Ako znížiť mieru okamžitých odchodov na vašom webe WordPress

Keby sme dostali dolár zakaždým, keď niekto spomenul alebo sa opýtal na mieru odchodov, boli by sme milionári. Myslím, že sa toho veľa povedalo, napísalo a pýtalo sa na túto „monštrovú“ metriku premávky, ktorá podľa všetkého vystrašuje všetkých ostatných..


Pravdepodobne je to preto, že veľa ľudí, ktorí sa krútia, keď sa spomína miera okamžitých odchodov, zvyčajne nevie nič o neslávnom odchode alebo o nejakej inej metrike premávky v tejto veci. Oh, naivita, ktorá žije na internete. Je to také ohromujúce, ako strašné.

Tu je však chvíľa pravdy: Miera odchodov je jednoducho percento ľudí, ktorí opustia vaše stránky bez toho, aby si prezerali inú stránku ako vstupnú stránku. Mätúce? Zbavte záhadu tajomstva z tohto zvieraťa zvaného miera odchodov raz a navždy.

Predpokladajme, že v Google bude nejaký motivovaný vyhľadávací dopyt „WordPress konzultant“ a vaše stránky patria medzi prvých desať (10) výsledkov jednoducho preto, že ste dôsledne dodržiavali tieto osvedčené postupy WordPress SEO. Keďže váš hypotetický príspevok „Ako si vybrať perfektného poradcu WordPress“ vyzerá skvele vďaka metapopisu, ktorý ste kŕmili spoločnosťou Google, preklikáva sa na vaše webové stránky. Tento konkrétny blogový príspevok sa stane vašou vstupnou stránkou alebo jednoducho „vstupom“.

Hneď, ako sa dostanú na váš web, rýchlo zistia, že nie sú to, čo očakávali, a preto stlačili tlačidlo Späť, zadali novú adresu URL alebo vyhodili svoj počítač z okna. Táto jednoduchá akcia opustenia vstupnej stránky bez interakcie so zvyškom vášho webu sa nazýva okamžité odchody.

Keď sledujete tieto odrazy v priebehu času a potom ich porovnávate s celkovým počtom ľudí, ktorí navštívili vaše stránky, získate pomer. Preložte pomer na percento a máte mieru odchodov.

Nechajte tento kúsok matematiky ponoriť sa. Toto je rýchly príklad, ktorý vás zavedie domov. Predpokladajme, že váš príspevok konzultanta WordPress prijal 1 000 návštevníkov a 750 zostávajúcich ihneď po prezretí príspevku bude vaša miera odchodov:

750/1000 = 0,75 = 75%; Miera odchodov = Bounces / Celkový počet návštevníkov x 100%

Kedy by vás mala báť miera odchodov

Kedy by sa vás vaša miera okamžitých odchodov mala báť

Teraz, keď máme „čo“ z cesty, kedy by sa mala vaša miera odchodov obávať? Pri zvyčajných kolách som narazil na krásne infograf Neil Patel, ktorý obsahoval referenčné priemery pre mieru odchodov. Na prvom mieste zoznamu sú blogy s mierou okamžitých odchodov až 98%, nasledované vstupnými stránkami na 70 – 90% a obsahovými webmi na 40 – 60%. Webové stránky s vedúcou generáciou vyšli na 30 – 50%, nasledovali maloobchodné weby na 20 – 40% a sledované servisnými webmi na 10 – 30%.

Spravidla by ste sa mali obávať, ak je miera odchodov vo WordPress vyššia ako 60%. Nižšie ako 50% je dobré, ale ak môžete dosiahnuť menej ako 10%, ste zlatí. Štatistiku však nepotírejte, mali by ste zmerať (alebo skôr porovnať) mieru odchodov s historickými výkonmi.

Napríklad, ak ste predtým zaregistrovali mieru odchodov vo výške 95%, ale potom ste to znížili na 65% po implementácii nápravných opatrení, ako sú tie, ktoré tu načrtneme dnes, mali by ste objaviť bublinu, ktorá je veľkým zlepšením, aj keď je to nad 60%.

Zároveň by ste mali mať na pamäti, že existujú určité typy stránok WordPress a dokonca aj obsah, ktorý bude mať predvolene vysoké miery odchodov. Dobrým príkladom je jednostránkový web WordPress. Príkladom obsahu s vysokou mierou okamžitých odchodov je stránka s poďakovaním, ktorá nevedie k žiadnej inej stránke. Webové stránky, ako napríklad online slovníky, môžu mať vysokú mieru odchodov, pretože používatelia zvyčajne neklikajú na stránku, ktorá obsahuje definíciu, ktorú hľadajú..

Pri určovaní miery odchodov majte na pamäti všetky tieto úvahy. Avšak na všetky účely a zámery je 60% naša miera okamžitých odchodov. Nad tým ste v nebezpečnej zóne. 40 – 60% prežívate, 10 – 40% sa ti darí dobre a < 10%, you deserve a medal.

Prečo znižovať mieru odchodov na vašom webe WordPress

] Znížte mieru odchodov na vašom webe WordPress

Už sme sa zaoberali tým, čo a kedy. Prečo by ste sa však mali obťažovať pracovať na tejto vysokej miere odchodov? Prečo je dôležité udržiavať historicky nízku mieru odchodov? Budem rýchly, aby sme sa už k riešeniam dostali.

Miera odchodov je metrika spokojnosti používateľa

Ukážte mi web s vysokou mierou odchodov a ja vám ukážem web s nespokojnými používateľmi. S výnimkou jednostránkových webových stránok, online slovníky, Domovská stránka Million Dollar et al., každá webová stránka s vysokou mierou okamžitých odchodov je synonymom zlého zapojenia používateľov.

Ak je miera odchodov nízka, robíte niečo správne a mali by ste robiť viac z toho, čo robíte. Ak je príliš vysoká, musíte si dať dom do poriadku, pretože lepšie zapojenie používateľov ide ruka v ruke s …

Lepšie miery konverzie

Ak je vaším cieľom zarobiť peniaze na svojej webovej stránke WordPress, chcete prevádzať obyčajných návštevníkov na bežných čitateľov, klientov alebo na lojálnych a opakovaných zákazníkov. Ak to ľudia nebudú držať, aby si skontrolovali zvyšok vašich stránok, budete mať ťažký čas. Ak sa všetci ľudia na vašich vstupných stránkach odrazili, bitku ste už prehrali.

Ak chcete platiť účty, musíte mať vyhliadky, aby klikli na odkazy a vyzvali na akciu. Nízka miera okamžitých odchodov je pozitívnou indikáciou toho, že ľudia neopustia váš web okamžite po pristátí. Opak platí.

Poznámka: Možno máte vysokú mieru odchodov a vysokú mieru konverzie.

Dobrým príkladom je jednostránkový web WordPress, ktorý žiada vyhliadky, aby vám zavolali. Ak sa na stránku dostane 1 000 ľudí a 800 vás zavolalo, dosiahnete 80% mieru konverzie, aj keď miera odchodov je 100%.

Ďalší príklad: Povedzme, že ešte musíte uviesť produkt na trh a na konci svojej vstupnej stránky zahrniete odkazy na svoje účty sociálnych médií, aby ste si vytvorili komunitu. Môžete skončiť s rozširovaním svojej komunity, aj keď váš web zaznamenáva vysokú mieru odchodov.

Ak však vaša CTA zahŕňa presmerovanie na novú stránku na vašom webe (napr. Objednávkový alebo výpožičný formulár), nemôžete mať vysokú mieru konverzie s vysokou mierou odchodov. Obaja jednoducho nemôžu ísť spolu – štýl ohňa a vody.

Pokiaľ používateľ interaguje s vašou stránkou akýmkoľvek z požadovaných spôsobov, máte konverziu. Ak odídu bez interakcie so zvyškom vašich prepojených stránok, budete mať vysokú mieru odchodov. Pohybujúce sa na…

Vysoká miera okamžitých odchodov je pre program WordPress SEO zlá

Vysoká miera okamžitých odchodov je pre program WordPress SEO zlá

BAM! Tu je niečo, čo by vás malo upútať. Čo? Ľudia prestanú robiť všetko, čo robia, a venovať pozornosť, keď spomínate SEO. Je to preto, že bez „bezplatnej“ prevádzky z vyhľadávacích nástrojov, čo je miera konverzie a zapojenie používateľov?

Dobre, vždy môžete získať návštevnosť z iných zdrojov, ale ak nevyužívate výhody SEO, chýba vám naša práca v mnohých podnikoch. Doslova nechávate peniaze na stole.

Prečo je to tak? Po prvé, väčšina firiem na internete získava obrovskú časť prenosu z vyhľadávacích nástrojov. Očividne nechcete byť vynechaní. Po druhé, ľudia, ktorí hľadajú riešenia prostredníctvom vyhľadávacích nástrojov, sú najviac motivovaní kupujúci. Takže áno, SEO je Thaa dôležité. A vysoké skóre okamžitých odchodov nie je to, ako si vytvoríte solídny profil SEO.

Takto pavúky Google interpretujú vysoké miery odchodov: Ľudia opúšťajú vaše stránky okamžite, keď pristanú, pretože nie sú relevantné. Neposkytujete žiadnu hodnotu, takže si nezaslúžite skvelé hodnotenie SEO. Váš web WordPress je preto posunutý dozadu a vaša konkurencia zaujme vašu pozíciu a premávku. Vysoká miera odchodov je skutočne taká zlá.

Znižovanie miery odchodov na vašom webe WordPress

Máme základný náter na mieste. Teraz sa poďme ponoriť. O niekoľko minút premiešate vysokú mieru odchodov, ktorá vám bráni v úspechu online. Než budeme pokračovať, vyzývam vás, aby ste tieto tipy implementovali okamžite, nielen ich prečítali. Je to ľahká práca a keďže obohacujeme vašu firmu WordPress, mali by ste sa na tom baviť. Bez ďalších okolkov, ideme …

Študujte svoju návštevnosť

[Štúdium našej prevádzky] nám poskytuje kľúčové informácie, ktoré pomáhajú riadiť vývoj nášho produktu v našej mobilnej aplikácii a stolnom počítači. Ukazuje nám presne, ako ľudia používajú náš produkt na každej platforme. – Jeffrey Fluhr, generálny riaditeľ SpreeCast

Musím povedať viac? Ako znížite mieru odchodov na svojom webe WordPress, ak neviete, kde je problém? Malý prieskum vám urobí dlhú cestu, aby vám pomohol zistiť, prečo presne registrujete mieru odchodov mimo grafu.

Možno priťahujete čitateľov z Číny, ale vaša predložka a produkty sú určené pre čitateľov v USA. Možno vaše záujmy nezodpovedajú záujmom vašich čitateľov. Súvisí vaše vysoké odchody s novými alebo vracajúcimi sa návštevníkmi? Možno je to technologická vec; vaše stránky sklamajú mobilných používateľov.

Môže to byť čokoľvek. Vaša vysoká miera odchodov môže byť spojená s jedným alebo viacerými faktormi, ale nikdy to nebudete vedieť, pokiaľ si nepreštudujete svoju návštevnosť. Na tento účel potrebujete analytický nástroj, napríklad Google Analytics, piwik, Crazy Egg, Clicky, a Webové trendy len spomenúť pár.

Pokles-bounce-miera-WordPress-webové stránky-google-analytický-bounce-rýchlosť screenshot

Preštudujte si všetko od demografických údajov po geografické umiestnenie, správanie používateľov a kľúčové slová, ktoré návštevníci používajú okrem iných metrík. V tejto úlohe nenechajte kameň bez kameňa – na koncoch prstov by ste mali mať všetky podrobnosti o svojej premávke. To mi povedal môj učiteľ chémie – mať tieto veci na špičkách prstov alebo ísť domov a prihlásiť sa do polytechniky. Haha, staré dobré časy.

Zvýšte rýchlosť svojich stránok WordPress

Na chvíľu si zahrajme túto hru, ktorú všetci veľmi milujeme. Predstavte si, že kupujete najnovší automobil Audi. Presne povedané, čierna lesklá Audi A4. Predstavte si, že prvým výsledkom na Googli nie sú oficiálne webové stránky Audi, pretože sa to dieťa načíta veľmi rýchlo.

Teraz ste budúci týždeň naozaj motivovaní riadiť toto zviera touto cestou. Takže pôjdete do spoločnosti Google, hľadáte Audi A4 a máte šancu na hypotetickú „newcars15.com“, ktorá trvá večnosť, a spiatočnú cestu okolo vesmíru, aby sa načítala. Čakali by ste, alebo by ste sa rozhodli minúť svoje peniaze v hodnote 30 000 dolárov inde? Viem, že by som nečakal, pretože pomalé webové stránky môžu doslova vysávať život z vás.

Predstavte si všetky vzácne chvíle, ktoré strácate. A akú záruku máte, že svoj Audi A4 dostanete do budúceho týždňa od newcars15.com, ak sa web načíta navždy? Dobre, možno to budem brať príliš ďaleko, ale je to preto, že mi veľmi záleží na tom, čo si v tomto prípade uvedomujete: Pomalý web bude motivovať vyhliadky, aby zasiahli tlačidlo Späť dlho predtým, ako uvidia, čo ponúkate. Túto záležitosť sme podrobne venovali v téme Ako znížiť rýchlosť načítania stránky WordPress, takže sa nebudem venovať podrobnostiam.

Vylepšite navigáciu na webe WordPress

Toto dieťa už máme na piatom stupni a ešte stále musíme vyraziť na diaľnicu. Navigácia na webe WordPress, ako to pomáha znížiť mieru okamžitých odchodov? Je to jednoduché; skvelý navigačný systém je ako mapa (alebo znamienko), ktorý vedie používateľov prostredníctvom vašich webových stránok.

Mary Jane chodí do spoločnosti Google v snahe nájsť responzívnu viacúčelovú tému pre svoje začínajúce podnikanie založené na WordPress. Vďaka všetkému úsiliu, ktoré ste venovali vytváraniu skvelého obsahu blogu, sa váš hypotetický príspevok „20 najlepších responzívnych slov WordPress pre rok 2015“ objaví na prvom mieste v službe Google a preklikne prostredníctvom.

Číta celý príspevok a z čistého vzrušenia sa rozhodne skontrolovať svoju stránku motívov WordPress, ku ktorej má pohodlný prístup z navigačných ponúk v hlavičke, bočnom paneli alebo v päte. Aj keď si nekúpi žiadne z vašich tém, nebude sa považovať za odchod.

Teraz zabudnite na Mary Jane. Zvážte Johna Doea, ktorý práve našiel váš web (akýmkoľvek spôsobom) a chce nájsť nejaké informácie. Aké ľahké je nájsť stránky na vašom webe pomocou navigačného systému? Myslíte si, že sa bude držať, ak nenájde to, čo hľadá??

Najlepší navigačný systém sa ľahko používa. Je to jednoduché a priamočiare, čo mi pripomína toto, keď som hľadal Java návody. Tak som pristál na tejto serióznej webovej stránke renomovanou spoločnosťou (žiadne klesanie mena, žiadne striekanie).

Web stránka vyzerala skvele – profesionálny dizajn a práce. Hovorím o druhu webových stránok, ktorým by ste verili dosť na to, aby ste sa zaregistrovali ako študenti. Ale to bolo predtým, ako som sa pokúsil získať prístup k bezplatnému Java tutorialu, ktorý mal lákať študentov, viete, ako ja.

Dlhý príbeh, tutoriál bol skrytý na niekoľkých úrovniach v mega menu, a vzal som si čas, pretože som všeobecne pacient, a ja som sa zúfalo snažil nájsť seriózny program Java. Bez ohľadu na to som sa cítil zle z toho, že som musel prehľadávať rozbaľovacie ponuky, aby som našiel jediný kurz, ktorý napokon nesplnil moje očakávania. Meh. Koniec chvástania.

Skutočne zaneprázdnený človek nebude mať čas vyčesať celú svoju navigáciu za zdroje, ktoré skutočne potrebujú. Urobte z navigačného systému všetok dôležitý obsah neuveriteľne ľahko a vaše miery odchodov sa musia znížiť. Dostávam sa k tebe? Toto je jedlo s sebou:

 • Vytvorte jednoduchú a priamu navigáciu
 • Mega ponuky vyzerajú skvele, ale naozaj ich potrebujete?
 • Pridajte súbor Sitemap na svoje stránky WordPress. Môžete použiť doplnky ako napr Súbory Google XML Sitemap alebo použite tému, ktoré podporuje súbory Sitemap
 • Pridajte navigačné ponuky do hlavičky, päty a bočného panela
 • Pridajte do bočného panela kategórie, archívy a značky
 • V prípade zlyhania vašich ponúk zahrňte vyhľadávacie pole ako zariadenie zabezpečené proti zlyhaniu. Vyhľadávacie pole môže tiež vylepšiť váš navigačný systém a používateľské prostredie. Použite doplnok, napríklad Relevanssi vybudovať výkonný a presný vyhľadávací nástroj pre svoje stránky WordPress

Vylepšite svoj obsah, aby ste znížili mieru odchodov

Vylepšite svoj obsah, aby ste znížili mieru odchodov

Keď idete do obchodného centra, strácate čas v obchodoch, ktoré predávajú zlé alebo škaredé vlákna? Stavím sa, že nie, pokiaľ nie ste majiteľom jedného takého obchodu, ktorý by sa cical veľakrát.

Slabý obsah pošle čitateľom preč rýchlejšie, ako môžete získať. Povedzte mi, že ste ochotní tráviť drahocenný čas čítaním chudobného obsahu, keď je na webe toľko zábavných vecí? Vieš, rád Cheezburger, vtipné mačky videá na YouTube a theCHIVE okrem iného. Čo vytvára zlý obsah?

 • Zastaraný obsah – Udržujte svoj obsah aktualizovaný
 • Obrázky s nesprávnym formátom a veľkosťou – Jeden obrázok má šírku 660 px, ďalší 350 pixelov
 • Plagovaný obsah – vrátane obrázkov. Pripisujte médiá vlastníkom a nikdy kopírujte obsah. Je to nezákonné.
 • Upravte a korigujte svoj obsah, pretože príspevok blogu bol poslaný pepperom typy a ďalšie neopatrné chyby sú iba kruté
 • Okrem toho sa snažíte zlepšiť čitateľnosť textu na vašom blogu WordPress. Čítateľný obsah povzbudí ľudí, aby klikali na prepojené stránky

Ako? použitie:

 • Zoznamy odrážok
 • Nadpisy a podpoložky
 • Väčšie písma
 • Veľký farebný kontrast, ktorý je láskavý k očiam (držte sa dvoch až troch farebných schém)
 • Veľa voľného miesta
 • Skvelé obrázky
 • Skvelý multimediálny obsah

Pri vytváraní blogových príspevkov WordPress pridajte kategórie a značky, aby čitatelia mohli nájsť súvisiace témy na ďalšie čítanie. Nezabudnite svoj blog aktualizovať o najnovší obsah, pretože zvyšuje lojalitu zákazníkov a SEO.

Ďalej od začiatku definujte svoje cieľové publikum, aby ste sa uistili, že zacieľujete na správnu skupinu ľudí. V opačnom prípade si budete pozorne prezerať, vynecháte značku a zvýšite mieru odchodov.

Vylepšite svoje SEO a PPC reklamy

Všetky snahy o zníženie miery odchodov na vašom webe WordPress by neznamenali nič, ak by ste zacieľovali na nesprávneho publika, ktorý by mal začať. Keby som mal zdieľať príbehy o svojom rodnom meste Meru v Keni, využil by som miestne techniky SEO, ktoré mám k dispozícii, aby som nepritiahol čitateľov hľadajúcich Mt. Napríklad Meru v Tanzánii. Podobnosť by som nerád prilákala čitateľov, ktorí hľadajú kabíny Meru v Indii alebo zákazníkov, ktorí hľadajú siete Meru Networks so sídlom v Tampa, FL..

Keby som prilákal všetkých, ale ľudí, ktorí sa skutočne zaujímajú o moje mesto, moja webová stránka WordPress by zaznamenala vysokú mieru odchodov – to všetko preto, že som sa zamerala na zlé publikum.

To isté platí pre vaše reklamné kampane PPC. Ak dôjde k nesprávnemu zacieleniu, budete platiť za to, aby ste prilákali všetko, s výnimkou prevádzky, ktorú potrebujete. Vaše SEO a PPC kampane by sa mali riadiť dôkladným výskumom kľúčových slov. Zamestnajte nástroje na výskum kľúčových slov, ako napríklad Plánovač kľúčových slov Google AdWords, Word Tracker, Vaše návrhy a KWFinder.com okrem iného.

Nepotírajte sa však s podrobnosťami, máme pre vás chrbát pokrytý týmito osvedčenými postupmi WordPress SEO pre rok 2015 a ďalšie roky. Okrem toho zaistite, aby ste si udržali najvyššie hodnotenie všetkých svojich značkových výrazov, napr. vaša značka alebo názov produktu.

Miera okamžitých odchodov a prepojenie

Miera okamžitých odchodov a prepojenie

Pokiaľ ide o mieru odchodov, existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste vyčistili svoje odkazy a dostali svoj web do špičkového tvaru. Oprava nefunkčných odkazov, zlepšenie stratégie prepojenia a otvorenie externých odkazov na kartách je skvelý spôsob, ako začať.

Opraviť nefunkčné odkazy

Nový návštevník sa môže dostať na vaše stránky prostredníctvom akejkoľvek webovej stránky alebo príspevku. Ak však vaše stránky WordPress odhadzujú nefunkčné odkazy, vaše vyhliadky nikdy nenájdu informácie, ktoré potrebujú, a v dôsledku toho narazia na tlačidlo Späť. Ak budú naďalej biť tlačidlo Späť, zaregistrujete vysoké miery odchodov, ktoré nie sú potrebné.

Na svojom webe WordPress môžete skontrolovať nefunkčné odkazy pomocou doplnku, napríklad Kontrola prerušeného odkazu. Ešte lepšie je, že môžete používať online službu, ako je internet Kontrola prepojenia W3C. Najlepšie je opraviť všetky vaše nefunkčné odkazy čoskoro, aby ste zastavili odrazy dlho predtým, ako sa to stane.

Čo robiť, keď v noci dôjde k prerušeniu spojenia z dôvodu dopravného prepätia alebo z iného dôvodu? Je to ľahké – tomuto problému môžete čeliť vytvorením vlastných 404 stránok alebo presmerovaním nefunkčných odkazov na požadovaný zdroj, napríklad na vstupnú stránku alebo na inú obľúbenú stránku..

Tu je návod, ako vytvoriť vlastnú stránku 404 vo WordPress a tu je a Jednoduchý doplnok 301 Presmerováva pomôcť pri presmerovaní firmy.

prepojenie

Miera okamžitých odchodov predstavuje percento návštevníkov, ktorí odchádzajú zo vstupnej stránky. Pridanie zrejmých odkazov na interné zdroje môže povzbudiť viac návštevníkov, aby klikli na túto prvú stránku. Ak máte zaujímavý blogový príspevok, ktorý podporuje vašu príčinu, odkaz na ňu z ostatných stránok vrátane vstupných stránok.

Vyhliadky, ktoré nie sú pripravené zahryznúť háčik na vašej vstupnej stránke, by mohli chcieť váš web ďalej preskúmať. Prepojenie na relevantné zdroje uľahčuje uvedené vyhliadky. Keď prekliknú, vaša miera okamžitých odchodov klesá.

Otvorte externé odkazy na nových kartách

Predtým, ako sa prehliadanie pomocou kariet stalo realitou, používatelia sa obávali otvorenia externých odkazov v nových oknách, pretože to narušilo používateľské prostredie. Od prehliadania v záložkách sa však surfovanie po internete s niekoľkými súčasne otvorenými webovými stránkami stalo bez námahy a dokonca aj zábavou.

Dnes by ste sa nemali báť otvárať všetky externé odkazy na nových kartách. Pokiaľ však používatelia samozrejme neocenia staré prehliadače, ktoré karty nepodporujú. Ako otváranie externých odkazov na nových kartách pomáha znížiť mieru okamžitých odchodov na vašom webe WordPress?

Povedzme, že ste vytvorili úžasný blogový príspevok a prepojili ste sa s relevantnými zdrojmi na webových stránkach tretích strán. Ak sa tieto externé odkazy otvoria v rovnakom okne / karte prehliadača, analytický softvér počíta ukončenie. Ak však na nových kartách otvoríte externé odkazy, čitateľ má prístup k externým zdrojom bez toho, aby opustil vaše stránky. Pri pridávaní externých odkazov začiarknite políčko „Otvoriť odkaz v novom okne / karte“, ako je uvedené nižšie:

Pokles-bounce-miera-WordPress-webové stránky-open-external-odkazy-in-new-kariet

Prebudujte svoje stránky WordPress

Humor ma tu: Chceli by ste sa držať (a obchodovať) webovej stránky, ktorá vyzerá, že bola vytvorená piatym porovnávačom? Ak váš web nevyzerá dobre, môžete očakávať, že sa ľudia budú držať dostatočne dlho na to, aby si kúpili to, čo je v ponuke.

Investujte do profesionálne navrhnutej témy, ako je naša vlastná téma Total Responsive Multipurpose WordPress. Okrem toho môžete vždy získať profesionálne a dobre vyzerajúce témy z WordPress.org alebo predajcovia, ako je Téma a Elegantné témy.

Prípadne môžete zostaviť svoj webový kúsok po kúsku pomocou špičkových tvorcov stránok WordPress, ako sú Visual Composer alebo Beaver Builder, aby som spomenul len niekoľko. Môžete tiež použiť úžasné detské témy, ktoré sa dodávajú s rámcami tém WordPress, ako sú Genesis alebo Thesis.

Ak žiadna z vyššie uvedených možností neznie príťažlivo a máte nejaké peniaze, ktoré môžete ušetriť, zvážte najatie špičkového vývojára WordPress, ktorý vás presne zostaví, čo potrebujete (nezabudnite, že toto je často najdrahšia a časovo najnáročnejšia možnosť krátkeho učenia sa kód sami).

Pri prepracovávaní svojich webových stránok zvážte pridanie nejakého sociálneho dokladu; počet sledovateľov, fanúšikov, referencie – čokoľvek, čo hovorí klientovi, že ostatní ľudia milujú vaše produkty. Ak ešte nemáte veľké množstvo, zvážte možnosť zanechať sociálny dôkaz až neskôr, pretože nízke čísla môžu narušiť dôveru zákazníkov, aj keď ste len čestní..

Taktiež upravte svoje vstupné stránky pomocou testov A / B a experimentov s obsahom. Jednu vec, na ktorú nechcete zabudnúť, je pridanie tlačidiel CTA do viditeľných a výrazných oblastí vašich vstupných stránok. Malo by stačiť maximálne tri tlačidlá CTA; jeden bezprostredne hore, druhý uprostred a posledný smerom dole.

V tejto firme so vstupnou stránkou stále vytvorte rôzne vstupné stránky pre rôzne typy publika. Na každú vstupnú stránku použite jedinečný obsah a kľúčové slová a oslovte konkrétne publikum.

Vráťme sa k redizajnu webových stránok, minimalizmus je cesta vpred, alebo ako Maya Angelou (nech Boh dá pokojnú dušu vo večnom pokoji) povedal: „Stelesnením sofistikovanosti je úplná jednoduchosť.“

Chcete vytvoriť elegantný a sofistikovaný web, ktorý pritiahne vyhliadky do vlečných sietí? Potom musíte urobiť najjednoduchší a najjednoduchší web na internete. Začnite tým, že odstránite nepotrebné prvky, ktoré nepodporujú alebo slúžia vášmu účelu.

Okrem toho sa vyhnite prekážkam v otváraní okien a reklám. Okrem toho sa uistite, že reklamy, ktoré zobrazujete na svojej webovej stránke WordPress, sú relevantné pre váš obsah a nika. Umiestnite relevantné reklamy na bočný panel a ak je to možné, vyhnite sa načítavaniu multimediálnych reklám.

Keď bude všetko povedané a hotové, ubezpečte sa, že vaše webové stránky reagujú tak, aby vyhovovali používateľom počítačov aj mobilných telefónov. Vyberte si od začiatku responzívnu tému WordPress (napríklad Total). Uistite sa, že aj vybrané doplnky sú optimalizované pre mobilné zariadenia.

Pridať súvisiace príspevky

Chcete vyhliadky prejsť okolo vstupnej stránky? Potom im uľahčte hľadanie ďalšieho obsahu. Súvisiace widgety príspevkov môžete umiestniť na koniec svojho blogového príspevku alebo na svoj bočný panel – stačí sa uistiť, že sú čitateľom viditeľné. Dobrá správa je, že sa nemusíte usilovne snažiť, je ich nespočet Doplnky týkajúce sa príspevkov WordPress na pomoc pri ťažkom zdvíhaní.

Komentovanie blogu

Aj keď to na prvý pohľad nemusí mať výrazný vplyv na mieru okamžitých odchodov, komentovanie blogov môže z dlhodobého hľadiska zvýšiť zapojenie používateľov, čo znižuje mieru odchodov. Ak budete svojich používateľov venovať aj naďalej prostredníctvom sekcie blogu, sú povinní vám viac dôverovať, tráviť viac času na blogu a zdieľať váš obsah s ostatnými..

Na konci dňa…

… zníženie miery odchodov je predovšetkým o tom, že sú super. Je to všetko o tom, ako dať svojim vyhliadkam zážitok ako nikto iný na vašom webe – všetko o tom, ako sa stať najlepším, čo môže byť vo vami zvolenom poli..

Keď sa zhodujete so zámerom vašich potenciálnych zákazníkov, s obsahom a produktmi a potom to všetko zabalíte do vynikajúceho dizajnu, nič vám nebráni v znižovaní miery odchodov WordPress.

Postupujte podľa tipov tu načrtnutých dnes a ak by ste mali tip na zdieľanie alebo otázku na pit, použite sekciu komentárov uvedenú nižšie. Radi by sme počuli vaše myšlienky – Adios!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map