Ako vybudovať nezávislý podnik, Symple Guide for WordPress

Vybudujte nezávislý podnik pomocou WordPress

Ste rodený podnikateľ, riskujete samo o sebe. V určitom okamihu svojho života, či už nedávno alebo v minulosti ste sa rozhodli, „Skús, idem podnikať pre seba“, a tu si. Možno to tak nie je. Možno len nenávidíte drvinu 9 až 5, do ktorej ste zaseknutí. Potrebujete viac zo života. Túžite po slobode byť svojim vlastným šéfom a možnosťou zarobiť si nekonečne viac.


Chcete si vybudovať nezávislý podnik, aby ste mohli pracovať kdekoľvek a kedykoľvek. Chcete pracovať z domu a nikdy nemusíte sedieť celé hodiny premávky. Túžite pracovať vo svojich pjs, vlastne varte obed a sledujte epizódu svojej obľúbenej show medzi projektmi. Túžite cestovať po svete bez toho, aby ste museli čakať dovolenku po celý rok. Túžite zamilovať sa do nových kultúr a ste skutočne šťastní.

Cítite sa vo svojom vnútornosti, že ste na túto výzvu a nemôžete sa dočkať, až si vyberiete svoju prvú šek. Možno je vzrušenie intenzívne. Možno máte radi intenzívne. Intenzívne je dobré. Vaše ambície sú obdivuhodné, ale kde začínate?

Pri dnešnom zverejňovaní sa zaoberáme niektorými základmi, ktoré by ste mali zvážiť (a implementovať) pri budovaní nezávislej firmy založenej na WordPress. Pripravte sa na výučbu a ešte viac inšpiráciu, pretože tieto tipy vás urobia úplne šampiónom, ktorého si prajete a ktorý si zaslúžite. Si pripravený? Tu ideme.

Rozhodnite o podnikateľskom nápade

Najprv musíte najskôr rozhodnúť o firme, ktorú chcete založiť a vybudovať. Nemôžete začať podnikať, len začať podnikať – viete – pre jeho peklo alebo pre vzrušenie, alebo sa predvádzať priateľom. Váš najobľúbenejší podnikateľský nápad by sa mal riadiť vašimi vášňami, skúsenosťami a znalosťami. Ako sme videli v téme Ako zarobiť peniaze pomocou programu WordPress, existuje niekoľko ciest týkajúcich sa služby WordPress, do ktorých sa môžete pustiť. Musíte len nájsť svoju lásku.

Témy a doplnky pluginov WordPress môžete rozvíjať, ak máte zručnosti v oblasti vývoja webových stránok alebo ste dostatočne zanietení na to, aby ste sa učili. Môžete sa transformovať na slušného blogéra WordPress, poskytovať hosťovanie WordPress a / alebo ponúknuť okrem iného živú podporu WordPress. Aj keď všetky tieto príležitosti sú lukratívne, budete tráviť veľa času prácou v podnikaní a na jeho podnikaní, takže najlepšie je nasledovať svoje vášne.

Musíte sa tiež dobre oboznámiť s tým, čo budete robiť. Ako ponúkate službu, ak na nej nemáte prvú vec? A čo je najdôležitejšie, váš obchodný nápad by nemal padať z vesmíru. Malo by byť natoľko realistické, aby vyriešilo určitý problém; malo by to byť riešenie na trhu. Zjednodušene povedané, vaše výrobky a služby by mali byť niečo, za čo sú ľudia ochotní zaplatiť. Nakoniec si môžete pomocou WordPressu vytvoriť ľubovoľné podnikanie na voľnej nohe, takže sa neobmedzujte na možnosti, ktoré sme spomenuli.

Vytvorte solídny podnikateľský plán

create-a-business-plán

Keď som začal podnikať v oblasti blogovania na voľnej nohe, nemal som vôbec žiaden plán. Len kúsok nápadu a motivácia pre desať ľudí. Avšak nedostatok podnikateľského plánu oneskoril môj prechod na plne rozvinutého bloggera. Naučil som sa lekciu, ktorá je …

Plán vám pomôže zostať zameraný a zostať v popredí obchodných záležitostí, aj keď máte pocit, že odchádzate. Môžete vytvárať finančné projekcie, vytvárať spoľahlivé stratégie obsahu, vymýšľať efektívny marketing a vo všeobecnosti vyhrávať. A bez plánu budete ako loď bez navigácie. Stratíte smer, vrak a nakoniec strácate veľa času a peňazí. Toto viem z prvej ruky a podľa mojich skúseností teraz začínam podnikať (ako aj svoj deň) s plánom.

Váš plán nemusí vyplňovať stránky; nemusí to byť plán storočia; iba písomné vyhlásenie o tom, ako prejdete z nulového predaja na zdravé podnikanie na voľnej nohe. Váš denný plán môže byť v rámci niekoľkých úloh Evernote, alebo aplikáciu kalendára. Potrebujete pomoc s vypracovaním podnikateľského plánu? Pozrite sa na Nezávislý podnikateľský plán: Môžete naplánovať úspech alebo očakávať zlyhanie od iThemes pre nejakú inšpiráciu. Pohybujúce sa na…

Postavte to a prídu

Najdôležitejšou devízou, ktorú môžete mať ako nezávislý pracovník WordPress, je online centrum, kde sa potenciálni klienti môžu dozvedieť viac o vašich službách / produktoch, vyskúšať si svoje portfólio, kontaktovať vás a prípadne vykonať objednávky. Tam svieti WordPress.

Táto platforma sa ľahko nastavuje a používa. Vďaka perfektnej téme WordPress (pozri Téma Total Responsive Multipurpose WordPress Theme) a niekoľkým doplnkom si môžete vytvoriť perfektnú webovú stránku portfólia bez problémov (napr. toto, alebo dokonca toto).

Na nastavenie stránky WordPress za vás nemusíte najímať webového vývojára, stačí len vypáliť tému podľa vášho výberu, pridať niekoľko doplnkov napájania a je dobré ísť. Nepochybne budete potrebovať skvelý hosting WordPress pre svoju firmu, takže sa môžete sústrediť na podnikanie bez obáv zo škodlivých hackerov, napríklad.

Pokiaľ ide o nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie profesionálneho webu WordPress, pozrite si nasledujúce zdroje:

 • Zdroje WordPress pre vašu profesionálnu súpravu nástrojov
 • 20 najlepších jednostránkových tém WordPress
 • Ako vytvoriť WordPress tému z HTML
 • Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress
 • 40 Musí mať doplnky WordPress
 • WPExplorer Prémiové témy, Elegantné motívy a Témy
 • 10 doplnkov BuddyPress, ktoré musíte mať
 • A ešte oveľa viac!

K dispozícii

urobiť si čas

Teraz, keď máte webovú stránku WordPress uvedenú do prevádzky, je čas informovať klientov, že ste k dispozícii na prenájom. Ak nikto nevie, že ste na voľnej nohe služby WordPress, povedzte mi, ako položia chlieb na stôl a handričku na chrbát.?

Dokonca nemusíte potiť tento proces, začnite tým, že využijete svoj bezprostredný okruh priateľov, spolupracovníkov a klientov, s ktorými ste v minulosti pracovali. Inými slovami, využite svoje okamžitá sieť. Dajte týmto ľuďom vedieť, že ste k dispozícii na vytváranie webových stránok WordPress, písanie skvelého obsahu blogu, podporu a / alebo konzultácie o všetkých záležitostiach WordPress..

Zverejnite svoju dostupnosť na svojich stránkach a na všetkých ostatných platformách, ktoré vytvoríte. Nevyžarujte si život zo svojich existujúcich kontaktov v sieti, pretože nikto ho nemá rád. Budete prekvapení, ako rýchlo dokážete projekty zoradiť jednoducho tým, že svojim blízkym kontaktom oznámite, že ste k dispozícii.

Ak ste ešte neurobili žiadne projekty, mali by ste pre svoj web najprv vytvoriť niekoľko vzoriek. Chcete začať kariéru webdesignu na voľnej nohe? Predveďte niekoľko skvelých vzorov webdizajnu na svojich stránkach (ak ste ešte nemali klienta, môžete ich dokonca hostiť ako demonštračné stránky). Ak sa pokúšate založiť firmu na vývoj webových aplikácií, môžete rozdávať bezplatné témy, doplnky atď. Chceli by ste začať podnikať v oblasti blogovania na voľnej nohe ako je tá vaša? Pridajte na svoje stránky niekoľko vzoriek na písanie / blogovanie atď. Atď.

Vzorky vám pomôžu zistiť dôveryhodnosť, autoritu, skúsenosti a profesionalitu. Potom si vezmite rady pracovných miest, na ktoré vaši klienti uverejňujú pracovné miesta a podávajú žiadosti. Ale ak nie ste jeden pre žiadosti o zamestnanie a práce (aj keď môžu pomôcť s faktúrami medzitým), ako vyvíjať svoje vlastné produkty alebo balíky služieb?

Vývoj produktov a / alebo balíkov služieb

Ak sa vám nepáči navrhnúť pracovné dosky a chcete, aby k vám klienti namiesto toho prišli, musíte vyvinúť produkty alebo skôr balíky služieb, ktoré predajú. Ste ctižiadostivý vývojár WordPress? Môžete zabaliť prémiové témy WordPress a predať ich na ročné predplatné rovnako ako Nick Roach of Elegant Themes.

Môžete vytvoriť platené konzultačné balíčky. Svoju službu blogov môžete ponúkať ako balíčky s rôznymi cenami. Môžete si vytvoriť akýkoľvek produkt, aký si dokážete predstaviť, a podľa potreby zabiť. (Štúdio Envato je na voľnej nohe, ktoré ponúka služby). Vyhľadajte problém na konkrétnom trhu (výklenok) a potom ponúknite riešenie. Toto riešenie sa stane vaším produktom. To samozrejme predpokladá, že máte značný prenos na internetový obchod, o čom sa budeme zaoberať v niekoľkých. Medzitým si povedzme o účtovaní správnych poplatkov.

Spravodlivé nabíjanie a pridaná hodnota

pridaná hodnota

Nič vás nezastaví v účtovaní 3 000 dolárov za vývoj WordPress. Ale ak sa otočíte, kúpte si tému WordPress v hodnote 50 dolárov, nainštalujte ju, strácajte čas a odosielate webovú stránku klientovi, skutočne robíte klientovi a sebe nejaké zvýhodnenie?

Nezáleží na tom, ako sa na to pozeráte, ale kánonickým pravidlom podnikania je vždy slúžiť klientovi najprv. Ak klient zistí, že ste ich preplatili za inštaláciu témy, ktorú by pravdepodobne sami urobili, dostanete zlé opakovanie. Potom prechádza slovo, že ste šupinatý chlap alebo dievča maskované ako webový vývojár. Odtiaľ preberá príroda a zvyšok je iba dominový efekt.

Buďte priamočiaro a priamočiaro a keďže s predpripravenými témami WordPress nie je nič zlé, dajte klientovi vedieť, prečo účtujete poplatok 3 000 dolárov za službu, ktorú dostanú za 200 dolárov. Ak budete používať vopred pripravenú šablónu, dajte im vedieť! Ak účtujete poplatok 3 000 EUR, uistite sa, že poskytujete hodnotu vyššiu ako 3 000 EUR. To platí pre všetkých nezávislých. Prekročenie očakávaní klienta je po tom najlepšom spôsobe, ako si zapamätať a dosiahnuť opakované podnikanie. Stručne povedané, spoznajte svoju cenu, vyskúšajte trhové ceny a podľa toho účtujte poplatky. Nenechajte sa nabiť alebo preplniť a nezabudnite si zapamätať.

Záležitosti pre zákazníka

Podľa mojich skúseností nejde len o podnikanie v oblasti podpisovania zmlúv, vyplácania peňazí a dodania produktu. Obchodná dohoda, ktorá nepodporuje spojenie medzi človekom a človekom, sa nakoniec zvráti. To platí aj v prípade, že vaši klienti žijú na druhej strane zemegule.

Osoba, ktorá prijíma vaše e-maily, rozhovory a hovory, je na konci svojho života taká ľudská ako vy. Majú radi väčšinu vecí, ktoré vás baví. Zaobchádzanie so svojimi klientmi, ako sú priatelia a rodina, na rozdiel od rýchlych prostriedkov do konca, vás oddeľuje od hordy neskúsených nezávislých pracovníkov..

Dokonca aj jemná kvalita, ako je čestnosť, trpezlivosť a pokora, vás môže získať srdcom mnohých klientov. Ako sme už uviedli, zákazník je vždy na prvom mieste. Myslíte si, že služby a skúsenosti, ktoré ponúkate, sa cítia lepšie? Ak nie, vykonajte príslušné zmeny, ale nezabudnite, že to neznamená bozkávanie **. Idete robiť to, a čoskoro budete mimo podnikania.

Zjednodušte svoje procesy, poskytnite vynikajúce používateľské prostredie (aj na vašom webe) a poskytujte špičkové produkty. Zostavením týchto vecí získate skvelé skúsenosti so zákazníkom. Je to všetko o klientovi – osobe, ktorá zruší šek. Nejde o vás a nikdy nebude.

Referencie, doložky a odporúčania

zmysluplné-business-vzťahy

Ohlasy a potvrdenia ukazujú potenciálnym klientom, že ostatní používali a užívali si vaše služby / produkty. Potvrdenie je spôsob, ako dovolíte predchádzajúcim klientom bojovať za vašu vec a katapultovať vašu firmu do vyšších výšok. Aj na tom pracujem, pretože som nebol schopný požiadať klientov, aby mi napísali šťavnaté referencie.

Prečo je to tak? Milujem získavanie chvály a súhlasu prirodzene a keďže moji klienti sú skvelými motivátormi, spätná väzba, ktorú mi poskytnú po každom projekte, by skutočne potrebovala dlhú stránku, a takto sa nehrám. Haha, kto si robím srandu? Asi by som mal začať uverejňovať každý posudok, každé potvrdenie a každú líniu spätnej väzby.

Už o mne už dosť, Jonathan Wold, externý konzultant WordPress na čiastočný úväzok hovorí o doložkách:

Nechaj to jednoduché. Požiadajte svojho klienta, aby napísal 2 – 3 vety o svojej skúsenosti s prácou s vami. Vezmite ich na vedomie a umiestnite ich na svoj web …

A čo? To je správne, uverejnite ho na svojom webe, aby ho videl svet. Potom ich požiadajte o odporúčanie. Povedzte, čo? Prvé posudky, a teraz musíme požiadať klienta, aby nás odporučil inému klientovi? Odporúčania sú skvelým spôsobom, ako rozvíjať akékoľvek podnikanie na slnku.

Zvládnite svoj obchod

V rýchlo sa rozvíjajúcom svete, ktorým je internet, sa nič nestane. Technológia, ktorá je dnes relevantná, môže byť o niekoľko mesiacov zastaraná. Trendy a výstreky prichádzajú a odchádzajú. Postupy sa neustále menia a rodia sa nové technológie. Bez ohľadu na oblasť, ktorú sa rozhodnete využiť, nikdy nemôžete prestať učiť a rozvíjať svoje zručnosti ďalej.

„Profesionáli vyťažia najviac peňazí, majú najväčší vplyv a spravidla ich majú dobré…“, pretože si našli čas na to, aby sa naučili laná. Poučili sa zo svojich minulých chýb alebo z toho, čo nazývame skúsenosťami, a nezastavili sa tam. Idú o kúsok ďalej, čítajú blogy, knihy a zúčastňujú sa udalostí. Aktívne sa učia svoje remeslo.

Aj vy sa môžete stať programom WordPress. Aj vy môžete ovládať obchod, ktorý sa na prvý pohľad môže zdať zastrašujúci, ale pomôže vám vyniknúť pred davom. Môžete si dokonca medzi inými zarobiť tituly ako guru, sensei a expert �� Majster toho, čo robíte, a nikdy sa neprestaňte učiť.

Rast vášho nezávislého podnikania WordPress

Rastúce-your-business

Akonáhle získate trakciu a trochu ochutnáte vlastníctvo biznisu, môžete byť v pokušení sadnúť si, užiť si ovocie svojej tvrdej práce. Je lákavé spomaliť, keď sa veci začnú pozerať, ale neodvažujte sa ich zasiahnúť brzdami. Vždy si môžete oddýchnuť, ale potom sa vráťte späť a rozmnožte svoju nezávislú firmu WordPress. ako?

povýšenie

Propagácia podnikania na voľnej nohe je jednoducho dostať vaše výrobky / služby pred svojich potenciálnych klientov. Nezáleží na tom, ako to robíte, za predpokladu, že je to etické, mali by ste vyčerpať každú dostupnú cestu, aby ste dosiahli maximálny počet potenciálnych zákazníkov.

Môžete použiť reklamy Google. Na prilákanie miestnych perspektív môžete použiť geograficky zamerané reklamy Facebook a Twitter. Môžete hosťovať na blogoch, na ktorých visí váš potenciálny klient. Heck, môžete použiť tlačové správy, súťaže, e-mailový marketing a skoro všetko, čo máte k dispozícii, aby ste zvýšili návštevnosť svojej stránky WordPress..

Neprestávajte nikdy propagovať svoje podnikanie, aj keď už máte klientov a stálu prácu. Huh? Prečo by som mal podporovať svoje podnikanie na voľnej nohe, keď je môj tanier plný? Odpoveď na túto otázku je uvedená v nasledujúcom bode.

Zostavte hlavný tím

Všetci máme radi tímy. Tímy sú skvelé pretože robia zdanlivo nemožné uskutočniteľné úlohy. Iste, úspech môžete dosiahnuť sami, ale s tímom, ktorý vám pomôže otočiť zuby, dorazíte do cieľa rýchlejšie, ľahko a štýlovo. Váš úspech si užijete aj dlhšie.

Raz som dal dohromady dvojčlenný tím, a hoci bolo náročné riadiť ho a bolo nákladné ho držať, zdvojnásobil som svoj príjem, výrazne som skrátil pracovný čas a veľa zábavy. Príliš veľa zábavy, až kým mi peniaze nepadli na hlavu, a celú operáciu som zkazil. Bol som mladý a bol to zážitok zo štúdia.

Tímy sú skvelé a akonáhle sa prácu dozviete, mali by ste sa pozrieť do budovania vášho tímu. Potom dôsledne propagujte svoje podnikanie na voľnej nohe založené na WordPress a rozdeľujte pracovné zaťaženie medzi svojich členov tímu. S tímom si môžete vybudovať lukratívny nezávislý podnik bez veľkého drintu. Nezabudnite si vziať čas na to, aby ste si vybrali svoj tím dobre, inak by ste stratili čas, peniaze a dôveru zákazníkov vo svoju firmu..

Projektový manažment

Ale dlho pred tým, ako si vybudujete tím, musíte zostať na vrchole svojich projektov, vykonávať svoje účtovníctvo, fakturáciu a komunikáciu medzi ostatnými správcovskými povinnosťami a pritom stále vyvážiť osobné životné záväzky. Budete musieť sledovať cashflow, ukladať dane a žonglovať s mnohými inými podnikateľskými klobúkmi.

Budete potrebovať nástroje ako Trelly organizovať a spolupracovať na projektoch, WP-faktúry pre fakturáciu, Pokročilý systém predaja lístkov o podporu, Systém typového schvaľovania aby ste svoju prácu rýchlo schválili, Obnoviť WP – vytvárať krásne životopisy a – Recenzie zákazníkov WP zbierať svedectvá.

Toto sú len niektoré z nástrojov, ktoré potrebujete. Medzi ďalšie patrí BackWPup, iThemes Security, GoodBye Captcha, a Akismet okrem iného. Neváhajte a vyskúšajte tento zoznam profesionálnych zdrojov WordPress, kde nájdete ďalšie nástroje.

Na voľnej nohe nie je dovolenka

Ach jo, budete pracovať aj pri dovolenke na Filipínach alebo na Havaji. Budete pracovať dlhé a nepárne hodiny. Budete sa musieť vysporiadať so všetkými druhmi ľudí, pretože, dobre, celá zemeguľa bude vašou arénou. Takisto sa budete baviť pracovať pre seba.

Budete pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Nastavíte si svoje vlastné plány, poplatky a všetko ostatné. Dozviete sa a budete rásť. Pri dusivej 9 – 5 písanej práci sa budete baviť viac, než ste kedy doteraz. Budete pohŕdať kabínou a budete ľutovať len: „Prečo som to sakra nezačal skôr?“

zdroje

workstation-desk

Chcete sa dozvedieť viac o budovaní úspešného nezávislého podnikania s programom WordPress? Tu je niekoľko skvelých zdrojov:

Záverečné slovo …

Budovanie nezávislého podnikania pomocou WordPress je jednoduché. Stačí nainštalovať program WordPress, získate skvelú tému a niekoľko doplnkov a je dobré rozveseliť sa. Pestovanie firmy do dospelosti je iné zviera, aj keď veľmi uskutočniteľné. Postupujte podľa tipov, ktoré tu dnes zdieľame, a mali by ste nájsť svoju zlatú husu. Alebo svetlo na konci tunela.

Koniec koncov, všetko, čo potrebujete, je nápad, plán a vôľa povzniesť sa nad výzvy a vy sa stanete ďalšou veľkou vecou vo vašich kruhoch, ak nie celým svetom. Máte nejaký nápad, tip alebo otázku? Prosím, pokračujte v horení ohňa v sekcii komentárov!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map