5 spôsobov, ako nájsť najnovšie a najväčšie bezplatné doplnky WordPress

Neviem o vás, ale na konci dňa som geek doplnku. Aj keď existuje veľa dôvodov, prečo sa vám WordPress páči, nemôžete poraziť pocit, ktorý človek získa inštaláciou nového doplnku a okamžitou transformáciou spôsobu fungovania webovej stránky. Určite sme prešli dlhú cestu od čias vytvárania statických webových stránok HTML od začiatku v programe Poznámkový blok.


Keby som však mal jednu sťažnosť týkajúcu sa doplnkov, bola by to úplná voľba, ktorú máme. S takmer 25 000 doplnkami, ktoré sú k dispozícii v systéme Windows Archív WordPress.org, Ako je možné nájsť diamanty v surovom stave? To nie je také ľahké.

S týmto vedomím uvádzam v tomto príspevku päť rôznych spôsobov, ktorými môžete udržiavať krok s najnovšími a najväčšími bezplatnými doplnkami WordPress, ktoré sú k dispozícii. Užite si to!

1. Alternatívne adresáre doplnkov

Bol by som prvý, kto povedal, že úložisko doplnkov WordPress.org nie je ani zďaleka dokonalé. Má veľa slabých stránok, ktoré je ešte potrebné napraviť.

Z tohto dôvodu sa v posledných rokoch objavilo množstvo alternatívnych adresárov doplnkov. Spravidla využívajú údaje sprístupnené na serveri WordPress.org, využívajú však pokročilé filtre a iné prostriedky prezentácie doplnkov, vďaka ktorým je používateľsky príjemnejší.

RankWP sú dve najlepšie možnosti, ktoré okamžite napadnú:

RankWP
A doplnky WP:

Doplnky WP
Aj keď ani jeden z týchto adresárov nie je dokonalý, ponúkajú niečo trochu odlišné od oficiálneho archívu a snaží sa vylepšiť jeho slabiny..

Napríklad RankWP vám umožňuje prehliadať doplnky podľa kategórie, ktoré sú potom zoradené podľa vlastného algoritmu. Doplnky WP vám umožňujú filtrovať doplnky podľa množstva premenných vrátane minimálneho počtu stiahnutí a hodnotení.

Obidva sú skvelými alternatívnymi spôsobmi, ako nájsť doplnky, ktoré sú k dispozícii na webe WordPress.org a ktoré vám umožňujú odhaliť diamant v drsnejšej miere.

2. Roundup doplnku WPDaily

WPDaily sa rýchlo etabloval ako prvotriedny zdroj noviniek WordPress na webe, pričom každý deň bolo publikovaných viac príspevkov..

Medzi týmito príspevkami nájdete Daily Plugin a Roundup tém, čo je skoro to, čo by ste očakávali od: Roundup novo vydaných a aktualizovaných pluginov a tém dostupných na WordPress.org. Ak si nie ste vedomí úplného počtu doplnkov a tém zverejnených na WordPress.org, potom zadržte dych – ste v šoku..

Každý z týchto príspevkov vhodne obsahuje malý životopis pre každý doplnok, takže môžete získať predstavu o funkčnosti bez toho, aby ste museli opustiť stránku.

Doplnky WPDaily.

Ak chcete zvážiť každý nový a aktualizovaný doplnok, ktorý je odoslaný na WordPress.org, je to pravdepodobne vaša najlepšia voľba. Prípadne by ste mohli chytiť RSS kanál priamo z WordPress.org a ísť priamo k zdroju, ale to nie je pre slabozrakých.!

3. WPMail.me

Prvé dve vyššie uvedené možnosti sú v podstate automatizované zoznamy – doplnky sú vybrané z úložiska WordPress.org a sú vám predložené. Nasledujúce dve možnosti sa však viac spoliehajú na kuráciu ako na agregáciu. Pre tých z vás, ktorí dávajú prednosť ľudskému dotyku, môžu byť vhodnejší.

Začnem WPMail.me – informačnou službou WordPress, ktorá už nejaký čas existuje. Po registrácii získate bezplatný týždenný e-mail s prehľadným zoznamom najlepších príspevkov WordPress z blogosféry. Články sú ľahko rozdelené do rôznych kategórií, z ktorých jedna je (ste uhádli) pluginy:

Najnovšie vydanie WPMail.me.

Najnovšie vydanie WPMail.me.

Môžete očakávať, že nájdete najnovšie správy doplnkov, ako aj funkcie a ďalšie články. Ak hľadáte viac než len súhrn prehľadu funkčnosti a spôsobilosti doplnku pre vývojárov, starostlivo upravené články na stránke WPMail.me by mali byť na vašej uličke..

4. Spravujte pluginy mesiaca v aplikácii WP

Aj keď ma môžu zaujať (napíšem všetky príspevky), séria ManageWP Pluginy mesiaca je najlepším spôsobom, ako udržiavať krok s novými skvelými doplnkami..

Používam algoritmus, ktorý filtruje doplnky na základe mnohých faktorov, ako je dátum, kedy bol vytvorený / naposledy aktualizovaný, počtu stiahnutí (sú uvedené len doplnky s obsahom 100 000 alebo menej) a hodnotením. Potom každý ručne preskúmam každý mesiac a vyberiem iba prvých desať.

Výsledkom je zoznam skvelých doplnkov, o ktorých ste pravdepodobne ešte nepočuli. Séria bola spustená začiatkom roku 2012 a rok sme zabalili do našich Top 100 Pluginov s vychádzajúcimi hviezdami .

Ak sa chcete držať krok s rýchlosťou menej známych doplnkov, ktoré si môžu zaslúžiť miesto na vašom webe, nezabudnite vyskúšať sériu ManageWP Pluginy mesiaca – každý nový príspevok sa uverejňuje približne v polovici mesiaca..

5. D.I.Y. Prístup

Ak žiadny z vyššie uvedených prístupov nenaplaví vašu loď, potom je tu iba jedna vec – úplne sa ponoriť do sveta doplnkov WordPress..

Najprv by ste pravdepodobne chceli odkázať na vyššie uvedené zdroje, ale budete sa tiež chcieť prihlásiť na odber všetkých blogov WordPress tam (je ich veľa). Venujte osobitnú pozornosť blogom pre vývojárov, ako sú Pippinove doplnky a naše vlastné Rémi Corson aby ste sa uistili, že ste na špici vývoja doplnkov. Môžete sa tiež prihlásiť na odber informačných kanálov RSS nových a nedávno aktualizovaných doplnkov WordPress.org, aby ste mohli vidieť doslova každý nový bezplatný doplnok tam, kde je zverejnený..

Aby som bol úprimný, ako niekto, kto to robí (a našťastie je za to zaplatený!), Nestojí za to čas zvažovať dostupné alternatívy. Faktom je, že tam sú veľké zdroje, ktoré vám darujú informácie, ktoré by vám inak pomohli nájsť vek. Aj keď dobrý doplnok môže príležitostne prešmyknúť vašu sieť, pravdepodobne sa s ňou nakoniec stretnete.

Ako komunita máme to šťastie, že máme veľa ľudí, ktorí sa venujú uľahčeniu nášho života zhromažďovaním a predkladaním najlepších doplnkov. Prečo hľadať doplnky sami, keď už pre vás niekto urobil ťažkú ​​prácu?

Aký je váš obľúbený neznámy doplnok?

Na záver by som chcel požiadať, aby ste prispeli do sekcie komentárov. Aj keď sme všetci počuli o SEO od Yoasta, W3 Total Cache a podobne, existuje nespočetné množstvo úžasných doplnkov, o ktorých toľko ľudí nepočulo. Lepšie vyhľadávanie interných odkazov (uvedené vyššie) je jedným takým príkladom – úžasný doplnok s iba niekoľkými tisíckami stiahnutí.

S ohľadom na to by som rád, keby ste sa o to podelili vy považujte za najlepší „neznámy“ doplnok WordPress – t. j. doplnok, ktorý používate a milujete, ktorý má iba niekoľko tisíc stiahnutí. Podeľte sa s nami v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map