Aktivity mimo lokality na rozšírenie vašej webovej stránky WordPress

Aktivity mimo lokality na rozšírenie vašej webovej stránky WordPress

Existuje mnoho spôsobov, ako rozšíriť svoju webovú stránku WordPress a zvýšiť počet návštevníkov. Avšak pri výbere najlepších tém WordPress a optimalizácie na mieste je široko pokrytá, možnosti mimo lokality sa však často neuvádzajú..


Je to škoda, pretože vaše aktivity mimo lokality môžu hrať veľkú úlohu pri rozširovaní vášho webu WordPress a jeho publika. Platí to najmä v prípade podnikania s tehlami a maltami alebo webových stránok zameraných na údržbu miestnej komunity. Stručne povedané, vaše aktivity mimo lokality môžu zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok WordPress, generovať potenciálnych zákazníkov a zvýšiť predaj.

V tomto článku sa zameriame na to, ako rozšíriť svoju webovú stránku WordPress o aktivity mimo lokality. Budeme diskutovať o tom, čo môžete robiť offline, ako aj o tom, čo môžete urobiť online, ale stále mimo pracoviska.

Prejdite na stretnutie vo vašej miestnej oblasti

Rozšírte svoj web WordPress pomocou stretnutí

V závislosti od vášho výklenku, odvetvia alebo účelu vášho webu môže byť užitočné byť viditeľný offline aj v reálnom živote, ako aj online. Začnite malým návštevou stretnutí vo vašej miestnej oblasti. Skvelé miesto na štart je Stretnúť sa. Meetup je webová stránka, ktorá umožňuje ľuďom, ktorí majú rovnaké záľuby, záujmy alebo sú zapojení do toho istého odvetvia, navzájom sa nájsť a stretnúť sa. To vám pomôže stretnúť sa ako zmýšľajúci ľudia, vygenerovať diskusiu o vašej oblasti záujmu a spoznať seba a svoje webové stránky.

Ak vo vašej oblasti nie sú žiadne skupiny, ktoré by vyhovovali vášmu výklenku, začnite s jednou. Je pravdepodobné, že budú ľudia, ktorí by sa chceli pripojiť k takejto skupine. Ak cestujete, skúste začleniť udalosti Meetup na rôznych miestach do itinerára. Naozaj to pomôže zvýšiť váš profil a rozšíriť vaše webové stránky WordPress.

Zúčastnite sa konferencií a podujatí zameraných na vytváranie sietí

sieťová udalosť

Konferencie o vašich výklenkoch a sieťových podujatiach sú dobrými príležitosťami na stretnutie s ostatnými vo vašom odbore a získanie vášho mena tam. Môžete tiež získať prehľad o tom, čo robia vaši konkurenti, a objaviť nové príležitosti pre seba.

Akonáhle sa stanete pravidelným účastníkom podujatí a viete, čo to znamená, opýtajte sa, či môžete viesť workshop alebo sa vyjadriť ako rečník. Pomôže vám to etablovať sa ako orgán vo vašej oblasti odborných znalostí a pomôže zvýšiť informovanosť o vašom podnikaní a webových stránkach v tomto procese..

Inzerujte lokálne

reklama

Ak chcete svoju webovú stránku propagovať špecificky pre tých v miestnej oblasti, preskúmajte, aké možnosti existujú pre miestnu reklamu. Niektoré potenciálne možnosti rozšírenia vášho webu WordPress prostredníctvom miestnej reklamy zahŕňajú:

Miestne rádio

Rádio je skvelý spôsob, ako propagovať svoje webové stránky WordPress a zväčšiť svoj profil všeobecne. Rozhlasová reklama pomôže šíriť slovo o vašom webe a vytvoriť okolo neho záujem. Môže to však byť drahé a stojí za to sledovať prevádzku na vašom webe pred a po reklame, aby sa zistilo, či sú nákladovo efektívne..

Miestne noviny alebo časopisy

Miestne noviny a časopisy sú stále veľmi populárne v mnohých demografických a priemyselných odvetviach. Nájdite médium, ktoré osloví vaše cieľové publikum a propaguje ho. Čím väčšia je reklama, tým lepšie. Ak sa teda váš rozpočet natiahne, vyberte si reklamu na celú stránku. Tiež je vhodné utrácať peniaze, aby bol navrhnutý pútavý inzerát, ktorý mu pomôže vyčnievať z davu a zaujme publikum..

Sponzorujte miestny športový klub, udalosť alebo príčinu

Sponzoring miestneho športového klubu, príčiny alebo udalosti môže pomôcť zviditeľniť profil vašich webových stránok WordPress. Zapojením sa do miestnych príčin sa stanete váženým členom komunity. Svoju firmu budete neustále udržiavať v mysliach ľudí. Čím viac ľudí o vás počuje, tým väčšia je pravdepodobnosť, že si vás zapamätajú, a tak navštívia vaše stránky namiesto vašich konkurentov.

Letáky a letáky

Vytvorenie letákov na podporu vášho podnikania môže byť úspešným spôsobom mimo lokality, ktorý zvýši návštevnosť vašich webových stránok WordPress. Nechajte svoj leták vyrobiť dizajnérom, takže to vyzerá profesionálne. Ľudia, ktorých váš leták zaujme, s väčšou pravdepodobnosťou navštívia vaše webové stránky.

Dôkladne premýšľajte o tom, kde distribuujete svoje letáky, pretože sa musia osloviť vašich potenciálnych zákazníkov. Flying od dverí k dverám môže byť efektívny, ale je časovo náročný. To isté možno povedať aj o letení v meste. Úspešné môže byť aj opustenie letákov v kľúčových oblastiach, v ktorých visí vaše cieľové publikum, ako sú kaviarne.

Zverejnite elektronickú knihu na Amazone

publikovať ebook

Publikovanie elektronickej knihy na webe Amazon predstavuje skvelú aktivitu mimo lokality, ktorá vám umožní rozšíriť webovú stránku WordPress. Nenechajte sa odradiť myšlienkou písania elektronickej knihy. Nemusí to byť príliš dlhá doba a môžete zahrnúť obsah zo svojich stránok. Prenájom ghostwritera je ďalšou možnosťou.

Uistite sa, že vaša eKniha je relevantná pre vaše podnikanie, aby ste sa uistili, že zacieľujete na správne publikum. Je tiež vhodné zaplatiť editorovi, aby ste to skontrolovali, pretože chcete niečo, čo je dostatočne kvalitné, aby zapôsobilo na čitateľov a povzbudilo ich k návšteve vašich stránok..

Keď publikujete svoju knihu na Amazone, neceníte ju za viac ako pár dolárov. Dôvodom zaradenia elektronickej knihy do Amazonu nie je zarobiť peniaze z predaja. Je to propagácia vašej osobnej značky a vašich webových stránok, čo pomáha zvyšovať návštevnosť. Ak knihu ohodnotíte príliš vysoko, prídu o potenciálnych nových zákazníkov.

Podcasting

podcasting

Podcasty sú relatívne ľahkým a efektívnym spôsobom, ako prilákať nových návštevníkov na vašu webovú stránku WordPress. Mnoho ľudí si čítanie online neradi užívajú, ale radi ho počúvajú. Poskytnutím obsahu v dynamickom podcaste získate prístup k novému súboru potenciálnych sledovateľov.

Skvelý spôsob, ako zdieľať svoje podcasty s novými poslucháčmi, je pridať svoj obsah iTunes. podľa zaregistrujte sa na účet a odošlite svoje podcasty, majú možnosť byť vypočuté miliónmi ľudí. Avšak iTunes sú dosť konkrétne o podcastoch, ktoré akceptujú, takže stojí za to si ich prečítať osvedčené postupy podcastingu predtým ako začneš.

Okrem spúšťania vlastných podcastov by ste mali vyskúšať aj rozhovory o podcastoch iných ľudí. Nájdite ľudí vo vašom odbore, ktorí majú svoje vlastné podcasty. Títo ľudia budú mať rovnaké cieľové publikum ako vy, ktorí sa môžu dobre pozrieť na vaše stránky potom, čo vás počujú hovoriť.

Ďalšie online aktivity, ale mimo lokality

Existuje veľa aktivít online, ale mimo lokality, ktoré môžu rozšíriť vaše webové stránky WordPress. Propagácia vášho webu na sociálnych médiách je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok. Tu je niekoľko ďalších možností;

Ty trúbka

Služba YouTube si zaslúži osobitnú zmienku, pretože ide o kanál sociálnych médií, ktorý sa pri prehliadaní marketingu sociálnych médií často prehliada. Ak je to vhodné pre vaše stránky, vytvorenie vlastného kanála YouTube a videí môže byť efektívnym spôsobom, ako osloviť nové publikum.

Vysielanie hostí

Hosťovanie predstavuje ďalší dobrý spôsob, ako získať expozíciu pre svoje stránky. Vyberte si weby, ktoré sú v rovnakom odvetví ako vaše podnikanie, dokonca aj stránky konkurentov, pretože na nich budú mať čitatelia, na ktorých ste cieľové publikum. Vždy vytvárajte kvalitné príspevky pre hostí, ktoré budú zaujímať a nalákať čitateľov, aby klikli na váš web.

reklama

Reklama na stránkach Google alebo na sociálnych médiách môže rýchlo a dramaticky rozšíriť váš web WordPress. Reklamy Google, Facebook a Twitter sú všetky populárne a ľahko použiteľné možnosti, ktoré môžu pomôcť propagovať vaše stránky. Vždy sa uistite, že sledujete analýzu svojich stránok, aby ste zistili, či sú vaše reklamy nákladovo efektívne.

Záverečné myšlienky

Všetky vyššie uvedené možnosti sú účinnou možnosťou mimo lokality, ktorá pomôže rozšíriť vaše webové stránky WordPress. Činnosti, na ktorých sa zúčastňujete, budú závisieť od typu podnikania, v ktorom pôsobíte.

Vždy zvážte svoje cieľové publikum. Kde sa stretávajú a na aké formy marketingu reagujú. Pozorne sledujte aj svoje stránky, aby ste vedeli, že sa vám vracia čas a peniaze.

Aké aktivity mimo lokality ste sa pokúsili rozšíriť svoje webové stránky WordPress? Prosím, podeľte sa o svoje úspechy alebo neúspechy v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map