10+ tipov na zvýšenie dôveryhodnosti a dôveryhodnosti vášho blogu WordPress

10+ tipov na zvýšenie dôveryhodnosti a dôveryhodnosti vášho blogu WordPress

Predstavenie nového produktu v dnešnom rýchlo sa rozvíjajúcom svete môže byť zastrašujúcim podnikom. Produkt môže byť čokoľvek – blog, služba, softvér alebo skutočný fyzický „produkt“. Prvá časť je pomerne ľahká – zostavenie produktu.


Získavanie dôvery používateľov a budovanie dôveryhodnosti – teraz je to úplne iná loptová hra.

Možno stojí za zmienku, že Steve Jobs bol jediným človekom, ktorý uveril v iPhone pri jeho prvom uvedení na trh. Dôležité je, že ste urobili prieskum trhu. Za svoj produkt môžete ručiť – vy verte v to. To je skvelý začiatok.

Skutočná otázka však znie – ako prinútite svojich zákazníkov, aby uverili vášmu produktu? Ako robiť vy aby váš zákazník veril, že to, čo ponúkate, je niečo, čo by považoval za užitočné? To je to, o čom je dnešný článok.

Skúmali sme web – študovali sme niekoľko webov s autoritami v oblasti marketingu a blogovania a prišli sme s nimi 10 realizovateľných stratégií a tipov na zvýšenie dôvery a dôveryhodnosti. Neberte nám za to slovo. Postupne vám ukážeme snímky skutočných webových stránok!

Pomocou týchto stratégií môžete zvýšiť dôveryhodnosť svojej značky, vybudovať dôveru a napokon získať verné spoločenstvo. Pretože program WPExplorer sa týka iba WordPress, dovolil som si uviesť niekoľko doplnkov a tém, ktoré vám pomôžu implementovať každú stratégiu. Ste veľmi vítaní vyskúšať si svoje vlastné metódy, a ak by ste ich chceli zdieľať, radi by sme sa o nich dozvedeli!

1. Zákaznícka základňa

Customer.io Clientele

Customer.io – Softvér elektronickej pošty zobrazuje zoznam vplyvných zákazníkov

Mať silnú klientelu je jednou z najsilnejších zbraní vo vašom marketingovom arzenáli. Či už ide o spustenie alebo osvedčený produkt, zobrazovanie log klientov je vynikajúcim opatrením na budovanie dôvery. Radi sa spájame so značkami. (Keby sme to nemali, nevlastnili by sme si pár bežeckých topánok).

Ak má vaša klientela vplyv, zobrazenie jej loga v časti „Naši klienti“ má zásadný vplyv. Ak vplyvná značka používa váš produkt, tento (váš produkt) je významný vplyv vo vlastnej doméne alebo na trhu. Vy zákazníci teraz viete, že váš produkt je:

 1. spoľahlivý
 2. životaschopný
 3. Podnik pripravený

Prípadová štúdia č. 1 – ManageWP

Správa zákazníkov WP

Pôsobivá klientela ManageWP robí všetko, čo im hovorí

Ak som potenciálnym zákazníkom a zúžil som výber medzi dvoma produktmi – ManageWP a XYZ, skutočnosť, že veľa vedúcich ľudí v priemysle používa softvér č. 1, určite by som si ho vybral.

Prípadová štúdia č. 2 – Nové webové stránky

Samozrejme nie vždy je možné mať silnú zákaznícku základňu pre startupy. V takom prípade sa pokúste predstaviť v populárnych médiách – napríklad blogy vo vašom výklenku produktu by vás získali publikom, ktoré potrebujete na úspešné spustenie pri spustení..

Príklad: Ak ste vytvorili nový doplnok WordPress, tému alebo službu (orientovanú na WordPress), predstavenie sa v 10 najlepších blogoch WordPress by vám poskytlo obrovskú platformu na predstavenie nového produktu..

Stručne povedané, výkonná zákaznícka základňa má zásadný vplyv na vplyv vášho produktu a zohráva významnú úlohu v jeho výberovom procese. To zvyšuje jeho šance na výber v porovnaní s podobným výrobkom.

Doplnok na prehliadanie loga

Rýchly a jednoduchý spôsob, ako pridať extra úroveň dôveryhodnosti vašej práce je ukázať potenciálnym klientom ostatných klientov, s ktorými ste pracovali. A ak nie ste vývojár, rýchly a ľahký spôsob, ako to pridať na svoje stránky, je pomocou doplnku Logos Showcase. Doplnok vám umožňuje zobraziť na vašom webe niekoľko firemných log – klientov, sponzorov, partnerov atď. Tieto logá môžete zobraziť v mriežke s pevnou veľkosťou, v responzívnej mriežke alebo v karuselovom logu. Môžete si vybrať z niekoľkých efektov, od odtieňov sivej, zvýraznenia a popisu, ktorý sa zobrazí, keď sa používateľ presunie na konkrétne logo..

Prezentácia loga

Nastavenie doplnku je jednoduché, umožňuje vám nahrať logá, ktoré chcete zahrnúť, a prípadne aj odkaz na webovú stránku spoločnosti. Vloženie prezentácie loga na požadovanú stránku je také jednoduché, ako je skopírovanie a vloženie príslušného krátkeho kódu do textového editora alebo dokonca widgetu, ak ho chcete vložiť do bočného panela. Z tohto doplnku by mohli mať úžitok spisovatelia na voľnej nohe, fotografi, weboví dizajnéri, ako aj ktokoľvek v odvetví udalostí.

2. Sila členstva

Sila členstva prichádza v rôznych formách a vzťahuje sa na rôzne výrobky. To môže zahŕňať počet stiahnutí alebo predaja, počet zákazníkov a tiež pobočky do vášho zdieľania a sledovateľov. Pozrime sa na ne bližšie.

2.1 – Počet stiahnutí

Táto kategória sily členstva zahŕňa produkty na stiahnutie, ako sú témy, doplnky a balíčky produktov. Určite, koľkokrát bol produkt stiahnutý, sa dá zistiť, ako správne funguje. Vyšší počet stiahnutí, väčšie oprávnenie.

Každý to používa, takže by to malo byť dobré.

Prípadová štúdia č. 3 – Prehrávač médií VLC

Stiahnite si počet záležitostí

Počet stiahnutí (alebo „popularita“) softvéru priamo ovplyvňuje náš rozhodovací proces

Urobme jednoduchý príklad. Chcete si stiahnuť prehrávač médií a nepočuli ste o VLC ani CCCP. Ak ste si teda vybrali medzi týmito dvoma možnosťami, najjednoduchší spôsob, ako sa rozhodnúť, je vybrať si ten, ktorý má najvyššiu davu sťahovania. Táto analógia je ešte použiteľnejšia v situáciách, keď používateľ nie je technicky správne v predmete / oblasti.

Prípadová štúdia č. 4 – WPExplorer

Profil téme WPExplorer

Toto je snímka obrazovky portfólia Themeforest WPExplorer. Ak preskúmate počet stiahnutí jednotlivých tém a ich celkové hodnotenie, zistíte, že každá z nich bola stiahnutá stokrát až tisíckrát s dobrou spätnou väzbou od zákazníkov. Je to nástroj na zvýšenie dôveryhodnosti – podvedome ste hodnotili WPExplorer ako „dobrého“ alebo „seriózneho“ tvorcu motívov WordPress..

Portfólio WPExplorer Themeforest

Portfólio WPExplorer v Themeforest. Počet stiahnutí priamo ovplyvnil váš rozhodovací proces.

2.2 – Počet zákazníkov

Toto je priame opatrenie na dôveryhodnosť vášho produktu. Uplatňuje sa na akýkoľvek produkt alebo produkt zameraný na členstvo. Čím väčší je počet zákazníkov, tým vyššia je dôveryhodnosť služby alebo produktu.

Prípadová štúdia č. 5 – Elegantné témy

Elegantné motívy

ElegantThemes zobrazuje počet členov na svojej vstupnej stránke

2.3 – Počet účastníkov sociálnych médií

Vzťahuje sa to na predajne médií, ako sú stránky sociálnych médií a webhostingové weby (napríklad YouTube). Medzi sociálne médiá patria vaši fanúšikovia Facebooku, sledovatelia Twitteru a predplatitelia služby YouTube – v podstate celý rozbehnutý vozový park so sociálnymi sieťami.

Inštitút marketingu obsahu

Ukážka predplatiteľov sociálnych médií inštitútu Content Marketing

Počet predplatiteľov predstavuje mieru vašich stránok sociálna sila. Čím vyšší je váš počet fanúšikov – populárny je váš web. Predajne médií sú dôležitým zdrojom prenosu za predpokladu, že sa marketing v sociálnych sieťach vykonáva správne.

2.4 – Sledovatelia sociálnych médií môžu poškodiť vaše stránky!

Mať nezvyčajne veľký počet fanúšikov sociálnych médií a nasledovníkov môže byť niekedy kontraproduktívne a dokonca škodlivé. Napríklad existuje veľa stránok, kde si môžete kúpiť sledovateľov Twitteru a fanúšikov na Facebooku. Väčšina z nich je falošná – vaši takzvaní „fanúšikovia“ nie sú nič iné ako automatizované účty (roboty) alebo hacknuté / kompromitované účty skutočných používateľov. Zrátané podčiarknuté je – z robotov nemáte žiadny skutočný prenos. Tu je zlaté pravidlo:

Zamerajte sa na vplyvného používateľa

Rukoväť Twitteru s malým, ale vplyvným počtom predplatiteľov je pre ľudského používateľa alebo vyhľadávací nástroj oveľa dôveryhodnejšia ako účet s 5 000 sledovateľmi, ktorí majú falošné alebo kompromitované účty. Chcete skutočných a aktívnych účastníkov (ideálne tých, ktorí majú vplyv na ich vlastnú skupinu sledovateľov).

Vyhľadávacie nástroje sú v dnešnej dobe neuveriteľne inteligentné a sú inteligentnejšie. Pred niekoľkými mesiacmi nebolo mať mobilnú webovú stránku tak dôležité, kým spoločnosť Google formálne nepotvrdila dôležitosť webovej stránky reagujúcej na mobil pre dobré skóre SEO. V komunite SEO je všeobecne známe, že spoločnosť Google automaticky určuje vplyv vášho alebo vášho webu v jeho indexe. Čím vyšší je počet vplyvných účastníkov, tým vyššie bude vaše SEO skóre.

Keď všetko pôjde na juh:

Tu sú veci zaujímavé – ak ste na internete neexistovali dostatočne dlho na to, aby ste zhromaždili nezvyčajne veľký počet sledovateľov, spoločnosť Google bude mať na vašich stránkach dôveryhodnosť. Ak zistia, že väčšina vašich odberateľov sú falošné účty – boom! Vaše SEO skóre klesajú.

Ak sa domnievate, že sa môžete vrátiť na trať s webom podozrivým z falošných odberateľov, budete musieť pracovať veľmi, veľmi tvrdo. Zvyčajne je lepšie začať novú kapitolu – rovnaký produkt s novou značkou. V tejto súvislosti sa vyskytlo veľa príbehov o neúspechoch a úspechoch. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, navrhujem vám túlať sa po niekoľkých fórach SEO.

3. Odberatelia e-mailov

Mnoho webových stránok zobrazuje počet odberateľov noviniek vo svojich e-mailových prihlasovacích formulároch. Toto je skvelá taktika vytvárania zoznamov pre blogy a iné webové stránky. Priradí váš produkt k veľkému počtu sledovateľov – podobne ako fanúšikovia sociálnych médií. (Budovanie zoznamu e-mailov si, samozrejme, zaslúži osobitnú pozornosť, pretože je účinnejšie ako sociálne médiá.)

odberateľov e-mailov

„Pripojte sa k 30 000 odberateľom“ je dobrý spôsob, ako presvedčiť svojich zákazníkov, aby sa vzdali svojej e-mailovej adresy.

Upozornenie: Keď sa niekto prihlási na vaše stránky, dôveruje vám jeho súkromným informáciám – spôsob, ako sa s nimi priamo spojiť. Považujte to za privilégium. Tu je niekoľko pravidiel (ak ich budete chcieť považovať za 3 prikázania e-mailového marketingu)

 1. Nikdy neposielajte svojim odberateľom falošné / podozrivé produkty iba z toho dôvodu, že vám vydavateľ sľúbil obrovské množstvo peňazí.
 2. Používajte iba e-mailové produkty, ktoré ste osobne použili a testovali.
 3. Nikdy nevypredajte svoj zoznam e-mailov (zvyčajne vyťažia tonu peňazí). To je veľmi neetické. Ak veríte v karmu … dostanete drift, nie vy?

4. Počet zobrazení stránky

Zobrazenie počtu zobrazení stránky je vynikajúci spôsob, ako vykresliť popularitu stránok. V ideálnom prípade by ste mali vo svojom blogu zobraziť zobrazenia jednotlivých stránok. To znamená, že každý príspevok bude mať samostatný počet zobrazení stránky. Zobrazovanie kombinovaného počtu zobrazení stránky by nebolo dobré, pretože vaše publikum by nedokázalo rozlíšiť populárne príspevky od dobre populárnych príspevkov.!

5. Zobraziť zdieľané sociálne médiá

O sociálnej sile (# 2.3) sme hovorili v kategórii Sila členstva. Aj keď počet podielov v sociálnych médiách by mal patriť do tejto kategórie, myslím si, že si to zasluhuje osobitnú pozornosť. Je to tak preto, že zobrazenie počtu zdieľaných sociálnych médií je trochu zložitejšie – je to skôr dvojsečný meč a tu je dôvod, prečo:

 • V ideálnom prípade by sa vaše sociálne skóre malo zobrazovať iba vtedy, keď ste dosiahli značný počet zdieľaní. Okrem toho by sa toto číslo malo zreteľne zobrazovať. Po dokončení čítania sa zvýši pravdepodobnosť zdieľania príspevku používateľa.
 • Na druhú stranu, keď je počet sociálnych zdieľaní nízky (hovorím menej ako 20), toto číslo sa nezobrazí. Namiesto toho môžete jednoducho zobraziť ikonu sociálneho zdieľania. Akonáhle akcie dosiahnu zdravú postavu, je na čase vychváliť sa!
 • Nakoniec by ste mali zobraziť iba tie kanály sociálnych médií, na ktorých prebieha väčšina zdieľania. Nezabudnite na skúsenosti používateľov pomocou dvadsiatich rôznych tlačidiel zdieľania.

Experimentujte so sociálnymi kanálmi, zistite, na ktoré z nich vaše publikum kliká, a pracujte s nimi. To vám prinesie skutočný, cielený prenos. Navrhujem, aby ste použili doplnok Monarch Social Sharing od spoločnosti Elegant Themes – je to veľmi jednoduché použitie a celkom, dobre, elegantne.

Monarch-vyskakovacie okná

Tím vykonal s doplnkom vynikajúcu prácu a prichádza s množstvom úžasných funkcií. Viac informácií nájdete v mojej recenzii doplnku Monarch.

Prípadová štúdia č. 6 – Sparring Mind

Toto je spisovateľ, ktorého vždy sledujem – Gregory Ciotti. Je to muž, ktorý stojí za HelpScoutom a veľmi populárnym blogom o psychológii, ktorý sa objavil v službách Inc.com a ďalších..

gc

Toto je jeho vstupná stránka. Všimnite si, ako v niekoľkých riadkoch vysvetľuje svoju postavu a pokračuje v hľadaní e-mailovej adresy čitateľa. Je to čisté, jednoduché, do istej miery to nie je spam. Plus ponúka bonus, ktorý by ste sa mohli naučiť.

6. Predveďte svoje najúspešnejšie produkty

Kedy ste naposledy videli film, ktorý začal svoju ukážku s textom „od tvorcov XYZ prichádza ďalší trhák…“? Nie je to tak dávno, že? Je to preto, že práve funguje veková marketingová technika. Zobrazovanie najúspešnejších produktov automaticky zvyšuje hodnotu vášho nového produktu v čele potenciálneho zákazníka.

Ak predchádzajúci riadok nedáva zmysel, pozrite si najnovšie filmy réžie Cristophera Nolana. Takmer každý z nich bude obsahovať slogan „od tvorcu temnej rytierskej trilógie …“ Prečo? Pretože som Batman. Len si robím srandu. Je to jednoducho preto, že trilógia Dark Knight bola jednou z najúspešnejších trilógií všetkých čias, ktorá na celom svete priniesla spolu viac ako 2 miliardy dolárov. Preto by ma veľmi zaujímalo najnovšie dielo pána Nolana. Rovnaké pravidlá platia pre online marketing.

Prípadová štúdia č. 8 – WPBeginner

Domovská stránka WPBeginner

Zoberme si napríklad program WPBeginner. Ak ste o nich ešte nepočuli, pravdepodobne by ste dospeli k záveru, že je to dobrý blog s množstvom skvelých návodov..

Keď sa dostanete na ich domovskú stránku, nenájdete (okamžite) odkaz na produkty, ktoré postavili. Rozhodli sa ich zastrčiť vitrína do sekcie „Najlepšie doplnky WordPress“. Keď sa dozviete, že vytvorili obľúbený produkt, o ktorom ste počuli (alebo ste ho už používali), vaša myseľ spontánne zvýši hodnotu svojej značky. To je krása predstavenia obľúbených výrobkov.

7. Uveďte zoznam svojich úspechov alebo sekcií „Najlepšie v“ alebo „Ako videné“

Táto metóda je časom overené, jednoduché a efektívne posilňovanie autorít. Keď bude vaša práca vystupovať alebo recenzovaná v vplyvných blogoch a časopisoch, nezabudnite ju vykresliť!

Prípadová štúdia č. 9 – CloudMagic

Domovská stránka služby CloudMagic

Domovská stránka služby CloudMagic

Hľadal som novú e-mailovú aplikáciu pre svoj telefón s Androidom, ktorá mala aj verziu pre iOS. Vzhľadom na obrovský počet možností v Obchode Google Play som začal vylučovať aplikácie založené na (1) dizajne a (2) počte stiahnutí. Po 10 minútach preosievania cez tony aplikácií mi zostali tri.

Skontrolovala som recenzie druhej (CloudMagic) a zistila som, že bola uvedená v časopise TIME Magazine a Wall Street Journal. Bol som predaný! Je dôležité uviesť, že funkčnosť aplikácie bola bezchybná. Nedalo mi to chyby, ktoré mi dala posledná e-mailová aplikácia. Ako som už spomenul, váš produkt by mal byť skvelý. (A to bola údajne relatívne ľahká časť).

cloudmagická láska

Toto je vyhradená stránka pre klientov spoločnosti CloudMagic. Všimnite si, ako zobrazujú svoje recenzie.

8. Ohlasy klientov

Ukážte potenciálnemu zákazníkovi, čo hovoria vaši starí klienti o vašom produkte, je spoľahlivým spôsobom získania dôvery a zvýšenia dôveryhodnosti. Ústne slovo samozrejme funguje nekonečne lepšie, ale referencie klientov sú najbližšie, čo sa do sveta so 7 miliardami ľudí dostaneme.

Rovnako ako v prípade zdieľania v sociálnych sieťach musíte znova nájsť rovnováhu medzi tónmi použitými v recenziách používateľov. Prevažne pozitívny by mohol vyhodiť skeptického kupujúceho.

Referencie klientov nás privádzajú k téme, o ktorej sme diskutovali vyššie – Zákazníckej základni. Pamätáte si, ako vplyvný klient je skrytá zbraň? Rovnaké pravidlá platia pre posudky zákazníkov.

Čím väčší vplyv má váš klient, tým väčšiu váhu má jeho posudok.

Prípadová štúdia č. 10 – StudioPress

StudioPress je spoločnosť, ktorá vytvorila jeden z odvetvových štandardných rámcov WordPress – Genesis. Majú najpredávanejší rámec WordPress všetkých čias a profesionáli všade ich dôverujú.

Referencie spoločnosti StudioPress

Pozrite sa na domovskú stránku StudioPress. Svoje zákaznícke posudky zahrnuli na tú istú stránku v spodnej časti.

Všetci ľudia, ktorých sa tam zmienilo, majú vplyv na svoje výklenky. To nevyhnutne zvyšuje postavu StudioPress a (druh) zdôvodňuje ich mierne vyššiu cenu.

9. Tím Bios

Obrázky majú obrovský vplyv na naše charakteristiky „okamžitého úsudku“. Zohrávajú významnú úlohu v našej podvedomej mysli, ktorá neúmyselne ovplyvňuje náš rozhodovací proces. Existujú početné správy dokumentujúce, ako môže byť dobrá výška predaja spolu s doplnkovou fotografiou účinnou kombináciou pri výraznom zvýšení predaja.

Rozšírme túto analógiu na tímové biografie. Keď sa pozrieme na fotografie členov tímu, neúmyselne sme s nimi nadviazali základné spojenie. Keby ste sa s jedným z nich stretli na ulici, mohli by ste ísť – „Hej, už som ťa už videl … nie si v tíme za produktom XYZ?“

Existuje niekoľko spôsobov, ako vykresliť biografiu vášho tímu. Zvyčajne je vidieť, že pre dobrú stránku tímu je kombinácia nasledujúcich položiek:

 • Dobrá, čistá a pokiaľ možno personalizovaná fotografia každého člena tímu.
 • Rukoväť na sociálnych médiách – Twitter a LinkedIn sú dva najbežnejšie používané.
 • Správa – môže byť v tretej osobe alebo v prvej osobe.

Vyhnite sa sériovým obrázkom.

Obrázky na sklade sú niečo, čomu sa musíte za každú cenu vyhnúť. Vaša stránka tímu je na úvod voliteľnou stránkou. Jeho cieľom je predstaviť vášho zákazníka vášmu tímu. Preto vám odporúčame, aby ste na stránke svojho tímu nepoužívali fotografie ani „portréty“ fotogenických modelov. (Ale hej, ak váš člen tímu mal tieto vlastnosti – kudos!)

Vytvorenie tímovej stránky vyžaduje značný čas a energiu, aj keď veľa obchodných tém WordPress obsahuje typ zamestnaneckého príspevku a / alebo šablónu stránky. Mali by ste sa na to zamerať iba vtedy, keď sa o produkt a webovú stránku postará.

Prípadová štúdia č. 11 – WooThemes

Stránka tímu WooThemes

Tu je ukážka stránky tímu WooThemes.

10. Widget „Populárne príspevky“ na bočnom paneli

Väčšina blogov obsahuje widgetizovaný bočný panel obsahujúci viac miniaplikácií. Medzi najbežnejšie patria miniaplikácia Kategórie, Miniaplikácia Tag, rámček na odber bulletinu a Miniaplikácia sociálnych médií.

populárne príspevky widget je skutočne zaujímavý, pretože zhromažďuje najobľúbenejšie články (alebo stránky) vo vašom blogu – výlučne na základe vašich návštevníkov. V ideálnom prípade by ste nemali upravovať svoje obľúbené príspevky a nechať doplnok automaticky ich generovať na základe zobrazení stránky, zdieľaní a ďalších metrík.

Prípadová štúdia č. 12 – The New York Times

NYTimes

NYTimes je jedným z najvplyvnejších časopisov na celom svete a osobným favoritom. Vždy sa mi zdalo, že jeho miniaplikácia postranného panela je skutočne užitočná – často som ju používala na posielanie článku svojim priateľom a kolegom. Miniaplikácia zoradí najobľúbenejšie príspevky na základe 3 rôznych metrík:

 • Najviac videné
 • Najviac e-mailom
 • Odporúča sa pre vás (čo je predovšetkým založené na mojich návykoch na čítanie)

Tieto údaje sú okrem zlepšenia používateľského prostredia nesmierne užitočné na analytické účely. Našťastie pre vás veľa tém v štýle časopisu WordPress obsahuje miniaplikáciu s príspevkami pod záložkami, takže pridanie tejto funkcie do bočného panela môže byť rovnako jednoduché ako drag & drop miniaplikácia.

11. Súvisiace príspevky (bonus)

Súvisiace príspevky umiestnené v dolnej časti článku zohrávajú významnú úlohu pri znižovaní miery odchodov z vašich stránok. Po dokončení článku, keď vám bude ponúknutá čerstvá partia na tú istú tému – pravdepodobne budete pokračovať v čítaní a kliknete na ktorúkoľvek z nich. Výrazne to znižuje mieru okamžitých odchodov na vašom webe, pretože vaši návštevníci teraz trávia na vašom webe viac času.

Je dôležité poznamenať, že na to, aby táto metóda fungovala, by ste mali mať minimálny počet súvisiacich článkov (8-10) so správnymi značkami a kategóriami. Môžete použiť JetPack alebo Súvisiace príspevky pre WordPress plugin dosiahnuť rovnaké.

Upozornenie: Mali by ste vedieť, že generovanie súvisiacich príspevkov si vyžaduje rozšírené výpočtové zdroje, a preto vytvára ďalší tlak na váš hostiteľský server. Ak sa nachádzate v prostredí zdieľaného hostenia, ako je BlueHost, nezabudnite povoliť ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress.

Zhrnutie 10+ tipov na zvýšenie dôveryhodnosti a dôveryhodnosti vášho blogu WordPress

Stručný prehľad toho, čo sme sa naučili v týchto príspevkoch:

 1. Predveďte svoj vplyvný klientela
 2. Predveďte svoje členstva alebo sila sťahovania (v závislosti od produktu)
 3. Zobraziť počet predplatiteľov e-mailov k vášmu bulletinu (voliteľné)
 4. Ukázať tvoj sociálne podiely, ale buďte opatrní súčasne
 5. Zobraziť číslo zobrazenia stránky vašich článkov
 6. Predveďte svoje maximum úspešné výrobky
 7. Uveďte svoje osobné /obchodné úspechy (vo vzťahu k produktu)
 8. Predveďte svoje referencie klientov (podobná sa bodu 1)
 9. Vytvor tímové bios (ak sa postará o zvyšok)
 10. použitie widgetované bočné panely generovať ďalšiu návštevnosť a zlepšiť zapojenie používateľov
 11. zobraziť Súvisiace príspevky na konci každého príspevku s cieľom zlepšiť mieru odchodov

záver

Ospravedlňujem sa, ak som vás nudil – niektorí z vás možno poznajú všetky techniky, o ktorých sme hovorili. Pripomenutie je však vždy pekné?

V skratke teda uvádzame, čo potrebujete pre úspešný obchodný model:

 • Vytvorte dobrý produkt – na čo ste hrdí.
 • Na trh. Dobre, ľudia si váš produkt kúpia.
 • Ak boli oba kroky vykonané správne, ľudia budú aj naďalej platiť za váš produkt / službu.

To je presne dôvod, prečo by ste za iPhone radi zaplatili 999 dolárov jablko je vrchol dôvery a dôveryhodnosti. Dúfajme, že ste sa naučili niekoľko užitočných rád, ako rozšíriť svoje podnikanie.

Ak máte nejaké príklady alebo skúsenosti, ktoré môžete pridať k týmto tipom, alebo ak máte nejaké vlastné tipy, radi by sme ich počuli.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map