Ako znížiť prestoje webových stránok WordPress

Vysoký prestoj webovej stránky WordPress má katastrofálne následky. Keď ľudia kliknú na váš web, chcú ho používať, ale ak je offline, vaše publikum rýchlo stratí trpezlivosť. Čo môžete urobiť, aby ste znížili prestoje svojich webových stránok WordPress?


V tomto článku sa chystáme diskutovať o tom, ako môžu prestoje negatívne ovplyvniť vaše webové stránky WordPress a ako môžete sledovať výpadky, aby ste zistili, či je problém. Kriticky sa pozrieme na to, ako môžete vylepšiť svoju dobu prevádzkyschopnosti a pomôcť tak, aby bola vaša stránka čo najúspešnejšia.

Prečo je prestávka na vašom webe WordPress zlá

Zdravý rozum hovorí, že nechcete, aby boli vaše stránky offline. Prestoje zmaria, zmätia a rozrušia vašich potenciálnych návštevníkov. Keď sa ľudia pokúsia získať prístup na vaše stránky, robia to s určitým cieľom, či už je to zábavné, učia sa niečo nové alebo nakupujú..

Ak je váš web offline, môže vás to stáť vracajúcich sa návštevníkov, nových potenciálnych zákazníkov, potenciálnych klientov a predaj. Prestoje môžu tiež znamenať, že vaše stránky strácajú dôveryhodnosť s publikom a vo vašom odvetví. Stránka, ktorá má problémy s prestojmi, zobrazuje obraz neprofesionality a nebola by prvou voľbou pre platenie klientov. Určite by sa to nepovažovalo za vodcu a autoritu v tejto oblasti.

Ďalším hlavným dôvodom, prečo nechcete mať problém s prestojmi, je to, že Google a ďalšie vyhľadávacie nástroje sa to nepáčia. Pravidelné sťahovanie veľmi rýchlo začne ovplyvňovať vaše hodnotenie na stránkach s výsledkami. Ako všetci vieme, čím nižšie klesáte, tým menej prevádzky získate.. Preto je dôležité, aby ste urobili všetko, aby ste znížili prestoje svojich webových stránok WordPress.

Na sledovanie výpadkov použite monitorovacie riešenie

Prvou vecou, ​​ktorú potrebujete vedieť, keď uvažujete o tom, ako znížiť výpadky webových stránok WordPress, je to, do akej miery je tento problém váš web ovplyvnený. Môže to byť omnoho viac, ako si myslíte.

Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je použiť monitorovacie riešenie, aby ste zistili, či a kedy vaše stránky prechádzajú do režimu offline. Tu je niekoľko možností na meranie prestojov na vašom webe WordPress.

jetpack

znížte prestoje webových stránok WordPress

jetpack je bezplatný doplnok WordPress, ktorý má viacnásobné použitie a stojí za to ho nainštalovať na svoje stránky. Jednou dôležitou súčasťou Jetpack je jeho modul monitor, čo vám môže pomôcť sledovať prestoje.

Monitor vás každých 5 minút skontroluje, či je online. Ak sa niečo pokazí, spoločnosť Jetpack vám pošle e-mail s upozornením, že vaše stránky sú nefunkčné, a potom, keď sa znova uvedie do prevádzky. Takto získate presný obraz o tom, kedy sú vaše stránky offline a ako dlho sú zakaždým.

Pingdom

Pingdom

Pingdom je populárne prémiové riešenie pre tých, ktorí chcú trochu viac informácií o výkonnosti svojich stránok. Pingdom poskytuje sledovanie prevádzkyschopnosti, pomocou testovacích serverov 60+ z celého sveta vyskúšajte svoje webové stránky až do každej minúty. Ak sa niečo pokazí, okamžite vás upozorní.

Pingdom však ponúka pôsobivejšie analýzy, ktoré vám pomôžu pochopiť príčinu každého problému s prestojmi. To znamená, že problém môžete napraviť a zabrániť jeho opätovnému výskytu, čo bude mať za následok dlhšiu dobu prevádzkyschopnosti. Plus s Doplnok na sledovanie skutočného používateľa Pingdom nástroje Pingdom môžete ľahko integrovať do inštalácie WOrdpress.

Prvým krokom pri znižovaní prestojov na vašom webe WordPress je meranie jeho prestojov. Nakoniec, ako hovorí staré príslovie, ak to nemôžete zmerať, nemôžete to zvládnuť.

Vyberte si webhostingu s dobrou povesťou

Keď budete mať predstavu o tom, ako často vaše stránky trpia prestojmi, musíte začať riešiť príčiny. Váš webhosting by mohol byť jedným z problémov, preto je dôležité, aby ste zverili svoje stránky profesionálnej hostiteľskej spoločnosti, ktorá vás nezklame.

WP Engine

Hosting WPEngine

Určite ste nás už počuli hovoriť o nich, ale WP Engine je náš najlepší výber pre spoľahlivého hostiteľa. Ponúkajú plne spravované hostingové plány WordPress, ktoré prichádzajú s veľkou technickou podporou, bezplatnými webovými stránkami, výkonnými servermi a pôsobivou 99,95% zárukou dostupnosti..

Môžete to vidieť uptime a zaujímalo by vás, prečo to nie je 99,99% alebo dokonca 100% – je to preto, že služba WP Engine umožňuje každý mesiac až 0,05% času servera pre údržba (a dokonca ponúkajú kredit vo výške 5% z vášho mesačného poplatku za každú hodinu, po ktorej dôjde k výpadku vašich stránok). Týmto je zaistené rýchle a bezpečné fungovanie vašich serverov. Už ste niekedy videli prehliadača WPEx? Pravdepodobne nie. Dôvodom je, že tím WP Engine má skvelú prácu. Navyše, ak predpokladajú, že server alebo dátové centrum bude odstavené na dlhšiu dobu, budú proaktívne a prevedú vaše stránky na nový server, aby vás udržali v prevádzke..

Chcete sa dozvedieť viac o službe WP Engine a všetkých funkciách, ktoré ponúkajú so svojimi spravovanými hostingovými plánmi WordPress? Vyskúšajte našu úplnú recenziu hostiteľa WP Engine v blogu.

SiteGround

SiteGround

SiteGround je ďalšou funkciou spravovaného hostingu. Tento je však na dostupnejšom konci stupnice, a preto je prístupnejší pre všetkých od blogerov až po malé a stredné podniky. SiteGround ponúka výber možností hostenia, vrátane webu, cloudu a vyhradeného hostingu. Nastavenie je rýchle a ľahké a používa najnovšie technológie v oblasti hostingu.

Najdôležitejšie však je, že rovnako ako Pagely je server SiteGround známy svojou prevádzkou. SiteGround sa môže pochváliť, že jeho doba prevádzkyschopnosti je momentálne 99,99%, záznam, na ktorý by bola ktorákoľvek hostiteľská spoločnosť hrdá. Preto, aj keď to stojí menej ako Pagely, SiteGround je stále pôsobivé riešenie hostingu, ktoré určite stojí za zváženie.

Ak chcete získať ďalšie informácie o tejto službe s vysokou hodnotou, prečítajte si našu podrobnú recenziu týkajúcu sa hostingu WordGround programu WordGround.

PAGEL

PAGEL
PAGEL je špičkové hostingové riešenie zamerané na veľké weby a veľké podniky. Ponúka plne riadený hosting WordPress špecifický v cloude Amazon, Pagely sa hrdí na to, že je mimoriadne škálovateľný. Preto je obľúbenou voľbou pre značky s vysokou hmotnosťou so zvýšenou potrebou premávky.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je Pagely tak populárny, je, že ponúka 100% dostupnosť (aj keď je na vašom dobrom úsudku, či tomu chcete veriť alebo nie 100% záruka dostupnosti) To znamená, že sa nikdy nemusíte obávať, že vás hostiteľská služba prepustí. Pagely vám môže dať pokoj a pre všetky webové stránky bez ohľadu na svoju veľkosť je to neoceniteľné.

Viac tipov pre výber správneho hostingu

Pri výbere poskytovateľa webhostingu sa nenechajte ovplyvniť cenou ani veľkosťou oblečenia. Je to možno lacná dohoda, ale ak váš webový hostiteľ nemôže zaručiť dostupnosť, potom vaše stránky rýchlo strácajú peniaze, ktoré ste ušetrili pri hostovaní..

Rovnako preto, že riešenie hostingu je dobre známe, neznamená to, že je spoľahlivé. i známi hostitelia môžu mať problémy pred registráciou vykonajte aj prieskum a skontrolujte spoločnosti, ktoré poskytujú správy.

Preto, ak chcete znížiť prestoje svojich webových stránok WordPress, investovanie do kvalitného hostingu je skvelým miestom na začiatok.

Zabezpečte aktuálnosť zabezpečenia svojich stránok

Jedným z hlavných spôsobov, ako možno dosiahnuť vašu dostupnosť, je porušenie bezpečnosti. Problémy so zabezpečením sa môžu pohybovať od podráždenia vírusov až po hackerstvo celého vášho webu, čo môže dramaticky zvýšiť mieru prestojov na vašom webe..

Existuje veľa spôsobov, ako zvýšiť bezpečnosť na vašom webe WordPress. Na najzákladnejšej úrovni by ste mali pravidelne meniť svoje heslá, aktualizovať témy a doplnky WordPress a vykonávať denné kontroly škodlivého softvéru. Investovanie do bezpečnostného doplnku WordPress je však jedným z najlepších spôsobov, ako zabezpečiť bezpečnosť svojich stránok a minimálne prestoje..

Zabezpečenie Wordfence

Zabezpečenie Wordfence

WordPress Zabezpečenie Wordfence plugin poskytuje pre vaše stránky bezplatnú ochranu pred hackermi a škodlivým softvérom. Jeho brána Web Application Firewall zabraňuje problémom skôr, ako k nim dôjde a skenovanie Wordfence vás okamžite upozorní v prípade, že dôjde k ohrozeniu vašich stránok..

K dispozícii je tiež prémiová verzia tohto doplnku, ktorý obsahuje celý rad mimoriadne vyspelých bezpečnostných technológií, napríklad ochranu pred hrozbami v reálnom čase. Program Wordfence Security je bezplatný alebo prémiový doplnok, ktorý sa dá nainštalovať, ak chcete, aby bol váš web v bezpečí a online.

VaultPress

VaultPress

VaultPress je prémiové riešenie zabezpečenia a zálohovania pre weby WordPress. Tento výkonný doplnok bohatý na funkcie ochráni nielen vaše stránky pred všetkými malými a malými problémami so zabezpečením, ale tiež ponúka ochranu, ak by sa malo stať to najhoršie.

Predstavte si, že sa zajtra ráno zobudíte a celý váš web zmizol z dôvodu narušenia bezpečnosti. Teraz hovoríme o závažných prestojoch, pretože musíte svoje stránky pomaly, ale isto prestavať.

VaultPress vám umožňuje zálohujte svoje stránky a umožňuje vám ju rýchlo a ľahko obnoviť. Nielenže budete mať vždy funkčnú kópiu svojich stránok, ale vaše uptime by nemalo byť nikdy vážne ovplyvnené.

Správny záložný doplnok môže výrazne pomôcť znížiť prestoje webových stránok WordPress v prípade, že dôjde k narušeniu alebo poškodeniu vašich stránok iným spôsobom..

Údržba a optimalizácia

Okrem vykonávania robustného procesu zálohovania a obnovy je dôležité vykonávať pravidelnú optimalizáciu a údržbu webových stránok WordPress vrátane jej databázy..

Viac informácií o tom, ako zabezpečiť plynulý chod vašich webových stránok, nájdete v našom sprievodcovi optimalizáciou databázy WordPress a v príručke pre začiatočníkov k údržbe webových stránok WordPress..

A ak to všetko znie ako príliš veľa práce, mohli by ste sa vždy prihlásiť do služieb profesionálnej služby podpory WordPress a nechať ich, aby sa postarali o zníženie prestojov na vašom webe WordPress..

Záverečné myšlienky

Dôležitosť zapojenia do práce na skrátení prestojov webovej stránky WordPress sa nedá podceňovať. Výberom profesionálnej webhostingovej služby, sledovaním prestojov a udržiavaním hlavných úloh zabezpečenia a údržby vášho webu by ste mali byť schopní maximalizovať časy výpadku svojho webu..

To by malo viesť k lepšiemu hodnoteniu vo vyhľadávačoch, šťastnejším návštevníkom a nakoniec k úspešnejšej a výkonnejšej webovej stránke.

Trápia vaše webové stránky prestoje? Čo si myslíte, že to spôsobuje? Dajte nám vedieť, ako plánujete znížiť výpadky svojich webových stránok WordPress v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map