10 spôsobov, ako zlepšiť váš web WordPress

Počuli ste teda, že spoločnosť Google bude brať ohľad na rýchlosť vašej stránky, keď ju vezme do úvahy pre najvyššie výsledky vyhľadávania, a teraz chcete, aby bola vaša stránka čo najrýchlejšia, aby ste si ju mohli udržať alebo ju umiestniť až na prvé miesto miesta Big-1. G.


Je dobré, že ste tento príspevok našli, pretože vás naučím, ako zmenšiť veľkosť svojich stránok / príspevkov a ako zrýchliť vaše stránky ako kedykoľvek predtým. Nižšie nájdete 10 skvelých tipov, ktoré vám môžu pomôcť výrazne urýchliť váš blog WordPress. Užívajte si a nezabudnite tento príspevok komentovať a tweetovať!

Nižšie je uvedených 10 skvelých spôsobov, ako môžete urýchliť svoje stránky WordPress, aby ste svojim používateľom mohli poskytnúť lepšiu skúsenosť a prípadne trochu vylepšiť svoje hodnotenie…

1. Vyrovnávajte svoje stránky

Témy WordPress fungujú tak, že voláte do svojej databázy wp a vracajú obsah, ktorý sa zobrazí na vašich stránkach. Takže zakaždým, keď na svoju stránku načítate stránku, musí najprv načítať potrebné údaje z databázy, ktoré môžu dramaticky spomaliť vaše stránky, najmä ak na svoju databázu databáz zadávate veľa žiadostí. Prednostne by ste chceli mať verziu svojho servera vo vyrovnávacej pamäti (HML), takže keď sa načítajú vaše stránky, všetko už bolo požadované. Najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je použitie doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, volá sa môj obľúbený Hyper Chache.

2. Znížte veľkosti obrázkov

Každý, kto v súčasnosti miluje používanie ton obrázkov na svojich blogoch, je dôvod, prečo robí váš web zaujímavejším a úžasnejším. Obrázky však môžu byť skutočne veľké a ich načítanie môže trvať dlho. Ak skutočne chcete zrýchliť WordPress, navrhoval by som urobiť 3 veci: odstrániť všetky nepotrebné obrázky, znížiť množstvo obrázkov na danom príspevku a rozbiť svoje obrázky. Yahoo poskytuje službu s názvom Rozbiť to, kam môžete nahrať akýkoľvek obrázok a jeho veľkosť sa zmenší pri zachovaní pôvodnej kvality. Navrhujem začať tým, že rozbijete všetky obrázky v súboroch s témami, pretože sa budú nachádzať na každej stránke vášho webu. Môžete tiež prejsť späť do svojho priečinka s nahranými súbormi wp, rozbiť akýkoľvek zo svojich odovzdaných obrázkov a urobiť to pre všetky budúce obrázky, ktoré odovzdáte..

Ďalšou vecou, ​​ktorú chcete zaistiť, pokiaľ ide o obrázky, je to, že ak zobrazujete miniatúry príspevkov, že nenačítate celý obrázok a potom ho zobrazujete v menšej dimenzii pomocou značiek width = “” a height = “” , Nemá zmysel načítať obrovský obrázok, ktorý sa zobrazí v polovičnej veľkosti. Na automatickú zmenu veľkosti obrázkov podľa svojich potrieb môžete použiť predvolený program na zmenu veľkosti obrázkov WordPress alebo skript.

Zníženie veľkosti a množstva obrázkov na vašom webe môže mať skutočne viditeľný rozdiel v rýchlosti načítania.

3. Obmedzte skripty

Mnoho blogov v týchto dňoch pridáva veľa rôznych skriptov na „vylepšenie“ svojich stránok, tieto však spomaľujú vaše stránky ako žiadne iné. Navrhujem, aby ste sa držali čo najmenej skriptov. Na WPTopTen používam skript Tweetmeme, ale ak by som mal pridať tlačidlo digg, posledné tweety, zdieľať na facebooku … všetky tieto ďalšie skripty, potom by načítanie mojej stránky trvalo asi večne. Ľudia a zrejme Google chcú stránky s rýchlym načítaním, takže sa držte skriptov, ktoré skutočne potrebujete alebo na svoje stránky niečo pridávate. Všetko ostatné, čo vyzerá pekne, odstráňte.

4. Vyčistite svoj kód

Stavím sa, že viac ako 90% všetkých webových stránok so systémom WordPress (ak nie viac) má vo svojich šablónach štýlov alebo súboroch tém aspoň jeden riadok kódu, ktorý skutočne nepotrebujú. Ak skutočne chcete zrýchliť svoje webové stránky a zmenšiť ich veľkosť na posledný možný kilobajt, je na čase pozrieť sa na tento kód a začať zbytočne nasekávať zbytočné.

Najprv sa pozrite na šablónu so štýlmi a uistite sa, že neexistuje žiadny prvok, ktorý v súčasnosti nevyužíva dizajn vašich stránok, a potom zamierte na stránku Kompresor CSS a zbavte sa všetkých tých nepríjemných prázdnych miest.

Ďalej budete chcieť prejsť všetkými ostatnými súbormi tém (single.php, index.php, page.php ….) A urobiť v podstate to isté. Uistite sa, že skutočne chcete všetok kód, ktorý je v ňom, a potom ručne odstráňte časť prázdneho miesta. Odstránenie medzery nebude mať veľký význam, ale ak chcete, aby sa načítanie stránok čo najrýchlejšie ako je to možné, je to ešte jedna vec, ktorú môžete urobiť.

5. Optimalizujte databázu

Už som spomínal, že môžete ukladať svoje príspevky a stránky WordPress do vyrovnávacej pamäte, aby váš web nemusel pri načítaní stránky robiť žiadne hovory ani odkazy na databázu. Je to však pravda, aby sa vytvorila vyrovnávacia pamäť, táto stránka alebo príspevok sa musia načítať raz. Optimalizáciou svojej databázy môžete pomôcť zvýšiť rýchlosť stránok / príspevkov bez vyrovnávacej pamäte (alebo celého vášho webu, ak sa rozhodnete nepoužiť doplnok do vyrovnávacej pamäte).

6. Znovu premyslite svoj dizajn

Každý, kto miluje naozaj pekné webové stránky bohaté na obrázky / vektory, tieto môžu byť tie najpomalšie, ktoré sa majú načítať. Ak chcete skutočne rýchly web, budete sa chcieť čo najviac držať CSS a pomocou CSS 3 môžete dosiahnuť skutočne pôsobivé návrhy bez potreby photoshopu (obrázkov). Naozaj potrebujete mať tento obrovský obrázok na pozadí alebo môžete použiť plnú farbu? Používate na navigáciu swap obrázkov javascript? Opýtajte sa sami seba na tieto typy otázok a prejdite návrh svojich webových stránok. Som si istý, že nájdete spôsoby, ako pomôcť zmenšiť veľkosť rozloženia..

7. Vystrihnite tieto výňatky

Ste jedným z tých ľudí, ktorí majú radi celé vaše príspevky na domovskej stránke a na stránkach kategórií? Ak áno, mali by ste zvážiť použitie výňatkov pre svoj blog nielen na účely SEO, ale aj na rýchlosť stránok. Pomocou menších úryvkov môžete výrazne znížiť množstvo obsahu na stránke danej kategórie alebo na domovskej stránke. Ak chcete použiť výňatky na vašom webe, všetko, čo musíte urobiť, je použiť pri vytváraní príspevku skopírujte a napíšte malý popis do políčka s výpisom vo vašom správcovi WP.

8. Premýšľajte nad obrázkami

Obrázok nehovorí o tisíc slovách, o tisíc slovách sa hovorí tisíc slov. Toto je myseľ, ktorú musíte mať vždy, keď blogujete. Nielenže je to „kráľ obsahu“, pokiaľ ide o dobré umiestnenie vo vyhľadávačoch, ale aj pekný dlhý článok zaberá oveľa menej miesta v pamäti, ako má príspevok ako „100 úžasných tém WordPress“ a ukazuje snímku obrazovky každý (ach!). Prestaňte na svoj web pridávať toľko obrázkov a začnite písať užitočný obsah. Vaši návštevníci to ocenia, keď sa váš web načíta veľmi rýchlo.

9. Odstráňte nepotrebné doplnky

Dobre, tu je riešenie doplnkov … Spomalia pokusy nadol na vašom webe, takže nezabudnite odstrániť akýkoľvek doplnok, ktorý na svojom webe naozaj nepotrebujete. Mnoho doplnkov je dodávaných s vlastnými súbormi CSS a so zavedeným kódom, ktorý je vložený buď do značiek šablóny hlavičky alebo päty. Všetky tieto extra kódy a vyhľadávanie štýlov môžu značne spomaliť vaše stránky. navyše budete musieť pri používaní určitých doplnkov vzniesť do svojej databázy ešte viac žiadostí. Preto sa pozrite na všetky svoje doplnky a zistite, ktoré z nich nepotrebujete, aby vaše stránky fungovali tak, ako sú (luxusné doplnky), a odstráňte ich. Potom možno budete chcieť skontrolovať svoju databázu, aby ste z nej odstránili zvyšky koša.

10. Vykopnite si lacnú hostingovú službu

Tu je miesto, na ktoré všetko príde. Ak máte mizerného hostiteľa, váš web bude pravdepodobne veľmi pomalý. Zvážte zaplatenie navyše za lepšiu a rýchlejšiu hostingovú službu. Vy, vaši návštevníci a vyhľadávacie nástroje veľmi oceníte skutočnosť, že už nie ste tak lakomí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map