Ako vytvoriť webovú stránku s recenziou pomocou WordPress, 4 kľúčových prvkov

Ako vytvoriť webovú stránku s recenziou pomocou WordPress, 4 kľúčových prvkov

Spustenie webovej stránky s recenziou je populárny spôsob, ako integrovať pridružený marketing do vášho obchodného plánu. Okrem toho existuje veľa ďalších príležitostí v recenzovanom webe, ktoré sú ziskové, ak jednoducho viete, ako ich správne implementovať. Možno si však nie ste istí, ako začať s vytváraním tohto typu stránok.


Kľúčom je začať so solídnym plánom a vedieť, aké funkcie a funkcie budú vaše stránky vyžadovať. Určité dôležité prvky, napríklad porovnávacie tabuľky a systém hodnotenia, budú takmer určite zohrávať svoju úlohu. Existuje tiež veľa doplnkov a nástrojov, ktoré môžete implementovať a ktoré vám pomôžu vytvoriť úspešný web s recenziami.

V tomto príspevku budeme hovoriť o tom, prečo by ste mohli chcieť vytvoriť web s recenziami, a potom diskutovať o základných prvkoch, ktoré chcete zahrnúť. Na druhej strane vám ukážeme, ako integrovať niektoré užitočné nástroje do programu WordPress, aby ste mohli začať správnym smerom. Poďme začať!

Prečo by ste chceli vytvoriť web s recenziami

Stránka s recenziou Nerdwallet

Nerdwallet je stránka s vysokou návštevnosťou, ktorá poskytuje recenzie na kreditné karty a finančné služby.

Spotrebitelia používajú stránky s recenziami na nájdenie informácií o konkrétnych produktoch alebo službách. Tieto stránky zvyčajne obsahujú zoznamy produktov, recenzie zákazníkov a hodnotenia na základe týchto recenzií. Existuje veľa dôvodov, prečo by ste si mohli vytvoriť vlastnú stránku s recenziami, napríklad:

 • Vytvorte pridružený web alebo generujte príjem z reklám: Ak je vaším cieľom generovanie výnosov z reklám alebo pridružených spoločností, stránka s recenziou vám to umožňuje a zároveň poskytuje spotrebiteľom užitočné služby..
 • Prilákajte väčšie publikum pre svoju firmu alebo blog: Ak v súčasnosti prevádzkujete webovú stránku blogu alebo firmy, zavedenie recenzií môže zvýšiť počet prístupov na vaše stránky prostredníctvom vyhľadávaní a poskytnúť užitočné publikum publiku..
 • Osvojte si autoritu: Získanie autority v rámci výklenku alebo odvetvia je ľahké s webom s recenziami.
 • Podeľte sa o svoje myšlienky a názory: Ak máte čo povedať o určitých produktoch alebo službách, stránka s recenziami vám umožňuje zdieľať vaše názory s ostatnými.

Pred začatím akéhokoľvek nového typu stránok by ste si, samozrejme, mali robiť domáce úlohy. Bez ohľadu na účel vašich stránok s recenziami sú niektoré zásadné prvky, ktoré by ste takmer určite chceli zahrnúť.

4 Kľúčové prvky stránky s vysokou návštevnosťou

Vzhľad a jednoduchosť používania vašich stránok sú dôležité pre vašich koncových používateľov. Pravdepodobne vás zaujímajú stránky, ktoré sa ľahko udržiavajú a generujú veľkú návštevnosť alebo potenciálnych zákazníkov. Nasledujúce štyri prvky stránok s vysokou návštevnosťou vám pomôžu dosiahnuť tieto ciele a ich implementácia je pomerne jednoduchá.

1. Šablóna stránky Perfect Review

Vaša šablóna poskytuje čitateľom prvý dojem z vašej stránky a výber toho správneho vylepšuje ich skúsenosti a povzbudzuje ich k návratu k ďalším informáciám. Navyše, šablóna vašej recenznej stránky pomôže určiť, aké ľahké je implementovať funkcie, ktoré potrebujete (vrátane tých, ktoré sú uvedené v niekoľkých nasledujúcich častiach)..

V šablóne stránok s recenziami je potrebné hľadať niekoľko kľúčových vecí:

 • Pružnosť dizajnu. Pri vytváraní stránok chcete uvažovať dlhodobo. Nechcete šablónu, ktorá vás navždy zamkne v rovnakom dizajne.
 • Integrácia doplnkov. S rastom vašich stránok objavíte nové doplnky, ktoré vám pomôžu spravovať a vylepšovať ich. Chcete si vybrať šablónu, ktorá umožňuje ľahkú integráciu doplnkov.
 • Mobilná citlivosť. Väčšina spotrebiteľov má prístup na internet prostredníctvom mobilných zariadení. Uistite sa, že šablóna od začiatku reaguje, vás posunie pred krivku.

Väčšinu týchto prvkov môžete na svoje stránky pridať prostredníctvom hodnotenia a kontroly doplnkov WordPress. Odporúčame predovšetkým priaznivý rozpočet recenzent:

Doplnok recenzenta.Recenzent umožňuje vkladať recenzie a porovnávacie tabuľky do vašich blogových príspevkov, stránok a vlastných typov príspevkov. Typy recenzií, ktoré môžete vytvoriť, nie sú nijako obmedzené a vaši návštevníci môžu svoje recenzie jednoducho opustiť. Okrem toho má každá šablóna poskytnutá týmto doplnkom responzívne rozloženie.

Ak chcete začať používať aplikáciu Reviewer, musíte si po inštalácii doplnku zaregistrovať svoju licenciu. Ísť do recenzent na hlavnom paneli a potom vyberte možnosť licencie. Formulár budete musieť vyplniť svojím používateľským menom a nákupným kódom. Potom môžete začať pridávať recenzie, skóre a hodnotenia.

2. Konzistentný systém hodnotení

Spotrebitelia majú tendenciu dôverovať overeným recenziam online, ale iba vtedy, ak sú konzistentné a spoľahlivé. Pri výbere doplnku systému hodnotenia budete hľadať konkrétne funkcie, ktoré vám umožnia ľahko implementovať hodnotenia na vašom webe. Budete tiež chcieť zabezpečiť, aby samotný doplnok mal spoľahlivé recenzie, bol flexibilný a ľahko použiteľný a aby sa dobre integroval do vašej šablóny. Preskúmame, že spĺňajú všetky tieto kritériá a potom niektoré:

Let's Review Plugin

Let’s Review je prémiový doplnok, ktorý bez problémov funguje so zadnou časťou WordPress a umožňuje pridať do svojich recenzií neobmedzené kritériá, jedinečné tlačidlá a dokonca aj zoznam výhod a nevýhod. Má tiež citlivý dizajn a ponúka niekoľko prispôsobiteľných formátov. Začíname s týmto doplnkom je jednoduchý a úplná dokumentácia je k dispozícii v ponuke správcu po inštalácii.

3. Bohaté úryvky

Keď niečo hľadáte na internete, výsledky, ktoré vidíte, zvyčajne obsahujú odkaz a popisný text. Tento text alebo „bohatý úryvok“ popisuje stránku pre používateľov aj vyhľadávacie nástroje. Preto vrátane bohatých útržkov pomáha zlepšovať hodnotenie vyhľadávacích nástrojov a mieru prekliknutia.

Na implementáciu tejto funkcie vám odporúčame dať Všetko v jednom bohatom úryvku Schema.org skúste:

Doplnok All in One Schema.

Okrem poskytovania viacerých typov obsahu je jednoduchá inštalácia a má ľahko použiteľné rozhranie. Zahŕňa všetky bežné typy schém, ako sú fotografie, hodnotenia a ceny, a je plne prispôsobiteľný v administračnej oblasti WordPress. Tento doplnok tiež umožňuje nakonfigurovať príspevky na pridávanie ďalších informácií do vyhľadávacích nástrojov. Ak máte po inštalácii nejaké otázky, môžete využiť priateľskú prácu vývojára komunitné fórum.

4. Porovnávacie tabuľky

Keď prevádzkujete webovú stránku s recenziou, budete často chcieť na prvý pohľad porovnať niekoľko produktov. Tu sa hodia porovnávacie tabuľky. našťastie, TablePress umožňuje pridať tabuľky s ľubovoľným počtom riadkov a stĺpcov a prispôsobiť ich štýly bez použitia HTML:

Doplnok TablePress.Pomocou tohto doplnku môžete ľahko spravovať svoje tabuľky v administračnej oblasti WordPress a pridávať ich kamkoľvek v rámci svojej témy. Je to perfektný spôsob porovnávania rôznych produktov na základe ceny, kľúčových funkcií, výkonu a ďalších informácií – poskytujúc publiku dôležité informácie, ktoré nemusia hľadať. Najlepšie na tom je, že ani začiatočníci nebudú mať žiadne problémy so začiatkom používania TablePress.


Vytvorenie stránky s recenziami je šikovný spôsob, ako zvýšiť svoje publikum, návštevnosť a dokonca aj výnosy z pridruženého marketingu. Našťastie komunita WordPress uľahčuje tento proces tým, že poskytuje veľa užitočných a ľahko implementovateľných doplnkov, ktoré ponúkajú potrebnú funkčnosť..

Máte nejaké otázky o tom, ako vybudovať webovú stránku s vysokou návštevnosťou? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map