10 užitočných nástrojov pridruženého marketingu

10 užitočných nástrojov pre pridružených obchodníkov

Kto nemá rád život podľa svojho štýlu bez pevne stanoveného harmonogramu?


Úspešní affiliate marketingu sú zvyčajne bez akýchkoľvek väzieb, bez toho, aby museli snívať o svojom životnom štýle, pretože majú dostatok možností, ako svoj život naplno využiť. Má preto zmysel iba to, že v súčasnosti je odvetvie pridruženého marketingu komplexnejšie a konkurencieschopnejšie.

S rastom industrializácie a znížením závislosti na kamenných obchodoch sa priemysel pridruženého marketingu môže dotknúť Ročná suma 7 miliárd dolárov vo výnosoch do piatich rokov.

Pridružení obchodníci dnes nekonkurujú iba iným obchodníkom. Sú tiež zápasí s multi-milión dolárov sofistikované korporácie a tímy financované z rizikových fondov.

Ak chcete prežiť v tejto globálnej konkurencii a odlíšiť sa od davu ako pro-affiliate marketing, musíte mať solídny súbor marketingových nástrojov.

V tomto článku sa venujeme nástrojom pridruženého marketingu, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli vyhrať províziu z vojny. S týmito budete v konečnom dôsledku schopní porozumieť trhu, prilákať návštevnosť a konvertovať potenciálnych návštevníkov. Začnime!

Okrem náhodného zoznamu obsahuje nasledujúci zoznam niekoľko exkluzívnych aróm, ktoré by mohli hrať najdôležitejšiu úlohu pre pridružených obchodníkov..

Prečo by ste mali zvážiť affiliate marketing

Ako nováčik v aréne pridruženého marketingu môže byť náročné založiť nové podnikanie. Affiliate marketing však ponúka obrovské výhody oproti svojim tradičným náprotivkom. Pred hlavnou diskusiou by som mal spomenúť niekoľko kľúčových výhod. Pozrime sa na ne:

 • Nízke investície: Môžete vytvoriť tok zárobkov s takmer nulovou investíciou. Potrebujete iba trochu času a pár dolárov na nastavenie webovej stránky.
 • Bez výkladu alebo zásielky: Ako affiliate marketing nemusíte mať ani spravovať obchod, inventár ani žiadny proces prepravy. Musíte iba propagovať produkty tretích strán.
 • Žiadny podporný tím: Podporný tím nie je potrebný. Svoje webové stránky môžete spravovať úplne sami.
 • Vytváranie pasívnych príjmov: Tým, že sa stanete úspešným affiliate marketingom, môžete vytvoriť pasívny tok príjmov. Po nastavení webových stránok by malo byť možné generovať zisk s minimálnym úsilím.
 • Globálny trh: Jednou z najlepších a najzaujímavejších častí online obchodu ako pridruženého obchodníka je jeho otvorenosť a dostupnosť pre všetkých. Môžete sa kultivovať a spojiť sa so svojím cieľovým publikom z ľubovoľného kúta sveta.
 • Pracovná flexibilita: Ako affiliate marketingový pracovník získate maximálnu flexibilitu práce. Vyberiete si rozvrh.

Okrem týchto základných prospešných aspektov affiliate marketingu máte na svojom webe k dispozícii aj rôzne kategórie produktov. Vyberte si z fyzických produktov, digitálnych produktov, rôznych služieb a možností členstva na celom svete.

Existuje veľa nástrojov, z ktorých si môžete vybrať. Nie je však potrebné sa ohromovať. Dúfajme, že prečítaním tohto príspevku získate krištáľovo jasnú predstavu o tom, ktoré nástroje by mohli byť pre vašu cestu affiliate marketingu správne.

1. Flippa

Aukcie webových stránok Flippa

Flippy je v podstate online trh, kde je možné webové stránky nakupovať alebo predávať („prevrátiť“) za účelom dosiahnutia zisku. To by mohlo byť nevyhnutnou platformou pre ľudí, ktorí sa snažia preskočiť proces rozvoja prosperujúceho pridruženého webu od začiatku. S Flippa nájdete vo svojom výklenku web, ktorý je pripravený ísť so zavedeným záznamom.

Pre mnohých pridružených marketingových pracovníkov je to ideálne miesto na začatie samostatnej affiliate marketingovej cesty. Rovnako ako eBay, Flippa poskytuje príležitosť pridruženým obchodníkom ponúkať ponuky na pridruženom webe.

Okrem toho Flippa umožňuje pridruženým obchodníkom nakupovať pridružené webové stránky, ktoré majú pevný profil spätného odkazu. Pred nákupom domény nezabudnite spustiť úplný audit spätného prepojenia. Tým sa zabezpečí, že doména nebude nafúknutá praktikami SEO v oblasti čiernych klobúk. Existuje dostatok dôkazov o pridružených obchodníkoch, ktorí si zakúpili webovú stránku so silným profilom spätných odkazov, ale nakoniec boli penalizovaní aktualizáciou algoritmu Google. Často sa jedná o nafúknutie praktikami vytvárania prepojení s čiernymi čiapkami, ktoré uskutočnil predchádzajúci vlastník stránok.

Zahrajte si to na bezpečí – robte si výskum a nakupujte na známom trhu (napríklad Flippa).

2. CJ pridružená spoločnosť

Konverzant pridružený CJ

Affiliate marketing v zásade začína budovaním vzťahov s rôznymi poskytovateľmi prémiových produktov alebo služieb od tretích strán. Pridružená spoločnosť CJ Conversant (predtým známy ako Commission Junction) môže byť perfektným nástrojom na budovanie partnerských partnerstiev. Na tejto platforme sú všetky ich ponuky založené na CPA (cena za akciu), čo znamená, že vydavatelia dostávajú platby iba vtedy, keď používatelia prechádzajú na zákazníka, predplatiteľa alebo potenciálneho potenciálneho zákazníka..

CJ Affiliate je popredná globálna sieť affiliate marketingu, ktorá sa špecializuje na programy pay-for-performance. Hlavným cieľom a perspektívou sieťového systému sú dosahovanie výsledkov pre podnikanie na celom svete. Pomáhajú prepojiť obchody s obchodníkmi, aby mohli každý deň osloviť milióny online spotrebiteľov. Toto je mimoriadne obľúbené medzi pridruženými spoločnosťami a malými vydavateľmi webových stránok.

CJ Affiliate môže byť šikovnou bránou pre pridružených obchodníkov na začatie ich pridruženého podnikania. Uľahčujú pridruženým spoločnostiam v každom výklenku budovanie prospešných vzťahov s tretími stranami. Existujú doslova tisíce pridružených programov, o ktoré môžete požiadať prostredníctvom CJ o všetko od domáceho tovaru po webhosting. Väčšina z nich ponúka jednoduché možnosti zarobenia prostredníctvom CPA. Ak chcete začať zarábať, stačí skopírovať a vložiť svoj jedinečný kód.

3. SEMrush

SEMrush je online platforma na správu viditeľnosti

SEMrush je jedným z najvýznamnejších nástrojov pre výskum kľúčových slov, opravy chýb SEO a najdôležitejšie analýzy konkurentov. Tomuto nástroju dôverujú významní internetoví obchodníci a spoločnosti z celého sveta. Dokonca aj veľké spoločnosti ako Forbes, PayPal, Hyatt a Philips používajú tento nástroj na riadenie svojej viditeľnosti. Má rozsiahly databázový systém s viac ako 46 miliónmi domén a 120 miliónmi kľúčových slov.

Ako affiliate marketing je dôležité analyzovať stratégiu marketingu obsahu vašich konkurentov. SEMrush môže sledovať mnoho faktorov vrátane organického umiestnenia domény, vstupnej adresy URL na serveri SERP spoločnosti Google, kópiách reklám o cenách a ich pozíciách, reklamách s CZK, analýze konkurentov atď..

SEMrush vám umožňuje vykonať podrobnú analýzu a vyhodnotenie vášho existujúceho obsahu. Je to skvelý spôsob, ako sledovať a dosahovať ciele marketingu obsahu.

Ale to nie je všetko. SEMrush môže byť tiež použitý ako nástroj na audit obsahu vašej distribučnej stratégie. Zvážte svoje stratégie marketingu obsahu a použite návrhy spoločnosti SEMrush na zlepšenie kvality obsahu s cieľom maximalizovať dopad. Najdôležitejšie je, že pomocou SEMrush môžete zosilniť stratégiu marketingu obsahu pomocou zahrnutých nástrojov Content Audit, Post Tracking a SEO Content Template..

4. Ahrefs

Ahrefs SEO nástroje

Ahrefs je ďalším dôležitým nástrojom pre SEO a výskum kľúčových slov. Hoci sa používa na rôzne účely, ako je analýza spätného odkazu, výskum kľúčových slov, audity na stránke, analýza obsahu atď., Kladie väčší dôraz na spätný odkaz ako na SEO na stránke a ďalšie konkurenčné funkcie..

Pomocou tohto nástroja môžu pridružení obchodníci získať hĺbkový prehľad o svojom profile spätného odkazu. Patria sem nové spätné odkazy, stratené spätné odkazy a webové stránky, ktoré odkazujú na nefunkčné stránky na vašom webe (spolu s poradím domén týchto stránok). Ako affiliate marketing môžete tiež analyzovať rast spätných odkazov konkurenta a porovnať ho s tým vašim. Na vašom webe je dokonca aj časť, ktorá analyzuje „medzery v obsahu“ v porovnaní s konkurenciou, takže môžete určiť, čo na vašich stránkach chýba..

V affiliate marketingu je to jeden z veľmi potrebných nástrojov na spriatelenie vášho webu SEO. V opačnom prípade je takmer nemožné hodnotiť váš pridružený web, ktorý nakoniec skončí neporiadkom. Ahrefs uľahčuje pre pridružených obchodníkov rýchlu a efektívnu optimalizáciu svojich stránok. Týmto spôsobom môžu zarobiť viac provízií tým, že umiestnia svoje webové stránky na najvyššiu pozíciu.

5. Pridružené doplnky

Ručné spravovanie pridružených odkazov a ich propagácia ako pridruženého marketingu je únavná a časovo náročná úloha. Ak ste používateľom systému WordPress, použitie doplnku to určite môže uľahčiť. Zostáva vám viac času na riadenie ďalších aspektov vášho podnikania (alebo dokonca iných podnikov).

Ak ste používateľom systému WordPress, našťastie máte veľa možností. Konkrétne, pokiaľ ide o pridružené doplnky. Stačí spustiť rýchle vyhľadávanie Google. Nájdete stovky doplnkových doplnkov pre svoje ciele. Niektoré doplnky fungujú iba pre konkrétne pridružené programy, iné sú oveľa všeobecnejšie a dajú sa použiť na viacerých pridružených platformách..

AzonPress

Doplnok AzonPress WordPress pre pridružené spoločnosti Amazon

Pre spolupracovníkov Amazonu, AzonPress by mohlo byť skvelým riešením. Jedná sa o plnohodnotný doplnok pre správu pridružených spoločností, ktorý umožňuje efektívne a bez námahy robiť veci. Jeho užívateľsky prívetivé rozhranie s administračným panelom s bohatými funkciami vám umožňuje spravovať proces zarábania províznych predajcov, čo je úplná radosť z práce s.

WooCommerce

Doplnok WordPress pre WooCommerce zdarma

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte doplnok na všeobecné použitie, potom je WooCommerce skvelou voľbou. Aj keď to nie je automatické, môžete do svojho obchodu pridať rôzne produkty tretích strán pomocou pridružených odkazov. Pridružené produkty sa dajú ľahko pridať, rovnako ako akýkoľvek iný produkt. Jednoducho nezabudnite vybrať produkt typu „External / Affiliate“, prilepte svoj partnerský odkaz, prispôsobte text tlačidla a pridajte cenu.

Zverejnenie informácií o pridruženom podniku pre WooCommerce

Zverejnenie informácií o pridruženom podniku pre WooCommerce

A ak idete s WooCommerce – môže byť dobré nainštalovať tento praktický doplnok. Po nainštalovaní Zverejnenia provízneho predaja pre WooCommerce môžete do všetkých svojich externých produktov pridať kliknutím na tlačidlo rýchlu informačnú správu. Jednoducho upravte text a umiestnenie z vášho aktívneho nastavenia WooCommerce Customizer.

Pekné odkazy

Doplnok PrettyLinks Lite

Ak však prevádzkujete jednoduchý blog, potom je spôsob, akým je plugin, ako je PrettyLink. Tento jednoduchý doplnok maskuje vaše pridružené odkazy krátkym „pekným“ a ľahko zapamätateľným odkazom. Takto vaše odkazy vyzerajú lepšie a môžete si ich ľahko zapamätať, aby sa mohli znova použiť v budúcich príspevkoch.

6. Váš SEO

Váš doplnok SEO

Toto je rozhodujúci doplnok SEO pre WordPress, ktorý musí mať každá webová stránka. Váš SEO má milióny stiahnutí – a je ľahké pochopiť prečo. Vďaka množine integrovaných pokročilých funkcií pre súbory XML, meta stránky, presmerovania webových adries, otvorený graf a ďalšie, je to skutočne a komplexné riešenie SEO pre väčšinu webových stránok WordPress..

Yoast je všeobecne známy pre svoje analytické vlastnosti. Vstavané možnosti metaboxu na príspevkoch a stránkach vám pomôžu vyvinúť lepšie využitie kľúčových slov a udržať správnu dĺžku obsahu. Vykonáva tiež test čítania podľa Flescha, aby sa určila čitateľnosť celého vášho príspevku, okrem monitorovania dĺžky vety, pasívneho rozdelenia hlasu a smerovania..

Ako provízny predajca by jedným z vašich hlavných cieľov malo byť umiestniť sa na najvyšších pozíciách vo vyhľadávačoch. Váš SEO vám môže pomôcť dosiahnuť tento cieľ a predstavuje jednoduchý spôsob, ako si udržať hodnotenie SERP svojich webových stránok.

7. Gramaticky

Gramatický asistent písania

Grammarly je ďalším neuveriteľným nástrojom pre pridružených obchodníkov, ktorí pravidelne publikujú. Je to automatická kontrola pravopisu a gramatiky, ktorá môže pomôcť každému vlastníkovi webovej stránky alebo bloggerovi.

Gramatika hrá perfektnú úlohu, pokiaľ ide o kontrolu nových príspevkov a zrýchlenie úprav. Editor gramatiky v reálnom čase vás upozorní vždy, keď sa urobí gramatická chyba alebo preklep. Použite opravu, aby ste sa uistili, že váš obsah je v stálej kvalite.

Jedným z najzaujímavejších aspektov gramatiky je to, že dokáže pochopiť atmosféru vašej vety, ktorá koreluje slová. To znamená, že si môžete zachovať svoj vlastný písací hlas, a to aj pomocou nástroja. Niekedy môže nepochopiť skutočný význam toho, čo sa snažíte odhaliť. Celkovo však zachováva pomerne konzistentný štandard a značnú mieru presnosti.

8. Google Analytics

Google Analytics

Bez ohľadu na to, ktorý výklenok používate, môže to byť blog alebo obchod v nika súvisiacom so zdravím, mali by ste chcieť porozumieť publiku.. Google Analytics je najrozsiahlejší analytický nástroj dostupný pre pridružených obchodníkov. Väčšina pridružených obchodníkov používa tento nástroj na zistenie počtu návštevníkov prichádzajúcich na ich pridružené stránky. Pomocou tohto vynikajúceho nástroja môžu vykonávať širokú škálu rozmerových operácií. Ako affiliate marketing si môžete rozdeliť testy, sledovať odkazy, sledovať konverzie, analyzovať rôzne správania a zistiť skutočné informácie o tom, ako používatelia interagujú s vašou pridruženou stránkou..

Vďaka meraniu predaja, konverzií a analýze podrobných podrobností o vašom webe vám služba Google Analytics pomáha sformulovať plán očakávaného úspechu. V súčasnosti využívajú takmer všetci pridružení obchodníci službu Google Analytics na hodnotenie úspechu a cieľov SEO v oblasti webových stránok.

Aby ste si boli vedomí celkového diania na vašom webe a merania cieľa, musíte poznať podrobnosti interakcie ľudí, keď navštívia váš web, ako dlho zostávajú a čo je najdôležitejšie, ktoré stránky navštevujú viac-menej na vašom webe. Tento výsledok analýzy by vás prinútil pochopiť celú vašu webovú stránku a umožnil by ste podniknúť správne kroky na zlepšenie svojej pridruženej webovej stránky.

Google Site Kit

Google Site Kit pre WordPress

Pristupujte ku všetkým svojim údajom služby Google Analytics (a ešte oveľa viac). Stačí nainštalovať bezplatný doplnok a potom pomocou odkazov na hlavnom paneli prepojiť služby Google s vašimi stránkami (podrobne sa to venujeme v našom sprievodcovi súpravou Google Site Kit). To zahŕňa Google Analytics, ako aj všetky ďalšie užitočné nástroje a služby spoločnosti Google, ako sú Search Console, Adsense, PageSpeed ​​Insights, Optimize a Správca značiek..

Štatistiky príšer

MonsterInsights Analytics pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Doplnok MonsterInsights môžete použiť na jednoduché pridanie, prispôsobenie a správu služieb sledovania webových stránok Google Analytics na vašom webe WordPress. Doplnok obsahuje štatistiky v reálnom čase a sledovanie reklám a je kompatibilný aj s platformami elektronického obchodu. Takže môžete lepšie sledovať svoj výkon a optimalizovať svoj affiliate marketing a stratégie SEO.

9. Redakčný kalendár

Redakčný kalendár WordPress pre kalendár

Redakčný kalendár je doplnok na rozvrhovanie príspevkov pre strategické blogovanie. Umožňuje vám naplánovať a naplánovať všetky vaše príspevky na vašom webe, čo môže byť mimoriadne dôležité v závislosti od vášho pridruženého miesta. Tech blogy budú chcieť naplánovať príspevky okolo nasledujúceho veľkého podujatia spoločnosti Apple, alebo blog o móde by mohol chcieť naplánovať články alebo videá na týždeň módy. Keď sa chystáte publikovať svoj obsah, môžete veci zjednodušiť, stačí len sledovať oči na jednej obrazovke. V ideálnom prípade tento nástroj udržuje všetky vaše materiály usporiadané na vašom webe.

Tento doplnok uľahčuje a uľahčuje správu príspevkov. Od plánovania príspevku, vytvorenia obsahu až po dátum zverejnenia – môžete celý prehľad sledovať celý postup. Z jedného panela môžete naplánovať príspevky podľa dátumu a času pobytu.

Zariadenie drag & drop môže uľahčiť prácu pri zmene dátumov odoslania. K dispozícii je zásuvka konceptu na správu všetkých konceptov príspevkov na vašom webe. Môžete ovládať príspevky viacerých autorov súčasne a upravovať príspevky pomocou funkcie „rýchlej úpravy“. Všetky funkcie tohto doplnku môžu využívať iba správca a editor. Autori môžu uverejňovať, upravovať a preskupovať svoje príspevky. Prispievatelia môžu príspevok uložiť iba v pracovnej verzii a presunúť svoje príspevky. Predplatiteľ si môže zobraziť kalendár.

Naši sprievodcovia vám môžu pomôcť pri vytváraní redakčného kalendára, ako aj najlepších doplnkov na spravovanie vášho redakčného workflow..

10. MailChimp

E-mailový marketing MailChimp

E-mail je stále jedným z dominantných spôsobov marketingu. Bez uvedenia spoľahlivého nástroja na e-mailový marketing by bol tento príspevok neúplný. MailChimp je robustná platforma pre e-mailový marketing, ktorá umožňuje všetkým spoločnostiam a obchodníkom. Pre pridružených marketingových pracovníkov to môže byť účinný nástroj na začatie e-mailového marketingu. Tento marketingový nástroj sa používa na odosielanie e-mailov s cieľom predaja príslušných produktov, oslovenia cieľového publika a premeny potenciálnych zákazníkov na predaj.

S programom MailChimp môžete vytvárať informačné bulletiny, nastavovať odkapávacie kampane, spravovať profily odberateľov, otvárať sledovacie e-maily a zdieľať sociálne zdieľanie. Okrem toho jeho vstavaný analytický a redistribučný systém umožňuje obchodníkom vytvárať správy ad hoc. MailChimp navyše poskytuje obchodníkom prednastavené šablóny a funkciu vytvárania drag & drop, aby bol návrh bulletinu veľmi jednoduchý.

Ďalším dôležitým aspektom používania programu MailChimp je testovanie pomocou A / B. S minimálnym prístupom je možné otestovať, ktorý predmet alebo čas doručenia najlepšie funguje. Pri každom teste môžete získať niekoľko variácií, napríklad rôzne časy odoslania, obsah, riadky predmetu a obrázky atď. Podobne vám služba MailChimp umožňuje segmentovať váš zoznam adries. Môžete teda vydávať cielené kampane na dosiahnutie väčšieho počtu konverzií.

Stručne povedané, povedal by som, že ako pridružený marketingový pracovník by ste dostali štyri, ktoré musia obsahovať pokročilé funkcie MailChimp. Sú to automatizácia marketingu, pokročilá segmentácia, sledovanie výkonnosti a testovanie A / B.

MailChimp pre WordPress

MC4WP: Mailchimp pre WordPress

Aby ste však mohli tieto nástroje používať, musíte si najskôr vytvoriť zoznam e-mailov. Vďaka dobrým doplnkom MailChimp WordPress môžete na svoj web jednoducho pridať formulár registrácie alebo prihlásenia. Skvelá voľba je populárny bezplatný doplnok MailChimp pre WordPress, ktorý pridáva jednoduché, mobilné pripravené a ľahko použiteľné prihlasovacie formuláre pre vaše stránky. Doplnok je tiež kompatibilný s populárnymi doplnkami, ako je Kontaktný formulár 7, MemberPress, WooCommerce a ďalšie. Poskytuje vám veľa príležitostí na zvýšenie počtu predplatiteľov..


Úspech v pridruženom marketingu závisí od mnohých faktorov. Zohľadňuje vašu kreativitu, spôsob, ako sa dostať na trh a používať správne nástroje pridruženého marketingu. Najdôležitejšie je, že záleží na schopnosti implementovať vaše vedomosti v obrovskom konkurenčnom svete affiliate marketingu.

Je pravda, že pridružení obchodníci už majú na svojej doske tonu. Väčšina obchodníkov, ktorí sa učia samostatne, sa učí prostredníctvom pokusov a omylov. V prípade províznych predajcov však malé chyby môžu viesť k strate zisku za deň. Nerobte hlúpe neúmyselné nehody – namiesto toho využite vyššie uvedené nástroje na začatie pridruženého podnikania a na jeho sledovanie..

Dúfam, že vám tento článok pomohol zistiť správne nástroje pre váš affiliate marketing, ktoré vám nakoniec umožnia získať provízne provízie. Ak máte v súvislosti s týmto problémom niečo spoločné alebo sa chcete na niečo opýtať, prosím, vložte svoj dotaz do sekcie komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map