Ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok WordPress

Ak to znie nejasne, povedzte mi to. Začali ste túžbou – kúskom nápadu, ktorý vás v noci udržal hore. Po zalomení mozgu ste sa rozhodli tento nápad naliať do plánu, napríklad po prečítaní motivačného textu, ako je napr Premýšľajte a zbohatnite Napoleon Hill.


S plánom v ruke ste išli dopredu a vynaložili úsilie na premenu sna do reality. Išli ste do práce, zakúpili ste webhosting, doménové meno, skvelú tému WordPress a nastavili ste svoju prvú stránku WordPress.

Chystali ste sa to zvládnuť, cítili ste to vo svojom čreve. Vaše oči boli zelené; mohli by ste nakoniec zabiť a žiť svoje sny. Plán bol však trochu chybný, pretože nezohľadňoval generovanie dopravy, jediný lev, ktorý dnes bráni vašej ceste k úspechu.

Keď ste objavili svoju hlúposť, takmer ste panikárili, ale stále ste sa pri tom držali a skúmali a vyzbrojovali sa novými informáciami o generovaní dopravy. Napriek tomu čísla tam ešte neboli. Stále ste premýšľali, čo sa v mene Santa stalo, že ho „postavia a prídu“. Čo ste mohli urobiť zle?

Začali ste pochybovať o tom, či by ste mohli zmeniť svoj mladý blog na úspešnú webovú stránku bez nevyhnutnej zložky, ktorou je prevádzka webu. Rýchlo zistíte, že je to nemožné, a upustite od tejto myšlienkovej línie.

Napriek tomu nie ste trápení, takže ste si nedokázali predstaviť, ako odložíte nástroje a zavriete obchod. Možno ste nemali inú možnosť, takže zatvorenie nebolo koniec koncov vlastne možnosťou. Nerobte si starosti, ak to neznie ako vy, pretože veľa z toho je môj vlastný príbeh.

Možno ste práve tu, pretože by ste sa chceli dozvedieť niekoľko vecí o tom, ako zvýšiť návštevnosť svojich stránok WordPress. Možno ste tu, pretože tých pár hitov, ktoré ste dostali, to len neprestane. Chceš viac a teraz to chceš. Možno – rovnako ako ten váš – ste začali s vadným plánom a pár mesiacov po línii – ste sa ocitli tu. Možno ste ani nezačali. Naučte sa, ako začať blog v priebehu niekoľkých minút.

Nech už ste kdekoľvek, dnes máte šťastný deň, keď sa dozviete takmer všetko, čo potrebujete na zvýšenie návštevnosti vášho webu / blogu založeného na WordPress. Ku koncu tohto príspevku sa podelíme o niekoľko nástrojov, ktoré môžete použiť na vygenerovanie väčšej návštevnosti svojich webových stránok, takže buďte opatrní..

Užite si to až do konca a nezabudnite sa s nami podeliť o svoje myšlienky v komentároch! Vždy si vážime váš príspevok �� Bez toho, aby sme strácali ďalšiu sekundu trivialitou, poďme to prekonať a urobiť s ním.

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja

Hipster Writing SEO Concepts vo svojej poznámke

SEO je to, ako som sa dostal do sveta digitálneho marketingu. Dlho predtým, ako som objavil WordPress, som autorom SEO. Čo znamená, že som sa musel veľa naučiť o umení lákavých vyhľadávacích nástrojov na nájdenie obsahu.

Celé učenie sa vyplatilo neskôr, keď som začal pracovať pre seba. Pomocou techník SEO, ktoré som sa naučil, som vytvoril obsah, ktorý sa v Google vysoko hodnotil, a následne som si zarobil veľkú návštevnosť svojho blogu WordPress..

A spoločnosť Google už dlho zostáva mojím číslom uno zdrojom prenosu, a to aj potom, čo som objavila blogovanie pre hostí a znížila frekvenciu uverejňovania príspevkov na svojom vlastnom blogu. To viedlo k môjmu záveru, že SEO je najlepší spôsob, ako prilákať webový prenos. Je to ľahká práca, aj keď to vyžaduje čas, a každý, kto má malé znalosti a je zanietený, ju môže hacknúť.

ako?

Po prvé, v záujme úplných začiatočníkov je prvoradé spomenúť, že SEO zahŕňa optimalizáciu obsahu (ako aj celého vášho webu), aby bolo ľahko dostupné vo vyhľadávačoch, ako je Google. To je všetko.

Cieľom je objaviť sa na prvých desiatich (10) pozíciách na stránkach s výsledkami vyhľadávacích nástrojov (SERP). Najlepšie je, samozrejme, byť na prvom mieste.

Po druhé, SEO je rozdelené do dvoch kategórií, a to on-page a off-page SEO. Prvý zahŕňa všetky SEO aktivity, ktoré vykonávate na svojich vlastných stránkach, a druhý zahŕňa SEO aktivity, ktoré zahŕňajú webové stránky tretích strán, teda podmienky na strane off-page príslušne.

Ak chcete zvýšiť návštevnosť svojich stránok WordPress, musíte pristupovať k SEO ako celku. Mali by ste sa zapojiť do online aj mimo SEO. Čo však musíte urobiť technicky??

Kľúčové slovo Research

Kľúčové slovo Research

Dôkladný výskum kľúčových slov je základom skvelého SEO. Keď majú používatelia naliehavý problém (nazývajú to potreba), ponáhľajú sa do svojho obľúbeného vyhľadávacieho nástroja s nádejou na nájdenie riešenia..

Zadávajú slová alebo frázy do vyhľadávacích nástrojov, stlačia Enter a ak je váš obsah optimalizovaný týmito výrazmi, máte prednosť. Myslím tým, že ak ste svoju prácu vykonali naozaj dobre, Google a ďalšie vyhľadávacie nástroje zobrazia váš obsah ako prvý a zarobia vám návštevnosť.

Ak sa na to pozriete kriticky, okamžite si uvedomíte, že musíte poznať kľúčové slová alebo kľúčové frázy, ktoré ľudia používajú pri hľadaní vašej firmy, ako aj produktov. Tu prichádza výskum kľúčových slov.

Keď určíte tieto kľúčové slová / frázy, môžete ich pridať do svojho obsahu, aby ste zvýšili svoje šance, že sa vo vyhľadávacích nástrojoch objavia ako prvé. Ak hráte správne so svojimi kartami (čo znamená iba ich nasledovať) Pokyny pre SEO), budete mať vždy najvyššie pozície v SERP a získate vyššiu návštevnosť.

Ak to budete udržiavať – ​​publikovanie obsahu blogu pripraveného na SEO a dôsledné vykonávanie ďalších odporúčaných techník SEO – budete si aj naďalej užívať najvyššie hodnotenia a väčšiu návštevnosť počas nasledujúcich dní, mesiacov a rokov. Napríklad vďaka časopisu, ktorý som uverejnil pred dvoma rokmi, sa mi stále darí fráza „najnovšie techniky a trendy SEO“. Aká nehanebná zástrčka. haha.

Ako však zvládnete toto zviera s názvom výskum kľúčových slov? Kde začínate? Cestu môžete začať pomocou nástroja, ako je napr Plánovač kľúčových slov Google AdWords. S ohľadom na primárne kľúčové slovo môžete bankou v Plánovači kľúčových slov Google AdWords určiť objem vyhľadávania a vygenerovať ďalšie nápady na kľúčové slová.

Blogové nápady môžu prísť k vám, rovnako ako budete vykonávať výskum kľúčových slov, takže odmeny sú mnohé. Medzi ďalšie nástroje patrí Nástroje správcu webu Google, Nástroj pre návrh kľúčových slov Bing, WordTracker a SEMRush okrem iného.

Vyzbrojení svojimi kľúčovými slovami ste pripravení vytvoriť úžasný obsah, ktorý sa zobrazí vo vyhľadávačoch. Ideálna hustota kľúčových slov, na ktorú je potrebné sa zamerať, je 2,5%, čo znamená, že ak má váš blogový príspevok dĺžku 1 000 slov, vaše kľúčové slovo by sa malo objaviť asi 25-krát prirodzene. Neprekračujte 4,0%, pretože spoločnosť Google si bude myslieť, že iba spamujete.

Okrem toho nezabudnite do názvu stránky pridať svoje kľúčové slovo, najlepšie na začiatku. Počítajú sa tiež kľúčové slová vo vašich podkapitolách, takže na to nezabudnite. Pridajte tiež svoje kľúčové slová do svojich adries URL, aby ich vyhľadávacie nástroje mohli jednoducho vyzdvihnúť. To nie je koniec. Vyhoďte niekoľko názvov obrázkových súborov a zahrňte atribút ALT, a ak je to možné, vložte svoje kľúčové slovo aj do ALT..

Každý príspevok alebo stránka, ktorú zverejníte, by mal mať nadpisy, značky a meta popisy, pretože vyhľadávacie nástroje používajú tieto informácie na hodnotenie vášho obsahu. Aj keď ste ešte nikdy nevytvorili príspevok WordPress, pridanie nadpisov (h1, h2, h3 … h6) by nemalo byť výzvou – všetky sú vo vizuálnom editore..

Na druhú stranu nie je úplne jednoduché pridať meta názvy a popisy (nazývané súhrnne metaúdaje). Ale nebojte sa, môžete ľahko optimalizovať svoj WordPress príspevok a stránky pomocou WordPress SEO pluginov ako napr WordPress SEO od Yoast a Všetko v jednom balíčku SEO.

Prejdite na webovú stránku, aby sa vaše webové stránky zobrazovali vo vyhľadávačoch Nastavenia -> Čítanie vo vašej administratívnej oblasti WordPress a zrušte výber možnosti „Odradiť vyhľadávacím nástrojom od indexovania tohto webu“. V opačnom prípade bude všetko vaše úsilie v oblasti SEO zbytočné..

Nechám to na tom, pretože sme sa už podrobne zaoberali touto a ďalšími technikami SEO v našom nedávnom príspevku: WordPress SEO Best Practices for 2015 and Beyond. Ak chcete na webe WordPress pomocou SEO získať viac návštevnosti, prečítajte si tento príspevok. Pohybujúce sa na…

Vaša stratégia prepojenia

Prepojovacia stratégia

Pozrite sa, ako som sa práve prepojil s naším ďalším príspevkom v sekcii vyššie? Hovoríme o prepojení. Ale ako to zvýši vašu návštevnosť? Je to jednoduchá mechanika. Prepojením na svoje ďalšie príspevky dávate svojim čitateľom príležitosť nájsť viac svojho obsahu.

Keby len prečítali váš vstupný príspevok (ako je tento) a odišli, zaregistrovali by ste vyššiu mieru odchodov a stratili by ste SEO body, a tým aj webový prenos. Mali by ste správne tvrdiť, že vyhľadávače milujú prirodzené vnútorné prepojenie.

Prepojením na svoje ďalšie príspevky zároveň zvyšujete šance na nájdenie, čítanie a zdieľanie väčšieho množstva obsahu. Keď používatelia zdieľajú váš obsah, priťahujete väčšiu návštevnosť a ak sa to bude opakovať, bude vaša prevádzka naďalej rásť.

Môžete odkazovať na svoje ďalšie príspevky v rámci svojho obsahu (ako sme to urobili pred niekoľkými okamihmi) alebo využiť súvisiace doplnkové príspevky, ako napríklad Zemanta alebo ktorékoľvek z nich súvisiace príspevky. Tieto doplnky vytvárajú na konci príspevku (alebo na bočnom paneli) časť „súvisiace príspevky“, ktorá zvyšuje interakciu, zobrazenia stránok a nakoniec aj návštevnosť.

E-mailový marketing

wordpress-blog-post-prostredníctvom e-mailu

Neil Patel, on QuickSprout odhalil, že jeden z jeho najväčším zdrojom prenosu je zoznam e-mailov. A keď sa pozrieme na podrobnosti, pochopíte prečo.

Po prvé, má obrovský zoznam e-mailov, ktorý si v priebehu rokov vybudoval. Po druhé, zdá sa, že nemá problém so zhromažďovaním e-mailov, pretože jeden je vedúci myšlienky a dva má zavedené nástroje na vytváranie e-mailov. ťažba (pre nedostatok lepšieho slova) vánok. Po tretie, zdieľa skvelý obsah vo svojich e-mailových spravodajcoch a viem, že som jedným z jeho odberateľov.

Nezaberie veľa kliknutí na odkazy v e-mailoch a skončí na QuickSprout, kde vďaka prepojeniu skončíte na webe hlbšie a dokonca sa prihlásite na Crazy Egg, jednu z jeho ďalších spoločností. Napriek tomu robí všetko bez námahy a výsledky? Vyšší prenos na všetky jeho webové stránky, nielen na QuickSprout. Veľa z toho je opakovaná premávka a viete, čo hovoria; opakovaná premávka je miesto, kde sú skutočné peniaze.

Ak by ste chceli zvýšiť návštevnosť svojho webu WordPress, chcete si požičať list z knihy Neila Patela. Napodobnite jeho štýl a mali by ste byť schopní hackovať e-mailový marketing ako profesionáli. To znamená, že by ste sa mali najprv usilovať vytvoriť skvelý blog.

Potom by ste mali povzbudiť ľudí, aby sa prihlásili na odber bulletinu. Poskytnite im bezplatné príručky, elektronické knihy a bezplatné členstvá – všetko, čo je potrebné na naplnenie vášho zoznamu e-mailov. Neprestávajte tam, neustále ich informujte prostredníctvom e-mailu a nezanedbávajte svoj blog. Časom bude váš zoznam e-mailov skvelým zdrojom premávky, sprostredkovaní a moolah.

E-mailový marketing sa stáva ľahším a zábavnejším, ak máte po ruke správne nástroje a partnerov. A keďže WordPress je milostivou platformou, existuje niekoľko doplnkov, ktoré vám pomôžu pri úsilí o e-mailový marketing. Niekoľko dobrých príkladov patrí zadarmo Doplnok MailPoet, alebo prémiový doplnok MyMail.

Medzi služby e-mailového marketingu tretích strán patria AWeber, MailChimp, Neustály kontakt a Mad Mimi okrem iného. Všetky tieto služby sa dobre integrujú do programu WordPress a umožňujú vám sústrediť sa na to, na čom záleží – vyvíjať úžasný obsah a zarábať peniaze.

Ak e-mailový marketing neznie ako šálka čaju, povoľte aspoň odbery prostredníctvom kanála a e-mailu. Tento proces nemusíte potiť. Koniec koncov, existuje pár skvelých Doplnky informačného kanála WordPress pomôcť s tým.

Využite sociálne médiá

Sociálne médiá

Internet je domovom veľkého množstva sociálnych sietí a každý druhý deň sa rodí viac. Tieto stránky sociálnych sietí priťahujú obrovské objemy premávky, ktoré môžete mať. Je tu pripravený na odobratie a všetko, čo musíte urobiť, je namočiť prsty do pohára s koláčmi, ktoré nemá slovná hračka.

Ako? Môžete začať vytvorením osobných aj značkových účtov na niekoľkých sociálnych sieťach vrátane, ale nielen, Facebooku, Twitteru, Google+, LinkedIn, Reddit a StumbleUpon..

Vaším cieľom by bolo zdieľať všetky vaše príspevky a stránky na týchto platformách. Ak nájdete na týchto stránkach niekoľko ľudí, ktorí sú ochotní bojovať za vašu vec, vyhrala ste polovicu bitky. Ak potrebujete tlačiť, Wikipedia spravuje slušné zoznam sociálnych sietí tu.

Pri boji na stránky sociálnych médií by sa vaše úsilie malo riadiť jedným všeobecným pravidlom. Snažte sa poskytovať skutočnú hodnotu za každých okolností, na rozdiel od povedzme spamu do pekla z ľudí. Nikto nemá rád toho chlapa alebo ako Rand Fishkin hovorí to:

Jednoduchým riadením spamom alebo zanechaním odkazu sa nedostanete príliš ďaleko a mohlo by to dokonca spôsobiť odpor. Namiesto toho sa naučte laná, zapojte sa autenticky a zistíte, že sa môžu rozvíjať fanúšikovia, odkazy a premávka.

Okrem toho je WordPress dodávaný s úžasným doplnkom Jetpack, ktorý je dodávaný s modulom publicity. Po aktivácii bude služba Publicize automaticky zdieľať vaše príspevky so svojimi čitateľmi na sociálnych médiách.

Aj keď je to dobrá vec, je známe, že aktivácia všetkých funkcií Jetpacku výrazne znižuje rýchlosť vašej stránky, čo vedie k vyššej miere okamžitých odchodov, horšiemu používateľskému prostrediu (UX) a nakoniec menšej návštevnosti. Buďte opatrní a aktivujte iba funkcie, ktoré potrebujete.

Zverejňovanie a zdieľanie vašich príspevkov na sociálnych sieťach však nestačí. Musíte ísť ešte o krok ďalej a uľahčiť čitateľom zdieľanie obsahu. Už ste niekedy boli na blogu WordPress s toľkým skvelým obsahom a nulovými tlačidlami na zdieľanie v sociálnych sieťach, že ste museli skopírovať odkaz a zdieľať ho so svojimi sledovateľmi?

Mám a je to frustrujúce – musím skopírovať a vložiť odkaz, zatiaľ čo daný blogger mohol nainštalovať doplnok pre sociálne médiá. Je ich toľko, doplnkov pre sociálne zdieľanie, bezplatných aj prémiových, že žiadny vydavateľ WordPress by nemal prevádzkovať web bez tlačidiel zdieľania..

WordPress prichádza s vlastnými tlačidlami na zdieľanie v mene zdieľania Jetpack, takže nemáte žiadne výhovorky. Ak však chcete svoju hru zdieľania sociálnych médií posunúť na vyššiu úroveň, vyskúšajte si úžasnú zbierku nižšie:

 • 25+ najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress
 • Doplnky WordPress pre sociálne médiá na zvýšenie prenosu

Ak napíšete skvelý obsah a jeden z vašich veľvyslancov značky ho vyzdvihne na sociálnych médiách a potom iný a ďalší, váš príspevok sa stane vírusovým a prinesie späť veľa prenosov. Taká je sila sociálnych médií. Urobte svoju úlohu; vytvárať úžasný obsah a uľahčovať zdieľanie.

Zvýšte rýchlosť svojich stránok

Zrýchlite svoje stránky

Zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok nebude znamenať nič, ak si nemôžete udržať svojich návštevníkov. Ak majú návštevníci na vašom webe hrozný zážitok, pretože je to slimák, nikdy sa nevrátia, čo znamená, že vaše čísla klesnú, aj keď pritiahnete veľa nových návštevníkov..

Ako majster webu sa musíte zaoberať dvoma metrikami – novými návštevami a opakovanými návštevami. Ak sa na váš web neustále vracia obrovské množstvo vašej prevádzky, robíte niečo správne.

Ak máte veľa nových návštev, ale miera odchodov je tak vysoká, musíte prehodnotiť celú svoju stratégiu – pretože to, čo sa používa, je, že milión návštevníkov, ktorí nikdy nekliknú na vaše CTA. Aký má zmysel prilákať celý svet, ak sa už nikdy neobťažujú vracať sa, keď odídu?

Zvýšenie rýchlosti vášho webu má silnú koreláciu s UX. Ak sa váš web načíta veľmi rýchlo, návštevníci ocenia vaše úsilie a keďže nákup je predovšetkým o emóciách, budete mať vo dverách jednu nohu. Nestratíte premávku a viac ľudí sa bude chcieť držať dostatočne dlho, aby prehltlo vašu návnadu

Výkonnosť vašich webových stránok WordPress môžete skontrolovať v rýchlostnom oddelení pomocou nástrojov, ako napríklad GTMetrix, Pingdom Tools a Štatistiky Google PageSpeed okrem iného. Ktorýkoľvek z prepojených nástrojov vám poskytne skóre rýchlosti a návrhy na zlepšenie rýchlosti vašich stránok.

Ak je vaša webová stránka pomalá (načítanie trvá dlhšie ako 5 sekúnd), venujte chvíľku času a vyskúšajte, ako skrátiť čas načítania stránky WordPress. Google vás tiež odmeňuje lepším hodnotením rýchlejších webových stránok, takže je to pre vás výhodné riešenie!

Pravidelne píšte skvelý obsah blogu

Napíšte skvelý obsah

Pravidelné písanie skvelého obsahu blogu vás obťažuje vyhľadávacími nástrojmi a ľudskými čitateľmi. V žiadnom prípade to, čo robí príspevok „skvelým“ známym alebo zaujatým, je vecou názoru.

Nezáleží na zlej gramatike, pravopisných chybách a iných nedbanlivých chybách, s ktorými sa môžete pri miernej úprave postarať. Ak chcete vytvoriť skvelý obsah, musíte zaistiť jeho čitateľnosť a bez chýb – kvôli prehľadnosti. Zle napísaný obsah, ktorý je prešpikovaný chybami, odošle iba vaše čitateľa a návštevnosť.

Pri pravidelnom písaní sa blog, ktorý publikuje čerstvý obsah, pravidelne páči vyhľadávacím nástrojom skvelým spôsobom, takže váš web nájde viac čitateľov. Zároveň konzistentnosť, ktorú prejavujete pravidelným uverejňovaním príspevkov, vytvára lojalitu medzi vašimi čitateľmi, čo má obrovský vplyv na váš webový prenos..

Pred uverejnením si teda svoje príspevky korigujte a sledujte svoj redakčný kalendár. Nemáte redakčný kalendár? toto editor doplnkov kalendára vám pomôže ��

Platiť za dopravu

Ak ste platili za webový prenos a dostali ste to, o čom ste rokovali, neboli by ste tu, aby ste si tento príspevok prečítali, však? Ale myslel som, že by som mal spomenúť, že môžete viesť vozidlo viac prevádzka tým, že kompliment svoje zadarmo stratégia generovania dopravy s niektorými platenými dátami.

Na to nestrácam čas; máte k dispozícii niekoľko ciest:

 • PPC – Skrátená reklama s platbou za kliknutie, ktorá spočíva v zaplatení určitej vopred určenej sumy spoločnosti, ako je Google, vždy, keď návštevník klikne na vašu reklamu. Platíte za každé jedno kliknutie a doláre sa môžu rýchlo vyrovnať. Stačí povedať, že na dosiahnutie hmatateľných výsledkov potrebujete značný rozpočet.
 • Reklamy sociálnych médií – Môžete sa rozhodnúť inzerovať svoje podnikanie na iných sociálnych sieťach, ako sú Facebook a Twitter. Je to skvelý spôsob, ako rozšíriť prítomnosť sociálnych médií. Za približne 50 dolárov vám Facebook dá približne 1 200 – 1 500 hodnotení Páči sa mi. Twitter ponúka podobnú ponuku, ale vôbec netuším, koľko sledovateľov vás dostane 50 dolárov. Máte potuchy? Prosím, podeľte sa s nami v komentároch. Svoju webovú stránku WordPress môžete tiež inzerovať priamo na sociálnych médiách, namiesto získavania hodnotení Páči sa mi alebo sledujete.
 • Inzerujte na iných webových stránkach  – Kde je najlepšie miesto na získanie veľkého množstva cieleného webového prenosu? 10,000 Temple Run mince, ak je vaša odpoveď „iné webové stránky vo vašom výklenku“. No tak, to je Temple Run, mince musia niečo stáť. Vtipy stranou, najlepším miestom na cielený webový prenos sú ďalšie populárne webové stránky vo vašom výklenku. Ak teda dokážete nadviazať vzťahy s vydavateľmi vo svojom výklenku a nechať ich spúšťať svoje reklamy za malý poplatok, získate veľa návštevníkov, ktorí by mohli mať o vašu ponuku záujem..

Čo ak však nemáte rozpätie, ktoré by ste mohli minúť za reklamu? Ako inak sa môžete objaviť na iných webových stránkach a získať svoju značku a meno tam?

Hosťovanie blogov

Hosťovanie blogov

Pred dvoma rokmi som napísal svoj prvý hosťovský blog a hádajte čo, príspevok bol o hosťovaní blogov. Ja kvôli nedostatku lepšieho názvu obyčajne pomenujem tento príspevok: Tipy pre blogovanie pre hostí: Ste hosťom blogger alebo hosťom Blojjerom? Nezískalo toľko trakcie, ako som čakal, ale hej, stále som sa učil laná.

Odvtedy som však hosťoval blogovanie na mnohých platformách a okrem spoločnosti Google mi táto technika priniesla veľkú návštevnosť a skutočne som vám otvoril mnoho dverí..

Hosťovanie blogov mi prinieslo klientov, získalo ma skvelých priateľov a desaťnásobne zlepšilo môj imidž značky. Keby som sa na svojej webovej stránke 100% sústredil, nikdy by som nedosiahol kroky, na ktoré som dnes veľmi hrdý. Ale dosť o mne.

Hosťovské blogovanie vám môže pomôcť niekoľkými spôsobmi:

 • Pomôže vám to zvýšiť návštevnosť vašich stránok
 • To vás zavedie ako odborníka
 • Ak hosťujete blog vo svojom výklenku, postaví vás pred širšie publikum
 • Ak dostanete zaplatené za hosťovský blog, môžete si zarobiť na živobytie
 • Vytvárate profesionálne vzťahy
 • Toľko sa naučíš
 • Dostanete skvelé ponuky, napr. bezplatný hosting, bezplatné členstvo, dary a podobne
 • Máte šancu sa dokázať a byť úžasní
 • Et cetera a kol

Iba blog pre hostí, ktorý poskytuje skutočnú hodnotu a nezískava spätný odkaz. Ako už mnohí odborníci uviedli, pokiaľ ide o hosťujúce blogovanie, spätný odkaz je jednoducho odmenou za všetku prácu, ktorá sa týka vytvorenia príspevku..

Ak sa to urobí správne, hosťovacie blogovanie vám prinesie prevádzku na ďalšie roky. zaručená.

Networking

Internet výrazne uľahčil vytváranie sietí. Môžete sa spoľahnúť napríklad na službu Google Hangouts na vytváranie sietí s vlastníkmi na druhej strane zemegule. Zároveň sa tým odstránil ľudský prvok, čím sa zrýchlilo vytváranie sietí, ale chýba mu dôvernosť, čo definuje silné obchodné vzťahy..

Pokiaľ ide o zvýšenie návštevnosti vášho webu WordPress, vzájomná interakcia medzi ľuďmi (alebo tvárou v tvár) veľmi pomáha. Zúčastnite sa podujatí a osobne sa stretnite so svojimi čitateľmi v nasledujúcom programe WordCamp. Môžete ísť o krok ďalej a dokonca zorganizovať udalosti, a určite môžete očakávať prudký nárast premávky.

Ak existuje nejaké mediálne pokrytie, môžete očakávať viac prístupov – nezabudnite uviesť svoj web niekde tam.

Sledujte svoju prevádzku tak, ako je

Sledovanie vašej prevádzky

Ak váš web neexistuje, musíte prilákať čitateľov, aj keď máte iba desať blogových príspevkov. V žiadnom prípade nepodporujem uvoľnenie, pokiaľ ide o vytváranie obsahu, ale každá webová stránka s dobrým obsahom pritiahne určitú návštevnosť..

Vzhľadom na to, že pravdepodobne máte veľa príspevkov (alebo plánujete publikovať tonu), musíte sa trochu upokojiť. Ak vykonávate svoju povinnú starostlivosť a študujete prevádzku, ktorú ťaháte, môžete identifikovať oblasti, ktoré je potrebné posilniť a oblasti, ktoré je potrebné odoslať do horáka.

Možno, že konkrétny typ príspevku má lepšiu výkonnosť ako všetky ostatné príspevky. Vaša premávka pravdepodobne pochádza z určitej krajiny a úplne zacieľujete na iné miesto. Možno nepoužívate správne kľúčové slová. Možno toto, možno to; pochopíte to.

Viac premávky môžete dosiahnuť iba hraním podľa svojich silných stránok a / alebo odstránením svojich slabostí, a to bez toho, aby ste si vynútili cestu. Preštudujte si svoju premávku a vykonajte potrebné zmeny a doplnenia. Ak neviete, kde začať, obrazovka štatistík WordPress je ideálnym východiskovým bodom. Môžete tiež použiť nástroje ako Google Analytics. Potom podľa potreby vykonajte zmeny.

Skvelý blogový dizajn

Na míľu odtiaľto môžete nájsť neatraktívnu webovú stránku. Dizajn, ktorý je bolesťou oka, pošle vaše vyhliadky preč, pretože, kto sa mu páči škaredý? Ak sa nikto nechce držať, pretože dizajn vašich webových stránok je na hovno, povedzte mi, môj priateľ, ako chcete generovať väčšiu návštevnosť?

Vytvorte krásny, jedinečný a profesionálny dizajn, ktorý upúta pozornosť, a nemusíte sa snažiť zachytiť premávku. Je to jednoduché a všetko sa spája s tým bodom UX, ktorý sme už spomenuli.

Uistite sa, že sú vaše reklamy v poriadku a používate responzívny dizajn, aby bol váš web pripravený pre používateľov mobilných zariadení. V prípade, že ste to nevedeli, mobilná prevádzka v roku 2015 prevýši prenos počítačov napredovať.

Odkaz a komentár na ďalšie blogy

Páči sa mi a komentár

Keď uvažujete o prepojení a komentovaní iných blogov WordPress, porozmýšľajte o tom, že „nikto nie je ostrov.“ Je to inter-net – celá vec je postavená na koncepte a filozofii prepojenia zdrojov na vytvorenie webu, z ktorého majú úžitok všetci.

Hrám osamelého vlka si popierate šancu objavovať nezaopatrené územia a rásť. Keď sa na váš blog pozriete, nie je to neuveriteľne dobre? Neprajete si, aby si váš blogový príspevok našiel iba jedna osoba a zanechala skvelý komentár?

Ak chcete, aby váš blog našiel viac ľudí a zanechali komentáre, musíte sa na ich blogoch objaviť a zanechať komentár. Možno vám to nezarobí veľkú premávku, ale je to dobrá karma a dostanete šancu spoznať ostatných ľudí, ktorí sa zaujímajú o tie isté veci ako vy. Pokúste sa čo najviac pridať ku konverzácii skutočnú hodnotu – nevyžiadajte spam.

Pri vytváraní obsahu blogu odkaz na príslušné zdroje na blogoch tretích strán a keďže je to dobrá karma, nakoniec získate odkazy na svoj blog, najmä ak vytvárate úžasný obsah. Že tam je viac prevádzky pre vás kamoš.

V oboch prípadoch môžete skončiť vytváraním prichádzajúcich a odchádzajúcich odkazov, čo je skvelé pre SEO a nakoniec aj generovanie prenosu. Je to výhra, výhra, výhra!

Organizovať súťaže

Súťaže a darčeky sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť návštevnosť vášho blogu. Ak máte špeciálne ponuky týkajúce sa tém WordPress, ktoré môžete rozdať, môžete dať ľuďom, aby sa zapojili do súťaže buď obľubou prezradenia na Facebooku, alebo ich zdvojením priateľom. Môžete dokonca požiadať čitateľov, aby sa prihlásili na odber a zdieľali súťaž akýmkoľvek spôsobom.

Čím ďalej sa slovo šíri, tým viac prevádzky získate späť na svoj blog. Videli ste, ako na tomto blogu prevádzkujeme skvelé darčeky. Pokračujte a replikujte to isté na svojom blogu a budete sa tešiť väčšej návštevnosti a lepšiemu zapojeniu používateľov. Musím povedať viac?

prémia

Tento príspevok môže trvať na celú večnosť, takže mi dovoľte uviesť zoznam zostávajúcich bodov (všetky sú samy vysvetľujúce):

 • Používajte strúhanku – vo vyhľadávačoch vyzerajú skvele a môžu zvýšiť mieru prekliknutia. WordPress SEO od Yoast má túto funkciu, takže by ste mali byť v dobrých rukách.
 • Držte sa svojho výklenku, aby ste zabránili mätúcim čitateľom
 • Zdieľajte staré, ale stále zelené príspevky pomocou doplnku, napríklad Evergreen Post Tweeter
 • Zúčastnite sa na komunitách a fórach, na ktorých vaše publikum prospieva
 • Reagujte na komentáre blogu, pretože čitatelia to milujú
 • Vyberte si zo zrejmých dôvodov správne témy
 • Pripojte k svojim príspevkom príslušné kategórie a značky, aby ste zvýšili svoje šance na objavenie vo vyhľadávačoch
 • A nakoniec pokračujte; nevzdávaj sa, budovanie premávky je pomalý proces, ktorý si vyžaduje čas

Viac nástrojov a zdrojov na zvýšenie prevádzky

Teraz, keď sme sa venovali oblastiam, ktoré musíte riešiť, aby ste zvýšili návštevnosť svojho blogu WordPress, ako uvádzame niektoré doplnky, ktoré vám pomôžu so všetkým,.

plugins

Teraz ty…

Ako dosiahnete väčšiu návštevnosť svojich webových stránok WordPress? Prosím, podeľte sa s nami v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map