Ako rozšíriť svoje publikum a propagovať svoje výrobky konkurenciami pre WordPress

Rozšírte svoje publikum o súťaže o WordPress

Spustenie súťaže na vašom webe WordPress môže byť veľmi užitočné, ale môže to byť aj ťažká práca. Ak je naplánované a správne vykonané, môže to pomôcť rozšíriť publikum, zvýšiť povedomie o značke a pomôcť pri propagácii a predaji vašich produktov.


Ale čo musíte zvážiť pred spustením súťaže a aký typ súťaže je pre váš projekt najvhodnejší? V tomto článku sa pozrieme na niektoré z rôznych typov súťaží, ktoré môžete spustiť, ako aj na tie najlepšie pluginy súťaže WordPress, vďaka ktorým bude vaše publikum hračkou..

Výhody prevádzkovania súťaže WordPress

Súťaž WordPress

Spustenie súťaže vytvorí vzrušenie a interakciu medzi komunitou vašich webových stránok. Ceny nemusia byť obrovské, ale ak sa to urobí správne, môžu byť prínosom pre vaše podnikanie.

Zber e-mailových adries

Súťaže sú skvelým spôsobom, ako zbierať e-mailové adresy, a jednou z mála, keď sú ľudia radi, že sa s nimi rozchádzajú. Ľudia milujú zábavné súťaže a viac ako to, že milujú zadarmo. Poskytnutie e-mailovej adresy s cieľom získať možnosť vyhrať cenu je malá cena, ktorú treba zaplatiť. Medzitým sa zoznam adries vašich webových stránok rozrastá a rastie.

Rozširovanie publika

Zrejmým výsledkom súťaže je, že môžete osloviť širšie publikum, najmä ak využijete svoje kanály sociálnych médií čo najlepšie. Čím viac ľudí sa zapojí do vašej súťaže, diskutuje o nej a zdieľa ju online so svojimi priateľmi, tým viac sa váš web začne kultivovať a oslovovať nové publikum..

Zlepšenie vašej prítomnosti v sociálnych médiách

Súťaže sú populárnym spôsobom, ako zlepšiť prítomnosť na sociálnych sieťach. Zdieľajte alebo organizujte svoje súťaže prostredníctvom svojich účtov v sociálnych sieťach a vaše zdieľané položky, hodnotenia „Páči sa mi“ a sledovatelia sa rýchlo zvýšia. Tým sa rozšíri vaše publikum na sociálnych médiách a ak o tom budete múdri, pomôže to zvýšiť návštevnosť vašich stránok.

Zvyšovanie povedomia o značke

Marketing v oblasti sociálnych médií, ako aj oslovenie širšieho publika prostredníctvom súťaženia vo veľkej miere prispievajú k zvyšovaniu povedomia o značke. Vzrušenie okolo vašej súťaže a následný dosah na nových spotrebiteľov, ktorý sa môže vyskytnúť, pomôže zvýšiť všeobecné povedomie o vašej značke. V spojení s tým vám samotná hospodárska súťaž a interakcia okolo nej pomôžu zaujať pozíciu serióznej značky a skutočnej autority vo vašom odvetví..

Propagácia vašich výrobkov

Súťaže sú tiež pôsobivým spôsobom propagácie vašich výrobkov, najmä ak zakladáte konkurenciu na jednom z vašich produktov. Mohlo by to byť použitie vášho produktu ako ceny, požiadať ľudí, aby komentovali konkrétny produkt, alebo zdieľať fotografie zobrazujúce jeden z vašich produktov. Umožnite svojim návštevníkom a zákazníkom, aby pre vás predávali vaše produkty prostredníctvom súťaží, zdieľania obrázkov a dialógu o nich so širším publikom.

Všetky vyššie uvedené body by v konečnom dôsledku mali viesť k zvýšeniu návštevnosti vašich stránok ak zvýšeniu predaja alebo privedenia potenciálnych zákazníkov. Platí to však iba vtedy, ak ste premýšľali o súťaži a vybrali si správny typ súťaže pre svoje stránky a publikum.

Čo je potrebné zvážiť skôr, ako začnete súťaž

WordPress-Winner-Dollarphotoclub_105863212

Akonáhle ste sa rozhodli spustiť súťaž svojich webových stránok WordPress, nepripravte sa na to bez jasného plánu alebo stratégie. Predtým, ako začnete, je potrebné zvážiť niekoľko kľúčových bodov.

Aký je cieľ súťaže?

Dôkladne premýšľajte o tom, čo chcete dosiahnuť spustením súťaže WordPress. Na koho zacieľujete a teda aký typ súťaže by ste mali spustiť? Chcete rozšíriť svoje publikum, rozšíriť zoznam adresátov, propagovať svoje produkty alebo niečo iné? Pamätajte, že z dlhodobého hľadiska môžete spustiť viac ako jednu súťaž WordPress, takže stačí vybrať jeden alebo dva ciele pre prvú súťaž na vašom webe..

Kto je cieľová skupina?

Ak chcete, aby vaša konkurencia dosiahla svoje ciele, musíte identifikovať svoje cieľové publikum. Chcete, aby súťaž prilákala ľudí, ktorí sa pravdepodobne stanú zákazníkmi, klientmi alebo predplatiteľmi, nie ľuďmi, ktorí milujú súťaže, ale nemajú záujem o vaše miesto..

Cena za súťaž je tu dôležitá. Nemusí to byť drahé, ale čo je dôležité, musí rezonovať s cieľovým publikom a musí súvisieť s vašimi produktmi alebo priemyslom. Pomôže to prilákať tú pravú klientelu.

Aký typ konkurencie WordPress spustíte?

Typ súťaže, ktorý sa rozhodnete spustiť, by mal pomôcť začiarknuť políčka na prilákanie toho správneho publika a na uskutočnenie cieľov súťaže. Zamyslite sa nad typom konkurencie, o ktoré bude mať vaše cieľové publikum záujem. Napríklad na najzákladnejšej úrovni fotografi vedú fotografickú súťaž. Ak je však vaším cieľom zhromaždiť e-mailovú adresu, uistite sa, že je to predpoklad na vstup do súťaže.

Rôzne typy súťaží, ktoré môžete viesť

Tu je niekoľko rôznych typov súťaží, ktoré by ste mohli prevádzkovať, ako aj niektoré z najlepších doplnkov pre súťaž WordPress, ktoré vám môžu pomôcť s ich spravovaním..

Poznámka: Nezabudnite si preštudovať zákony týkajúce sa darcovstva a lotérií vo vašej krajine, štáte, prozreteľnosti, okrese, meste atď. V niektorých prípadoch môžu existovať vekové obmedzenia, daňové formuláre alebo iné pravidlá a požiadavky, za ktoré sa musíte riadiť.

Fotosúťaž

Fotografická súťaž WordPress Plugin

Je dobre známe, že ľudia viac interagujú s obrázkami online ako s textom. Tak prečo to nevyužiť a usporiadať súťaž fotografií? Zdieľanie obrázkov v súťaži môže byť skvelým spôsobom, ako propagovať svoje produkty, pretože súťažou môže byť zverejnenie obrázka jedného z vašich produktov, ktorý sa používa alebo si užívate. Ak chcete zvýšiť angažovanosť svojich stránok, môžete ľudí požiadať, aby hlasovali o obrázkoch a určili tak víťaza.

Plugin Photo Contest je prémiový doplnok WordPress pre súťaž. Umožňuje vám na svojom webe WordPress usporiadať fotografickú súťaž a ponúka celý rad možností, aby ste mohli prispôsobiť súťaž vašim potrebám. Zdôrazňuje hlasy a identifikuje víťaza za vás, pričom všetky ťažkosti z organizovania a vedenia súťaže online s WordPress.

Súťaž komentárov WordPress

Vyberte doplnok pre víťazov

Ak chcete vytvoriť súťaž, ktorá povzbudí vzrušenie, diskusiu a zapojenie sa do komunity vašich webových stránok, mali by ste nainštalovať a spustiť bezplatný doplnok WordPress. Vyberte víťaza. Tento doplnok vám umožňuje spustiť súťaž na vašom webe, ktorá je založená na komentovaní ľudí na blogovom príspevku.

Jednoducho si vyberte, ktorý blogový príspevok chcete, aby ľudia diskutovali, a potom každému, kto sa rozhodne komentovať, ponúkne šancu na výhru vybrané náhodne pomocou doplnku. Tento typ súťaže povzbudzuje diskurz na vašich stránkach a vytvára silnú interaktívnu komunitu.

Zdieľanie hospodárskej súťaže na sociálnych médiách

Wishpond Social Contests

Pôsobivým spôsobom, ako povzbudiť ľudí, aby získavali povedomie o značke a získavali nových sledovateľov, je spustiť súťaž v zdieľaní na sociálnych sieťach. Zahŕňa to vytvorenie nejakého typu obrázka alebo textu a požiadanie ľudí, aby ich zdieľali a páčili sa im, aby mali šancu vyhrať.

Wishpond Social Contests je skvelý bezplatný doplnok WordPress pre súťaž, ktorý vám umožňuje usporiadať súťaž o zdieľanie na Facebooku a Twitteri. Prevádzkuje a monitoruje súťaž za vás a dokonca náhodne vyberie víťaza.

Odovzdajte súťaž priateľov

Doplnok súťaže WordPress pre Invitebox

InviteBox je prémiový doplnok WordPress pre odporúčanie typu priateľa, ktorý umožňuje spustiť sprostredkovacie súťaže. Má však 14dennú bezplatnú skúšobnú verziu (ktorú by ste mohli použiť na spustenie novej webovej stránky a neskôr neskôr môžete použiť rôzne súťažné doplnky).

Vytvorením sprostredkovacej kampane s InviteBox súťaž môžete spustiť odmenou tých, ktorí odporučia svojich priateľov. Ľudia sú zvyčajne radi, keď odporučia priateľa, ak majú šancu na výhru. Medzitým budú mať vaše stránky úžitok z propagácie a zdieľania vašej firmy s novým publikom.

Video súťaž

Video súťaž WordPress Pugin

Videá online sú vecou, ​​o ktorú sa momentálne zaujímajú všetci. Video súťaž WordPress Plugin je prémiový doplnok pre hospodársku súťaž, ktorý vám pomôže nastaviť a spravovať videohovor. Prostredníctvom video súťaží môžete propagovať svoju značku a produkty. Dúfajme, že ľudia sa tiež podelia o súťaž a videá na sociálnych sieťach, čo pomôže rozšíriť vaše publikum.

Lotéria WooCommerce

Lotéria WooCommerce

Alebo môžete spustiť staromódnu lotériu. Lotéria WooCommerce vám umožňuje prevádzkovať vlastné lotérie WordPress využívaním sily WooCommerce.

Po inštalácii budete môcť vytvoriť lotériu rovnakým spôsobom, ako by ste vytvorili inú stránku produktu WooCommerce. Môžete nastaviť cenovku pre každý lístok, ktorý používatelia platia za použitie ktorejkoľvek platobnej brány schválenej WooCommerce, ktorú ste nainštalovali na svoj web..

Môžete tiež ovládať všetky dôležité podrobnosti pre každú lotériu. Zahŕňa to časy začiatku a konca, maximálny počet vstupeniek na používateľa a počet víťazov. Môžete tiež určiť absolútny maximálny počet dostupných lístkov. Ak chcete vylepšiť vzrušenie, máte k dispozícii aj celý rad animovaných miniaplikácií, ktoré sa počítajú do nasledujúceho losovania.

Keď zasiahne čas ukončenia lotérie, doplnok sa tiež postará o všetko, čo sa deje v zákulisí, vrátane náhodného výberu výherných lístkov. Po žrebovaní WooCommerce Lottery pošle e-mailom oznámenia výhercom – a ak chcete, tým, ktorí nevyhrali.

Aj keď nemôžete použiť doplnok na výber peňazí, dá sa použiť na rozdávanie skvelých cien – napríklad na produkty, ktoré sú na sklade v eCommerce obchode..


Samozrejme existuje oveľa viac typov súťažných služieb a doplnkov, ktoré môžete použiť, ale tie, ktoré sú uvedené v tomto článku, sú určite dobrým miestom na spustenie. Dôkladne premýšľajte o type svojho webu alebo firmy, o publiku, ktoré chcete prilákať, a čo je najdôležitejšie, o čo sa chcete prostredníctvom svojej konkurencie usilovať. Potom podľa toho zvoľte typ súťaže. Veľa štastia!

Ako budete používať súťaže na propagáciu a rozvoj svojej webovej stránky? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map