Kedy a ako zadávať obchodné úlohy pre váš blog WordPress

Ako zadávať obchodné úlohy pre váš blog WordPress

Ako nezávislý pracovník alebo majiteľ malej firmy je dôležité vedieť, kedy odovzdať vládu inému odborníkovi. Lepšia správa blogu nie je vždy výsledkom písania skvelého obsahu alebo práce po celú noc. V skutočnosti niektoré z najúčinnejších krokov, ktoré môžete urobiť ako majiteľovi blogu, zahŕňajú outsourcing vašej práce.


Nebude to plynulý prechod a pravdepodobne budete neskoro na hru outsourcingu. Vždy je však lepšie neskoro ako nikdy.

Majitelia blogov vedia, že táto firma vyžaduje, aby ste mali na sebe niekoľko klobúkov. Keď spustíte blog WordPress, znamená to, že ste teraz jeho účtovníkom, marketingovým manažérom, spisovateľom a dizajnérom.

Ale akonáhle uvidíte nejaký úspech, ten istý blog nebude možné spustiť sám. Preto vám solídny plán outsourcingu umožňuje ušetriť čas pre svoj vlastný život a riadiť svoje podnikanie tak, ako by malo prebiehať.

Zadávanie zákazníckych služieb

Dá sa povedať, že väčšina malých firiem a blogov začína lacným zdieľaným hostingom. Niekedy je všetko potrebné, ale inokedy zistíte, že inovácie sú v poriadku.

Aj keď nepotrebujete prejsť na server VPS alebo súkromný server, je potrebné zvážiť ešte jednu otázku. Mali by ste spravovať svoj hosting WordPress alebo by mali niekoho iného?

Spravovaný hosting WordPress je relatívne nový koncept, ale je to úžasný koncept. Nielenže sa nikdy nemusíte starať o zálohy, prestoje, aktualizácie alebo rýchlosť webových stránok, ale inštalácia WordPress sa často robí za vás.

Medzi hostiteľov, ktorí ponúkajú tento druh prémiového, spravovaného hosťovania WordPress, patria:

 • KINŠTA
 • WP Engine
 • zotrvačník

Technicky máte dve možnosti, ako nájsť niekoho iného, ​​aby ste si udržali svoj hosting. Prvým je držať sa vášho súčasného hostiteľa webových stránok a zistiť, či ponúka spravovaný hosting. Ak áno, stačí zavolať do tímu predaja alebo podpory a požiadať ich, aby vás inovovali. Majte na pamäti, že väčšina riadených hostiteľov je drahšia ako nespravovaná. Dobrou správou o tom, ako ísť so súčasným hostiteľom, je, že nemusíte prenášať súbory stránok a znova spustiť svoje webové stránky na úplne inom hostiteľovi. Nevýhodou je, že niektoré hostingové spoločnosti nemajú najlepšie spravované služby WordPress.

Druhou možnosťou je nájsť hostingovú spoločnosť s hostingom špecifickým pre WordPress. Sú to motory Kinstas, WP a zotrvačníky sveta. Každá spoločnosť má odborné znalosti týkajúce sa iba WordPress a WordPress, čo znamená, že váš blog je v dobrých rukách. Nielen to, ale každá z týchto hostingových spoločností poskytuje hostované služby spravované pomocou WordPress. Ak nemáte hostiteľa ako je Kinsta, budete musieť preniesť svoje stránky. Je to bolesť hlavy, ale je to nevyhnutné.

Potom sa môžete prihlásiť na spravovaný hosting. Spravovaný hosting je opäť drahší, ale často stojí za to.

Prečo to stojí za to?

Pretože teraz nemusíte tráviť čas hosťovaním. Ak vaše stránky klesnú (čo s najväčšou pravdepodobnosťou neurobí v rámci spravovaného hosťovania), hostiteľ ho obnoví a spustí bez toho, aby ste museli volať. Zálohy sú pre vás dokončené, zatiaľ čo všetko od ukladania do vyrovnávacej pamäte po aktualizáciu doplnkov spravuje hostiteľ.

Keď začnete zisťovať, že ste na nejaký čas nútení, je dobré zadať externý hosting. Ak vaša firma alebo blog zarába peniaze a vy sa snažíte držať krok s úlohami webových stránok a každodennými aktivitami, spravovaný hosting zbavuje váš pracovný stôl stresu..

Zadávať údržbu blogu

Údržba blogov je trochu podobná riadenému hosťovaniu, s výnimkou toho, že odborníci na údržbu blogov pokrývajú oveľa viac ako hostenie. Patria sem pravidelné aktualizácie tém a doplnkov, bezpečnostné kontroly, zálohy v cloude, široká škála prémiových doplnkov na vylepšenie vašich stránok, nepretržité monitorovanie prevádzky.

Služby závisia od toho, s ktorým nezávislým personálom alebo spoločnosťou idete, ale všeobecne by ste mali dostávať úplné pokrytie a ochranu svojich webových stránok.

Niektoré z najlepších spoločností pre outsourcing údržby blogov zahŕňajú:

Alebo sa môžete dozvedieť viac možností v našej zbierke najlepších služieb údržby WordPress. V každom prípade je najímanie kvalifikovaného odborníka na údržbu vašej webovej stránky WordPress obrovským časovým šetričom, ktorý každý týždeň uvoľňuje viac vlastných hodín na zameranie sa na obsah alebo sociálne médiá..

Zadávanie účtov

To, či outsourcingujete svoje účtovníctvo, závisí od toho, aká veľká je vaša prevádzka. Napríklad malý blog s príjmom provízneho predajcu môže s najväčšou pravdepodobnosťou pokryť väčšinu účtovných úloh tým, že každý mesiac získa všetky správy o pridružených spoločnostiach. Pokiaľ ide o spoločnosť s webovým serverom WordPress, ale bez funkcie elektronického obchodu, môže byť zmysluplné zadať externé účtovníctvo pre váš maloobchod, ale stránka WordPress bude iba malou časťou.

Outsourcing skutočne vstupuje do hry, keď spustíte obchod s eCommece. To isté platí pre stredné až veľké blogy s viacerými tokmi výnosov. Účelom outsourcingu vášho účtovníctva je uvoľniť čas a uistiť sa, že vaše knihy sú v poriadku. Týmto spôsobom, keď príde daňový čas, budete pripravení a usporiadaní. Okrem toho je menej pravdepodobné, že sa dostanete do problémov s IRS (alebo inými miestnymi samosprávami).

Pri začatí podnikania v programe WordPress máte niekoľko možností outsourcingu účtovníctva. Prvým z nich by bolo nájsť účtovníka prostredníctvom priateľa alebo člena rodiny. To si vyžaduje viac času, ale máte šancu vylodiť účtovníka na celý život.

Máme radi aj služby ako lavice, ktorá ponúka zbierku účtovníkov a účtovníkov pre malé podniky. Táto služba spravuje vaše knihy za mesačný poplatok a poskytuje vám na konci roka finančné balíčky, aby ste porozumeli a zaplatili dane.

bookletom funguje podobným spôsobom, kde sa platí mesačný poplatok, potom sú majitelia malých podnikov prepojení so špecializovaným účtovným tímom. Tento tím ponúka napríklad neobmedzené daňové poradenstvo, mesačné účtovníctvo, daňovú prípravu, ročné daňové plánovanie a mzdy.

Zadávať marketing a dizajn

Outsourcing dizajnu sa často začína od začiatku vášho blogu. Napríklad môžete potrebovať logo, marketingové materiály alebo obrázok hlavičky Facebooku. Ak nie ste dizajnér, odporúčame vám vyhnúť sa tvorbe vlastnej grafiky. Zraníte iba svoje podnikanie.

Ak máte trochu peňazí na útratu a chcete takmer zaručiť slušný dizajn, 99Designs je vaša najlepšia stávka. Umožňuje vám spolupracovať s dizajnérmi a dokonca organizovať súťaže, v ktorých sa zasielajú návrhy od kvalitných dizajnérov, ktorí chcú získať veľkú cenu..

Na prácu s dizajnom majú aj iní seriózni nezávislí nezávislí umelci, ale je to menej kurátorský výber.

Pokiaľ ide o marketingovú pomoc, možno ju budete potrebovať v prvých mesiacoch od uvedenia blogu na trh. Koniec koncov, nájdenie zákazníkov a čitateľov blogov je jediný spôsob, ako získať informácie o vašej značke.

Pristátie dobrému človeku alebo tímu, s ktorým môžete pracovať, môže nejaký čas trvať. Budete chcieť niekoho, kto má skúsenosti vo vašom výklenku. Odporúčam však požiadať o priame odporúčania od priateľov a kolegov Upwork má tiež niekoľko vynikajúcich marketingových profesionálov.

Ste pripravení na zadávanie zákaziek?

Jediné, čo musíte urobiť, je zadať niektoré práce na projekte. Inokedy blogeri potrebujú všetko od účtovníctva, po spravovaný hosting a od návrhu cez údržbu webu.

Bez ohľadu na to, čo potrebujete, veľa pracovníkov čaká online, aby vaše podnikanie fungovalo hladko. Ak nenávidíte každú chvíľu, nie je dôvod, prečo by ste si mali vytiahnuť vlasy pomocou e-mailového marketingu. Vyhľadajte e-mailového obchodníka, ktorý má tento proces rád a vie, ako na to. To isté platí pre vytváranie videí YouTube, blogov pre hostí alebo akýchkoľvek iných úloh.

Už ste vyskúšali outsourcing? Alebo ste na plote? Radi by sme poznali vaše myšlienky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map