12 Osvedčené signály dôveryhodnosti na webových stránkach WordPress

12 Osvedčené signály dôveryhodnosti na webových stránkach WordPress

Každá firma je založená na dôvere a jeden zo spôsobov, ako to sprostredkovať na webe, je pomocou signálov dôvery. Pokiaľ sa užívateľ nemôže spoľahnúť na vás a vašu značku, sotva vás niekedy osloví, aby ste získali konkrétne služby a / alebo produkty. Vďaka spoľahlivej prítomnosti na webe môžete mať istotu v trvalý rast výnosov, zvýšenie angažovanosti používateľov a celkový obchodný úspech.


Keď uvažujete o spustení webového projektu, môžete svojej webovej prítomnosti úplne dôverovať WordPress. Systém pre správu obsahu sa stal skutočným gigantom, ktorému dôveruje viac ako 25% všetkých zdrojov dostupných na webe. Na WordPress bežia blogy, osobné a obchodné projekty, webové stránky elektronického obchodu, kreatívne portfóliá a množstvo ďalších projektov. Ak ste si tiež vybrali tento systém na správu obsahu pre svoj budúci webový projekt alebo na aktualizáciu už spustenej stránky, budete musieť vedieť, aké konkrétne signály dôvery by mali obsahovať témy založené na WordPress, aby boli medzi cieľovými skupinami žiadané..

Definícia dôveryhodných signálov

Ako už názov napovedá, signály dôvery sú prvkom webovej stránky, ktorá vzbudzuje dôveru v každého, kto ju sleduje. Dôvera zohráva preddefinujúcu úlohu, keď sa používateľ rozhodne, či sa má zaoberať konkrétnym podnikom, alebo by mal naďalej hľadať lepšiu alternatívu. V skutočnosti bude osobe trvať niekoľko sekúnd, kým sa rozhodne, či sa môže spoľahnúť na vašu organizáciu. Jednoduchým skenovaním cez domovskú stránku vášho webu sa môžu stretnúť s vašou značkou a vyvodiť záver, ak je váš web životaschopný alebo nie.

Dôvera je presne to, čo robí bežného návštevníka vašich stránok súčasťou komunity vašich verných fanúšikov. Existujú tisíce signálov dôveryhodnosti, z ktorých môže váš web ťažiť. Niektoré z nich sú účinnejšie ako iné. Keď niektorého z používateľov uvidí priemerný používateľ, hneď ako vstúpi na vašu stránku, zatiaľ čo pri definovaní ostatných môže nejaký čas trvať.

Preukázané signály dôveryhodnosti pre WordPress

Aby som to skrátil, povedzme pre túto publikáciu sme vybrali najúčinnejšie signály dôvery týkajúce sa tém založených na WordPress, ktoré upútajú pozornosť publika hneď, ako dosiahnu váš online projekt..

1. Recenzie zákazníkov

Aj keď váš marketingový tím poskytuje texty zamerané na konverziu hniezd, nič sa nedá porovnať s čestnou recenziou, ktorú zanechal jeden z vašich klientov. Stačí si len spomenúť, kedy ste naposledy hľadali spoločnosť / agentúru / nezávislý pracovník, ktorá niečo nájme alebo objedná. Prezerali ste si zákaznícke recenzie na niekoľkých stránkach pred konečným rozhodnutím? Verím, že vaša odpoveď bude pravdepodobne „áno“ ako „nie“. Čestná recenzia, ktorú zanechal jeden z klientov spoločnosti, bude vyzerať dôveryhodnejšia a spoľahlivejšia v očiach vašich potenciálnych zákazníkov.

Osvedčený signál dôveryhodnosti č. 1: Recenzie

Pri hľadaní najlepších hotových šablón obchodných webových stránok sa uistite, že používateľom umožňujú zdieľať svoje skúsenosti s používaním konkrétnych riešení priamo na webovej stránke. Zobrazovanie zoznamov používateľských recenzií na domovskej stránke vášho webu zvyšuje pravdepodobnosť prilákania širšieho webového publika k svojim ponukám, čo s väčšou pravdepodobnosťou povedie k pozitívnemu rozhodnutiu o kúpe.

Prečo sú recenzie používateľov také účinné? Štúdie ukazujú, že 88% zákazníkov si pred prijatím konečného rozhodnutia prečíta používateľské recenzie. pre 72% používateľov webu sa čestná recenzia, ktorú napísal kolega nakupujúci, rovná osobnému odporúčaniu. Očakáva sa, že téma WordPress podporujúca možnosť zobrazenia informačného kanála používateľských recenzií vám pomôže vybudovať spoľahlivejšiu a dôveryhodnejšiu prítomnosť na webe. Našťastie pre vás najprémickejšia téma, napríklad naša téma Total WordPress, obsahuje zabudované posudky alebo recenzie.

Ľahké referencie zadarmo WordPress Plugin

Ak váš motív už neobsahuje typ vlastného príspevku s posudkami, môžete ho jednoducho pridať pomocou bezplatného doplnku. Páči sa nám Jednoduchý doplnok pre referencie pretože je to skutočne jednoduché a má prekvapivé množstvo možností na prispôsobenie zobrazenia vašich posudkov.

2. Explicitný príbeh „O nás“

Keď zákazník prvýkrát navštívi webovú stránku, nemusí ani vedieť nič o pôvode a pozadí organizácie stojacej za týmto webom. Stránka „O mne“ je prvé miesto, na ktoré ľudia budú odkazovať s cieľom dozvedieť sa viac o značke a jej skúsenostiach. Správne vytvorená stránka „O nás“ sa môže stať pevným základom dlhodobých vzťahov medzi spoločnosťou a klientom.

Osvedčený dôveryhodný signál č. 2: O nás, sekcia

Pri prehliadaní stránok O stránkach bude mať používateľ väčší záujem dozvedieť sa viac o osobnosti / značke, ktorá stojí za webom. Používanie videí, obrázkov, podcastov a iných typov obsahu vám pomôže efektívnejšie doručiť vašu správu cieľovému publiku. Okrem toho zdieľajte fotografie členov svojho tímu, aby vyzerali dôveryhodnejšie v očiach používateľov webu. Zabudnite na používanie obrázkov na týchto stránkach. Fotografia, ktorá umožní webovej komunite stretnúť sa s každým členom vášho tímu osobne, bude mať na vašich klientov silnejší vplyv.

Preto pri hľadaní optimálnej témy WordPress sa uistite, že je vopred načítaná podrobnou stránkou About. Veľkou výhodou pre vás bude podpora rôznych foriem vizuálneho a písomného obsahu. Texty doplnené videami vytvoria informatívny, silný a spoľahlivý príbeh o vašom projekte.

O nás Doplnok WordPress zadarmo pre widgety

Ak téma ešte nemá stránku, môžete ju pridať pomocou doplnku. Skutočne však preferujeme bezplatné O nás Doplnok pre widgety miesto. Týmto spôsobom môžete do ktorejkoľvek bočnej lišty alebo päty pridať jednoduchú sekciu.

3. Kontaktné údaje

Čím ľahšie je nájsť kontaktné údaje na webe, tým lepšie. Perfektná téma WordPress na vybudovanie dôveryhodnej obchodnej prítomnosti by mala obsahovať súbor jasne definovaných kontaktných údajov na prednej stránke aj na samostatnej stránke „Kontakty“. Preto vždy, keď sa osoba dostane na vaše stránky a vyhľadá informácie o vašej fyzickej adrese alebo telefónnom čísle, bude to bez námahy nájsť v ktorejkoľvek oblasti vášho webu, na ktorej pristála. Toto je dobrý príklad dômyselne vytvorenej kontaktnej stránky, ktorá je vopred navrhnutá pre jednu z obchodných tém WordPress od TemplateMonster..

Osvedčený dôveryhodný signál č. 3: Kontaktné údaje

Pridanie kontaktných údajov na vaše stránky bude užitočné aj pre miestne účely SEO. Predpokladajme, že v Texase prevádzkujete agentúru pre webový dizajn. Takže vždy, keď človek hľadá agentúru pre webdizajn v TX, dostane mu návrh na návštevu vášho webu..
Štyri základné typy informácií, ktoré by mali vaše kontaktné údaje obsahovať, sú:

 • adresa
 • telefónne číslo
 • e-mail
 • prevádzkové hodiny

Navyše môžete Mapy Google doplniť kontaktné údaje. Vďaka tejto pomoci bude pre vašich zákazníkov omnoho ľahšie dosiahnuť vašu fyzickú adresu a zároveň nájsť najkratšiu cestu na integrovanej mape.

Kontaktný formulár 7 Doplnok WordPress zadarmo

Ak chcete pridať kontaktný formulár k ľubovoľnej téme WordPress, s ktorou nemôžete pokaziť Kontaktný formulár 7. S viac ako 3 miliónmi inštalácií sa stal priemyselným štandardom (ak však potrebujete niečo viac prispôsobiteľné, dôrazne odporúčame gravitačné formuláre).

4. Odkazy na kanály sociálnych médií

Používanie sociálnych médií by sa nemalo podceňovať. Takmer každý súčasný používateľ webu má účet v sociálnych médiách. Pre množstvo súčasných spoločností sa platformy sociálnych médií stali hlavným zdrojom oslovovania nových klientov, udržiavania ich angažovanosti a dokonca predaja. Nástroje a triky, ktoré si súčasné značky môžu zvoliť, sú neobmedzené. Môžete napríklad spustiť platené kampane, aby ste oslovili správne demografické údaje a zobrazili svoj obsah publiku, ktoré ho bude najviac zaujímať.

Prepojenie vašich stránok s oficiálnymi profilmi sociálnych médií je osvedčeným spôsobom, ako spojiť širšiu komunitu okolo vášho webu. Čím početnejšia je vaša základňa sociálnych médií, tým spoľahlivejšie sa vaše podnikanie objaví v očiach potenciálnych klientov. Prostredníctvom miniaplikácií sociálnych médií môžete odhaliť príslušné údaje na svojich stránkach. Čím väčšia je vaša komunita sociálnych médií, tým spoľahlivejšie sa objavíte.

Ak chcete upútať pozornosť svojich návštevníkov pomocou štatistík sociálnych médií, odporúča sa umiestniť miniaplikáciu pre sociálne médiá do hlavičky vášho webu. Ak ste práve vytvorili profil sociálnych médií a publikum nie je také početné, odporúča sa počkať, kým sa nezvýši..

Ďalším hackom, ktorý si môžete zvoliť, je pridanie sociálnych médií na vaše stránky. Napríklad môžete zobraziť miniaplikáciu s najnovšími aktualizáciami Instagramu alebo Facebooku v dolnej časti webovej stránky.

JetPack Sociálne ikony doplnku WordPress

K dispozícii sú stovky doplnkov pre sociálne médiá, ale naozaj sa nám to páči JetPack Social. Pravdepodobne už používate JetPack pre WordPress na optimalizáciu obrázkov, galérie, ochranu hrubou silou alebo na iné úžasné funkcie. Vedeli ste však, že tento praktický doplnok obsahuje aj ikony sociálnych médií? A sú pekné, ak sa nás pýtate, tak prečo im nevyskúšať namiesto inštalácie iného doplnku.

5. Často aktualizovaný blog

Spustenie blogu vám pomôže nadviazať dlhodobý vzťah s publikom. Obsah, ktorý zdieľate na svojom oficiálnom blogu, by mal zodpovedať výklenku, s ktorým je vaša spoločnosť prepojená. Malo by to byť užitočné pre vaše publikum. Môžete zdieľať recenzie riešení, ktoré ponúkate, príručky, návody, zábavný obsah, bezplatné elektronické knihy a ešte oveľa viac.

Blog plný relevantných a užitočných informácií prinesie vašim publikom hodnotu. Často aktualizovaný blog ukazuje, že vám záleží na vašich zákazníkoch, existujúcich aj potenciálnych. Ukazuje sa, že vám záleží na spôsoboch, ako im pomôcť v rôznych podnikoch namiesto toho, aby ste ich len prinútili uskutočniť rýchly nákup. Pri aktualizácii svojho blogu o skvelý obsah preukázate svoje odborné znalosti vo svojom podnikaní, čím odhalíte, že vaši klienti môžu dôverovať a spoľahnúť sa na vás.

Ďalšou funkciou, ktorú musíte hľadať v témach WordPress pre svoju dôveryhodnú obchodnú prítomnosť, je podpora funkcií blogov. Funkčný, používateľsky prívetivý a ľahko prehľadateľný blog dokáže online firmám zázraky.

6. Zásady ochrany osobných údajov

S rastúcim počtom virtuálnych útokov na modernom webe sú ľudia viac posadnutí súkromím. Ak vám záleží na vašom publiku a ak chcete, aby vám dôverovali rovnako ako sebe samému, je dôležité odhaliť, čo robíte s každým údajom, ktorý osoba predkladá. Ak napríklad webová stránka používa údaje cookies, požiada používateľov o podrobnosti pri zanechaní komentára, ponúka online prieskum zhromažďujúci údaje o užívateľovi atď. Musíte vysvetliť publiku, akým spôsobom sa tieto údaje použijú..

Napríklad pre webové stránky sa stáva bežnou praxou informovať ľudí o používaní pravidiel používania súborov cookie. Vždy, keď webový zdroj požaduje údaje o polohe používateľa, na webe by sa malo zobraziť príslušné rozbaľovacie okno.

Ako môžete tieto údaje usporiadať na svojej webovej stránke? Rôzne podniky sa rozhodnú pre rôzne stratégie. Zatiaľ čo niektorí z nich zdieľajú všetky údaje, ktoré sa zaoberajú zásadami ochrany osobných údajov, na jednej stránke, iní uprednostňujú pridanie odkazov na stránky, ktoré obsahujú podrobnosti o používaní týchto údajov v päte ich stránok. Preto vždy, keď užívateľ potrebuje zistiť viac podrobností o politike ochrany osobných údajov, politike komentovania, politike súborov cookie atď., Môže nájsť príslušné informácie kliknutím na pravý odkaz.

Automatické zmluvné podmienky a zásady ochrany osobných údajov Doplnok WordPress zdarma

Nerobte si starosti, ak si nie ste istí, kde začať s pravidlami ochrany osobných údajov – na tento účel môžete skutočne použiť doplnok! Zadarmo Automatické zmluvné podmienky a zásady ochrany osobných údajov Doplnok WordPress robí všetku ťažkú ​​prácu za vás. Stačí pridať niekoľko premenných a potom pomocou krátkeho kódu pridať svoju politiku na stránku. jednoduchý!

7. Zabezpečená platba

S rastúcim počtom online podvodov sú ľudia pri nakupovaní online opatrnejší. WordPress už nie je redakčným systémom na vytváranie obchodných webov a blogov. Väčšina súčasných tém WordPress, ktoré nájdete na súčasnom webe, prichádza s podporou WooCommerce. Z tohto dôvodu môžete vytvoriť plne funkčný internetový obchod na základe témy WordPress.

Osvedčený dôveryhodný signál č. 7: Bezpečná platba

Poskytovatelia tém spravidla vkladajú svoje produkty pomocou niekoľkých spôsobov platby online. Aby vaše podnikanie vyzeralo dôveryhodnejšie, je potrebné vziať do úvahy tieto kľúčové body.

 • Aby ste dokázali, že sa skutočne zaujímate o každého zákazníka, poskytnite mu niekoľko možností spôsobov platby. Ľudia si teda môžu zvoliť najbežnejšiu možnosť. Čím viac spôsobov platby poskytnete, tým dôveryhodnejšie a spoľahlivejšie sa pozeráte do očí webovej komunity.
 • Používanie všeobecne rozpoznateľných ikon a obrázkov na vašich stránkach tiež zvýši dôveru klientov. Všetci vieme, ako vyzerajú ikony VISA, MasterCARD, PayPal, AMEX a ďalšie. Keď teda webový projekt dosiahne webovú stránku s obrázkami platobných metód, ktoré pozná používateľ, automaticky vytvorí spoľahlivejšiu a dôveryhodnejšiu prezentáciu, ktorá upúta pozornosť začínajúcich návštevníkov.

Venujte pozornosť dostupnosti / podpore takýchto prvkov na tému WordPress, ktorú si vyberiete pre svoju firmu. Dajte každému klientovi istotu. Nech sa cítia istí, keď sa svojimi viac. Získate tak viac klientov a výrazné zvýšenie výnosov.

McAfee Secure Free WordPress Plugin

Páči sa nám McAfee BEZPEČNÝ bezplatný doplnok WordPress pridať na svoje stránky obchodu značku dôveryhodnosti, je tu však veľa ďalších vecí, ktoré môžete urobiť pre sprísnenie zabezpečenia v obchode. Nezabudnite použiť naše tipy na zabezpečenie obchodu WooCommerce a vytvorenie bezpečného prostredia pre nakupovanie online pre vašich zákazníkov.

8. Certifikát a indikátor SSL

Certifikát SSL poskytuje overenie, takže keď váš zákazník pošle informácie, vie, že ide na správny server a nie na podvodníka (čo je jeden z najdôležitejších signálov dôveryhodnosti).

Vyžaduje sa pre weby elektronického obchodu (kvôli spracovávaným transakčným údajom) a mnoho blogov a komunít (kde občas prechádzajú osobné alebo transakčné informácie) by to malo mať tiež.

Existujú dva prvky SSL. Prvým je skutočný certifikát, ktorý chráni informácie o zákazníkoch a zvyčajne sa musí zakúpiť od tretej strany mimo WordPress. Druhou časťou je odznak, ktorý hovorí návštevníkom, že váš web je chránený.

Certifikát SSL je často možné získať od hostiteľskej spoločnosti. Väčšinu času musíte platiť za súkromný SSL, ale hostiteľ mnohokrát ponúka bezplatné zdieľané SSL certifikáty Poďme zašifrovať. Svoje vlastné SSL môžete tiež nastaviť pomocou Poďme šifrovať alebo Google niektorými z mnohých ďalších bezplatných možností SSL.

Po získaní certifikátu SSL je najlepšie nainštalovať Naozaj jednoduchý doplnok SSL. Tým sa na vašom webe aktivuje funkcia SSL a všetky prichádzajúce požiadavky na stránky sa presmerujú na https namiesto http. Pred adresou URL si tiež všimnete https: //.

Mnoho zákazníkov si všimne túto zmenu v adrese URL. Ďalším spôsobom, ako sa ubezpečiť, že ich vidí, je vloženie bezpečnostného znaku SSL do vašej pokladnice, bočného panela alebo päty. Čím častejšie zobrazujete odznak, tým je pravdepodobnejšie, že ľudia uznajú, že ich osobné údaje sú bezpečné.

9. Vlastný názov domény

Názov domény je adresa URL alebo adresa, na ktorú vaši zákazníci a návštevníci webových stránok smerujú. Môže to napríklad vyzerať takto: www.mygreatwebsite.com. Väčšinu času má názov vašej spoločnosti alebo nejaké kľúčové slovo, ktoré používatelia hľadajú.

Ak sa rozhodnete pre tvorcu webových stránok, môžete skončiť s subdoménou pre konkrétnu platformu, ako je mywebsite.weebly.com alebo mywebsite.wix.com. Mnoho z nich všetko v jednom webe poskytuje tieto domény zadarmo a niektoré hostingové spoločnosti vám ich umožňujú mať na WordPress.

Hlavným problémom s podobnou subdoménou je jedinečnosť. V podstate inzerujete pre tvorcu webových stránok a vaša doména tak predlžuje vašu doménu. To sťažuje zapamätanie a vyhľadávacie nástroje zvyčajne nedávajú týmto doménam toľko expozície.

Okrem toho to vyzerá neprofesionálne pre vašich návštevníkov. V skutočnosti prvá myšlienka, ktorá sa mi dostane do hlavy, keď nevidím vlastnú doménu, je „Na tomto webe nestrávili žiaden čas ani peniaze.“

Preto je najlepšie kúpiť si vlastnú doménu od hostiteľskej spoločnosti alebo od predajcu domény. Vlastné domény sú natoľko lacné (zvyčajne okolo 10 dolárov za rok), že nie sú premyslené.

Webové stránky ako GoDaddy, Namecheap a Register.com majú vyhľadávacie panely na vyhľadanie dostupných vlastných domén. Najskôr by ste však mali skontrolovať svoju hostiteľskú spoločnosť, pretože je ľahšie pracovať v tej istej spoločnosti.

10. Dôverujte logom a symbolom (ako McAfee Secure)

To súvisí s odznakmi SSL, o ktorých sme predtým hovorili, ale existuje niekoľko ďalších log a symbolov, ktoré by ste mohli zvážiť, aby ste svojim zákazníkom upokojili..

Mnoho používateľov napríklad nedôveruje webovej stránke, pokiaľ neexistuje nejaká ochrana pred vírusmi a škodlivým softvérom, ako napríklad Norton alebo McAfee Secure. Je zrejmé, že používateľ nemôže ísť na backend, aby zistil, čo máte nainštalované, takže logá sú nevyhnutné.

Väčšinu času uvidíte logá smerujúce k spodnej časti webových stránok elektronického obchodu. Je to všetko kvôli množstvu osobných a transakčných informácií, ktoré tečú tam a späť.

Napríklad je známe, že webové stránky elektronického obchodu zobrazujú „Overené“ logá pre platobné brány a procesory. Toto by bolo pre brány ako PayPal, Authorize.net a Stripe.

Nie je to ani zlý nápad odhaliť typy platieb, ktoré prijímate. Nie všetky spoločnosti povoľujú všetky kreditné karty – alebo alternatívne spôsoby platby, ako sú Apple Pay, Bitcoin a PayPal. Ak ponúkate viac platobných možností, môže to byť strategická výhoda.

Tieto odznaky (a kódy vkladania) zvyčajne nájdete od spoločností, z ktorých pochádzajú. PayPal má stránku so svojimi logami. Rovnako tak aj McAfee.

11. Vytvorenie firemného profilu Google

Každý web potrebuje profil firmy Google, najmä ak prevádzkujete miestny obchod. Dôvodom je to, že väčšina miestnych vyhľadávaní sa teraz vykonáva prostredníctvom služieb Google alebo Yelp. Preto chcete mať čo najviac informácií uvedených v hornej časti spoločnosti Google.

Organický výsledok vyhľadávania je v poriadku, chýba mu však položka, ako sú obrázky, hodnotenie hviezdičkami, recenzie, podrobnosti o firme, hodiny a ďalšie funkcie, vďaka ktorým je profil firmy jedným z našich signálov dôveryhodnosti.

Firemný záznam spoločnosti Google ukazuje zákazníkom, že ste online a máte záujem ukázať ľuďom toľko informácií, koľko potrebujú, hneď od začiatku.

Ak má vaša firma vysoké hodnotenie, je to tiež vynikajúci spôsob, ako predviesť tento sociálny dôkaz. Najlepší spôsob, ako využiť službu Google Business, je odpovedať na recenzie používateľov. Je to veľmi výkonné, keď ostatní zákazníci uvidia, ako komunikujete a reagujete na žiadosti a obavy používateľov.

Musíte sa len prihlásiť Moja firma na Googli, potom požiadajte o svoju firmu a vytvorte profil. Existujú polia na nahrávanie obrázkov, zdieľanie otváracích hodín, rozhovory o tom, čo predávate, a ešte oveľa viac.

12. Použitie dizajnu stránok bez spamu

Nevhodný a rýchly dizajn stránok zvyčajne závisí od toho, či ste našli tému od spoľahlivého predajcu témy. Máte však úplnú kontrolu nad tým, do akej miery chcete svojim návštevníkom spam.

Spam považujte za čokoľvek, čo by mohlo brániť užívateľovi čítať váš obsah alebo napredovať po celom webe.

Existujú dva hlavné typy spamu, ktorým by sa malo vyhnúť alebo ktoré by sa mali obmedziť: kontextové okná a reklamy.

Kontextové okná sú pekné na zostavenie vášho zoznamu e-mailov, ale najlepšie formuláre na zhromažďovanie e-mailov vám poskytujú nástroje na blokovanie týchto kontextových okien, keď ich už používateľ videl. Napríklad OptinMonster poskytuje pokročilé zacielenie a vlastné pravidlá zobrazovania. Sú nevyhnutné na odhaľovanie automaticky otváraných okien, keď sú najmenej otravné.

Pokiaľ ide o reklamy, sú skvelé na zarábanie peňazí, ale chcete im zabrániť, aby neprehľadávali váš skutočný obsah.

Noviny sú známe tým, že porušujú toto pravidlo, pretože často napĺňajú reklamy v článkoch alebo na tej istej stránke uvidíte veľa duplicitných reklám. Veľa týchto reklám väčšinou spomaľuje váš web a odškrtáva používateľov.

Zabalenie

Tu ideme. Boli to 12 populárne signály dôvery, ktoré by ste mali vziať do úvahy pri budovaní spoľahlivej webovej prezentácie vašej firmy. Ak uprednostňujete stavbu webovej lokality sami, zvážte integráciu týchto prvkov do svojho návrhu. Ak dávate prednosť práci so šablónami WordPress, vyberte hotový dizajn, ktorý obsahuje vyššie uvedené kritériá. Nikdy nezabudnite experimentovať. Nie je nevyhnutne nutné, aby hacky, ktoré pracovali na jednom webe, boli také populárne na inom webe.

Vyberte si signály dôveryhodnosti, ktoré sú najvhodnejšie pre vaše podnikanie, a nechajte ich rásť v rozmanitosti vašich zákazníckych základní. Máte čo pridať? Alebo nejaké signály dôvery, ktoré hľadáte na webe? Podeľte sa o svoje myšlienky nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map