Ako speňažiť svoje stránky šifrovania WordPress

Ako speňažiť svoje stránky šifrovania WordPress

Mnoho ľudí túži po sedle kryptomennej vlny budovania webových stránok. Pretože toľko ľudí, ktorí sa chcú dozvedieť viac o rôznych minciach a investovať, je ten správny čas chytiť jednu z vašich obľúbených tém WordPress o kryptomene a vytvoriť si vlastný blog. Prekvapivý počet tých, ktorí už vytvorili webovú stránku alebo blog zameraný na kryptomeny, však netušia, ako a prečo speňažiť svoju stránku WordPress o kryptomene..


Tu sa s vami podelím o niekoľko nápadov, ako speňažiť vašu stránku alebo blog WordPress o kryptomene. Vezmite prosím na vedomie! Ak ešte nemáte webovú stránku pre šifrovanie, môžete ju ľahko vytvoriť pomocou motívu Crypton WordPress. Obsahuje všetko, čo by ste mohli potrebovať na vytvorenie svojich stránok.

Téma Crypton WordPress

Táto šablóna sa dodáva so sadou vzhľadov pre blog, žurnál, tréner a obchod so šifrovaním. Každá pokožka je precízne navrhnutá tak, aby sa zmestila do mikroprostredia, takže na to, aby téma fungovala, nemusíte robiť veľa ďalších úprav dizajnu alebo funkcií..

Aké sú vaše možnosti?

Aj keď určite existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako zarobiť peniaze pomocou programu WordPress, zameriame sa na kľúčové stratégie speňažovania špeciálne pre tých, ktorí sa zaujímajú o kryptomeny. Nerobte si starosti, že tento zoznam obsahuje iba štyri položky. Keď sa vám podarí stlačiť správne páky, budete mať možnosť dosiahnuť značný príjem a možno dokonca ukončiť túto 9 až 5 prácu.

Takže tu je najjednoduchší spôsob, ako speňažiť svoje stránky WordPress o kryptomene:

 • pridružené programy
 • ťažobné doplnky
 • webové stránky a reklamy pre mobilné zariadenia
 • príspevky pre hostí

Toto sú štyri piliere speňaženia, ktoré musí vlastník webových stránok, ktoré vlastník kryptomeny potrebuje, pamätať a spoliehať sa na ne.

Affiliate programy

Práve teraz existuje veľa výmen kryptomeny, kde ľudia môžu prevádzať hotovosť na kryptos, a každá z týchto ústrední má pridružený program, v ktorom si môžete zaregistrovať a doručiť ponuky na výmenu, o ktorú máte záujem..

Tu je 25 bežných výmen, ktoré investori používajú v kryptomene, ktoré by ste mohli zvážiť:

 1. etoro.com
 2. cryptogo.com
 3. www.binance.com
 4. 24option.com
 5. localbitcoins.com
 6. coinbase.com
 7. xcoins.io
 8. cex.io
 9. changelly.com
 10. paxful.com
 11. coinmama.com
 12. kraken.com
 13. poloniex.com
 14. gemini.com
 15. blockchain.info
 16. coinexchange.io
 17. bitcoin.de
 18. bithumb.com
 19. coinatmradar.com
 20. bit-z.com
 21. bitso.com
 22. bitpanda.com
 23. quadrigacx.com
 24. gate.io
 25. coincheck.com
 26. a tak ďalej…

Je to smiešne, ale toto je len malý zoznam výmen, ktoré boli vytvorené nedávno, ale je to dobré miesto, kde začať. Vždy si prečítajte zmluvné podmienky a podmienky zmluvy, aby ste našli programy, ktorým dôverujete.

Ak ste novým partnerom pridružených programov, ktoré fungujú nasledovne: niekto navštívi vaše webové stránky, kde nájde užitočné informácie o kryptomene alebo prehodnotí výmenu z vyššie uvedeného zoznamu, zahrniete do článku svoj osobitný odkaz na sprostredkovanie (obsahuje vaše ID pridruženého partnera), ak osoba čítajúca klikne na váš odkaz a minú nejakú hotovosť, dostanete finančnú odmenu (alebo „provízny poplatok“). Je to skvelý spôsob, ako získať všeobecný pasívny príjem z vašej webovej stránky. Uistite sa, že sa riadite zákonmi svojej krajiny / mesta a oznámte, že vo svojom obsahu používate pridružené odkazy.

Ťažobné pluginy

Ďalším spôsobom, ako speňažiť svoju stránku WordPress o kryptomene, je ťažobné doplnky, ktoré využívajú počítačové zdroje návštevníkov vašich webových stránok. Aj keď by to mohlo znieť ako úžasná možnosť vygenerovať nejaké mince navyše, je to celkom klzká cesta. Nie všetci ľudia sa dohodnú, že s vami zdieľajú svoje zdroje, čo môže viesť k zvýšeniu miery odchodov.

Vezmite prosím na vedomie! MUSÍTE upozorniť svojich návštevníkov, že na vašom webe je spustený banský softvér. Umiestnite banner s celou stránkou (rovnako ako tí, ktorí varujú používateľov pred používaním súborov cookie). Dajte im vedieť, že niektoré ich mince budete ťažiť pomocou ich hardvéru, a dajte im na výber, či s nimi súhlasíte alebo vám zakážu použitie ich zdrojov..

Existuje niekoľko škandálov týkajúcich sa skriptov ťažby prehľadávačov, ktoré im dávajú trochu zlé meno. Len minulý rok sa zistilo, že niekto nainštaloval skript na ťažbu mincí Monero na internete Webová stránka CBS Showtime.

Ak ste si teda stopercentne istí, že chcete alebo potrebujete mať taký doplnok na svojom webe WordPress, môžete si vybrať z týchto položiek.

Jednoduchý mincový mincový úľ

Jednoduchý mincový mincový úľ

Simple Monero vám umožňuje zarábať peniaze ťažbou monera pomocou procesora CPU pre návštevníkov. Výhodou tohto doplnku je to, že môžete ovládať (alebo „obmedzovať“) procesor svojich používateľov, ako aj zahrnúť widget na svoje webové stránky, aby používatelia mohli zrýchliť, spomaliť alebo vypnúť ťažbu, ak chcú. Hlavné vlastnosti doplnku Simple Miner sú:

 • Baňa na používateľov CPU
 • Widgety na zvýšenie, zníženie alebo zastavenie ťažby
 • Horná / dolná lišta a kontextové možnosti upozornení
 • Možnosti vizuálneho ovládania textu, farieb atď
 • Štatistika pre celkový počet hashov, hashov za sekundu, celkový čakajúci monero na výplatu

WP Monero Miner využívajúci Coin Hive

WP Monero Miner využívajúci Coin Hive

S bezplatným doplnkom WP Monero Miner môžete zarábať peniaze ťažbou monera prostredníctvom Coin Hive. Doplnok obsahuje užitočnú miniaplikáciu, takže návštevníci vašich stránok môžu začať / zastaviť ťažbu. A ak prejdete na profesionálnu verziu doplnku, budete mať možnosť použiť špeciálny skrátený kód chráneného obsahu, ktorý odomkne prémiový obsah po vyťažení konkrétnej sumy. Medzi ďalšie funkcie doplnkov WP Monero Miner patrí:

 • Prihlasovací formulár PoW („Proof of Work“)
 • Miner widget pre spustenie / zastavenie a kontrolu rýchlosti ťažby
 • Pre upgrade pre vlastné krátke kódy, šablóny, ochranu adblock a ďalšie

SpareChange Miner

SpareChange Miner

SpareChange je jednoduchý spôsob, ako na svojom webe spustiť na svojom webe miner pomocou jazyka JavaScript pomocou ľahko použiteľného doplnku WordPress. K dispozícii je vstavané kontextové okno, ktoré môžete svojim čitateľom oznámiť, že ťažíte, aby sa mohli prihlásiť alebo zakázať. Ale naozaj skvelá vlastnosť systému SpareChange je, že je zahrnutá detekcia reklamných blokov (aj pri bezplatnom doplnku). Kľúčové vlastnosti, ktoré by ste mali vedieť, sú:

 • GUI kontrola možností ťažby
 • SpareChange.io dolná hranica výplaty (0,05XMR
 • Ovládanie API
 • Nastavte rýchlosť ťažby
 • Automatická detekcia na zníženie dopadu procesora
 • Miniaplikácia súhlasu s automaticky otváranými oknami
 • Detekcia reklamného bloku

Moonify – Monero (XMR) baník

Moonify - Monero (XMR) baník

Monogram miner Moonify vám pomôže zarobiť si extra príjem z vášho webu pomocou procesora návštevníka vášho webu (samozrejme s jeho súhlasom). Tento doplnok nie je doplnkom na pozadí – vstavaný dolný oznamovací pruh uľahčuje vašim návštevníkom aktiváciu alebo odhlásenie kedykoľvek podľa vlastného uváženia. Ale pomocou ovládacích prvkov rýchlosti a analytických prvkov je použitie veľmi jednoduché a užitočné. Ďalšie vlastnosti:

 • Dolovanie CPU
 • Zahrnutý jazdec rýchlosti ťažby
 • Spodná oznamová lišta pre súhlas
 • Analytics pre hashe, relácie, zariadenia atď

Webové a mobilné reklamy

Reklamy na webe je možné rozdeliť do niekoľkých typov. Môžete buď pridať kód na svoj web, aby sa zobrazovali reklamy na základe používanej siete a používateľského prostredia online, alebo predať reklamný priestor na svojom webe, na ktorom môžu vlastníci stránok a produktov umiestňovať svoje reklamy (s vašim súhlasom).

Google AdSense

Google AdSense

Najobľúbenejšou a najdôveryhodnejšou možnosťou je reklamná sieť Google AdSense. Jeho používanie je celkom jednoduché, ak budete postupovať podľa nášho sprievodcu službou Google Adsense pre WordPress. Ale v podstate všetko, čo musíte urobiť, je:

 • Zaregistrujte si účet
 • Nechajte si to schváliť
 • Pridajte bannerový banner do niektorých oblastí miniaplikácií na vašom webe

Systém zobrazí používateľom personifikované reklamy na základe ich online zážitkov a zakaždým, keď niekto zasiahne bannerovú reklamu, dostanete za to peňažnú odmenu. Niektorým ľuďom sa podarí získať viac ako tisíce mesačne iba zo služby AdSense.

BuySellAds

BuySellAds

BuySellAds je digitálny trh reklamných priestorov. Tam si môžete kúpiť alebo predať reklamný priestor na vysokovýkonných blogoch a webových stránkach. Ak má váš zdroj dostatočný prenos, môžete sa zaregistrovať ako zdroj a predať reklamné priestory na svojej webovej stránke (Coindesk napríklad účtuje poplatok 30 USD za mesiac, ktorý by podľa odhadovaných 13 miliónov zobrazení za mesiac mohol generovať viac ako 100 000 dolárov mesačne).

Ak sa vám z nejakého dôvodu nepáči BuySellAds, existuje veľa ďalších možností inzercie a pridružených programov, ktoré môžu weby WordPress používať.

Príspevky hostí

Nakoniec sme dosiahli posledný bod tohto príspevku: príspevky hostí. Toto je najjednoduchší typ speňaženia, ale 100% závisí od objemu návštevnosti vašich webových stránok. Čím je váš mesačný počet relácií väčší, tým vyššia je cena, ktorú môžete účtovať za jeden príspevok.

Blogy s 30 000 reláciami za mesiac môžu účtovať najmenej 100 dolárov za blogový príspevok, podľa možnosti v závislosti od ich autority v ich výklenku. Ak si chcete vybudovať stabilný tok príjmov hosťa, musíte sa uistiť, že máte dostatok prevádzky na prilákanie blogerov a vlastníkov stránok. Snažte sa vytvárať kvalitný obsah a buďte na vytváraní svojich stránok aktívny na sociálnych sieťach.

Nezabudnite si vytvoriť stránku a pridať ju do päty alebo hlavnej stránky, aby vaši návštevníci mohli ľahko zistiť vašu pripravenosť prijímať príspevky hostí..

Začnite speňažovať svoje stránky WordPress o kryptomene ešte dnes

Teraz, keď viete, ako speňažiť svoje stránky WordPress o kryptomene, to urobte! Na čo čakáš? Ak implementujete jednu (alebo všetky) vyššie uvedených stratégií, je potrebné urobiť veľa mincí. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa spýtať nižšie. Alebo ak máte na speňaženie svojej kryptomeny stránky WordPress iné stratégie, zdieľajte ich v komentároch – mohli by sme ich pridať do tohto príspevku..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map