10 zdrojov WordPress, ktoré si potrebujete hneď uložiť

Pozoruhodní vývojári WordPress majú zvyčajne kolekciu stránok, ktoré často navštevujú, aby získali najnovšie správy, recenzie produktov a návody súvisiace s návrhom, vývojom a kódovaním. Je to názov hry. Čím dlhšie ste boli v tomto odbore, tým viac ste oboznámení s existujúcimi zdrojmi a to, čo každý z nich ponúka, je jedinečné.


Roztriedenie toho, čo je tam vonku, však môže byť časovo náročné, najmä ak sa chcete len dostať k dobrým veciam.

Či už ste dlhoročný profesionál alebo len začínate, niekedy je potrebné uviesť referenciu na skutočnosť, video s návodom alebo útržok kódu, aby sa váš projekt pohyboval podľa plánu. S ohľadom na to je nasledujúcich desať zdrojov pravdepodobne nápomocných pri zrýchľovaní a zefektívňovaní prevádzky vašich stránok.

WordPress Codex

wordpress-kódex

Bez premýšľania, však? Napriek tomu je potrebné spomenúť – najmä pre začiatočníkov. WordPress Codex je robustný zdroj, ktorý pokrýva prakticky všetky aspekty CMS. Nasledujúce články vám pomôžu dokončiť prvý web. To vás prevedie všetkým, od inštalácie po inštaláciu tém, až po napísanie vašich vlastných doplnkov.

Spomenul som, že je komplexný?

Tu je niekoľko kľúčových zdrojov, ktorým by ste mali venovať pozornosť WordPress.tv a Vytvorte si WordPress. WordPress.tv obsahuje oficiálne videá od tímu WordPress, rozhovory z rôznych udalostí programu WordCamp, ktoré sa konajú po celom svete a ďalšie. Značka WordPress umožňuje používateľom prístup všetkých prístupov k vývoju rôznych aspektov programu WordPress vrátane jadra, používateľského rozhrania, prístupnosti a ďalších možností. Ak sa chcete, môžete sa dokonca zapojiť a prispieť k rozvoju budúcich inkarnácií WordPress.

WPExplorer

Očividne sme skvelým zdrojom, ktorý ste si už mali uložiť medzi záložky. S užitočnými návodmi, skvelými odporúčaniami doplnkov a tém a dôležitými správami o WordPress je WPExplorer fantastické miesto, kde môžete hľadať informácie, ktoré potrebujete. Strávili sme roky prácou na našom blogu, hľadaním kvalitných autorov na zdieľanie svojich vedomostí a zbieraním stoviek tém a doplnkov, ktoré odporúčame. Navyše sme vytvorili naše vlastné špičkové témy WordPress zdarma, ktoré si môžete kedykoľvek stiahnuť a použiť.

krútiaci moment

krútiaci moment

krútiaci moment je skvelý web správ a komunity WordPress, ktorý obsahuje aktuálne informácie a články napísané odborníkmi z komunity. Túto stránku často navštevujem, pretože si užívam jedinečný uhol pohľadu na príbehy. Spisovatelia premýšľajú mimo krabičky a často ma nechávajú hovoriť „Hmm“, čo sa určite ocení. Keďže je teraz toľko stránok WordPress online, zriedka nájdete ten, ktorý vás núti myslieť, ale Torque sa zmestí za účet.

Aj v mnohých článkoch je obchodný uhol, takže ak sa chystáte zmeniť svoj web WordPress na internetovú firmu, nájdete tu, čo potrebujete, a potom niekoľko.

CSS-Tricks

Triky CSS

Skutočný zdroj, ak vôbec nejaký bol, CSS-Tricks poskytuje návštevníkom jednoduché úryvky, tipy a triky na CSS, ktoré sa môžu implementovať na ich stránkach. Existuje niekoľko ďalších stránok, ktoré ponúkajú podobné zdroje, ale toto sa mi obzvlášť páči kvôli jeho intuitívnemu dizajnu a priamemu prístupu. Nenechajte nikoho, aby vám povedal, že atraktívny dizajn nezáleží – to iste áno a CSS-Tricks je relevantným príkladom toho, že.

Navyše, ak niekedy potrebujete nejaké útržky kódu CSS mimo WordPress, pokryli ste tento web tiež dostatočnými trikmi PHP, JavaScript a jQuery, ktoré vás udržia na dlhú dobu..

WP Jedi

Musíte oceniť web, ktorý riadi každodenné aktualizácie bez toho, aby došlo k zníženiu kvality, a to je presne to, čo WP Jedi dosahuje. Môžete očakávať zaokrúhlenie doplnkov a tém, bezpečnostné riešenia, SEO tipy a ďalšie. Je to ako obsah mnohých rôznych webových stránok WordPress, ktoré sa všetky zhrnuli do jedného. A všetko, čo znižuje počet vecí, na ktoré musím kliknúť v daný deň, je dobrá vec. Môže to znieť lenivo, ale pokiaľ ide o prácu online, účinnosť je kľúčová.

Pippinove doplnky

Doplnky Pippins

Pippin Williamson má solídnu (a zaslúženú) povesť vývojára vysoko kvalitných doplnkov a Pippinove doplnky je jeho stránka. K dispozícii je veľa návodov, ktoré sú k dispozícii zadarmo, aby bol vášnivý vývojár zaneprázdnený. Ak vám to však nestačí, máte k dispozícii aj možnosť plateného členstva, ktorá vám otvára ďalšie návody. Nezabudnite si prečítať recenziu alebo dve recenzie a vyskúšať si aj fórum podpory.

Táto stránka je časovo najať najlepším možným spôsobom. Vážne si trúfam nie niečo sa naučiť.

WP Hub

Aj keď sa aktualizuje menej často ako niektoré ďalšie blogy, ktoré som tu spomenul, WP Hub vyrovnáva nedostatok kvantity s kvalitou. Môžete očakávať zdĺhavé zoznamy doplnkov a tém, podrobné príručky a rôzne zdroje, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli relevantné po dlhú dobu. Jo, a stojí za zmienku, že predávajú aj témy a doplnky. S takmer 700 témami a množstvom doplnkov, ktoré sa dajú prehľadávať, by ste na to mali lepšie skočiť. Ak sa ma pýtate a oplatí sa vám pravidelne vyzerať, stojí za to záložku.

WPKube

Hľadáte ďalšie dobré čítanie, ktoré chcete pridať do svojho zoznamu? Odhlásiť sa WPKube. Devesh Sharma začala s WPKube už v roku 2010 a stala sa skvelým zdrojom sprievodcov, zdrojov a odporúčaní týkajúcich sa WordPress. A ich príspevky sú skvelé pre akúkoľvek technickú úroveň používateľov WordPress. Ak ste nováčik alebo hardcore vývojár, stále môžete oceniť príspevky týkajúce sa Otravné veci o WordPress (a ako ich opraviť), alebo 25 žien na pozeranie v WordPress.

ManageWP

managewp-blog-page

Ospravedlňte očividnú sebapropagáciu (ako som editor), ale ManageWP blog je vlastne skutočne užitočným zdrojom. Zdieľame najnovšie správy WordPress, ponúkame výber najdôležitejších tém a doplnkov mesiaca a poskytujeme hĺbkovú analýzu najnovších trendov okolo vývoja WordPress..

K dispozícii sú tiež návody a množstvo tipov a trikov, ktoré vás udržia v práci pri optimalizácii svojej najnovšej stránky v dohľadnej budúcnosti.

Časopis Speckyboy Design

Aj keď sa venoval dizajnu všeobecne, Časopis Speckyboy Design obsahuje sekciu WordPress, ktorú nemôžem pomôcť, ale milujem. Stránka tiež pokrýva vývoj mobilných aplikácií, UX, grafický dizajn, prácu na voľnej nohe a dokonca aj fotografiu. A keďže celkové pokrytie stránok je široké, funguje ako pekná sekera do nasledujúcej sekcie. Mysleli ste si, že ste dostali iba 8 zdrojov, ale zostavil som niekoľko „bonusov“, ktoré vám pomôžu ešte viac rozšíriť sadu nástrojov pre vývojárov..

Bonusové zdroje na udržanie ostrosti vašich rozvojových schopností

Počas postupu v rozvojovej kariére sa budete chcieť neustále snažiť o nové veci, aby ste si rozšírili svoje zručnosti a rozšírili svoju vedomostnú základňu. Nasledujúce „bonusové“ zdroje by vám mali pomôcť udržať sa na správnej ceste:

 • Tuts + Výukové programy: Sekcia Tuts +, ktorá pokrýva všetko od WordPressu po vývoj mobilných aplikácií až po PHP, obsahuje všetko, čo potrebujete na vylepšenie kódovacích a dizajnérskych schopností a potom niektoré. Skutočný zdroj, ktorý sa už nejaký čas osvedčil v celom priemysle.
 • Grafický papier od Konigi: Je to presne to, čo znie a je úplne neoceniteľné pre dizajnérov v rôznych disciplínach. V podstate je to 8,5 x 11 palcový grafický papier vyrobený špeciálne pre návrhárov interakcie, vizuálnych návrhárov a informačných architektov, ktorí vyvíjajú drôtové rámčeky pre webové stránky, ktoré majú zmysel. Choďte si ho stiahnuť a uvidíte, čo tým myslím.
 • Zoznam okrem: Kde by sme boli bez tohto webu? Je to všetko v sérii s názvom „Pre ľudí, ktorí vytvárajú webové stránky“, a to sa znova a znova osvedčilo vďaka jedinečnému dizajnu webových stránok, kódovaniu, tvorbe obsahu, UX a ďalším. Aj štýl časopisu má skutočnú príťažlivosť. Čo môžem povedať? Som hlúpy pre dobrý dizajn.

Aj keď nie všetci nájdu všetky stránky, ktoré tu uvádzam, užitočné, majú príťažlivosť v rôznych odvetviach a osvedčili sa pri plnení mojich vlastných úloh pri vývoji stránok, takže som ich nemohol odolať ich zdieľaniu tu.

Za tebou. Aké sú niektoré z vašich obľúbených zdrojov, ktoré uľahčujú alebo intuitívne navrhujú a vyvíjajú weby WordPress? Na ktorej webovej stránke by ste jednoducho nemohli žiť? Určite by som rád počul vašu spätnú väzbu, a preto vypustite svoje návrhy v komentároch nižšie. A kto vie? Možno budú zahrnutí do budúceho príspevku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map