2 kroky na zvýšenie návštevnosti blogu WordPress pomocou Twitteru

Som veľkým fanúšikom Twitteru – nie preto, že si myslím, že je to skvelá sieť sociálnych médií na udržiavanie kontaktu so svojimi priateľmi, ale preto, že (a) je skvelým miestom na komunikáciu so svojimi čitateľmi a obľúbenými blogermi a (b) môže byť skvelý zdroj cielených sprostredkovaní na vaše stránky.


O modrom vtákovi je toho veľa. Twitter môžete použiť na rýchle a ľahké oslovenie čitateľov blogu. Ak nie mať všetkých čitateľov, pomocou služby Twitter môžete z ničoho vytvárať nasledujúce. A pokiaľ ide o využívanie účinných techník a doplnkov na zvýšenie návštevnosti blogov WordPress, Twitter je zďaleka moja preferovaná voľba..

S ohľadom na vyššie uvedené, v tomto príspevku vám chcem ukázať niektoré zo spôsobov, ako pomocou Twitteru zvyšujem návštevnosť môjho blogu..

Krok 1: Vytvorenie nasledujúceho

Tento prvý krok nie je špecifický pre WordPress – mal by ho nasledovať ktokoľvek, kto sa chce pokúsiť vybudovať na Twitteri ďalší príspevok. však, Predtým, ako budete môcť využiť výhody techník a doplnkov v kroku 2, budete musieť vytvoriť rozsiahle sledovania, takže sa zdá byť správne, že vás nasmerujem správnym smerom, než sa dostanem na dobré veci.

V minulosti som veľa písal o tom, ako budovať Twitter, pretože je to niečo, s čím som mal nejaký úspech – do roku 2012 som si vytvoril vlastný profil z približne 500 sledovateľov na viac ako 9 000. To nemusí byť obzvlášť pôsobivé v porovnaní s podobnými barackami ako Barack Obama alebo Lady Gaga, ale mali obrovskú značku, na ktorej mohli stavať – ​​ja som nemal.

Krok 2: Zvýšenie návštevnosti vašich stránok

Akonáhle budete mať nejakých sledovateľov, môžete začať premýšľať o tom, ako ich priviesť (a ďalších) na vaše stránky. Predpokladám, že máte základné veci dole pat; ako je odkaz na vaše stránky z vášho Twitter profilu atď.:

Tom Ewer na Twitteri

So všetkým, čo z cesty, vaša stratégia by mala byť založená na dvoch konceptoch.

1. Koncept: Efektívne zdieľanie obsahu

Samotné kliknutie na Publikovať na vašom poslednom blogovom príspevku a pokračovanie vo vašom dni nepovedie k ničomu inému, ako kôpke návštevníkov (pokiaľ už nemáte spustený osvedčený blog). Do propagácie obsahu musíte vložiť tvrdé lodenice. Jedným z takýchto spôsobov zdieľania vášho obsahu sú samozrejme sociálne médiá, konkrétne Twitter.

Prvá vec, ktorú by ste mali mať na pamäti, je to je úplne prijateľné zdieľať každý nový uverejnený blogový príspevok viackrát. Pokiaľ nie ste iba Ak použijete svoj profil na propagáciu svojho vlastného obsahu, veľmi málo vašich sledovateľov bude vadiť, ak propagujete nové príspevky dvakrát alebo trikrát, pričom každý tweet je primerane rozmiestnený. To tiež znamená, že váš príspevok sa dostane do kontaktu vo viacerých časových pásmach.

WordTwit

WordTwit

Nedávno som začal používať vynikajúci doplnok WordPress, vďaka ktorému je proces vytvárania nových príspevkov veľmi jednoduchý (v skutočnosti automatický) – WordTwit. Aj keď je k dispozícii bezplatná verzia, vrelo by som vám odporučil, aby ste prešli, čo vám umožní automaticky naplánovať viac tweetov toho istého príspevku.. Pomocou tohto doplnku narazíte na Publikovať a automaticky doplní váš nový príspevok – nemusíte zdvíhať prst. K dispozícii je tiež veľa ďalších funkcií, ako je tweeting do viacerých účtov, vlastné hashtagy a oveľa viac.

Postarali sme sa o nové príspevky, ale čo staré veci? Ak publikujete vždyzelený obsah, potom príspevky, ktoré ste uverejnili pred šiestimi mesiacmi, by mali byť dnes rovnako relevantné ako vtedy. Manuálne zdvojenie starého obsahu môže byť skutočnou fuškou, takže namiesto toho sa obráťte na plugin Tweetily, ktorý automaticky a pravidelne vyladí starý obsah prostredníctvom svojho Twitter profilu.

Toto sú dva doplnky, ktoré odporúčam na efektívne zdieľanie obsahu prostredníctvom služby Twitter. Akonáhle budete mať tieto základne pokryté, vaši sledovatelia Twitter budú pravidelne nabádaní, aby si skontrolovali váš blog. Uistite sa však, že celá táto propagácia je neustále prepletená s užitočným obsahom tretích strán a inými jedinečnými tweety.

2. koncept: Uľahčenie zdieľania obsahu pre ľudí

S vyššie uvedenými opatreniami by Twitter teraz mal riadiť dobrý tok návštevnosti vašich stránok. Avšak títo návštevníci sú tvoj Sledovatelia Twitter – ďalším krokom je nájsť ľudí, ktorí nie sú momentálne vás sleduje a vedie na vaše stránky. Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je prinútiť svojich súčasných čitateľov, aby pre vás urobili ťažkú ​​prácu zdieľaním obsahu.

Z tohto hľadiska je kľúčom uľahčenie zdieľania (1) a (2) pozývania – ľahké v tom, že ľudia môžu zdieľať obsah iba niekoľkými kliknutiami, pričom vyzývajú, aby sa cítili nútení zdieľať váš obsah..

Začnime ľahkým zdieľaním. Aj keď existuje veľké množstvo populárnych doplnkov pre sociálne zdieľanie (vyskúšal som väčšinu z nich), moje odporúčanie číslo jedna je Digg Digg. Je to zadarmo, dobre vybavený, ľahký a vyvinutý úžasnými chlapmi na nárazník (Ak ste o tejto aplikácii ešte nepočuli, určite by ste si ju mali vyskúšať). S nainštalovaným a správne nastaveným programom Digg Digg budú mať vaši čitatelia vždy možnosť zdieľať.

O opustení práce za sebou

Digg Digg v akcii na mojom blogu.

Po jednoduchom zdieľaní sa chcete zamerať na jeho vytvorenie lákavý. Vytváranie skvelého obsahu je samozrejme skvelý začiatok, ale to nie je všetko, čo môžete urobiť. Nakoniec ľudia chcú tweetovať niečo zaujímavé a nadpis príspevku nie je vždy obzvlášť presvedčivý. Z tohto dôvodu by som rád vložil do svojich príspevkov vopred vyplnené tweety, napríklad:

Zabudovaný Tweet

Odkaz…

Zabudovaný Tweet

… a vopred vyplnený tweet.

Zaujímavý úryvok textu, po ktorom nasleduje odkaz späť na váš príspevok – čo by mohlo byť jednoduchšie?

Nepodarilo sa mi nájsť doplnok, ktorý by mi umožnil ľahko vytvoriť také odkazy, aby som si s priateľom vytvoril jeden – volá sa Vloženie jednoduchého Tweetu. Kľúčom k najlepšiemu využitiu doplnku (a teda k zvýšeniu podielu vášho obsahu) je zahŕňajú zaujímavé vopred vyplnené tweety aby ľudia mohli iba pár kliknutiam poslať svojim sledovateľom skvelý obsah. Zistil som, že slávne citácie a vaše vlastné perly múdrosti priťahujú veľa akcií zdieľania. Kedykoľvek zahrnem vopred vyplnené tweety do jedného príspevku, zistím, že počet twelov sa zvyšuje o 20 – 40% alebo viac.

Štyri doplnky = omnoho viac premávky

Vyššie som spomenul štyri doplnky, z ktorých iba jeden je prémiový. To sú všetko, čo používam na zvýšenie návštevnosti svojich stránok zo služby Twitter a fungujú pre mňa veľmi dobre.

Ak však máte nejaké ďalšie návrhy (či už ide o konkrétne techniky alebo doplnky) o tom, ako by ľudia mohli prostredníctvom Twitteru zvýšiť návštevnosť svojich stránok., dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map