Ako zvýšiť počet sociálnych médií z vášho webu WordPress

Ako zvýšiť počet vašich sociálnych médií z vášho webu WordPress

Vytvorenie nasledujúcich sociálnych médií by teraz malo byť cieľom pre všetky online obchody, blogy a obchodné weby. Ak chcete nových a vracajúcich sa čitateľov, zákazníkov a klientov, je nevyhnutnosťou mať komunitu sledovateľov na sociálnych sieťach.


Budovanie tejto základne fanúšikov na sociálnych médiách sa však ľahšie povie, ako urobí. Sociálne médiá môžu byť časovo náročné a náročné na prácu. Najviac frustrujúco neexistujú žiadne definitívne stratégie výher, takže návratnosť nemôže byť zaručená.

V tomto článku sa zameriame na to, ako zvýšiť počet vašich sociálnych médií z vášho webu WordPress. Od automatizácie obsahu sociálnych médií až po pridanie kontextových okien, hello barov a skriniek na obsah, diskutujeme o najlepších stratégiách, ako prinútiť návštevníkov vašich webových stránok, aby vás sledovali na sociálnych sieťach..

Čo by ste už mali robiť na svojom webe WordPress

Existuje niekoľko veľmi základných základných stratégií, ktoré by mali prijať všetky webové stránky WordPress, a ktoré, ak tak ešte neurobíte, by ste mali dnes rýchlo nastaviť. To vám nielenže pomôže ušetriť čas, ale v priebehu času bude pomaly narastať.

Pridať tlačidlá sledovania sociálnych aktivít

Postupujte podľa tlačidiel

Tlačidlá sledovania v sociálnej sieti by mali na vašich stránkach zaujímať popredné miesto. Umiestnenie do postranných panelov je skvelý spôsob, ako zaistiť, aby boli neustále viditeľné a prístupné pre vaše publikum.

Postupujte podľa tlačidiel AddThis je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožní pridať sociálne tlačidlá vertikálne alebo horizontálne do bočného panela alebo hlavičky. Použiteľné v mnohých populárnych sociálnych sieťach, môžete zobraziť ikony pre kanály sociálnych médií podľa vášho výberu.

Zobraziť tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach

Plávajúci sociálny bar

Na vašom webe WordPress by mali byť tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach nad alebo pod každým obsahom, ktorý chcete zdieľať. Toto povzbudí vašich návštevníkov, aby zdieľali váš obsah na sociálnych sieťach. Zdieľanie vášho obsahu čitateľmi znamená, že ho uvidí širšie publikum. Je to vynikajúci spôsob, ako zvýšiť informovanosť o vašom webe, zvýšiť návštevnosť a získať nových sledovateľov na sociálnych sieťach.

Plávajúci sociálny bar od WPBeginner vám umožňuje pridať plávajúce sociálne pole na všetky stránky alebo príspevky na vašom webe. Tento bezplatný doplnok WordPress sa rýchlo nastavuje, vyzerá skvele a pomôže vám zdieľať váš obsah. Ak ho ešte nepoužívate, stiahnite si ho.

Umožnite, aby bol obsah tweetovateľný

Lepšie kliknite na Tweet

Čím jednoduchšie je zdieľanie obsahu pre vaše publikum, tým viac splní toto želanie. Lepšie kliknite na Tweet je ďalší bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje vložiť do príspevkov príspevky s odkazom na tweet. Vyberte vynikajúce citácie z vašich blogov, aby boli tweetovateľné. Sprístupnenie vášho najlepšieho obsahu tak, aby sa Tweetom ľahko stalo týmto spôsobom, pomôže zdieľať váš blog na Twitteri a získať nových sledovateľov Twitteru.

Ukážte sociálne zdroje

Sociálny prúd WordPress

Predstavenie sociálnych kanálov na vašom webe WordPress je ďalším spôsobom, ako pomôcť pri zvyšovaní sociálnych médií. Návštevníci vašich webových stránok demonštrujú všetok vynikajúci obsah, diskusie a komentáre, ktoré sa zdieľajú na vašich sociálnych sieťach, čoskoro sa chcú pripojiť k vašej komunite sociálnych sledovateľov..

WordPress Social Stream je prémiový doplnok, ktorý si môžete kúpiť na CodeCanyon. Umožňuje vám vytvárať sociálne kanály pre každú z vašich sociálnych sietí. Alebo skombinujte všetky svoje kanály sociálnej siete do jedného spoločenského toku. Vďaka použitiu rôznych štýlov rozloženia vám tento doplnok umožní štýlovým spôsobom zobraziť najnovšie sociálne správy. To by malo pomôcť zaujať publikum WordPress a povzbudiť ich, aby vás nasledovali.

Preto sme teraz zvážili základy pre rozširovanie vašich sociálnych médií, ktoré vyplývajú z vášho webu WordPress. Pozrime sa, čo ešte môžete urobiť..

Automatizácia vášho obsahu sociálnych médií

CoScedule

Dôsledné zdieľanie vysokokvalitného obsahu z webovej stránky WordPress na vašich kanáloch sociálnych médií je veľmi dôležité. Udržuje vaše sociálne mediálne siete aktívne a zaujímavé, čo pomáha viesť k nasledovaniu.

Pravidelné vysielanie na rôzne kanály sociálnych médií však môže byť veľmi časovo náročné. Použitím nástroje na správu sociálnych médií Páči sa mi to CoSchedule umožňuje automatizovať všetky vaše sociálne príspevky. CoSchedule vám umožňuje plánovať, organizovať a spravovať všetky svoje príspevky z hlavného panela WordPress. Môžete dokonca vytvárať správy v sociálnych médiách a naplánovať ich zverejnenie, a to všetko bez toho, aby ste museli opustiť svoje stránky WordPress.

Automatizácia príspevkov v sociálnych médiách týmto spôsobom nielen ušetrí váš čas, ale tiež udržiava vaše siete sociálnych médií aktuálne. Pri výbere, kto bude nasledovať, sa ľudia rozhodnú pre tie sociálne profily, ktoré sú neustále prítomné a neustále zverejňujú nový obsah. Automatizácia zdieľania teda bude viesť k ďalšiemu zvyšovaniu počtu následkov.

Pridanie kontextových okien sociálnych médií na váš web WordPress

Používanie vyskakovacích okien sociálnych médií na vašej webovej stránke WordPress na zvýšenie počtu vašich sociálnych médií môže byť veľmi efektívne. Kontextové okná upútajú pozornosť návštevníkov a povzbudzujú ich, aby konali špecifickým spôsobom. Celkovo sa kontextové okná používajú na zhromažďovanie e-mailov. Ak je však vaším cieľom rozširovať svoje sociálne médiá, malo by to zmysel využívať len kontextové okná.

Vytváranie automaticky otváraných okien pomocou programu OptinMonster

Ako sme my

OptinMonster je softvér na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktorý vám pomôže rozvinúť vaše sociálne médiá pomocou pop-up okien na vašom webe WordPress. Pomocou programu Canvas môžete navrhnúť vlastné kontextové okná, konkrétne pre potreby vašich stránok. Ľahko si vytvorte optickú sledovaciu službu Twitter, kontextové okno Facebook, alebo kontextové okno pre iný kanál sociálnych médií.

Vždy starostlivo premýšľajte o tom, kde a kedy zobraziť kontextové okno. Ľudia budú stránku sledovať, pretože obsah nejakým spôsobom pridáva hodnotu ich životom. Návštevníci potrebujú čas, aby sa zapojili do vášho webu a spojili sa s ním, takže keď budú mať možnosť sledovať vás na sociálnych médiách, skočia naň..

Zobrazovanie kontextových okien, keď návštevníci prichádzajú na vaše stránky, preto zvyčajne nie je najlepším spôsobom, ako získať sledovateľov. V ideálnom prípade počkajte, kým sa na vašich stránkach chvíľu nenachádzajú, alebo si prečítajte určitú sumu. Potom môžete zobraziť dobre načasované rozbaľovacie okno alebo okno, ktoré sa objaví po tom, čo čitateľ posunul stránku dole do určitého bodu. Prípadne môžete použiť výstupné kontextové okno.

Pomocou technológie Exit Intent

Ukončiť zámer

Iným štýlom kontextového okna, ktoré môžete implementovať na svoju webovú stránku WordPress, je výstupné kontextové okno. Tento typ automaticky otváraných okien používa technológiu exit exit na zistenie, kedy sa používateľ chystá opustiť vaše stránky. Pred stratením návštevníka sa potom zobrazí kontextové okno.

Výstupné kontextové okno môže byť užitočné najmä pri zhromažďovaní sociálnych médií. V čase, keď je návštevník pripravený opustiť vaše stránky, bude mať dobré vedomosti o tom, čo ponúkate. Preto zobrazením kontextového okna výstupu tesne pred odchodom máte vysokú šancu premeniť ich na sledovateľa sociálnych médií.

Nepoužívajte príliš veľa automaticky otváraných okien. Početné kontextové okná rozčuľujú vaše publikum a tiež môžu ovplyvniť vaše hodnotenie v službe Google. Vyskúšajte rôzne kontextové okná a sledujte analýzy, aby ste zistili, na čo vaše publikum najlepšie reaguje. Potom spustite kontextové okno s najvyšším počtom konverzií.

Zobrazenie panela Hello

Inteligentný panel

Zobrazenie hello baru na vašom webe WordPress je ďalším ľahkým automatizovaným spôsobom propagácie vašich sociálnych médií a následných podporovaní. Ahoj lišta sa drží na hornej alebo dolnej časti webovej stránky alebo sa môže pohybovať, keď používateľ posúva stránku nadol. Keďže je neustále viditeľné pre vaše publikum, je to skvelé miesto na zobrazenie dôležitej správy, napríklad upomienka na pripojenie sa k vám na sociálnych sieťach..

sumo je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridať hello bar alebo smart bar, ako to SumoMe nazýva, na vaše webové stránky. Inteligentnú lištu SumoMe je možné prispôsobiť tak, aby zobrazovala správu tak, aby povzbudila buď sledovanie Twitteru, alebo Facebooku.

Máte kontrolu nad tým, kedy a kde sa zobrazuje inteligentný panel, a ak inovujete na SumoMe Pro, môžete na panel pridať pixely sledovania aj konverzie. To vám umožní sledovať, ako úspešný je váš inteligentný panel pri konverzii návštevníkov programu WordPress na sledovateľov sociálnych médií.

Ahoj bar funguje rovnakým spôsobom ako vyskakovacie okno, je však menej rušivé. Je to však viditeľnejšie, pretože je neustále v očiach vašich návštevníkov. V dôsledku toho to môže byť veľmi efektívny spôsob, ako zvýšiť počet vašich sledovateľov sociálnych médií z vášho webu WordPress.

Skrinky na obsah a sociálne médiá

Uzamknutie obsahu

Používanie skriniek na obsah na vašej webovej stránke WordPress môže výrazne pomôcť pri zdokonaľovaní vašich sociálnych médií. Uzamykateľná skrinka na obsah uchováva obsah pred publikom skrytý, až kým nevykoná akciu, ktorú ste si vybrali. V takom prípade by vás nasledovalo v niektorej z vašich sociálnych sietí..

Ninja Popups je prémiový doplnok pre program WordPress, ktorý okrem mnohých ďalších funkcií umožňuje pridať na váš web skrinky na obsah sociálnych médií. Ninja Popups obsahuje vizuálny editor drag and drop, ktorý uľahčuje prispôsobenie skriniek na váš sociálny obsah, aby vyhovovali špecifickým potrebám vašej stránky, a zobrazovanie kanálov sociálnych médií podľa vášho výberu..

Kľúčom k úspešnej skrinke obsahu je skrytie informácií, ktoré vaše publikum chce. Uzamknite svoje najobľúbenejšie a najvýkonnejšie príspevky na blogu, škandálne obrázky, zaujímavé videá alebo kódy zliav. Čím je skrytý obsah vyhľadávaný, tým viac vás ľudia sledujú na sociálnych sieťach, aby k nemu mali prístup.

Záverečné myšlienky

Monitorovanie analýzy vašich stránok je dôležitým spôsobom, ako zistiť, čo funguje a čo treba prehodnotiť. Skúšobné rôzne stratégie potom sledujú výsledky, aby ste videli, ktoré z nich získavajú najviac konverzií. Aj keď všetky metódy uvedené v tomto článku môžu byť účinnými spôsobmi, ako rozšíriť svoje sociálne médiá, v konečnom dôsledku musíte nájsť, čo funguje pre vaše publikum..

Aké stratégie sa chystáte implementovať na svoje webové stránky WordPress na zvýšenie sociálnych médií, ktoré nasleduje? Prosím, podeľte sa o komentár nižšie …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map