Ako si vybrať najlepší hosting WordPress

Nakoniec ste si vymysleli svoj obchodný plán. Presne viete, čo budete robiť, aby ste spustili úspešný web WordPress, a dokonca ste začali zhromažďovať zdroje spoločne. Všetko, čo teraz potrebujete, je dobrý domov pre váš web WordPress – dobrý hostingový plán WordPress, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a dosiahnuť svoje online sny..


S miliónmi poskytovateľov hostingu WordPress tam môže byť úloha, ktorá si vyberie to najlepšie (alebo tú pravú). A potrebujete len to najlepšie, pretože ak nemáte webhosting, ktorý sa týka vás, prevádzka online obchodu môže a vám poskytne migrény. Potrebujete to najlepšie a nič z toho.

V dnešnom príspevku vás prevediem výberom správneho hostenia WordPress. Tiež vám odporučím niekoľko hostiteľov WordPress, aby vám uľahčili prácu. Na konci tohto príspevku si budete môcť vybrať najlepší hosting WordPress pre svoj ďalší projekt.

Náklady / Cena

Hostingové náklady WordPress

Pre väčšinu ľudí sú náklady na hosting WordPress prvým aspektom, ktorý zvažujú pri výbere webhostingu. Impulzom tu je ísť o najlacnejšiu ponuku, ktorá je tu, ale toto je často nesprávny krok. Majte na pamäti, že dostanete presne to, za čo platíte, pretože hostitelia webových stránok – rovnako ako akékoľvek iné podniky – musia dosiahnuť zisk, aj keď sa zdá, že vám poskytujú „všetko bez obmedzenia“.

Aj keď by sme všetci chceli ušetriť niekoľko dolárov raz za čas, mali by ste sa bližšie pozrieť na funkcie, ktoré webhosting ponúka, na rozdiel od skákania po prvom lacnom pláne, ktorý vám príde do cesty.

Cena webhostingu závisí okrem iného od mnohých faktorov, ako je kvalita podpory a zdravie serverov. Ak potrebujete to najlepšie, musíte zaplatiť poistné. Iste si budete robiť srandu, ak očakávate najlepší hosting WordPress za 1 USD mesačne.

Na druhú stranu, 90 dolárov za mesiac je trochu drahý, ale 3 až 30 dolárov za mesiac je ideálny, ak máte malý web WordPress, ktorý vám nezarobí peniaze.

Oh, nespadnite do pasce „neobmedzeného všetkého“, ktorá by vás mala nalákať. Nič nie je skutočne neobmedzené. Pretože sa jedná o často zdieľané plány webhostingu (čo je v poriadku pre malý web BTPr), je medzi každou webovou stránkou na tomto serveri rozdelený obmedzený počet zdrojov. Akonáhle teda vaša webová stránka začne priťahovať veľké množstvo návštevníkov, bude vás webový hostiteľ zdvorilo prinútiť k zväčšeniu. Ak máte portál WordPress, ktorý mesačne získa milióny zobrazení stránky, zdieľaný hosting ho nezníži – a to ani s neobmedzenými možnosťami.

Určite môžete začať zdieľať rozpočet zdieľaný web hosting, ale mali by ste zväčšiť s rastom svojich webových stránok. Medzi ďalšie dostupné plány webhostingu patria virtuálne súkromné ​​servery (VPS), dedikované servery, spravované VPS, spravované dedikované servery a riadený hosting WordPress. Cena hostenia WordPress sa líši v závislosti od plánov, takže zostaňte v rámci svojho rozpočtu a vyhľadajte len poskytovateľa webhostingu, ktorý ponúka funkcie, ktoré hľadáte.

Funkcie a výkon

Hostingové funkcie WordPress

Nejde ani tak o funkcie (alebo úroveň výkonu), ktoré poskytuje webhosting. Je to všetko o funkciách, ktoré potrebujete na spustenie svojho webu WordPress. Nemá zmysel ísť za hostingovým plánom WordPress s funkciami, ktoré nikdy nepoužijete teraz ani v budúcnosti. Pripravte sa vopred, aby ste vedeli, čo presne dnes potrebujete a čo budete potrebovať, povedzme, za rok.

 • Okrem WordPress budete v budúcnosti musieť inštalovať ďalšie skripty – na subdoménu alebo samostatnú doménu?
 • Budete musieť hostiť viac ako jednu stránku WordPress?
 • Podporuje váš hostiteľ servera WordPress neobmedzené domény addonov alebo subdomén alebo budete musieť prejsť k inému hostiteľovi, aby ste si mohli tieto funkcie vychutnať?
 • Ste pripravení zaplatiť extra za zálohovacie služby?
 • Chcete využiť bezplatnú doménu?
 • Podporuje webhostingová spoločnosť vec vo vašom srdci srdečne?

Toto sú len niektoré z otázok, ktoré by ste si mali položiť. Koniec koncov, je to všetko o vás ao tom, čo chcete dosiahnuť. Mať solídny plán pre vaše online podnikanie vás nasmeruje na správny hosting WordPress.

Na výkon potrebujete poskytovateľa hostingu WordPress, ktorý zaručuje časy prevádzky, superrýchle servery, šírku pásma a dostatok diskového priestoru na uspokojenie vašich potrieb. Ak sa rozhodnete hrať lacno, zaplatíte tým, že strácate veľa času a úsilia pri riešení prestojov a iných problémov súvisiacich so serverom. Lacné je koniec koncov drahé.

Svoju stránku WordPress beriete vážne a váš poskytovateľ hostenia WordPress by to mal tiež brať. Kontaktujte ich a pýtajte sa. Prečítajte si nezávislé recenzie alebo požiadajte dôveryhodných priateľov o odporúčania.

Ďalšia vec. Ak sa webhostingová spoločnosť špecializuje iba na podnikové hostingové riešenia a máte malý blog WordPress, nie sú pre vás to pravé. Inverzia je tiež pravdou. Medzi ďalšie funkcie, ktoré treba mať na pamäti pri výbere hostenia WordPress, patrí e-mail hosting, ovládacie panely a zabezpečenie.

Kvalita podpory zákazníkov

Kvalita zákazníckej podpory, ktorú poskytuje webhosting, by vám mala veľa povedať o spoločnosti. Ak zákaznícka podpora ešte veľa nechce, nechcete tejto spoločnosti dôverovať online obchodu. Ak z nejakého dôvodu dôjde k poklesu vášho webu, môžete sa obrátiť na technickú podporu a získať okamžitú pomoc? Ak sú k dispozícii, môžu problém vyriešiť rýchlo? Alebo bude trvať, kým bude pomoc poskytnutá aj pre tie najmenšie problémy?

Pred výberom webového hostiteľa pre vaše webové stránky WordPress sa uistite, že majú dobrú povesť pre zákaznícku podporu. Dobrá webhostingová spoločnosť poskytne niekoľko spôsobov kontaktu vrátane telefónneho čísla (duh), e-mailu a rozhovoru. Budú mať niekoho, kto vám pomôže 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a budú mať dobré recenzie po celom internete. Urobte prieskum a vyberte webhostingu, ktorý si cení podporu zákazníkov.

Odporúčania hostenia WordPress

V tejto časti sa budeme venovať dvom kategóriám hostenia WordPress:

 • Spravovaný hosting WordPress
 • Typickí poskytovatelia webhostingu

Spravovaný hosting WordPress

Spravované hostingové spoločnosti WordPress sa špecializujú na poskytovanie hostingových riešení pre platformu WordPress. To znamená, že s nimi môžete hosťovať iba stránky WordPress a nič iné.

To je pre vás skvelé, pretože všetky ich zdroje sú venované vašej platforme WordPress a všetci to vieme koncentrované úsilie = lepšie výsledky. Toto sú popredné riadené hostingové spoločnosti WordPress na trhu.

WP Engine

Hosting servera WordPress riadený motorom WP

Začínam s WP Engine, pretože my používať a milovať! Používame WP Engine už nejaký čas a skúsenosti sú jednoducho z tohto sveta. Neodporúčam iba WP Engine, chystám sa vám odhaliť, prečo je to najlepšie spravované riešenie hostovania WordPress..

Po prvé, tím podpory WP Engine je „… 100% zameraný a venovaný WordPressu.“ Okrem toho sa spoločnosť môže pochváliť najlepším pomerom zákazníkov k podpore zamestnancov v priemysle, čo znamená, že získate uber-rýchlu a osobnú podporu za všetkých okolností.

To nie je koniec. Odkedy sme začali používať WP Engine, nikdy sme sa nemuseli starať o zálohovanie WPExplorer.com, pretože sa o ne automaticky stará každý deň. A nevznikajú žiadne ďalšie (alebo skryté) náklady a môžete svoje stránky kedykoľvek obnoviť pomocou niekoľkých kliknutí. Ako pekné? Každý plán motora WP má vyššie uvedené a nasledujúce vlastnosti:

 • Skenovanie brán firewall a škodlivého softvéru zvyšuje bezpečnosť
 • Veľkorysá SLA a žiadne dlhodobé zmluvy (platte mesačne a odchádzajte, kedykoľvek budete chcieť – aj keď to nikdy nebudete chcieť)
 • Medzinárodné dátové centrá zaručujúce veľmi rýchle rýchlosti načítania (rozlúčte sa s pluginmi pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte)
 • Toľko priestoru, koľko chcete
 • Neobmedzený prenos údajov
 • Škálovateľné plány
 • Špičkový hardvér radu
 • Podpora sietí na doručovanie obsahu (CDN)
 • Vývojové nástroje
 • A ešte oveľa viac…

Toto je pre vás najlepšie spravované hostingové riešenie WordPress, či už prevádzkujete osobný blog, profesionálny web WordPress alebo portál elektronického obchodu. Majú tiež prémiový balík s vlastnými možnosťami pre vaše jedinečné potreby.

Niektorí klienti WP Engine zahŕňajú štvorstranný, ConstantContact, SoundCloud, nárazník a GeekWire medzi ostatnými. Automattic tiež investoval do WP Engine, čo jej dodáva ešte väčšiu dôveryhodnosť.

Navštívte WP Engine →

Tradičné webhostingové spoločnosti

Väčšina spoločností poskytujúcich webhosting podporuje softvér WordPress. Stačí si kúpiť hostingový balík, nainštalovať WordPress pomocou niekoľkých kliknutí a vaša práca je hotová. Zatiaľ je táto možnosť populárnejšia ako riadený hosting WordPress pre mnohých bloggerov. Je to veľmi rozpočet (s balíčkami začínajúcimi približne 4 až 5 USD mesačne), ale nemusí mať vždy všetky ďalšie dobroty, ktoré prichádzajú so spravovaným hosťovaním WordPress. Nasledujúci weboví hostitelia majú dobrú povesť pre zákaznícku podporu a výkon na trhu.

Bluehost

Bluehost-wpexplorer-promo

S okamžitým nastavením, zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek, neobmedzeným hosťovaním domény, neobmedzenou šírkou pásma, neobmedzeným miestom na disku, neobmedzeným počtom e-mailových účtov, bezplatnou doménou, nástrojmi na vytváranie webových stránok, FTP, SSL, podporou 24/7, reklamným kreditom Google vo výške 100 USD a niekoľkými ďalšie sladké funkcie, Bluehost je veľké meno v oblasti webhostingového podnikania. Plus, Bluehost ponúkol špeciálna dohoda všetkým čitateľom WPExplorer, takže môžete získať hostiteľa už od 3,95 dolárov mesačne. Len nezabudnite použiť jeden z našich odkazov na Bluehost na tejto stránke alebo na našej stránke s kupónmi, aby ste dostali zľavu.

V skutočnosti sa WordPress zaručuje za Bluehosta ako hostiteľa WordPress. Okrem zdieľaného hostenia poskytujú aj službu VPS a vyhradený webhosting, takže rozšírenie nebude problém. Navyše, ak by ste chceli založiť svoj vlastný webhostingový odev, majú atraktívny plán predajcu. Ako predajca by vás mohlo zaujímať vyskúšanie týchto tém WordPress pre hostingové spoločnosti.

Navštívte Bluehost →

hostgator

hostgator-WordPress-hosting-wpexplorer

Vďaka viac ako ôsmim (8) miliónom stránok na svojich serveroch je HostGator populárnym webhostingom. Poskytujú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, chat, skype a telefonickú podporu. Program WordPress môžete nainštalovať niekoľkými kliknutiami prostredníctvom ovládacieho panela.

Poskytujú tiež 99,9% záruku dostupnosti, čo znamená, že aj pri nízkych cenách sa nemusíte starať o prestoje. Ich hosting plány začínajú na 3,96 dolárov mesačne kvôli dvadsaťpercentnej (20%) zľave. VPS hosting začína na 9,97 dolárov za mesiac a dedikované servery začínajú na 139 dolárov za mesiac. Hosting hostiteľa predajcu začína na 19,95 dolárov mesačne. Je to skvelé hostingové riešenie WordPress, aby ste mohli začať.

záver

Výber správneho hostiteľa WordPress je prvým krokom k dosiahnutiu úspechu online. Chcete sa vyhnúť problémom spojeným s webhostingom, aby ste sa mohli sústrediť na vytváranie produktov, marketing svojich stránok WordPress a všeobecne zarábať peniaze. Predtým, ako odídete, venujte chvíľu zdieľaniu svojich myšlienok v sekcii komentárov nižšie. Prajem vám šťastný a úspešný rok 2014!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map