35+ Najlepšie Free Fotografia Fotografia

35+ Najlepšie bezplatné fotografie pre WordPress

Používanie krásnych a pozorných obrázkov môže mať skutočný vplyv na to, ako vaše publikum reaguje na vaše webové stránky. Obsah zobrazujúci pútavé fotografie získa viac čítaní a zdieľaní, zvýši počet vracajúcich sa návštevníkov, ktoré dostanete, a nakoniec pomôže vášmu webu dosiahnuť jeho ciele..


Nájsť fotografie fotografií, ktoré poskytujú vášmu webu faktor „wow“, môže byť ťažké. V tomto článku sme zostavili zoznam najlepších bezplatných a prémiových webových stránok s fotografiami. Dúfajme, že bez ohľadu na to, čo vaše webové stránky WordPress potrebuje, bude tu niečo pre vás.

Existuje veľa bezplatných webových stránok s fotografiami, z ktorých si môžete rýchlo a ľahko stiahnuť kvalitný obrázok. Ak ste bloger alebo malá firma, ktorá potrebuje občasnú fotografiu pre obsah webovej stránky WordPress, potom môže byť jedným z týchto bezplatných fotografických serverov to, čo hľadáte..

1. Vymazanie

Unsplash

Unsplash je náš obľúbený bezplatný zdroj fotografií (často ich využívame pri blogových príspevkoch). Táto webová stránka obsahuje kolekciu viac ako 200 000 obrázkov vo vysokom rozlíšení a každý deň sa pridávajú stovky ďalších. Fotografie poskytuje komunita viac ako 41 000 fotografov a všetky sú voľne použiteľné na osobné a komerčné účely.

Unsplash poskytuje možnosť registrácie, tvorby vlastných zbierok a sledovania obľúbených fotografov. Pri hľadaní obrázka môžete použiť svoje vlastné výrazy alebo zobraziť hotovú kolekciu. Unsplash má zaujímavú a rozmanitú škálu obrázkov a poskytuje fotografiám profesionálny dojem a povrchovú úpravu. Toto je nástroj, ktorý sa rozhodne oplatí vyskúšať.

2. Pixabay

Pixabay

Pixabay hrdí na to, že sú komunitou kreatív, zdieľania a používania fotografií, ilustrácií, vektorov, grafiky a videí bez autorských práv. Licencia CC0 sa opäť vzťahuje na všetok vydaný obsah. Takže všetky médiá sa môžu voľne používať na osobné a komerčné použitie a uvádzanie nie je potrebné.

Pixabay v súčasnosti zobrazuje iba vyše 1 090 000 obrázkov a videí. Široká škála ponúkaných obrázkov z neho robí skvelú voľbu, či hľadáte ilustráciu, vektor, fotografiu alebo niečo iné.

Pixabay nabáda používateľov, aby sa zaregistrovali a vytvorili si vlastný účet (zadarmo). Tu môžete nahrávať a ukladať obľúbené obrázky do záložiek, sledovať ďalších používateľov, odosielať správy a oveľa viac.

3. PicJumbo

Picjumbo je bezplatná fotografia, ktorú vlastní a udržuje Viktor Hanacek. Viktor pôvodne používal web na zdieľanie svojich vlastných bezplatných fotografií, ale od svojho vzniku sa Picjumbo rozrástol a teraz prijíma a zdieľa fotografie od mnohých tvorcov..

V súčasnosti existuje viac ako 1 500+ bezplatných fotografií, ale ak chcete ešte viac, môžete inovovať na prémiový účet a mať prístup k 30 a viac ďalším fotografiám každý mesiac. Všetky fotografie môžete používať podľa vášho želania, pokiaľ ich nechcete redistribuovať. V takom prípade budete musieť predplatiť.

4. RawPixel

RawPixel fotografie

Toto meno možno znie rodinu, pretože je jedným z hlavných prispievateľov do programu Unsplash. Ale pre viac rozmanitosti zamierte do RawPixel hlavná stránka. Tu nájdete bezplatné fotografie, vektory a dokonca aj PSD. Ich bezplatná zbierka obsahuje takmer 200 000 fotografií z čoho vyberať. Ak vám to však nestačí, ponúkajú tiež prémiové členstvo (ktoré zahŕňa licencie na komerčné použitie fotografií na ich fotografie) na ďalších 30 000+ akcií..

5. Pexely

Pexels

Pexels je bezplatný fotografický zdroj, ktorý zdieľa svoje obrázky na základe licencie Creative Commons Zero (CC0). To znamená, že ich obrázky môžete použiť na osobné a komerčné použitie. Ak teda prevádzkujete internetový obchod, môžete použiť obrázky Pexels na svojom webe WordPress bez toho, aby ste museli pripisovať tieto stránky alebo fotografovi..

Pexels v súčasnosti ponúka viac ako 30 000 bezplatných fotografií. Navyše sa mesačne pridá o 3 000 ďalších. Neváhajte kopírovať, upravovať a distribuovať tieto krásne obrázky. Obrázky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach sťahovaných súborov, ako aj vo vlastnej veľkosti podľa vašich potrieb.

6. PikWizard

pikwizard obrázky vo vysokom rozlíšení zadarmo wpexplorer.png

PikWizard je skvelý web s bezplatnými fotografiami s viac ako 100 000 úplne bezplatnými obrázkami. Viac ako 20 000 z týchto fotografií je pre nich exkluzívnych.

PikWizard sa hrdí na fotky z ľudí – niečo, čo má tendenciu byť zriedkavé na bezplatných weboch s fotografiami. Vyhľadajte kľúčové slová ako „kancelária“ alebo „stretnutie“ a uvidíte kvalitu fotografií, ktoré PikWizard môže ponúknuť!

7. Najlepšie fotografie zdarma

najlepšie fotografie zadarmo high-reslution fotografie fotografie wpexplorer

Ďalší slušná zbierka licenčných fotografií na základe licencie CC0 – čo znamená, že ich môžete používať vo všetkých svojich projektoch!

8. Burst (podľa Shopify)

praskla pri nakupovaní bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení wpexplorer

Shopify robí veľa pre to, aby ich zákazníci uspeli. To zahŕňa vytvorenie kurátorskej knižnice bezplatných fotografií s názvom Výbuch. Obrázky si môžete bezplatne stiahnuť pre zákazníkov Shopify a ďalšie.

9. EveryPixel

Fotografie s vysokým rozlíšením everypixel bezplatne wpexplorer

EveryPixel je vyhľadávací modul fotografií, ktorý dokáže skenovať bezplatné a platené webové stránky s fotografiami s fotografiami – poháňané AI. Výsledky vyhľadávania môžete vždy filtrovať iba z bezplatných webov s fotografiami!

10. FoodiesFeed

foodiesfeed high-reslution free photos wpexplorer

FoodiesFeed je to, čo by ste očakávali. Vynikajúca, kuratívna zbierka fotografií zdarma súvisiacich s potravinami.

11. FreeImages

freeimages high-reslution fotografie zadarmo wpexplorer

FreeImages má dobrú zbierku fotografií a funkcií, užitočných zbierok fotografií, ktoré vám môžu ušetriť veľa času, ak pracujete na súvisiacom projekte.

12. FreePhotos

freephotos.cc fotografie s vysokým rozlíšením wpexplorer

FreePhotos ponúka veľkú zbierku bezplatných fotografií zoskupených do celkom 100 kategórií. K dispozícii je dokonca aj editor fotografií online.

13. FreeStocks

freestock.org fotografie s vysokým rozlíšením zadarmo wpexplorer

FreeStocks má šikovnú kolekciu fotografií s vysokým rozlíšením zadarmo s rozložením do 7 kategórií, viď. – zvieratá, mesto a architektúra, móda, jedlo a nápoje, príroda, objekty a technológie a ľudia.

14. Gratisografia

gratisografia fotografie s vysokým rozlíšením zadarmo wpexplorer

Gratisography ponúka veľkú zbierku bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení z deviatich rôznych kategórií.

15. IM zadarmo

im zadarmo high-rozlíšenie fotografií wpexplorer

Som slobodný ponúka ručne vyberanú zbierku fotografií s vysokým rozlíšením zadarmo z rôznych kategórií vrátane rekreácie, čiernobielej, okolitej, mestskej a ďalších!

16. Jay Mantri

jay mantri bezplatne fotografie vo vysokom rozlíšení wpexplorer

Jay Mantri zdieľa krásnu zbierku bezplatných fotografií s vysokým rozlíšením prostredníctvom svojho blogu Tumblr pod licenciou CC0.

17. Kaboom Pics

fotografie kaboom fotky zadarmo s vysokým rozlíšením fotografie wpexplorer

Kaboom Pics má fantastickú zbierku originálnych fotografií vo vysokom rozlíšení, ktoré je možné vyhľadávať pomocou farebnej palety.

18. Život Pix

život pix fotografií zadarmo s vysokým rozlíšením wpexplorer

Život Pix má rozsiahlu galériu bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení od fotografov z celého sveta. Mozgy za týmto webom, LEEROY kreatívne, spustiť aj sesterskú stránku Life of Vids s bezplatnými stiahnutiami videí z videa, ktoré sú skvelé pre posúvače, pozadie a ďalšie.

19. Little Visuals

málo vizuálov fotografie vo vysokom rozlíšení wpexplorer

Little Visuals ponúka kurátorskú zbierku bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení doručených do vašej doručenej pošty a na stiahnutie v archívoch. Nemajú funkciu vyhľadávania. Samostatne na vedomie, stránka už nešťastným zánikom vlastníka stránky nepridáva nové fotografie. Fotografie zostávajú online a zdieľajú sa na poctu jeho úsiliu.

20. Magdeleín

magdeleine fotografie s vysokým rozlíšením zadarmo wpexplorer

Magdeleine ponúka nádhernú ručne vybranú zbierku bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení, ktoré sú usporiadané do 8 kategórií a ktoré sú priradené k doméne CC0. Každý deň tiež pridávajú jednu bezplatnú fotografiu!

21. Zásoba MMT

mmt high-reslution free photos wpexplorer

MMT (The Moment Captured) poskytuje bezplatné fotografie na komerčné použitie. Fotografie sú licencované na CC0, takže ich môžete voľne sťahovať, používať a distribuovať na osobné aj komerčné účely. Vďaka tomu je MMT vynikajúcou voľbou, ak hľadáte obrázky, ktoré sa majú zobraziť na webových stránkach, motívoch, šablónach, tlačových materiáloch, sociálnych príspevkoch, aplikáciách alebo nástrojoch na návrh..

Obsah MMT pokrýva mnoho kategórií, vrátane makro fotografie, mestských scén, prírody, pracovných priestorov a ďalších. Každý týždeň sa pridávajú nové obrázky a v galériách sa predstaví celý rad zaujímavých kategórií. Na webe sa tiež zdieľa aktívny blog.

22. Moose

los zadarmo s vysokým rozlíšením fotografie wpexplorer

Moose má fantastickú zbierku jedinečných fotografií zadarmo s vysokým rozlíšením. Ponúka veľa bezplatných fotografií s izolovanými znakmi a pozadím, ktoré sú skvelé pre obrázky s obrázkami v blogu a zaujímavé príspevky v sociálnych médiách. Sú však držiteľmi licencie podľa CC BY-ND 3.0, čo znamená, že musíte dať odkaz na webovú stránku.

23. MorgueFile

fotografie zdarma s vysokým rozlíšením wpexplorer

Aj keď nie som veľký fanúšik mena, MorgueFile má zbierku viac ako 350 000 fotografií vo vysokom rozlíšení.

24. MyStockPhotos

mystockphotos fotky vo vysokom rozlíšení wpexplorer

MyStockPhotos je fantastická zbierka fotografií zadarmo s vysokým rozlíšením od Themeisle.

25. NegativeSpace

negatívny priestor zadarmo s vysokým rozlíšením fotografie wpexplorer

NegativeSpace vám poskytuje prístup k veľkej zbierke bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení pod licenciou CC0 – čo vám umožní používať fotografie kdekoľvek!

26. Pikografia

picografia fotografie s vysokým rozlíšením zadarmo wpexplorer

Picography ponúka nádhernú zbierku bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení rozložených do 12 kategórií. Spadajú pod licenciu CC0, čo znamená, že ich môžete používať v akomkoľvek projekte.

27. Archív public domain

designrush fotografie vo vysokom rozlíšení wpexplorer

Archív vo verejnom vlastníctve má šikovnú zbierku 200+ bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení rozložených do 14 kategórií. Všetky obrázky sú licencované pod licenciou CC0, čo vám umožňuje ich použitie v akomkoľvek projekte.

28. ScatterJar

scatterjar fotografie zadarmo s vysokým rozlíšením wpexplorer

ScatterJar je vyhradená stránka na bezplatné fotografie vo vysokom rozlíšení pre všetko, čo súvisí s jedlom. Majú špeciálne kategórie pre potraviny vrátane zeleniny, nápojov, bylín a korenín a ďalších.

29. ShotStash

shotstash fotografie vo vysokom rozlíšení zadarmo wpexplorer

ShotStash ponúka nádhernú zbierku fotografií s vysokým rozlíšením, ktoré sú elegantne jedinečné v prírode. Obrázky sú zoskupené do 10 kategórií a sú licencované podľa CC0.

30. SkitterPhoto

skitterphoto fotografie zadarmo s vysokým rozlíšením wpexplorer

SkitterPhoto má nádhernú kolekciu bezplatných fotografií s vysokým rozlíšením licencovaných na základe licencie CC0 vo verejnej doméne.

31. Snapwire Snaps

snapwire zaskočí fotografie vo vysokom rozlíšení wpexplorer

Snapwire Snaps je kurátorská zbierka bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení od fotografov z celého sveta.

32. SplitShire

splitshare fotografie vo vysokom rozlíšení zadarmo wpexplorer

SplitShire je projekt pre jedného človeka s viac ako 900 fotografiami s vysokým rozlíšením, zadarmo na osobné a komerčné použitie.

33. StockSnap

stocksnap.io fotografie zdarma s vysokým rozlíšením wpexplorer

StockSnap má vynikajúcu zbierku fotografií s vysokým rozlíšením. Má tiež zaujímavé funkcie, ako sú trendy v obrazoch a schopnosť zoradiť obrázky podľa počtu zobrazení alebo stiahnutí.

34. StylledStock

styledstock fotografie s vysokým rozlíšením zadarmo wpexplorer

StyledStock sami sa umiestňujú ako ženský web s fotografiami. Získate prístup k aktuálnym bezplatným fotografiám vo vysokom rozlíšení, ktoré sú skvelé pre blogové príspevky, reklamy a ďalšie.

35. SuperFamousImages

superfamousimages obrázky vo vysokom rozlíšení fotografie wpexplorer

Toto je vedľajší projekt od Superfamous Studios a ponúka skvelé bezplatné fotografie vo vysokom rozlíšení zamerané na fotografovanie krajiny a prírody.

36. The Library Library

patternlibrary bezplatne vo vysokom rozlíšení fotografie wpexplorer

Hoci technicky nejde o webovú stránku s fotografiami, ThePatternLibrary ponúka krásne vzory na stiahnutie v ďalšom projekte.

Bonus: Najlepšie webové stránky o prémiových fotografiách

Rovnako ako početné webové stránky zobrazujúce bezplatné fotografie, existuje aj široký sortiment prémiových obrázkových stránok. Tieto stránky celkovo poskytujú fotografie vyššej kvality, ako aj oveľa väčší výber. Ponúkajú tiež mnoho ďalších funkcií vrátane nástrojov na úpravu, prvkov digitálneho dizajnu, ilustrácií, videoklipov a oveľa viac.

Ak ste veľkou firmou alebo si vaša práca vyžaduje každodennú prácu s obrázkami, prioritou by mal byť prístup k profesionálnym fotografiám najvyššej triedy. Preto by ste mali zvážiť prihlásenie na odber prémiovej obrázkovej webovej stránky. Pozrime sa na niektoré z najlepších dostupných stránok.

právne aspekty

Bigstock Fotografie

právne aspekty je stránka s fotografickými fotografiami s viac ako 57 miliónmi fotografií, vektorov a videí, z ktorých si môžete vybrať. Čokoľvek chcete, pravdepodobne to majú. Na všetkých ich fotografiách sa nenachádzajú žiadne licenčné poplatky, takže môžete používať snímky pre svoju firmu podľa potreby (ak ich už nepredávate alebo ich nepoužívate ako logo).

Bigstock ponúka dve cenové štruktúry: mesačné plány so stanoveným počtom stiahnutí za mesiac alebo alternatívny úverový plán, kde môžete dobíjať a využívať kredity podľa potreby. Stačí si vybrať plán, ktorý vám vyhovuje!

Envato Elements

Envato Elements

Envato Elements je prémiová služba poskytujúca digitálne diela. Spoločnosť Envato Elements je zameraná na dizajnérov, agentúry, obchodníkov a ďalších odborníkov. Poskytuje viac ako 300 000 fotografií bez licenčných poplatkov, 33 000 grafických podkladov, kurzy, elektronické knihy a ďalšie.

Po registrácii so spoločnosťou Envato si môžete každý mesiac z knižnice stiahnuť neobmedzený počet fotografií, a to všetko s komerčnou licenciou. Vyhľadajte fotografie pomocou kategórií alebo pomocou špecifickejších filtrov, ako sú orientácia, pozadie a farba. To uľahčuje nájdenie správneho obrázka pre váš projekt.

Envato Elements má veľkú hodnotu za peniaze a je ideálnou voľbou pre profesionálov, ktorí potrebujú fotografie alebo iné dizajnové prvky, často a vo veľkom objeme..

Adobe Stock

Adobe Stocks

Adobe Stocks ponúka tri mesačné poistné plány. S každým z týchto odberov si môžete stiahnuť množstvo úžasných a originálnych obrázkov. Potom môžete tieto fotografie použiť v tlači, prezentáciách, webových stránkach a sociálnych médiách, aby ste vymenovali niekoľko možností. Prezrite si fotografie od dynamických umelcov a tematických galérií, alebo si pozrite výber videí, 3D diel a mnoho ďalšieho.

Všetky obrázky si môžete prezerať, získať licenciu, získať prístup k nim a spravovať ich vo svojom Cloud spoločnosti Adobe Experience Cloud. Ukážky fotografií s vodoznakom vo svojich dizajnoch vo Photoshope CC, Illustrator CC, aplikácii Adobe alebo v akomkoľvek inom nástroji Adobe zobrazíte, čo funguje najlepšie pred nákupom. Ak sa rozhodnete zaregistrovať v spoločnosti Adobe, ich inšpiratívne obrázky vám zaistia, že sa vám najviac hodí pre váš ďalší kreatívny projekt.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock je skutočne pôsobivý poskytovateľ prémiových obrázkov. Predstavujeme viac ako 160 miliónov royalty free fotografií, vektorov, ilustrácií, ikon, videoklipov a hudobných skladieb, určite tu bude niečo pre vás. Plus so svojimi novými Doplnok Adobe, ľahký prístup k vašim fotografickým fotografiám z vašich obľúbených hlasitých aplikácií Creative.

Shutterstock ponúka množstvo predplatných programov, ktoré uspokoja potreby jednotlivcov aj firiem. Shutterstock je tiež vybavený vlastným editorom, ktorý poskytuje šablóny pripravené na použitie pre fotografie, ktoré chcete stiahnuť, umožňuje vám prispôsobovať obrázky, vytvárať prezentácie a oveľa viac. Ak hľadáte vysoko kvalitné, zaujímavé a pútavé fotografie, potom je pre vás Shutterstock riešením.

Smrť na sklade

Smrť na sklade

Na základe konceptu „keď zásoby zomrú, darí sa im umenie“ Smrť na sklade je prémiová webová stránka pre amatérskych používateľov, ktorá poskytuje kurátorské galérie vytvorené umelcami z celého sveta. Vaše členstvo v tomto webe pomáha financovať budúce sady fotografií, ktoré zahŕňajú prírodu, módu, koncepčné umenie, tanec, kancelárske prostredie a mnoho ďalšieho.

Najlepšie na tom je, že keď sa nové fotografie vydávajú každý mesiac, prichádzajú s vlastným príbehom o tom, ako boli vytvorené. S programom Death to Stock nezískavate iba fotografie, ale získate kompletný pohľad na tvorivý proces, ktorý vychádza z ich koncepcie a tvorby. Odporučil by som sa prihlásiť sa na odber ich spravodajcu, aby ste mali prístup k bezplatným týždenným fotografiám.

Canva

canva

Canva je webová stránka nástroja pre grafický dizajn, ktorá obsahuje editor fotografií a prístup k viac ako 1 500 000 bezplatným a prémiovým fotografiám. Stránka rozdeľuje fotografie do viacerých kategórií, čo vám pomôže rýchlo a ľahko nájsť potrebné obrázky.

Toto je bezplatný nástroj, na stiahnutie a použitie bezplatných fotografií sa však musíte zaregistrovať. Platené obrázky sa líšia v cene a licencia poskytnutá s každou fotografiou závisí od ceny. Pred použitím obrázka v projekte preto vždy skontrolujte licenciu. K dispozícii je tiež mesačný program predplatného Canva for Work, ktorý obsahuje viac ako 300 000 bezplatných obrázkov.

Stock That Rocks

Stock That Rocks Premium Fotografie

Kým je relatívne nový, Zásoby, ktoré skaly je ďalšou skvelou možnosťou pre prémiové fotografie. Ponúkajú rôzne obrázky usporiadané do kategórií, zbierok a / alebo relácií. Najlepšie zo všetkého je, že používajú konzistentný fotografický štýl. Vďaka nim je vynikajúca voľba pri rebrandingu firmy alebo blogu.

Ich knižnica obsahuje množstvo izieb, objektov, ľudí a ďalšie. S členstvom začínajúcim iba 17 za mesiac (pri 6 stiahnutiach) nemusí ísť o najlacnejšiu možnosť, ale obrázky stoja za to. V súčasnosti ponúkajú spolu so všeobecnými členmi štandardné, rozšírené, exkluzívne a licenčné možnosti pre fotografie. Takže ak chcete byť jediný, kto použije konkrétny obrázok, môžete byť.

Záverečné myšlienky na najlepších fotografických stránkach

Pre tých, ktorí denne pracujú s obrázkami, prihlásenie na prémiovú fotografiu s fotografickými fotografiami vám ušetrí nespočet hodín hľadaním správneho obrázka na webe. Prémiová stránka vám zabezpečí vyhľadávanie a prístup k nespočetným krásnym a profesionálnym obrázkom, a to všetko z jedného miesta.

Aj keď máte rozpočet, na bezplatných obrázkových stránkach nájdete niekoľko skvelých fotografií. A teraz máte zoznam najlepších bezplatných fotografických webov! Ak nie ste spokojní s fotografiami zobrazenými na jednom webe, jednoducho sa pozrite na iný. Šťastné vyhľadávanie obrázkov!

Môžete mi odporučiť nejaké ďalšie skvelé webové stránky s fotografiami? Prosím, podeľte sa o svoje obľúbené v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map