Ako urobiť váš obchodný web WordPress sociálnejším

Keď si zakladáte svoju obchodnú prítomnosť online, je ľahké to vziať príliš vážne. A mali by ste, samozrejme – ale je celkom v poriadku, aby ste sa trochu pobavili. Jedným zo spôsobov, ako integrovať zábavu do vášho webu, je urobiť ho sociálne zdieľateľným a interaktívnym. Toto nielen zvyšuje pravdepodobnosť, že návštevníci budú zdieľať vaše stránky, obsah a blogové príspevky na svojich sociálnych kanáloch, ale tiež to zvyšuje schopnosť vášho publika priamo s vami komunikovať. Čím viac sa môžete etablovať ako „skutočná osoba“ online, tým lepší príjem získate pre svoju firmu.


Ak sú vaše stránky založené na WordPress, zvýšenie sociálnej viditeľnosti je super ľahké. Existuje veľa doplnkov, ktoré to umožňujú. Ale ktoré z nich sú najlepšie z hľadiska funkčnosti a jednoduchého použitia a ktoré z nich sú najvhodnejšie pre podniky? Nerobte si starosti. Mám vás zakryté. Tu je niekoľko nevyhnutných nástrojov na zvýšenie spoločenskej stránky firmy WordPress:

jetpack

jetpack

Aj keď sa to môže zdať zrejmé, jetpack je jedným robustným nástrojom pre ľubovoľnú webovú stránku WordPress, čo znamená, že si na tomto zozname získalo svoje správne miesto (príspevok Ajeet na Jetpack, kde sa dozviete viac o tomto výkonnom doplnku WordPress).

Jetpack ponúka okrem iného bezproblémovú integráciu sociálnych médií. Nielenže máte možnosť automaticky zdieľať svoje nové príspevky v blogu ihneď po ich uverejnení, môžete tiež pridať jednotlivé tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti pod každý príspevok. Toto je skvelé riešenie pre tých, ktorí nechcú preťažiť svoje webové stránky množstvom doplnkov. Jetpack robí toľko vecí, že je pravdepodobné, že ich budete aj tak používať – ​​aj keď nie pre súčasť zdieľania v sociálnych sieťach.

BuddyPress

BuddyPress

BuddyPress je plnohodnotný sociálny doplnok pre WordPress. Návštevníci vašich stránok môžu vytvárať vlastné užívateľské profily a na svojom webe si môžete vytvoriť sociálnu sieť. Ak máte viac stránok, funkcie sociálnej integrácie sa zobrazia jednotne. Je tiež možné nastaviť a spravovať upozornenia, povoliť súkromné ​​správy a inštalovať rôzne rozšírenia tretích strán.

Je to horúci nástroj a ak je pre vaše podnikanie dôležitá sociálna integrácia a budovanie komunity (malo by to byť), tento doplnok je pravdepodobne nevyhnutnosťou. Vyskúšajte nášho Stručného sprievodcu BuddyPress, ktorý vám pomôže začať.

Tweetable krátky kód

Tweetable krátky kód

Ak pravidelne blogujete, je pravdepodobné, že si budete chcieť prečítať čitateľov z každého príspevku. A namiesto toho, aby ste ich iba uvádzali v dolnej časti príspevku, kde by ich mohli poslať ďalej, je dobré upozorniť na to, kde sú v texte. Doplnok Tweetable Shortcode zjednodušuje používateľom pípanie bitov vášho obsahu, ktoré považujú za užitočné. Stačí kliknúť na tlačidlo. Citácie z vašich príspevkov sa potom zdieľajú na Twitteri a nemuseli ste ani zdvíhať prst.

Po inštalácii sa na paneli s nástrojmi post editora zobrazí tlačidlo s krátkym kódom. Všetko, čo musíte urobiť, je iba zvýrazniť text, ktorý chcete ponúknuť ako zvukovú nahrávku, a kliknúť na toto tlačidlo. To je všetko! Doplnok stojí 10 dolárov, ale stojí za to, ak chcete vylepšiť svoju stratégiu Twitteru.

Kontaktný formulár 7

Kontaktný formulár 7

Jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť sociálnosť vašej firmy, je inštalácia kontaktného formulára. A jedným z najlepších doplnkov na dokončenie tejto úlohy je Kontaktný formulár 7. Inštalácia a nastavenie je jednoduché. Stačí vybrať polia, ktoré chcete zahrnúť, prispôsobiť text a vložiť. Obsahuje filtrovanie nevyžiadanej pošty, takže vaša doručená pošta nebude v dôsledku toho zaplavená nevyžiadanou poštou. Každý dobrý obchodný web uľahčuje potenciálnym a súčasným zákazníkom nadviazať kontakt, takže je to nevyhnutné. A keďže si môžete polia prispôsobiť, nie sú žiadne ospravedlnenia. Prispôsobte formulár svojmu podnikaniu. jednoduchý.

Zdieľajte tlačidlá podľa AddThis

Zdieľajte tlačidlá podľa AddThis

tu je toľko doplnkov na zdieľanie sociálnych sietí, ale myslím, že to naozaj vyzerá pekne Zdieľajte tlačidlá podľa AddThis. Je nakonfigurovaný tak, aby pracoval s viac ako 330 sociálnymi sieťami a sociálnymi záložkami. Všetky biggies sú zahrnuté v tomto zozname. Môžete ho nastaviť tak, aby sa tieto tlačidlá zobrazovali takmer kdekoľvek na vašich príspevkoch vrátane nad a pod príspevkami.

Ak sa zaregistrujete na AddThis.com účtu získate prístup k štatistikám o zdieľaní vášho obsahu. AddThis má aj ďalšie doplnky pre sociálnu integráciu, ktoré sa oplatí vyskúšať Postupujte podľa tlačidiel AddThis, ktoré sa zobrazujú pozdĺž hornej časti vašej domovskej stránky alebo na ľavej strane každej stránky, AddThis Welcome Bar, ktorá pridáva panel v hornej časti obrazovky, ktorý víta návštevníkov na základe ich preferencií v sociálnych sieťach a ďalšie.

Sociálne prihlásenie

Sociálne prihlásenie

Ak je pre vás prioritou čo najplynulejší zážitok, budete sa tešiť Sociálne prihlásenie. Tento doplnok umožňuje návštevníkom vašich stránok jednoduché prihlásenie a zanechanie komentárov pomocou ich profilov v sociálnej sieti. Je založený na widgetoch a krátkych kódoch, takže ich môžete umiestniť kamkoľvek na svoje stránky a spolupracuje so všetkými populárnymi webmi, ako sú Facebook, Twitter a Google+. Funguje to aj s BuddyPress, takže ak ste všetci o sociálnej integrácii, je to doplnok pre vás.

Digg Digg

Digg Digg

Posledný doplnok, o ktorom dnes budem hovoriť, nie je nikto iný ako Digg Digg by Buffer. Floating Share Bar je uvedený na celom rade webových stránok po celom webe a stal sa akýmsi základom WordPress. Lišta sa zobrazuje na ľavej strane obrazovky a pri posúvaní používateľa sa vznáša pozdĺž hornej časti obsahu.

Zobrazuje tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach pre najrôznejšie weby a môžete si vybrať a vybrať, ktoré z nich sa majú zobraziť. Digg Digg podporuje iba Twitter, Facebook Likes, Facebook Shares, LinkedIn, Google +1, Buffer, StumbleUpon, Pinterest, Tumblr a ďalšie. Využíva tiež lenivé načítanie, čo znamená, že vaše stránky nezapadnú. A ak nie ste na plávajúcom paneli, stačí sa rozhodnúť, aby sa tlačidlá zobrazovali v hornej alebo dolnej časti vašich príspevkov. Je to flexibilita, ktorá sa mi páči najviac.


Sociálne médiá sa stávajú čoraz dôležitejšou súčasťou podnikania. Zjednodušene to potrebujete, ak chcete byť úspešný online. Aj keď by mohlo byť zastrašujúce etablovať sa vo všetkých populárnych sieťach, to najmenšie, čo môžete urobiť, je uľahčiť vašim návštevníkom spojenie s vami a zdieľanie vášho obsahu. Aj keď je to všetko, čo budete robiť, stále budete mať oveľa lepšie možnosti ako väčšina ostatných.

Namiesto toho, aby vaši návštevníci robili viac práce na nohách a zháňali váš profil Twitter, e-mailovú adresu alebo to, čo ste našli vo vyhľadávaní Google, použite vyššie uvedené doplnky, aby sa web vašej firmy stal spoločenskejším aj na prvý pohľad. Budujte komunity na mieste. Integrujte sa do obľúbených sociálnych sietí. Umožnite ľahkú komunikáciu. Povoliť zdieľanie v sociálnej sieti. To sú nevyhnutnosťou moderného webu. A našťastie pre vás, mať vaše stránky na WordPress to všetko trochu uľahčuje.

Aké kroky ste podnikli, aby sa web vašej firmy stal spoločenskejším? Používate niektorý z vyššie uvedených doplnkov alebo používate iné nástroje? Rád by som počul, čo si myslíte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map