18 najlepších iPhone iOS aplikácií pre WordPress

Môj telefón je jedným z mojich najdôležitejších vecí v mojom živote. Používam smartfón s Androidom a rovnako ako väčšina používateľov systému Android – bolo by spravodlivé povedať, že v jednom okamihu som bol zaujatý voči iPhone. Čo mi zmenilo názor? Nebolo to vynikajúce zobrazenie sietnice, obchodná značka alebo Siri. Ale to bola prostá jednoduchosť iOS a jej minimalistický dizajn, ktorý z mňa urobil veriaceho. O pár mesiacov neskôr som si musel vyskúšať praktický iPhone 4S môjho brata a jeho iPad 2, čo ma viedlo k dosť intenzívnym debatám s mojimi technicky zdatnými rovesníkmi..


Mobilná dominancia

Faktom je, že naše telefóny obsahujú náš svet – od Facebooku po Twitter k dôležitým e-mailom – všetko je možné pomocou telefónu! Prečo by sa preto mali používatelia WordPress cítiť vynechaní? Je ľahké si uvedomiť, že dobre načasovaný článok na webe s novinkami alebo aktualizáciami produktov môže pre vašu firmu urobiť zázraky. Pre ľudí, ktorí prevádzkujú stránky s tutoriálmi a intenzívne diskusie, je moderovanie komentárov nanajvýš dôležité. V dnešnom článku sa chystám zdieľať niekoľko aplikácií pre iPhone / iOS pre WordPress a blogovanie pre všetkých našich čitateľov fanúšikov Apple..

WordPress pre iOS

Aplikácia WordPress pre iOS

Dokonale vyladená domáca aplikácia od tvorcov revolučného redakčného systému – WordPress pre iOS vás posunie o krok bližšie k úplnej kontrole nad webom bez počítača. Vďaka nedávnej aktualizácii v3.7 získa táto aplikácia vynikajúce čerstvé používateľské rozhranie, bočný panel plný užitočných skratiek a možnosť prezerať obrázky HTML kódu. Získajte množstvo všetkých funkcií tu.

Stiahnite si WordPress pre iOS

BlogPress

BlogPress je viac univerzálna platforma pre správu blogov, ktorá vám umožňuje spravovať WordPress, TypePad, Tumblr a rôzne ďalšie blogovacie platformy. Má zabudovaný systém správy komentárov (pre WordPress a Blogger), podporuje základné operácie blogovania a nahrávanie fotografií a videí. Integruje sa tiež s Facebookom a Twitterom, aby vám priniesol kompletné zapojenie sa do blogov-cum-sociálnych médií.

Stiahnite si BlogPress (4,99 dolárov)

Čítanie aplikácií

Čítanie

Udržiavanie aktuálneho spravodajstva môže byť komplikovanou záležitosťou. Nemáte vždy čas sadnúť si a čítať. Kedykoľvek je to možné – snažíme sa čuchať v pokojnom čase čítania. Či už je to na ceste do práce, zatiaľ čo si pochutnávate na poludňajšom jedle alebo možno pri čakaní na príchod termínu (pravdepodobne to nie je dobré znamenie, ak ste dokončili kapitolu). Nasleduje niekoľko aplikácií, ktoré vám s tým môžu pomôcť:

Aplikácia byline iOS

byliny

ByLine je populárna čítačka RSS pre váš iPhone alebo iPad. Pripája sa k vám Feedly účet a synchronizuje najnovšie informačné kanály vašich prihlásených webových stránok na čítanie v režime offline.

Stiahnite si ByLine

Inštalačná aplikácia pre iOS

Instapaper

Instapaper je kriticky uznávaný klient na čítanie zariadení iPhone / iPad, ktorý ukladá webové stránky na čítanie v režime offline. Bol uvedený na mojich prestížnych webových stránkach ako Time, Wired a NYTimes.

Stiahnite si Instapaper ($ 3.99)

Pocket iOS App

vreckový

Pocket je ďalšia aplikácia, ktorá ukladá vaše webové stránky na čítanie offline. Je bezplatná a prichádza s elegantným rozšírením Google Chrome a veľa ďalšie skvelé aplikácie.

Stiahnite si Pocket

Aplikácia Twitter iOS

cvrlikání

Pravdepodobne sa čudujete, prečo som sem zahrnul Twitter, pod čítaním. Je to preto, že keď si vytvoríte svoj vlastný zoznam na Twitteri s ľuďmi / blogmi, ktoré sledujete, väčšinu čítania môžete prečítať tu! Je to neuveriteľne užitočné a obrovské množstvo času.

Stiahnite si Twitter

Poznačte si to

Písacie pero

Kreativita je jednou z jemnejších foriem entropie. Zasiahne nás, keď to najmenej očakávame. Čas na kreativitu nie je nijaký konkrétny (pokiaľ nie ste opitý: P). Stáva sa to. Možno uprostred noci alebo pri pohľade dolu na letné oblaky z okna počas letu – zasiahne vás to, dočasne vás spotrebuje a potom vás uniká. Preto potrebujete nasledujúce aplikácie:

Aplikácia Evernote pre iOS

Evernote

Evernote, jedna z najlepších aplikácií na platforme na zaznamenávanie poznámok, prechádza cez každý obchod s aplikáciami s viac ako 10 miliónmi stiahnutí. Má množstvo funkcií v aplikácii a umožňuje spoluprácu pri úprave koláča.

Stiahnite si Evernote

Paper by 53 iOS App

Papier podľa 53

Paper by 53 je zábavný spôsob, ako vytvoriť myšlienkovú dosku, ktorá integruje vaše poznámky alebo zoznamy s fotografiami a náčrtkami v telefóne. Vytvorte si poznámky a usporiadajte tému spôsobom, ktorý vám dáva zmysel.

Stiahnuť papier od 53

Spisovateľská aplikácia pre iOS

WriteRoom

Ako už názov napovedá, WriteRoom je vynikajúca aplikácia, ktorá vám pomôže sústrediť sa na vaše písanie tým, že vám poskytne prostredie na písanie bez rozptyľovania – podobne ako editor WordPress na celej obrazovke..

Stiahnite si WriteRoom (9,99 dolárov)

Photobucket iOS App

Photobucket

Nedávno som napísal článok o najlepších zdrojoch obrázkov pre WordPress. Diskutovali sme o dôležitosti relevantných obrázkov vo vašom článku. Nájdenie správnych obrázkov z vášho iPhone môže byť trochu únavné. Preto je Photobucket pre iOS veľmi užitočný.

Stiahnite si fotobucket

Zvukové poznámky pre iOS App

Zvukové poznámky zdarma

Vytváranie hlasových poznámok je skvelý spôsob, ako sledovať nápady. Úprimne povedané, sotva niekto používa skutočný diktafón (s výnimkou právnikov, lekárov a dôstojníkov CSI). Zvukové poznámky je bezplatná aplikácia, ktorá zaznamenáva vaše hlasové poznámky a podporuje normalizáciu hlasitosti a hlasovú optimalizáciu. Svoje nahrávky môžete uložiť do AAC alebo WAV – AAC zaberá omnoho menej miesta v porovnaní s WAV, pretože to nie je nekomprimovaný zvuk.

Stiahnite si zvukové poznámky zadarmo

Obnovte aplikáciu pre iOS

recup

Predstavte si aplikáciu na nahrávanie hlasu, ktorá uloží vaše hlasové nahrávky vo formáte M4A a potom ich nahrá do Dropboxu. Získate DropVox. Nemá toľko funkcií ako zvukové poznámky, ale automatické nahrávanie do Dropboxu ho robí mojou obľúbenou!

Stiahnite si DropVox ($ 1,99)

Aplikácia Dropbox pre iOS

Dropbox

Osobne si nemyslím, že by bol článok v zozname aplikácií úplný bez Dropboxu. Bez ohľadu na to, čo je v zozname – vždy som bol schopný zahrnúť Dropbox tak či onak. Ako najobľúbenejšia spoločnosť poskytujúca bezplatné cloudové úložisko je Dropbox nevyhnutnou aplikáciou vo vašom telefóne. Udržuje vaše dáta usporiadané a umožňuje vám k nim pristupovať odkiaľkoľvek – pomocou jednoduchého, ale vysoko účinného bezpečnostného zámku.

Stiahnite Dropbox

Sledovanie

kontrolné

Zoznamy úloh sú nevyhnutné. Väčšina novších inteligentných telefónov má integrovaného správcu zoznamov úloh, ale vo vašom iPhone musíte mať jednu z nasledujúcich dvoch aplikácií.

Any.DO iOS App

Any.DO

Táto aplikácia vzala svet búrkou zavedením prediktívnej umelej inteligencie, ktorá chápe požiadavky vašej úlohy. Pridajte úlohu týkajúcu sa „písania blogu“ a navrhuje niekoľko blogov pre váš telefón. Okrem tohto Any.DO má nádherný zoznam funkcií – moja obľúbená je denná plánovač. Každý deň o 8:00 ráno plánuje môj deň podľa čakajúcich úloh.

Stiahnite si Any.DO

Aplikácia Wunderlist pre iOS

Wunderlist

Wunderlist je vynikajúci softvér na správu zoznamov úloh, ktorý sa môže pochváliť funkčným webovým rozhraním, spolu s aplikáciou iPhone a Android. Som fanúšikom jeho elegantných funkcií navigácie a schopnosti priradiť k jednotlivým úlohám čiastkové úlohy a poznámky a zdieľať ich so svojimi priateľmi..

Stiahnite si Wunderlist

Správa sociálnych médií

Sociálne médiá

Sociálne médiá sú jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré zohrávajú hlavnú úlohu pri úspechu akejkoľvek webovej stránky. Je to jeden aspekt, ktorý si nemôžete dovoliť prehliadnuť. Či už je to dlhé vysvetlenie alebo „poďakovanie za zastavenie“, zapojenie používateľov je obrovský rozdiel. Tu je niekoľko aplikácií, ktoré považujem za užitočné:

Aplikácia iOS aplikácie Facebook Pages Manager

Facebook Pages Manager

Správca stránok Facebook vám umožňuje ovládať a moderovať stránku Facebook na cestách. Od moderovania komentárov až po vytváranie nových udalostí a poskytovanie podrobných analýz je táto aplikácia nevyhnutnosťou, ak vaše stránky závisia od šťavy z Facebooku..

Stiahnite si Správcu stránok Facebook

Aplikácia iOS aplikácie Hootsuite

HootSuite

HootSuite je profesionálna platforma pre správu sociálnych médií, ktorá podporuje viac ako 130 rôznych sietí sociálnych médií a používa ju vyše 7 000 000 používateľov a niektoré z najlepších značiek ako Vigin, WWF a Segate..

Stiahnite si HootSuite

WordPress World Stickers App

Bonus: WordPress World (Samolepky)

Táto bonusová aplikácia je sada nálepiek s monštrámi Wapuu a Drake, ktoré môžete použiť vo svojich správach. Žiadny skutočný účel okrem podpory komunity WordPress.

Stiahnite si WordPress World

záver

Existuje aplikácia s názvom (neoficiálna) služba Google Analytics pre iOS, ktorú som chcel zahrnúť do tohto zoznamu, ale nemohol som to, pretože v poslednej dobe došlo k pomerne negatívnym hodnoteniam tejto aplikácie. Aplikácia zrejme už nefunguje (pravdepodobne v dôsledku zmeny na webových stránkach Google Analytics), ale vývojár nereagoval na podporné lístky – v tom momente som sa rozhodol nakresliť čiaru.

Odporúčam vám zmeniť svoju súčasnú aplikáciu na správu úloh, pretože ak sa na ňu spoľahnete tak silno ako ja, môžete naraziť na trochu polievky. Ak hľadáte každodenné blogovanie, potom sa štandardná aplikácia WordPress pre iOS diví. Okrem toho vyskúšajte aplikáciu RecUp, pretože to znie ako sľubná aplikácia. Ak používate / odporúčate iné blogovacie aplikácie – radi by sme ich počuli – dajte nám vedieť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map