10 charakteristík skvelej obchodnej témy WordPress

Mnoho ľudí omylom považuje WordPress za platformu blogov, keď v skutočnosti ide o výkonný systém na správu obsahu, ktorý je možné použiť pre prakticky akýkoľvek typ webovej stránky, od základných blogov po zložité internetové obchody. V poslednej dobe stále viac a viac ľudí používa WordPress pre svoju malú firmu. V skutočnosti bol môj posledný blogový príspevok s názvom „Napájajte svoju malú firmu pomocou WordPress“, v ktorej som uviedol niekoľko dôvodov, prečo by malé podniky mali používať WordPress pre svoju firemnú stránku, a niekoľko rýchlych krokov, aby mohli začať..


Takže teraz, keď každý používa WordPress pre svoje malé obchodné weby, existuje obrovský dopyt po obchodných WordPress Themes, prémiových aj bezplatných. Ako webový vývojár som pracoval na niekoľkých obchodných webových stránkach a viem, čo je potrebné na vytvorenie úžasného obchodného webu z hľadiska dizajnu, použiteľnosti a miery obratu. Vytvorenie obchodnej témy WordPress je jednoduché, ale vytvorenie skvelej obchodnej šablóny môže byť náročná úloha a jej vypracovanie si vyžaduje veľa úsilia..

V tomto príspevku som vám chcel poskytnúť 10 charakteristík témy Great Business WordPress. Či už teda hľadáte tému pre svoju firmu alebo hľadáte inšpiráciu na jeho vytvorenie, budete si chcieť prečítať môj príspevok. Užite si to!

1. Profesionálny dizajn

Podobne ako akékoľvek iné motívy alebo šablóny webových stránok, dizajn je najdôležitejším aspektom a ak hľadáte tému WordPress, ktorá vášmu malému podniku pomôže, chcete niečo, čo je veľmi čisté, moderné a profesionálne. Vďaka skvelému dizajnu sa môže obrovský rozdiel v miere obratu a image značky. Ak váš firemný web vyzerá ako blbosti, ľudia vás nebudú brať vážne a oveľa menej si od vás niečo kúpia.

Zlý príklad – hrozná obchodná téma

Tu je rýchly príklad toho, ako by obchodné téma nemalo vyzerať.

Horrible Business Theme

Dobrý príklad – skvelý motív WordPress

Tu je príklad profesionálne navrhnutej témy (Total WordPress Theme).

Celkom viacúčelové téma WordPress pre Infoprenuers

2. Najlepšie Posuvník

V dnešnej dobe každý veľký obchodný motív prichádza s nejakým druhom odporúčaného jazdca, ako je karusel alebo jazdec typu „nivo“. Prečo? Pretože poskytuje vynikajúci spôsob, ako predviesť niektoré z vašich najlepších produktov, služieb alebo vzoriek portfólia. Posuvníky majú tendenciu vyzerať skvele, upútajú pozornosť vašich návštevníkov / zákazníkov a je to skvelý spôsob, ako zamerať pozornosť divákov na konkrétne položky..

3 úžasné posuvníky, ktoré môžete použiť pri navrhovaní ďalších tém

Posuvníky sú skvelým spôsobom, ako do svojich príspevkov a stránok pridať ďalší obsah a prvok pohybu. Nižšie je uvedených niekoľko našich obľúbených prémiových doplnkov pre posúvače pre WordPress.

Posuvná revolúcia

Doplnok Revolution Slider WordPress

vrstva Slider

Doplnok WordPress LayerSlider

Posuvník MotoPress

Príklad jazdca MotoPress

3. Ohlasy Oddiel

Ak prevádzkujete úžasné podnikanie a vaši klienti vás milujú, prečo ju nezdieľať? Ľudia si vždy chcú prečítať recenzie alebo posudky predtým, ako niečo kúpia, pretože to pomáha konkrétnemu názoru, že produkt / služba sa skutočne oplatí.

To je dôvod, prečo podľa môjho názoru musí skvelá obchodná téma WordPress poskytovať nejaký widget alebo referenciu pre posudok, kde používateľ môže pridať nejaké citácie od svojich zákazníkov alebo úryvky z recenzie (a áno – celkom to ponúka toto zabudované priamo) , Veľmi užitočné je tiež to, či používateľ môže ovládať obsah časti referencie prostredníctvom ovládacieho panela témy. A nezabudnite pridať referencie na domovskú stránku a uistite sa, že vynikajú, pretože to bude kľúčom k premene návštevníkov na platiacich zákazníkov..

4. Kontaktný formulár s overením

Určite existuje veľa doplnkov WordPress na vytváranie kontaktných formulárov, ale ak chcete vytvoriť skvelú tému, musíte pridať svoj vlastný kontaktný formulár (dúfajme, že AJAX) a príliš dobre vyzerať. Kontaktné formuláre sú pre firmy rozhodujúce, pretože ľudia môžu mať otázky týkajúce sa vašich produktov alebo služieb a ak nedokážu zistiť, ako vás môžu kontaktovať, stratili ste ich..

Myslím si, že skvelá obchodná téma by mala poskytnúť možnosť pridať kontaktný formulár prostredníctvom krátkych kódov a tiež mať viditeľný kontaktný formulár na všetkých stránkach (v oblasti päty) alebo aspoň na domovskej stránke. Overenie je dôležité! Ak prevádzkujete malú firmu, nemáte čas tráviť každý deň hodiny nevyžiadanou poštou.

Veľkou obchodnou témou by bola aj kontaktná sekcia vrátane telefónneho čísla firmy, adresy, prípadne mapy Google a odkazov na ich sociálne profily (twitter, facebook, linked-in, ect).

5. Prispôsobovač tém alebo panel možností

Nikto nechce webovú stránku, ktorá vyzerá a funguje rovnako ako stovky iných stránok, najmä ak ide o webovú stránku vašej firmy, pretože sa chcete od svojich konkurentov odlišovať. Najjednoduchší spôsob, ako si prispôsobiť vzhľad témy, je pomocou živého prispôsobovača WordPress. To je miesto, kde mnoho vývojárov teraz pridáva funkcie, ako sú farebné možnosti, rozloženie stránky, logá, orezávanie obrázkov a ďalšie.

Ostatné motívy môžu ponúkať ovládací panel s rôznymi možnosťami dizajnu, ktorý vám umožní ľahko zmeniť vašu stránku, odovzdať logo a pohybovať sa po okolí. Aj keď to nie je také ľahké ako prispôsobiteľné prvky, stále je to možnosť, aby vaše stránky vynikli z davu a vyzerali jedinečne.

6. Viacfarebné schémy

Toto sa vracia k predchádzajúcemu bodu … ľudia budú chcieť, aby ich podnikateľské stránky vynikli, takže poskytnutie rôznych farebných schém im pomôže pri navrhovaní ich témy spôsobom, ktorý sa môže líšiť od každého iného webu používajúceho rovnakú tému. Navyše, poskytovaním rôznych farebných schém si používatelia môžu vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje ich celkovému obchodu a logu. V súčasnosti mnoho ľudí začleňuje do svojich tém výber farieb, aby používatelia mohli zmeniť farbu takmer každého prvku na svojich stránkach. Je to skutočne skvelá funkcia, najmä pre malé podniky, ktoré chcú vytvoriť svoj web, ale nemajú žiadne znalosti CSS alebo si nemôžu dovoliť drahého webového vývojára / návrhára..

7. Krátke kódy

Väčšina ľudí, ktorí si kupujú témy WordPress, nemá vedomosti o CSS alebo HTML, a preto je dôležité, aby boli témy čo najpríjemnejšie pre používateľov a čo najširšie WYSIWYG. Obchodné webové stránky požadujú trochu viac, pretože používatelia budú chcieť všade pridať tlačidlá (napríklad kúpiť alebo zavolať nám), pravdepodobne budú chcieť na svoje stránky / príspevky začleniť posudky, vytvárať galérie, záložkový obsah … atď., atď. Aj keď zahrňujete iba niekoľko krátkych kódov, myslím si, že sú skutočne dôležité pre každú veľkú tému.

Symple Shortcodes

symple-shortcodes aktualizácia

Elegantné krátke kódy

Elegantné motívy krátkych kódov

8. Šablóny / služby / portfólio

Akákoľvek skvelá obchodná téma WordPress musí mať viacero vlastných šablón stránok vrátane šablóny „portfólio“, do ktorej môže používateľ jednoducho pridať produkty, služby alebo ukážkovú prácu, aby sa svojim návštevníkom mohol predviesť. Šablóna portfólia, ktorá využíva vlastné príspevky alebo slučku dopytových príspevkov, uľahčuje firme vytvoriť časť svojich stránok, ktorá je zameraná na to, aby ľuďom ukázala prácu, ktorú môžu robiť. Ak predávate produkty, bolo by fantastické mať miesto, kde ich môžu návštevníci prezerať v príjemnej mriežke, ako je móda. Tiež by som odporučil nejakú funkciu „triediť podľa“ pre tých, ktorí chcú usporiadať svoje ukážkové práce alebo produkty do kategórií.

9. Sekcia blogu

V týchto dňoch je dôležité prevádzkovať blog pre vaše podnikanie. Môže vám veľmi pomôcť pri získavaní nových zákazníkov, zvyšovaní návštevnosti prostredníctvom vyhľadávacích nástrojov, predvádzaní vašich odborných znalostí v danej oblasti a samozrejme zlepšovaní imidžu a lojality vašej značky. Pre všetky tieto dôvody a ďalšie, skvelá obchodná téma WordPress musí prísť s časťou blogu, ktorá sa dá urobiť vytvorením šablóny stránky a pomocou metódy dopytovania príspevkov, aby ste získali akékoľvek príspevky do blogu, alebo to môžete urobiť pomocou novej funkcie vlastných príspevkov. V každom prípade musíte do svojej šablóny začleniť sekciu blogu.

10. Podpora tém

V neposlednom rade je na mojom zozname „10 charakteristík veľkej obchodnej témy WordPress“ PODPORA. Vaša téma môže vyzerať úžasne a obsahovať všetky druhy úžasných funkcií, ale ak neposkytujete ani základnú podporu, potom je prakticky bezcenná. Mnoho ľudí nakupujúcich / sťahujúcich témy možno používa WordPress prvýkrát a pravdepodobne bude potrebovať pomoc s inštaláciou a nastavením témy, aby fungovala tak, ako chce. Ak prevádzkujete firmu, budete veľmi náročný na to, ako vaše webové stránky vyzerajú a fungujú – ako vývojár motívov budete chcieť byť tam, keď sa vaši zákazníci stretnú s problémom alebo ak objavia vo vašej téme „závadu“..

prémia

Dal som to ako bonus, pretože si nemyslím, že je to potrebné, ale pridaním podpory pre niektoré z najlepších doplnkov wp-eCommerce (ako je WooCommerce) by sa vaša obchodná téma odlišovala od ostatných. Nie je veľa tém zameraných na podnikanie, ktoré obsahujú systém pokladníc s ich témou, takže ak ich dokážete vyrobiť, pravdepodobne by sa predali veľmi dobre.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map