20+ najlepších podcastov WordPress na počúvanie v roku 2020

Najlepšie podcasty WordPress na počúvanie

Bez ohľadu na úlohu, ktorú hráte v komunite WordPress, musíte byť informovaní o najnovších správach, nástrojoch a ďalších informáciách. Dizajnéri, vývojári aj používatelia musia nájsť spôsoby, ako sa učiť a sledovať správy WordPress.


Počúvanie podcastov je skvelý spôsob, ako držať krok s tým, čo sa deje vo svete WordPress. Získajte informácie o nových produktoch alebo vydaniach WordPress. Alebo jednoducho počuť od ostatných v komunite. Obzvlášť pre tých z nás, ktorí majú obmedzený čas na čítanie, sa zvuk môže absorbovať pri cvičení alebo šoférovaní.

Len za pár rokov sa krajina podcastov zmenila a noví účastníci a niektoré predstavenia boli zrušené. Tento článok bude zdieľať zoznam niektorých najlepších podcastov WordPress, ktoré by ste mali počúvať v roku 2019.

Ak chcete nájsť podcasty, ktoré odporúčame, preskúmali sme niekoľko vecí. Najprv povaha obsahu, pretože to muselo byť primárne zamerané na WordPress. Po druhé, kvalita prezentovaného obsahu. A konečne dostupnosť – pretože pravidelné a ľahko dostupné epizódy sú len zábavnejšie..

Nie je pochýb o tom, že takýto zoznam je trochu subjektívny. Potrebovali sme tiež udržiavať zoznam spravovateľný, takže je úplne možné, že budete mať nejaké ďalšie užitočné podcasty, ktoré by podľa vás mali byť zahrnuté. Čo ak áno – podeľte sa o ne v komentároch nižšie! Radi by sme ich skontrolovali.

Dosť hovoriť – tu je náš zoznam, v žiadnom konkrétnom poradí.

1. Mattova správa

Matt Report

Matt Report

Po premene svojho malého nezávislého obchodu na agentúru začal Matt Medeiros Matt Report, aby sa spojil s komunitou a pomohol ostatným vlastníkom digitálnych firiem založiť a viesť svoje podnikanie v oblasti WordPress. V správe Matt Matt vedie rozhovory s webovými konzultantmi a vlastníkmi firiem o tom, ako riadia svoje podnikanie.

2. WPwatercooler

WPwatercooler

WPwatercooler

Podcast WPwatercooler je osvetlená „edutainment“ show, kde Jason Tucker spája rôznych členov komunity WordPress, aby diskutoval o tom, ako WordPress mení podniky a životy. WPblab je prehliadka odnoží, ktorú hostil Bridget Willard a ktorá má formát Q a A s otázkami divákov.

3. Dobrý deň, WP!

Dobrý deň, WP!

Ahoj WP

Podcast Hello WP, ktorý sa označuje ako „Podcast, ktorý vám pripomína, aké to je byť novým používateľom WordPress.“ Je to naozaj tak. Pokrývajúc všetky základy tém, doplnkov a WordPress všeobecne, je to skvelé počúvanie, najmä keď sa oboznámite s populárnym CMS.

4. Kim Doyal Show

Kim Doyal Show

Kim Doyal Show

Kim Doyal (tiež známy ako WordPress Chick) prevádzkuje podcast s vlastným názvom, ktorý je zameraný na pomoc iným podnikateľom pri budovaní ich podnikania s WordPress. Určite netechnická prehliadka so svojimi skúsenými hosťami hovorí o všeobecných témach WordPress a obchodných témach online.

5. WPTavern WordPress Týždenne

WPTavern WordPress Týždenne

WordPress týždenne

Program WordPress Weekly k vám prichádza od ľudí na adrese Krčma WP, na čele s Jeffom Chandlerom (zakladateľom WP Tavern) a Marcusom Couchom – mega-marketér a sprievodca WordPress. Berú na seba všetky veci WordPress, predstavujúce najnovšie komunitné správy a rozhovory, s niektorými inteligentnými ľuďmi WordPress.

6. WPcast.fm

WPcast.fm

WPCast.fm

Pre profesionálov WordPress máme WPcast, ktorého hostiteľom je človek, ktorý stojí za hosťovaním hostiteľa EfficientWP, Doug Yuen a David Hehenberger, ktorý prevádzkuje aplikáciu Fatcat (tvorcov doplnku Easy Pricing Tables). Zahrnuté témy sú určené pre dizajnérov, konzultantov, vývojárov a koncových používateľov a využívajú skúsenosti hostiteľov aj hosťujúcich odborníkov..

7. Podcast WP Elevation

Podcast WP Elevation

Podcast WP Elevation

Troy Dean je tvorcom vzdelávacieho programu WP Elevation pre konzultantov WordPress, takže nie je žiadnym prekvapením, že jeho podcast WP Elevation poskytuje podnikateľské poradenstvo konzultantom WordPress, ktorí sa usilujú o zlepšenie svojej činnosti. Dostanete rozhovory s podnikmi WordPress a ďalšími ľuďmi z oblasti online podnikania, ktoré sa týkajú napríklad digitálneho marketingu a rastu podniku.

8. KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

KitchenSinkWP

Adam Silver je fotograf, ktorý sa stal profesionálom WordPress a ktorý vytvoril KitchenSinkWP, aby zdieľal všetko, čo sa o WordPress dozvedel za posledných niekoľko rokov. Hovorí o všetkých veciach, ktoré sa týkajú WordPress, vrátane hostingu a najnovších správ a udalostí WordPress, ako aj o rozhovoroch s niektorými zaujímavými členmi komunity WordPress..

9. Mastermind.fm

Mastermind.fm

Mastermind.fm

Ak máte podcast o budovaní a riadení firmy WordPress, Jean Galea (zakladateľ spoločnosti Starosta WP, a tvorca doplnkov WP RSS Aggregator a EDD Bookings) a James Laws (spoluzakladateľ spoločnosti WP Ninjas) sú skvelí hostitelia. Mastermind je relatívne novým účastníkom priestoru podcastov a venuje sa hĺbkovým témam, ako sú obchodné modely WordPress.

10. Okrúhly stôl WP

Okrúhly stôl WP

Okrúhly stôl WP

Ako už názov napovedá, WP Roundtable predstavuje panel odborníkov a hostí programu WordPress, ktorý sa venuje rôznym témam WordPress, ako sú vývoj, hosťovanie, témy, výkon a podnikanie. Hostuje ho Jason Crawford (zakladateľ Mobility Enabled), vývojár doplnkov Kyle Maurer a prevádzkový manažér ServerPress, Mark Benzakein..

11. Koncept stavu stavu príspevku

Koncept stavu príspevku

Koncept podcastu

Návrh podcastu Post Status je hosťovaný Brianom Krogsgardom – tvorcom a redaktorom Post Post – a Joe Hoyleom, spoluzakladateľom a CTO v Human Made. Podcast pokrýva správy a informácie pre profesionálov WordPress, konkrétnejšie rozhovory, rozhovory a úvodníky pre WordPress a webovú komunitu..

12. Urobte Woo

Urobte Woo

Urobte Woo

Vytvárajúc svoje vlastné miesto v priestore je Do Woo od Boba Dunna – tvorcu BobWP a špecializovaný učiteľ WordPress. Tento podcast sa zameriava na WooCommerce, popredný doplnok elektronického obchodu pre WordPress, a jeho cieľom je poskytnúť majiteľom obchodu WooCommerce užitočné informácie..

13. Predstavte si

Imagely Podcast

Imagely Podcast

Pre nezainteresovaných je Imagely spoločnosť zameraná na vytváranie tém a doplnkov špeciálne pre fotografiu. Možno ste už o nich počuli Ďalšia generácia plugin, ktorý je super populárny. Preto by malo byť rozumné, aby sa ich podcast zameriaval na tipy a rady na vytváranie a správu vašej fotografie s programom WordPress.

14. Váš webový inžinier

Váš webový inžinier

Váš webový inžinier

Pravdepodobne jeden z najdlhšie fungujúcich podcastov WordPress, váš Web Engineer (predtým Váš WordPress Engineer) ponúka praktické inštrukcie na obsluhu a údržbu vášho vlastného WordPress webu. Každá epizóda sa zameriava na to, ako používať konkrétnu funkciu WordPress alebo doplnok alebo produkt súvisiaci s WordPress.

15. WP-Tonic

WP-Tonic

WP-Tonic

Hosťujte svoje vlastné online kurzy s WordPress? Alebo sa chcete naučiť ako? WP-Tonic je užitočný týždenný podcast, ktorý sa zameriava na LMS (systémy riadenia výučby) pre WordPress. Zúčastnite sa rozhovorov so špeciálnymi hosťami a tipov na budovanie kurzov, marketing a ďalšie.

16. Pluginy WP A až Z

Doplnky WP A až Z

Doplnky WP A až Z

Ak používate WordPress, pravdepodobne poznáte doplnky. Môžete sa však dozvedieť viac ton uvedením podcastov WP Pluginy A až Z. Tento podcast pokrýva všetky súvisiace záležitosti s doplnkami, vedie rozhovory s najlepšími vývojármi, pokrýva súčasné zraniteľné miesta v doplnkoch, o ktorých by ste mali vedieť, nové vydania a ďalšie.

17. Ženy vo WP

Ženy v WP

Ženy v podcaste WP

Dvakrát mesačne sa môžete naladiť na ženy v podcaste WP. Podcast hostí hostia Amy Masson, Tracy Apps a Angela Bowman – všetci odborníci na rôzne aspekty WordPress. Každá epizóda obsahuje významných hostí a pokrýva témy ako dizajn, vývoj, blogovanie a marketing vo výklenku WordPress.

18. LMSCast

LMSCast

LMSCast

Pravdepodobne ste už počuli o LifterLMS, pretože je to jeden z najlepších WordMS a LMS systémov správy kurzov pre WordPress. Ale vedeli ste, že majú aj podcast? Naučte sa, ako môžete budovať a rozvíjať svoje podnikanie v oblasti kurzov s pomocou tímu LifterLMS, pretože pokrývajú témy o tom, ako zvýšiť svoje šance na úspech, vybudovať členskú stránku, marketingovať svoje kurzy a ešte oveľa viac.

19. Podcast WPMRR

Podcast WPMRR

WPMRR

Podcast WPMRR (WordPress Mesačný opakujúci sa príjem), ktorý vytvorili ľudia na WP Buffs, je priamo zameraný na pomoc pri raste a zvyšovaní výnosov z vášho podnikania WordPress. Predstavujú epizódy týkajúce sa správy času, nezávislého poradenstva, predaja a marketingových tipov, dôležitosti dobrého portfólia a ďalších.

20. Praktický vývoj WordPress od Toma McFarlina

Tom McFarlin Podcast

Praktický vývoj WordPress

Ďalším skvelým nálezom je nový podcast Toma McFarlina. V podcaste Praktický vývoj WordPress Tom odpovedá na vaše otázky a poskytuje rady súvisiace s podnikaním WordPress, tipy na vývoj, aktualizácie o jeho vlastnom živote a rokovania s WordPress a ďalšie (ako napríklad jeho výlet do Memphisu – zábavné veci!).

21. Úradné hodiny

Úradné hodiny FM

OfficeHours.fm

Carrie Dils je dobre známe meno v komunite WordPress a jej podcast OfficeHours určite musí počúvať. Rozhovory s celou radou ľudí z komunity WordPress, ktorí pomocou WordPress našli obchodný úspech. Medzi ďalšie témy patrí jej láska k rámcu Genesis. Hoci to vyzerá, že už nejaký čas uplynulo, jej archivované epizódy sú skvelým počúvaním!


Udržať krok s tým, čo sa deje vo svete WordPress, je dôležité pre používateľov, vlastníkov stránok aj vývojárov. Sledovanie najnovších správ o priemysle a jeho hráčoch je dobrý spôsob, ako pochopiť, čo sa deje a ako to môže ovplyvniť vás a vašu firmu..

Zdieľame náš zoznam najlepších podcastov, aby sme vás informovali, takže si môžete vybrať niekoľko, ktoré môžete začať sledovať ešte dnes. Existujú podcasty, ktoré pokrývajú rôzne záujmové oblasti, od vývoja až po podnikanie.

Čo hľadáte alebo v podcaste, a budete niečo z toho pridávať do svojho zoznamu skladieb? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map