Ako zdieľať príspevky WordPress automaticky s vyrovnávacou pamäťou

Automatické zdieľanie príspevkov WordPress s vyrovnávacou pamäťou

Vďaka miliardám aktívnych používateľov pôsobiacich na rôznych platformách sa sociálne médiá stali jasnou voľbou pre spoločnosti a začínajúce podniky, ktoré sa snažia zlepšiť svoje online podnikanie..


Aj keď sociálne médiá uľahčujú získanie vašej značky, produktov, služieb alebo informácií pred životaschopným publikom, záleží len na vás, ako sa rozhodnete využiť výhody dostupných aplikácií. Jednou z najúčinnejších a najspoľahlivejších aplikácií v sociálnych médiách je Buffer. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o používaní vyrovnávacej pamäte pre správu sociálnych médií, o tom, ako sa správa ako výkonný nástroj na podporu sociálnych médií a ako ju integrovať s WordPress..

Prečo Buffer?

Buffer je výkonná aplikácia na zdieľanie sociálnych médií. Dopĺňa vašu schopnosť zapojiť sa naživo na sociálne médiá bez toho, aby bombardoval vašich sledovateľov aktualizáciami naraz! Už sme hovorili o plánovaní príspevkov pre váš blog a služba Buffer v podstate plánuje príspevky pre sociálne médiá.

Ak nechcete zaplaviť svojich sledovateľov súbežnými príspevkami na stránkach Twitter, Facebook, Linkedin alebo iných sociálnych médií, aplikácia Buffer predstavuje perfektný systém, ktorý vám pomôže. To vám umožní ľahko naplánovať a uložiť si záložky Facebook, pripraviť si Pinterest kolíky v dostatočnom predstihu, naplánovať tweety z ľubovoľného počítača na svete (za predpokladu, že máte funkčné pripojenie k internetu) a ďalšie. Všetko, čo musíte urobiť, je prednastaviť aktualizácie a pridať ich do vyrovnávacej pamäte. Aplikácia urobí zvyšok.

Nielenže je váš obsah včas aktualizovaný, ale aj tým sa vaši zákazníci neustále angažujú na vašej platforme počas celého dňa. Okrem toho môžete pomocou štatistík medzipamäte zistiť počet ľudí, ktorí klikli na váš obsah, ktoré príspevky boli znovu zdieľané atď..

Ako nastaviť vyrovnávaciu pamäť

Ste pripravení začať používať službu Buffer? Je to také ľahké ako 1, 2,3. Ukážeme vám krok za krokom, ako sa pripraviť s touto úžasnou aplikáciou na plánovanie sociálnych médií.

1. Vytvorte vyrovnávací účet

Registrácia do vyrovnávacej pamäte

najprv registrácia na účet vyrovnávacej pamäte pomocou účtov Facebook, Twitter, Prepojené účty alebo môžete použiť možnosť Vyrovnávacej pamäte na registráciu pomocou svojho e-mailu.

Povolenia na ukladanie sociálnych médií

Ďalej sa zobrazí výzva na prepojenie sociálnych sietí. Môžete si vybrať z: Twitter účtu, Facebookovej stránky alebo profilu alebo skupiny, LinkedIn profilu alebo stránky, Google+ stránky, Pinterestu a Instagramu. V závislosti od siete, ku ktorej sa pripájate, služba Buffer požiada o povolenie na prístup k určitým aspektom vašich účtov sociálnych médií – to je potrebné, aby ste mohli naplánovať a uverejniť obsah prostredníctvom služby Buffer.

Možnosti plánovania vyrovnávacej pamäte

Po nastavení možností vyrovnávacej pamäte pre váš sociálny účet sa zobrazí otázka, či chcete manuálne nastaviť časy uverejnenia alebo ak chcete, aby ich vypočítala vyrovnávacia pamäť..

Optimalizácia časového rozvrhu vyrovnávacej pamäte

Ak sa rozhodnete nechať službu Buffer vykonávať plánovanie za vás (čo dôrazne odporúčame), jednoducho pridajte požadovaný počet príspevkov za deň a vypočíta sa, kedy by ste mali uverejňovať príspevky na základe najvyšších časov premávky. Vďaka tomu ste dokončili nastavenie účtu!

2. Plánovanie príspevkov v sociálnych médiách pomocou vyrovnávacej pamäte

Naplánovanie vyrovnávacích pamätí sociálnych médií

Ďalším krokom je začatie plánovania príspevkov a aktualizácií pre vaše účty sociálnych médií. Prihláste sa do vyrovnávacej pamäte. Na kartu Obsah môžete pridať svoje obľúbené príspevky, články, citácie alebo tipy (párne obrázky a videá). Ak ste na vytvorenie optimálneho rozvrhu príspevkov použili službu Buffer, stačí kliknúť na tlačidlo „Pridať do frontu“ a váš príspevok je nastavený na odoslanie v najbližšom dostupnom čase uverejnenia. Môžete tiež zvoliť možnosť „Zdieľať teraz“ alebo „Naplánovať príspevok“ a nastaviť tak vlastný čas manuálneho účtovania.

Fronta dodatočných vyrovnávacích pamätí

Po naplánovaní príspevkov a aktualizácií sa automaticky dostanú na vaše účty sociálnych médií vo vopred určených časoch dňa. Zvyšok dňa môžete stráviť zameraním na svoju firmu a nie na účty sociálnych médií.

3. Integrujte WordPress s vyrovnávacou pamäťou pre ešte ľahšie zdieľanie

Doplnok WordPress na bezplatnú vyrovnávaciu pamäť

Vyrovnávacia pamäť je vynikajúci nástroj sám o sebe, ale v kombinácii s WordPress je to bezpečný spôsob, ako zvýšiť vašu návštevnosť a interakciu čitateľov so sociálnymi médiami. Ak chcete na svoju stránku WordPress pridať vyrovnávaciu pamäť, odporúčame vám použiť doplnok, napríklad WordPress do vyrovnávacej pamäte. Keďže je v úložisku doplnkov WordPress.org, môžete si ho nainštalovať priamo z hlavného panela v časti Pluginy> Pridať nové.

Autentifikácia pomocou WordPress

Po inštalácii a aktivácii budete musieť vytvoriť prístupový token v bufferi, aby k nemu mohol mať prístup doplnok. Ak to chcete urobiť, choďte na Stránka aplikácie Buffer a zaregistrujte svoj web pomocou adresy URL spätného volania, ktorá bola poskytnutá na stránke nastavenia doplnku (pozri vyššie).

Token prístupu k vyrovnávacej pamäti

Po zaregistrovaní svojho webu skopírujte prístupový token a prilepte ho na stránku s nastaveniami doplnku. Teraz môžete začať s nastavením zdieľania obsahu!

Naplánujte zdieľanie príspevkov a stránok WordPress

Program WordPress to Buffer obsahuje možnosti, ako naplánovať zdieľanie svojich príspevkov a stránok pri ich publikovaní a aktualizáciách. Začiarknite políčko (alebo oboje) a potom upravte nový formát príspevku pomocou značiek doplnku vrátane názvu blogu, názvu príspevku alebo stránky, výpisu, kategórie príspevku, zverejneného dátumu, adresy URL a autora. Potom začiarknite políčko, pre ktoré sociálne účty prepojené pomocou vyrovnávacej pamäte chcete automaticky zdieľať.

Potom jednoducho uložte svoje nastavenia. Teraz, keď na svojich stránkach vytvoríte obsah, bude automaticky zdieľaný so všetkými vašimi sledovateľmi prostredníctvom vyrovnávacej pamäte! Existuje a pre dostupná verzia, ktorá obsahuje funkcie, ako napríklad možnosť automatického pripnutia obsahu na Pinterest, vlastné značky na zdieľanie obsahu, podpora odporúčaných obrázkov, individuálne nastavenia príspevkov atď. Takže, ak chcete viac možností, môžete upgradovať kliknutím na tlačidlo.

Tipy na čo najlepšie využitie vyrovnávacej pamäte pre WordPress

Okrem používania vyrovnávacej pamäte na propagáciu svojich stránok WordPress je tu niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu optimalizovať obsah, ktorý zdieľate, a dosiahnuť tak absolútne najlepšie možné výsledky:

1) Prvé pravidlo dobrého sociálneho marketingu je byť skutočný so svojimi zákazníkmi. Pokúste sa naplánovať príliš veľa príspevkov za deň – automatizácia je dobrá, ale príliš veľa spôsobuje, že vaše účty sa zdajú byť menej ľudské a viac, dobre, automatizované.

2) Vytvorte si vlastný obsah na zdroj prostredníctvom vyrovnávacej pamäte. Ak ste kurátorom obsahu z iných zdrojov, nezabudnite si vytvoriť vlastný výňatok, s ktorým ho budete zdieľať, aby ste ho udržali čerstvé pre svojich čitateľov..

3) Snažte sa často uverejňovať príspevky na Facebook. Trestajú položky zdieľané pomocou aplikácií alebo služieb tretích strán, aby sa váš obsah nemusel dostať k vašim zákazníkom (nemajte obavy – všetky ostatné účty sociálnych médií, ktoré služba Buffer podporuje, nemajú problém s automatickým zdieľaním).

4) Buďte spoločenskí online so svojimi čitateľmi. Znova tweetujte a odpovedajte na komentáre. Zvýši to zapojenie vašich čitateľov a nové komentáre na vašom webe vytvoria nový obsah, ktorý je vhodný pre SEO.

5) Mnoho ľudí používa vyrovnávaciu pamäť, tak prečo nepridávať Tlačidlo „Pridať do vyrovnávacej pamäte“ v hornej časti vášho webu. Takto vaši sledovatelia môžu pridať váš zdieľaný obsah do svojho účtu vyrovnávacej pamäte.

6) Využite výhody medzipamäte Optimálne plánovanie voľba. Zabezpečíte tým, že vaše akcie dosiahnu najvyšší počet sledovateľov.

7) Použite Rozšírenie vyrovnávacej pamäte prehliadača na ešte jednoduchšie zdieľanie aktualizácií a obsahu s obsahom. S týmto môžete tiež skrátiť URL, pridať fotografie a ďalšie.

Zabalenie

Existujú aj iné možnosti plánovania na sociálnych sieťach, ale vyrovnávacia pamäť zďaleka predstihuje každý tým, že je ľahká a efektívna. Vďaka ľahko použiteľným funkciám, ako je vlastné plánovanie, správa viacerých účtov a sledovanie vyrovnávacej pamäte, je najpohodlnejší spôsob pravidelnej aktualizácie obsahu pre vašich používateľov. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nárazníka, neváhajte sa opýtať. A ak už používate vyrovnávaciu pamäť, radi by sme sa s vami podelili o svoje skúsenosti v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me