30 tipov na úsporu času pre výkonných používateľov systému WordPress

Je to oficiálne – sme netrpezlivejší ľudia v histórii.


Podľa štatistického mozgu sa naše priemerné rozpätie pozornosti od roku 2000 znížilo z dvanástich sekúnd na iba osem. Aby sme to uviedli v kontexte (a poskytli nejaké ľahké pobavenie), priemerné rozpätie pozornosti zlaté rybky je neuveriteľných deväť sekúnd. To je správne, ľudia – nemôžeme sa sústrediť, pokiaľ sú ryby.

Nebudem predstierať, že som nejakým spôsobom imúnny voči netrpezlivosti, ktorú prijala generácia používateľov internetu – som rovnako posadnutý tým, ako sa veci robia (a robím ich) rýchlo) ako ďalší chlap alebo gal. Najprv som kliknutie, rozmýšľajte neskôr.

S ohľadom na to som strávil posledných pár rokov skúmaním spôsobov, ako zabezpečiť, aby moje skúsenosti s WordPress boli čo najefektívnejšie a najefektívnejšie. Myslím, že som vyskúšal takmer všetko (aj keď by som rád, keby ste mi dokázali, že sa mýlim v sekcii s komentármi nižšie), a teraz vám chcem predstaviť svoje tipy na šetrenie času. Užite si to!

30 tipov na úsporu času pre výkonných používateľov systému WordPress

 1. Spomalil všetok neporiadok na informačnom paneli? Kliknite na kartu „Možnosti obrazovky“ v hornej časti stránky a vyberte, ktoré meta polia by ste chceli vidieť (alebo nie).
 2. Rovnaký problém na obrazovke Nový príspevok / stránka? Riešenie je rovnaké.
 3. Ak komentáre stále moderujete manuálne, zastavte ich – životnosť je príliš krátka. Nainštalujte a aktivujte Akismet Ak chcete dosiahnuť najlepšiu ochranu pred nevyžiadanou poštou, zrušte začiarknutie políčok „Poslať e-mail vždy, keď niekto uverejní komentár“, „správca musí vždy schváliť komentár“ a „autor komentára musí mať predtým schválený komentár“ na obrazovke Nastavenia> Diskusia.
 4. Zbavili ste sa tých nepríjemných e-mailov? Nové komentáre môžete skontrolovať vždy, keď sa prihlásite do WordPress pomocou karty Poznámky na bočnom paneli. Alebo ešte lepšie, uľahčte si správu komentárov pridaním metazetu „Posledné komentáre“ na informačný panel. Teraz môžete na komentáre odpovedať ihneď po prihlásení.
 5. Používate populárnu aplikáciu Click to Tweet na vloženie vopred naplnených tweetov do svojich príspevkov a stránok? Ušetrite celú dobu s pluginom Easy Tweet Embed:
 6. Namiesto kliknutia na rozbaľovaciu ponuku v textovom editore na výber hlavičiek vždy, použite nasledujúcu jednoduchú klávesovú skratku: Ctrl + Num (1-6) (PC) alebo Cmd + Num (1-6) Mac.
 7. Keď už hovoríme o klávesových skratkách, vytvorenie prepojenia je rovnako jednoduché ako stlačenie klávesov Ctrl + Shift + A (PC) alebo Opt + Shift + A (Mac).
 8. Chcete naďalej propagovať svoje staré príspevky na Twitteri, ale nechcete tráviť čas ich vydávaním každý deň? Nainštalujte a aktivujte doplnok Evergreen Post Tweeter a urobí to za vás.
 9. Potrebujete nahradiť odkaz alebo konkrétne slovo alebo frázu v rámci viacerých príspevkov? Ak to urobíte manuálne, môže to trvať dlho, alebo môžete použiť Vyhľadajte a nahradiť plugin a urobte to za pár sekúnd.
 10. Prepojenie interne? Namiesto zadávania celej adresy URL na obrazovke „Vložiť / upraviť odkaz“ stačí zadať adresu po koncové lomítko pre názov domény:

Kratšie adresy URL

 1. Prichádzajú nové nápady na obsah? Nainštalujte Relevanssi vyhľadajte doplnok a skontrolujte denník Vyhľadávania používateľov a zistite, čo si vaši návštevníci chcú prečítať.
 2. Máte obavy, že vaše stránky sú zaplavené nefunkčnými odkazmi, ale neviete, ako ich nájsť? Nainštalujte a aktivujte Kontrola prerušeného odkazu a automatizovať proces.
 3. Držíte sa pravidelne so súbormi PHP vášho motívu? Rýchlo zistite, ktoré súbory PHP slúžia na ktorých stránkach na vašom webe pomocou Aký súbor zapojiť.
 4. Radi udržiavate čistý dom? Vložením automatizujte trvalé odstraňovanie príspevkov a stránok z priečinka Kôš define („EMPTY_TRASH_DAYS“, 10); do súboru wp-config.php (kde 10 je počet dní medzi každým prázdnym)
 5. Ak chcete zvýšiť rýchlosť načítania svojich stránok, pozrite sa Celková medzipamäť W3.
 6. Vytvárate často nové weby WordPress s rovnakými predvolenými nastaveniami a doplnkami? Namiesto toho, aby ste zakaždým nastavovali ten istý web, použite funkciu klonovania stránok ManageWP a urobte to iba raz.
 7. Hovoriac o ManageWP, Ak máte viac webových stránok WordPress, mali by ste si uchopiť účet, aby ste mohli využívať jeho funkciu aktualizácie jedným kliknutím (t. j. aktualizovať všetky témy a doplnky na všetkých stránkach, ktoré vlastníte, jediným kliknutím).
 8. Ak ManageWP nie je pre vás (alebo ak máte iba jeden web), môžete uprednostniť Plugin Central – umožňuje vám rýchlejšie a rýchlejšie nainštalovať a aktualizovať doplnky..
 9. Alebo možno budete chcieť skončiť s riadiacou stránkou WordPress úplne. V takom prípade sa pozrite na WPEngine (máme to radi).
 10. Radi sledujete svoju analýzu, ale viete, že to zaberie drahocenný čas? Inštalácia jetpack a aktivujte štatistický modul WordPress.com a zo svojho hlavného panela WordPress môžete sledovať základné analytické údaje:

Štatistika WordPress.com

 1. Keď už hovoríme o Jetpack, použite jeho modul Publicize na automatizáciu propagácie vašich nových príspevkov cez Facebook a Twitter.
 2. Ste Twitter buff? Ušetrite čas a nechajte si WordPress vo svojich príspevkoch a stránkach pomocou tohto kódu automaticky vytvárať odkazy na používateľské mená Twitter.
 3. Trávite veľa času sťahovaním obrázkov od spoločností Google a Compfight iba ich odovzdávaním na svoje stránky? Pomocou doplnku Grab & Save drasticky zjednodušite proces importovaním obrázkov do WordPress priamo z pôvodnej adresy URL.
 4. Pri podobnej téme je pomocou doplnku Faster Image Insert oveľa jednoduchšie vkladanie nových obrázkov do príspevkov a stránok.
 5. vy potreba zálohy, ale nepotrebujete bolesť v bezplatnom doplnku pre zadok, vďaka ktorému je proces potenciálne komplikovaný a nespoľahlivý. Vidieť len 5 dolárov mesačne pre bezchybné zálohy a obnovuje sa pomocou VaultPress:

VaultPress

 1. Písanie značiek ALT a Title na každom odovzdanom obrázku je bolesť. Automatizujte proces pomocou SEO Friendly Images.
 2. Potrebujete vytvoriť presmerovacie odkazy z WordPress (napr. Aby ste zakryli pridružené odkazy)? Inštalácia Pretty Link Lite a urobte to priamo z informačného panela.
 3. Kliknutím na tlačidlo vytvorte súbor XML sitemap Súbory Google XML Sitemap (môžete použiť aj Váš SEO Funkcia súboru Sitemap).
 4. Chcete rýchlejšie načítavať obrázky? Použi WP Smush zapojiť.
 5. chcieť i rýchlejšie načítanie obrázkov, ale máte radi nekomprimovanú kvalitu súborov PNG? Použi TinyPNG nástroj na vytváranie malých obrázkov s inteligentnou kompresiou obrázkov, ktorá je voľným okom neviditeľná.

TinyPNG

Si na rade!

Dobre, pripúšťam, že – neexistuje žiadny spôsob, ako by som zahrnul všetky možné časové úspory WordPress tip vyššie. Ale to je miesto, kam prídete. Som ochotný sa staviť, že robíte aspoň jednu vec, ktorá vám ušetrí čas v programe WordPress, ktorý som nespomenul vyššie..

Teraz je čas podeliť sa – nehanbite sa! Dajte nám vedieť čo vy v WordPress pracovať rýchlejšie v sekcii komentárov nižšie. Teším sa na nové tipy!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me