Ak, prečo a ako pridať prémiový obsah na vaše stránky WordPress

Prvá otázka, ktorú si musíte položiť čestne, pri zvažovaní sprístupnenia vášho obsahu iba plateným čitateľom. Skutočne to stojí za to? Mnoho ľudí, ktorí začínajú podnikať, má vo vzťahu k svojim obchodným vyhliadkam veľmi optimistické očakávania. Optimizmus je dobrý v malých dávkach, ale pragmatizmus a kritický úsudok často udržujú podniky v hre po dlhšiu dobu. Najlepšie spoločnosti majú zdravý optimizmus dávky zmiernený pragmatizmom.


Google by bol vynikajúcim príkladom. Stále investujú do mimozemských technológií (optimizmus) 96% ich príjmov sa pripisuje reklame od roku 2011. Majú bohatstvo a zdroje, ktoré by im umožnili dovoliť si niekoľko značných finančných škytaviek..

Ak začínate ako prvý bloger, možno nemáte finančné zdroje na to, aby ste sa poučili z chýb. Uistite sa, že nič neurobíte!

Budú ľudia platiť za váš obsah?

Toto je najzákladnejšia a najdôležitejšia otázka, ktorú si musíte položiť. A je veľmi ľahké dospieť k „Easy Yes“. Pri riešení tejto komplikovanej, ale veľmi dôležitej otázky je prvoradá správna cesta.

peniaze

Keď hovorím o obsahu – mám na mysli videonávody, online kurzy, obrázky, obrázky, zvukové knihy, elektronické knihy, holé články, správy a akékoľvek formy médií, ktoré komunikujú s publikom. A potrebujete ľudí, ktorí sú ochotní odovzdať svoj ťažko zarobený príjem za vedomosti / informácie, ktoré poskytnete. A nie je to ľahké. Tu je niekoľko dobrých otázok, ktoré si položíte sami, aby ste sa rozhodli, či používatelia budú chcieť nájsť váš obsah:

 • Môžete nájsť presne ten istý obsah, ktorý predávate svojim čitateľom zadarmo kdekoľvek na internete? Ak je odpoveď áno, zastavte sa tu a už nikdy nebudete môcť svoj obsah predať za peniaze. Ak niekto môže niečo získať zadarmo, neexistuje žiadna motivácia ho kúpiť (za predpokladu, že nebudú mať žiadne časové výhody). 
 • Máte v tejto konkrétnej oblasti nejakú dôveryhodnosť, o ktorej poskytujete informácie? Máte už blog alebo web, ktorý ste už roky prevádzkovali a poskytujú konkrétne informácie o určitých témach? Máte pokročilé tituly v konkrétnom odbore alebo v príbuzných odboroch? Koľko ľudí navštívi váš web, väčšinou? Čokoľvek, čo zvyšuje dôveryhodnosť, je pre diskusiu veľmi dôležité.
 • Je ten pravý čas? Zvýšenie nákladov na prezeranie obsahu ovplyvní efektívnosť škálovania vašej firmy. Ak ste dosiahli kritické množstvo divákov alebo ak náklady na získanie nových patrónov majú klesajúcu návratnosť a ak sa rast spomaľuje, pretože ste z hľadiska podielu na trhu alebo blízko vrcholu svojho odvetvia / odvetvia, potom je to vhodný čas na vytvorenie prémiového obsahu.
 • Majú informácie, ktoré plánujete predať, nejaké vedomé alebo uskutočniteľné vedomosti? Obsah, ktorý z hľadiska finančného / emocionálneho obohatenia ponúka len malý alebo žiadny úžitok, má na trhu tendenciu mať ťažkosti. 

Sledujte peniaze, len zriedka vás vedie na scestie. Môžete posúdiť, aký cenný je váš výklenok alebo aká veľká konkurencia existuje vo vašom výklenku, ak chápete, ako funguje výskum kľúčových slov. Mohol by som tu písať o výskume kľúčových slov, ale téma je rozsiahla a zaslúži si diskusiu vo veľkej hĺbke – odporúčame vám vyskúšať si ju Príručka spoločnosti Moz pre výskum kľúčových slov.

Ak nemôžete prísť na spôsob, ako spojiť trhovú hodnotu s rovnicou, bude veľmi ťažké dosiahnuť ziskovosť vašej firmy. Bez čísla je odpoveďou na ktorúkoľvek z vyššie uvedených otázok iba divoká domnienka, ktorá vám nepomôže. Úspešné podniky zarábajú peniaze, vaším cieľom by mala byť optimalizácia príjmu. Musíte vedieť, ako sprístupnenie obsahu iba plateným používateľom ovplyvní váš príjem a dosah.

Všetko to súvisí s veľkosťou koláča, ktorý sa má nachádzať v akomkoľvek výklenku, konkurencieschopnosťou uvedeného výklenku, vašou schopnosťou poskytnúť publikum s vysokou hodnotou a robiť kompromisy medzi škálovaním podnikania a vytváraním lepších marží príjmu..  

Ako webové firmy zarábajú peniaze?

Keď hovorím o predaji obsahu a tvorbe prémiového obsahu, hovorím o firmách, ktoré sa spoliehajú výlučne alebo z veľkej časti na predaji tovaru na trhu..

BusinessCalc

Táto diskusia sa s rôznymi podnikmi radikálne líši. Aké sú rôzne možné zdroje príjmu pre online podnikanie? Najbežnejšie sú:

 • reklama
 • Affiliate marketing
 • Služby alebo produkty
 • Prémiový obsah

Väčšina webových firiem v podstate funguje prostredníctvom jedného zo štyroch kanálov na vytváranie príjmu. Zoberme si napríklad program WPExplorer – prečo program WPExplorer najíma autorov na vytváranie obsahu, ale iba na jeho predaj?

Prvý dôvod – Nie sme jediný zdroj noviniek WP. Na našom webe máme nejaký úžasný obsah, ktorý pomáha online firmám, ktoré používajú WordPress. Máme vynikajúci obsah v mnohých témach, ktoré zahŕňajú marketing, optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov, hosting a takmer všetky ostatné aspekty úspešného podnikania prostredníctvom webových stránok založených na WP..

Druhý dôvod – Dobrý obsah na našom blogu znamená vynikajúci marketing. Pamätajte, že som hovoril o budovaní dôveryhodnosti, čo výrazne prispieva k našej dôveryhodnosti. Sprístupnenie obsahu iba plateným čitateľom by sa prekážalo.

Tretí dôvod – Hlavnou činnosťou tu pre WPExplorer je predaj tém, nie obsahu. WPExplorer je themehouse ktorý vytvára úžasné témy, ktoré v posledných rokoch predali viac ako 35 000+ kópií. A okrem predaja tém, ktoré používame affiliate marketing pridať trochu k nášmu príjmu. Vytváranie prémiového obsahu opäť nie je kompatibilné s našimi zdrojmi príjmu, len by sa mu prekážalo.

Väčšina webových stránok, ktoré predávajú svoj obsah, dokáže ponúknuť niečo, čo iné webové stránky nedokážu, a to ani včasné doručenie správ alebo bystré názory a články, ktoré nenájdete nikde inde. Preto aj toľko novín a časopisov online používa predplatný model na generovanie výnosov. 

Ako predávate prémiový obsah?

Ak predávate elektronickú knihu, ktorá je veľmi odlišná v porovnaní s tým, o čom tu hovoríme. V prípade, že to popisujem, hovoríme o firme, ktorá každý deň / týždenne generuje skvelý čerstvý obsah. Takže aj keď web nevykonáva peniaze prostredníctvom reklamy a nepôsobí ani ako pridružený podnik ani ako predajca služieb, môže predávať obsah vytvorený včas, aby zarobil peniaze.

Modely odberateľov a členstva

predplatné modeled je zameraný na produkciu skvelého obsahu a potom medzi poskytovateľom a čitateľom existuje len veľmi malá interakcia. Toto je model výberu pre väčšinu prémiových časopisov a novín, napríklad The New Yorker alebo WSJ.

členstva Model je vhodný pre webové firmy, ktoré idú nad rámec poskytovania obsahu, pre webové stránky, ktoré majú aktívnu členskú základňu a ktoré sú tiež príjemcami služby alebo produktu, ktorý poskytuje webové podnikanie. Súčasťou toho istého členstva môže byť aj prístup k obsahu výlučne pre členov.

Diskutovali sme o predaji vášho obsahu a zámerom nie je tlačiť produkt alebo predávať službu. Takže hovoríme o odberateľoch, nie o členoch. Potrebujeme vybudovať odberateľskú základňu. Webové stránky majú zvyčajne veľké publikum, ale iba malé percento z nich je predplatiteľom a toto percento klesá ešte viac v prípade platených predplatiteľov..

Môže to byť trochu komplikované, takže to budem udržiavať jednoduché. Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť. Ale najlepší spôsob by bol.

 1. Vytvorte skvelý obsah
 2. Vybudujte publikum a dosiahnite mierku
 3. Vytvorte prémiový obsah
 4. Preveďte malé percento z neplatiaceho publika na platiacich odberateľov
Počítačové-grafy

Rast je dôležitejší ako speňaženie.

Viete si predstaviť, že sa snažíte predať obsah na úplne novom webe s doménou, ktorá nemá malý alebo žiadny prenos? Pokiaľ nie ste celebritou, nebude to fungovať. Takže musíte odhaliť nejaký obsah. Ale koľko?

 • Použite prístup, ktorý poskytuje každému čitateľovi určitý počet článkov za mesiac. Toto je dobrý nápad, ak produkujete veľa obsahu mesačne.
 • Ukážte publiku podrobný úryvok z článku alebo úryvky z článku, ktorý predstavuje poburujúce tvrdenia. Lákajte svoje publikum na kúpu obsahu.

To vám určite musí pripomínať, ako vývojári softvéru pracujú, ukazujú vám dostatočný počet funkcií, ktoré vás nalákajú na nákup prémiovej verzie softvéru. Ponuka je tu veľmi podobná, ukážte publiku dosť presne na to, aby ste zaplatili zvyšok.

Musím tiež zdôrazniť, že musíte zistiť, ako to ovplyvní vašu optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov. Ak sa váš web spolieha na vyhľadávacie nástroje, ako väčšina webových stránok, blokovanie prístupu k vášmu obsahu, keď sa prehľadávače vyhľadávacieho nástroja objavia, môže poslať hodnotenie vyhľadávacieho nástroja svojej stránky do čudného stavu..

Doplnky WordPress na vytváranie účastníkov a členov

Teraz na dobré veci! Ako môžete predávať prémiový obsah. Najjednoduchší spôsob je využiť pomoc niekoľkých dobrých doplnkov, aby ste sa mohli sústrediť na svoj obsah. Najprv musíte mať spoľahlivý doplnok pre členstvo a odber. Aj keď sa väčšina doplnkov označuje ako „členské“ doplnky, fungujú tiež dobre na vytvorenie viacerých úrovní predplatného a rôznych úrovní prístupu na vaše webové stránky. Tu sú naše obľúbené doplnky na členstvo a predplatné pre WordPress:

 • Obmedziť obsah Pro je jedným z najlepších spôsobov speňaženia vášho obsahu. Existujú ľahko použiteľné funkcie na vytváranie a správu úrovní predplatného alebo členstva a možnosti na obmedzenie konkrétnych príspevkov, stránky alebo častí obsahu.
 • MemberPress je ďalšia skvelá možnosť doplnku, ktorá integruje viac možností členstva, nástroje na vytváranie prehľadov a možnosť predávať predaj digitálneho tovaru, ako aj prémiového obsahu.
 • MemberMouse je ďalší úžasný a výkonný doplnok, ktorý môžete použiť na predaj členstiev, odberov a produktov. Vďaka pridaným funkciám pre správu zákazníkov, zoznamy e-mailov, iba pre členov, automatizáciu podpory, vytváranie prehľadov a ďalšie, je to silný nástroj na predaj prémiového obsahu..

Okrem doplnku o členstvo budete chcieť propagovať aj prémiový obsah. Tu je niekoľko, ktorých milujeme:

 • Optin Monster je zďaleka jedna z najznámejších optin služieb na webe. Vďaka množstvu možností pre formuláre, rozloženia, farby, zámer ukončenia, testovanie rozdelenia A / B a veľa správ je to veľká investícia pre každú firmu.
 • kvet by Elegant Themes je ďalšou populárnou možnosťou, pretože prichádza s jednoduchými funkciami, pohotovými návrhmi a možnosťami prispôsobenia a navyše pochádza z tak dobre známej značky..
 • Popup Pro od WPMU je čistý a jednoduchý doplnok pre optin. Stačí použiť šablóny a jednoduché možnosti pre farby, animácie a ďalšie na propagáciu svojho spravodajcu alebo ponúk svojim čitateľom.

Ak chcete vidieť viac, prečítajte si tieto užitočné zhrnutia členstva a doplnkov pre doplnky:

 • Obmedzte obsah členom na svojej stránke WordPress
 • Najlepšie členské doplnky WordPress
 • Osvojte si top 5 doplnkov na zvýšenie konverzií WordPress
 • Užitočné doplnky WordPress na rozšírenie zoznamu e-mailov

Zabalenie

To je zatiaľ všetko. Hovorili sme o tom, či by ste mali svojim čitateľom predávať prémiový obsah a niektoré z najlepších nástrojov od spoločnosti WordPress, ktoré by vám umožnili jednoducho predávať svoj najlepší obsah predplatiteľom. A ak máte akékoľvek pochybnosti o druhu obsahu, za ktorý by boli ľudia ochotní zaplatiť, prečítajte si, prosím, tento text Miles Galliford sa zúčastňuje marketingových profilov. Bol by som rád, keby ste sa dozvedeli, ako sa ujímate toho, o čom som hovoril v komentároch nižšie ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map