Ako používať Instagram na zvýšenie predaja v elektronickom obchode

Ako používať Instagram na zvýšenie predaja v elektronickom obchode

Ak prevádzkujete internetový obchod, propagácia vašich produktov na Instagrame by mala byť najvyššou prioritou. Instagram sa teraz rozrástol na 600 miliónov aktívnych používateľov mesačne, všetky prezeranie, uverejňovanie a zdieľanie fotografií a obrázkov. Vďaka tomu je ideálna platforma na inzerovanie vášho online obchodu.


Prítomnosť na Instagrame pomôže vašej značke osloviť širšie publikum. Instagram vám tiež umožní vytvoriť komunitu sledovateľov, ktorým môžete zobraziť svoje produkty. Nakoniec vám Instagram pomôže vygenerovať potenciálnych zákazníkov a zvýšiť predaj v elektronickom obchode.

Avšak, ako u všetkých kanálov sociálnych médií, neexistujú žiadne spoľahlivé odmeny. Čas potrebný na to, aby ste sa stali hlavným hráčom na Instagrame, môže byť značný. Môže byť tiež ťažké sledovať, ako efektívny je Instagram pri zvyšovaní predaja v elektronickom obchode. Aký je teda osvedčený postup Instagramu, ak chcete skutočne ovplyvniť príjmy z online obchodu?

V tomto článku budeme diskutovať o akciách, ktoré je možné vykonať, aby sme vám pomohli pri ich používaní Instagram na zvýšenie predaja v elektronickom obchode. Budeme sa zaoberať tým, ako začať na Instagrame, ako prinútiť vaše obrázky, aby vynikli z davu a aké hashtagy by ste mali používať. Potom zvážime, ako vytvoriť skutočnú prítomnosť na Instagrame a ako použiť reklamu na zvýšenie prenosu Instagramu na vaše webové stránky WordPress..

Začíname s Instagramom

Instagram

Instagram sa rýchlo nastavuje. Jednoducho si stiahnite aplikáciu pre svoj smartphone zo služby Google Play alebo Apple Store. Po rýchlom prihlásení ste pripravení začať. Je to také ľahké!

Výber profilového obrázka

Po nastavení účtu musíte odovzdať profilovú fotku. Vyberte si niečo dôležité pre váš eCommerce obchod, najlepšie svoje logo. Vždy sa uistite, že je to niečo, čo ľudia poznajú a budú si pamätať. Ak ste tvárou vašej firmy, môže to byť fotografia vás, alebo ak predávate jednu hlavnú kľúčovú položku, môže to byť fotografia konkrétneho produktu.

Pridanie bio

Bio

Váš životopis je dôležitý, pretože informuje vaše publikum o vašej firme, kto ste a čo predávate. Bio má dĺžku iba 150 znakov, takže do krátkeho počtu slov musíte zabaliť čo najviac informácií. Je to tu, môžete pridať odkaz na svoje webové stránky, takže sa uistite, že ste to pridali na konci svojho životopisu. Pomôže to zvýšiť návštevnosť vašich stránok WordPress.

Inovácia na firemný účet

Po dokončení profilu by ste mali prejsť na verziu obchodný účet. Je to jednoduché a bezplatné, ale budete musieť pridať nejaké kontaktné údaje pre svoju firmu a mať firemnú stránku na Facebooku..

Aj keď inovácia na firemný účet nie je nevyhnutná, ak ste seriózny obchod s elektronickým obchodom, určite vám odporúčame. Firemný účet vám umožňuje zobraziť viac informácií o vašom webe WordPress a produktoch, ktoré predávate. ostatné výhody zahŕňajú informácie o príspevkoch a sledovateľoch, ako aj o možnosti propagácie obrázkov na dosiahnutie obchodných cieľov.

Po nastavení firemného účtu je čas začať pridávať obrázky …

Nechajte svoje obrázky vyniknúť

Samsung

Instagram je sociálny mediálny kanál zameraný na obrázky, preto je veľmi dôležité, aby boli vaše obrázky dobre premyslené a kvalitné. Vaše obrázky musia vyčnievať z davu, preto premýšľajte o zverejnení kombinácie krásnych, originálnych, zábavných a provokujúcich fotografií..

Pozrime sa, čo treba zvážiť pri uverejňovaní obrázkov a aké nástroje môžete použiť, aby boli špeciálne.

Nechoďte na tvrdý predaj

Nike

Instagram nie je o tvrdom predaji, preto sa nezobrazí len obraz zrejme reklamných produktov. Zamyslite sa nad tým, ako môžete ľahko ukázať svoje výrobky, ktoré sa práve používajú. Zobrazovanie životného štýlu, ktorý váš produkt vytvára, predstavuje účinný spôsob tichej reklamy na vaše výrobky.

Skvelý príklad jemnej reklamy na životný štýl na Instagrame pochádza od Nike. Väčšina obrázkov nahraných spoločnosťou Nike ukazuje športovcov v akcii. Až keď sa pozriete bližšie, všimnete si, že všetci títo športovci majú na sebe Nike. Nike tu predáva nielen svoje výrobky, ale životný štýl, ktorý ich značka inšpiruje. A kto nechce byť slávnym športovcom na vrchole svojej hry?!

Pridajte k obrázkom text

obložiť

Pridanie textového prekrytia k obrázkom je vynikajúci spôsob, ako osloviť publikum. Pridajte inšpiratívny citát, položte otázku, zdieľajte správy alebo vyjadrte názor na fotografiu. Pridanie týchto dodatočných informácií k obrázku povzbudí divákov, aby zastavili a zvážili váš príspevok.

Pri použití textového prekrytia je tučný a jasný text dobrý, ale ubezpečte sa, že ho neodstraňuje od obrázka. Pridanie textu zdieľajúceho webovú adresu vašej webovej stránky WordPress, kód kupónu so zľavou alebo predaj, môže byť efektívnym spôsobom, ako zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok. Túto taktiku však používajte striedmo. Príliš veľa reklamy na obrázky pravdepodobne príde o sledovateľov Instagramu.

Vytvorte koláž

koláž

Vytvorenie ohromujúcej koláže je ďalší spôsob, ako pomôcť vašim obrázkom vyniknúť z davu. Rozprávanie príbehu prostredníctvom koláže môže byť efektívnym spôsobom, ako zaujať publikum a vzbudiť záujem o vaše produkty.

Bezplatná aplikácia Instagram dispozície umožňuje vytvárať jedinečné koláže. Potom ich môžete nahrať a zdieľať so svojimi sledovateľmi a potenciálnymi zákazníkmi.

Nahrajte prezentáciu

Slideshow

Vo februári tohto roku vznikla spoločnosť Instagram Slideshows. Prezentácia Instagram vám umožňuje nahrať 10 fotografií alebo videí, ktoré sa dajú prehrať ako prezentácia na Instagram. Je to ideálne riešenie pre obchod s elektronickým obchodom, pretože vám umožňuje zobraziť celú škálu produktov v rámci jednej prezentácie. Keďže prezentácie sú na Instagrame stále relatívne novou koncepciou, stojí za to využiť túto možnosť zobrazenia.

Použite video

Ak chcete skutočne ovplyvniť Instagram, je dôležité publikovať rôzne médiá, ktoré oslovia vaše publikum rôzneho vkusu a zaujmú záujem vašich sledovateľov. Vytváranie videí je ďalším skvelým spôsobom, ako osloviť svojich divákov a pomôcť vám odlíšiť sa od konkurencie.

Instagram vám umožňuje pridať až 15 sekúnd videa na upload. Použite video na demonštráciu vášho produktu v pohybe, v používaní, riešení problému alebo iným relevantným, zábavným alebo zaujímavým spôsobom.

Najlepšie tipy na používanie hashagov

jablko

Hashtagy môžu byť ťažké napraviť. Ak chcete, aby vaše obrázky videli veľké publikum, je dôležité použiť množstvo obľúbených hashtagov. Príliš vágne značky hash však nakoniec pritiahnu ľudí, ktorí sa skutočne nezaujímajú o produkty, ktoré predávate.

Trendy hashtagov sa tiež neustále menia, takže sa vždy, keď uverejníte nový obrázok, zamerajte na výskumné hashtagy. Tu je niekoľko spôsobov, ako nájsť správne hashtagy pre vaše obrázky …

Hľadať súvisiace hashagy

Vyhľadávanie

V rámci samotného Instagramu sú dve skvelé miesta na hľadanie vhodných hashtagov. Po prvé, funkcia vyhľadávania v Instagrame vám poskytne zoznam všetkých relevantných značiek hash pre vaše miesto, obchod s elektronickým obchodom alebo produkt. Stačí zadať kľúčové slovo a ukáže vám, aké hľadané súvisiace slová sú hľadané.

Po druhé, pozrite sa, čo hashtagy používa vaša konkurencia na Instagrame. Hľadáte prilákanie toho istého publika ako vaši bezprostrední konkurenti, takže zistite, aké hashtagy používajú na prilákanie ľudí … a potom ich tiež použite.

Použite nástroj tretej strany

Nástroj tretej strany, napríklad Focalmark aplikácia, pomôže vám nájsť relevantné hashtagy Instagramu pre každú uverejnenú fotografiu. Jednoducho identifikujte zameranie obrázka, ktorý uverejníte, a Focalmark vám poskytne zoznam obľúbených značiek hash pre daný predmet. Vyberte značky hasht, ktoré sú najvhodnejšie pre váš obchod s elektronickým obchodom a produkty na obrázku.

Vytvorte si vlastný obchod s elektronickým obchodom Hashtag

Ako sa obchod s elektronickým obchodom rozrastá, chcete, aby sa vaša značka dala vyhľadávať prostredníctvom vášho vlastného jedinečného hashtag. Tento hashtag by sa mal pridať k všetkým obrázkom, ktoré uverejníte, aby sa všetky vaše fotografie okamžite dali vyhľadávať. Mali by ste tiež zdieľať svoj jedinečný hashtag so svojím publikom pridaním do svojho Instagram bio.

Vytvorte prítomnosť na Instagrame

Doteraz sme v tomto článku diskutovali o tom, ako nastaviť účet Instagram, pridať rôzne obrázky produktov a médií na zastavenie prehliadania a ako ich správne označiť pomocou značiek hashtag. Lenže zverejnenie vlastných obrázkov vám bohužiaľ nestačí, ak chcete na zvýšenie predaja v elektronickom obchode použiť Instagram. Čo teda ešte musíte urobiť pestujte svoj Instagram?

Pravidelne uverejňovať príspevky

Je dôležité vytvoriť rozvrh, kedy sa chystáte uverejniť príspevok, a držať sa ho. Obrázky by sa mali zverejňovať pravidelne, aby sa na Instagrame udržala stála prítomnosť.

Pomocou plánovača, ako je neskôr predstavuje jednoduchý spôsob, ako zostať organizovaný a aktuálny s uverejňovaním príspevkov. Neskôr môžete vizuálne plánovať a plánovať príspevky na Instagrame, aby ste videli, čo bude zverejnené, keď. Profesionálnym spravovaním svojho účtu Instagram budete môcť konkurovať veľkým značkám vo vašom odbore.

Pridajte výzvy na akciu

Výzva do akcie

Ak ste pridali príslušné značky hashtag, získate na svojich obrázkoch návštevnosť. Ako teda postupujete, aby vás nasledovalo toto publikum?

Pod každý obrázok, ktorý zverejníte, pridajte výzvu na akciu, aby ste ľudí prinútili pracovať s vašimi fotografiami. Opýtajte sa ich na obraz a povzbudzujte ich, aby sa podelili o svoje myšlienky. Čím viac ľudí pracuje s obrázkom, tým je väčšia pravdepodobnosť, že vás sledujú.

Príležitostne ich môžete požiadať, aby vás sledovali, podporovali predaj alebo ich nasmerovali na svoju webovú stránku WordPress pridaním adresy URL do komentárov. Nerobte to však príliš často, pretože sa nechcete javiť ako príliš motivovaný predajom.

Postupujte, milujte a komentujte

Okrem pravidelného uverejňovania a komentovania svojich vlastných fotiek musíte tráviť čas páčením a komentovaním obrázkov iných ľudí. Zacieľte obrázky a používateľov vo vašom výklenku, aby vás ľudia vo vašom odbore začali uznávať ako odborníka v tejto oblasti.

Spýtajte sa na otázky v komentároch alebo pridajte premyslené názory, aby ste oslovili tých, ktorí zverejňujú obrázky alebo čítajú komentáre. Ak vás ľudia vidia ako prínos pre diskusiu, potom vás uvidia ako niekoho, kto stojí za to nasledovať. Pomôže vám to vytvoriť komunitu Instagramu, do ktorej môžete propagovať svoje produkty elektronického obchodu.

Inzerujte na Instagrame

Nakupuj teraz

Reklama na Instagrame môže byť veľmi efektívnym spôsobom, ako nasmerovať návštevnosť Instagramu na vaše webové stránky WordPress. Existuje mnoho spôsobov inzerujte na Instagrame. Môžete si vytvoriť reklamu na fotografiu, video alebo kolotoč, ako aj vybrať z mnohých obchodných cieľov.

Pri nastavovaní reklám musíte najskôr zvoliť hlavný cieľ reklamy. Ak chcete použiť Instagram na zvýšenie predaja v elektronickom obchode, cieľom vašich reklám musí byť „Konverzia“. Aktivácia konverzie vám umožní pridať do svojich reklám na Instagrame tlačidlo s výzvou na akciu (nakupovať teraz). Po kliknutí na toto tlačidlo „Nakupovať teraz“ sa vaše publikum presunie na stránku podľa vášho výberu na vašom webe WordPress..

Pomocou tlačidla Výzva na akciu vytvoríte spôsob, ako sa vaše publikum dostane priamo na váš web a produkty. Toto tlačidlo je k dispozícii iba s platenými reklamami a je to možnosť, ktorú by obchody s elektronickým obchodom určite mali zvážiť.

Na zvýšenie predaja v elektronickom obchode použite Instagram na svojom webe

Nakoniec – je dôležité, aby ste na svojom webe uviedli svoj účet alebo príspevky na Instagrame. Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť, ale najjednoduchšie je jednoducho použiť tému pripravenú pre WooCommerce, ktorá už obsahuje vlastnú sekciu Instagramu alebo miniaplikáciu.

New York WordPress Téma

Téma blogu a obchodu WordPress v New Yorku je vynikajúcou voľbou, pretože obsahuje úžasné pätu Instagramu a plnú podporu (s vlastným stylingom) pre doplnok elektronického obchodu WooCommerce. Téma sa však nezastaví – je tiež vybavená funkciami a možnosťami pre farby, písma, rozloženie, reklamu a jednoduché vylepšenia CSS (vďaka zahrnutému doplnkovému doplnku Yellow Pencil).

Ak však už máte tému, ktoré máte radi a chýba mu integrácia na Instagrame, môžete svoje príspevky na Instagrame vložiť vždy ručne alebo si z úložiska WordPress môžete vložiť doplnok a pridať svoj informačný kanál. Máme celý článok o tom, ako pridať Instagram do WordPress. Mali by ste sa dozvedieť viac!

Výsledky sledovania

Je dôležité vedieť, či sa vaša tvrdá práca vypláca a či vám Instagram skutočne pomáha predávať výrobky. Iconosquare ponúka podrobné informácie o vašej aktivite, publiku a konverziách na Instagrame. Pozorne sledujte svoju analytiku, aby ste zistili, čo funguje a čo je potrebné vylepšiť. A vždy majte na pamäti konečný výsledok … zvýšenie predaja v elektronickom obchode.

Čo musíte urobiť, aby ste zlepšili svoju prítomnosť na Instagrame a pomohli zvýšiť predaj v elektronickom obchode? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map