …

Lepšie vyhľadávanie interných odkazov WordPress

… sa to stane.

Vzhľadom na to, že si pravdepodobne budete pamätať aspoň jedno alebo dve slová z názvu príspevku, s ktorým odkazujete, proces prepojenia sa s týmto doplnkom oveľa ľahší..

5. Zahrnúť súvisiace príspevky

Pravdepodobne ste oboznámení s konceptom zahrnutia súvisiacich príspevkov do spodnej časti článku. Ak už Jetpack používate, môžete do blogu pridať súvisiace príspevky jednoduchým povolením funkcie. Mali by vyzerať asi takto:

Modul súvisiacich príspevkov Jetpack

Zahrnuté súvisiace príspevky sú osvedčeným spôsobom, ako zvýšiť interakciu tým, že návštevníkom poskytujú jasnú príležitosť pokračovať v čítaní obsahu na vašich stránkach. Môžete sa však (celkom rozumne) pýtať, čo súvisí s príspevkami týkajúcimi sa zvýšenia návštevnosti vašich stránok.

Tu prichádza doplnok pre súvisiace príspevky. Väčšina z najlepších súvisiacich doplnkov pre príspevky vám umožňuje určiť, ako sa majú generovať vaše súvisiace príspevky – prostredníctvom kategórií, značiek, nedávnych príspevkov, autorov atď. Navyše, zvyčajne existujú možnosti, čo a ako chcete. informácie o vašich súvisiacich položkách sa zobrazia v príspevkoch (miniatúra, názov, výňatok a ďalšie).

6. Opätovné tweetovanie archivovaných príspevkov

Som obrovský fanúšik Twitteru – myslím si, že je to zďaleka najdostupnejšia sociálna sieť, pokiaľ ide o schopnosť budovania a zvyšovania návštevnosti (dokonca som napísal príspevok o zvyšovaní návštevnosti vašich stránok pomocou Twitteru). Nielen to, že pomocou doplnku Revive Old Post môžete na svoj web automatizovať tok návštevnosti zo služieb Twitter (ako aj Facebook, LinkedIn, Tumbler a Xing)..

Tento postup je jednoduchý: prepojíte doplnok so svojím účtom Twitter a znova archivuje archivované príspevky na svojom blogu na základe kritérií, ktoré ste nastavili (napríklad konkrétne typy príspevkov, ako často by sa tweety mali zverejňovať a v akom čase).

Obnoviť pôvodné nastavenia príspevkov

Archivované príspevky sa pravidelne uverejňujú vo vašom profile Twitter a vaši sledovatelia Twitteru na ne kliknú, čím objavia starý obsah a znova ho zapoja do vášho blogu. Okrem toho môžu vaše príspevky znova tweetovať, čo vedie k ich objaveniu ľuďmi, ktorí o vás predtým nepočuli.

Aké tipy robia vy Musia zvýšiť prevádzku?

Šesť vyššie uvedených tipov patrí medzi moje obľúbené položky, najmä preto, že sú také akčné – môžete ich implementovať za okamih a okamžite začať zvyšovať návštevnosť. A to je to, čo všetci chceme na konci dňa: akčné tipy, ktoré môžeme uviesť do praxe.

Skutočne som však iba poškrabal povrch vyššie, pokiaľ ide o využitie WordPress na zvýšenie návštevnosti vašich stránok. Preto teraz chcem vašu pomoc. Čo robiť? vy urobiť pre zvýšenie prevádzky na vašich stránkach WordPress? Máte nejaké tipy na zdieľanie? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Prípadne, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vyššie uvedených tipov na zvýšenie premávky (alebo o budovaní premávky vo všeobecnosti), neváhajte sa opýtať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me