Ktoré miniaplikácie WordPress by ste mali zobraziť na svojich postranných paneloch?

Ktoré miniaplikácie WordPress by ste mali zobraziť na svojich postranných paneloch?

Bočné panely sú dôležité oblasti na vašom webe, ktoré je často možné prehliadnuť alebo efektívne nevyužiť. Vaše postranné panely, ktoré sú navrhnuté správne, vám môžu pomôcť zabezpečiť skvelú používateľskú skúsenosť, propagovať vašu firmu, generovať potenciálnych zákazníkov a pomáhajú vám zvyšovať vaše príjmy..


Neexistuje žiadne nastavené pravidlo, ktoré widgety by sa mali zobrazovať na vašich postranných paneloch. Namiesto toho by sa obsah vášho bočného panela mal riadiť cieľmi vašej stránky. V tomto článku sa zameriame na to, ako zvoliť správne widgety pre ciele vašej lokality na optimalizáciu vašich bočných panelov. Potom sa pozrieme na výber najdôležitejších miniaplikácií vrátane zobrazovania foriem prihlásenia, prepojení na sociálne médiá a obľúbených príspevkov..

Po dokončení tohto článku by ste mali mať jasný prehľad o tom, aké widgety by ste mali zobraziť na postranných paneloch svojich stránok..

Stanovte si ciele svojich stránok

Je dôležité, aby ste využívali všetky priestory svojich bočných panelov na pomoc pri konverzii svojho webu proti jeho cieľom. Z tohto dôvodu by widgety, ktoré používate na svojich postranných paneloch, mali priamo súvisieť s cieľmi vašej stránky.

Je možné, že sa pokúšate rozšíriť svoj zoznam e-mailov alebo sociálne médiá ďalej. Možno budete chcieť udržať svoje publikum na svojich stránkach dlhšie, povzbudiť ich, aby si prečítali viac z vášho blogu, alebo sa stať pravidelnými návštevníkmi. Alebo možno budete chcieť predávať produkty, služby alebo online kurz alebo členstvo. Nech už sú ciele akékoľvek, vaše widgety by ich mali odrážať.

Poradie vašich widgetov je tiež dôležité. Widgety spojené s vašimi najdôležitejšími cieľmi by mali mať popredné miesta v hornej časti bočného panela. Miniaplikácie zamerané na cieľ s nižším hodnotením by sa mali posúvať ďalej po stránke.

Uistite sa, že vaše bočné panely nepreťažujú ani nepreplývajú. Dajte si to zle a môžete skončiť stratou návštevníkov alebo ich aspoň zmiasť. Dôkladne premýšľajte o tom, čo pridáte na svoj bočný panel. Za každým vybraným widgetom vždy skontrolujte dôvod.

Pozrime sa na niektoré widgety, ktoré by ste mali používať.

Zobraziť miniaplikáciu „O mne“

O mne Widget

Bez ohľadu na typ webových stránok, ktoré prevádzkujete, je dôležitá miniaplikácia About Me. Pomáha návštevníkom spojiť sa s vašimi stránkami a porozumieť tomu, čo sa snažíte dosiahnuť s vašou firmou.

Na mojom portfóliu nezávislých spisovateľov som použil widget „Genesis – User Profile“. To mi umožnilo pridať názov „O mne“, text o mne, ako aj môj obrázok z gravatarov. Odkaz v dolnej časti môjho textu mi tiež umožňuje odkaz na príslušnú stránku, ktorá by mohla byť vaša stránka O mne, Vaša stránka kontaktov alebo iná relevantná stránka, ktorú chcete, aby vaše publikum navštívilo..

Ak téma neobsahuje konkrétnu miniaplikáciu „O mne“, postačí jednoduchá textová miniaplikácia. Ak by ste chceli zobraziť váš gravatar, Jetpack poskytuje modul s názvom Extra miniaplikácie na bočnom paneli. Jedným z nich je Gravatarský widget profilu. Táto miniaplikácia vám umožňuje pridať gravatar na bočné panely, ako aj niektoré údaje profilu gravatar.

Pridajte formulár na prihlásenie

Optin Widget

Zhromažďovanie e-mailových adries by malo byť cieľom pre všetky webové stránky bez ohľadu na vaše podnikanie. Schopnosť kontaktovať publikum potom, čo opustili vaše stránky, je veľmi dôležitá. Získanie e-mailov návštevníka znamená, že im môžete naďalej predávať svoje podnikanie, posielať informačné bulletiny, propagovať články, produkty a služby a povzbudzovať ich späť na svoje stránky..

Pridanie formulára prihlásenia do bočných panelov je skvelý spôsob, ako prinútiť svojich návštevníkov, aby sa prihlasovali na mesačný bulletin alebo všeobecnú korešpondenciu. Väčšinou sa ľudia nebudú obťažovať hľadať formulár optin, takže jeho zobrazenie na postranných paneloch ho udržiava viditeľné a umožňuje publiku čo najjednoduchšie zaregistrovať sa..

Bloom od Elegant Themes je prémiový doplnok pre optickú e-mailovú adresu. Existuje šesť rôznych spôsobov, ako poskytnúť formuláre prihlásenia, ale jednou z týchto možností je pridať formuláre prihlásenia do oblasti miniaplikácií na vaše bočné panely alebo päty. Štýlové a profesionálne formy spoločnosti Bloom sú ideálne na upútanie pozornosti publika. To by malo prispieť k zvýšeniu výroby olova.

Propagujte sociálne médiá

Sociálne médiá sú ďalšou kľúčovou oblasťou, ktorú by podniky mali vždy propagovať. Bočné panely sú dobrým miestom na zobrazenie tlačidiel sledovania, ktoré pomáhajú získať sledovateľov. Môžete tiež ukázať zdroj sociálnych médií alebo dva, aby ste ukázali, čo sa deje na vašich kanáloch sociálnych médií.

AddToAny Social Share Buttons Widget

AddtoAny Zdieľajte tlačidlá Bezplatne WordPress Plugin

Tlačidlá zdieľania sociálnych sietí AddToAny je bezplatný doplnok sociálnych médií WordPress, ktorý vám umožní pridať tlačidlá sledovania na vaše bočné panely (alebo naozaj kdekoľvek inde na vašom webe). Pridanie tejto miniaplikácie pre sociálne médiá na vaše bočné panely znamená, že vaše tlačidlá sledovania budú neustále viditeľné a povzbudzujú vašich návštevníkov, aby vás sledovali.

Feed Them Social

Používajte doplnok pre sociálne siete WordPress

Feed Them Social je ďalší doplnok pre sociálne médiá, tentoraz však zobrazuje kanály sociálnych médií. Vytvorte vlastné informačné kanály pre Facebook stránky, skupiny, udalosti, fotoalbumy, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube a ďalšie. Tieto informačné kanály potom môžete umiestniť do bočných panelov, aby zobrazovali, čo sa deje na vašich kanáloch sociálnych médií.

Sociálny bočný panel WordPress

Sociálny bočný panel WordPress

Bočný panel sociálnych sietí WordPress je fantastický doplnok, ktorý na váš web pridáva krásne pruhy sociálnych médií. to je plne kompatibilný s viac ako 30 sociálnymi sieťami. Jeho hlavnou prednosťou sú však ponúkané možnosti prispôsobenia. Pre začiatočníkov môžete umiestniť sociálnu lištu v ktoromkoľvek zo štyroch rohov svojho webu – vertikálne vľavo alebo vpravo alebo horizontálne v hornej alebo dolnej časti.

Máte tiež plnú kontrolu nad zobrazením sociálnych tlačidiel. Môžete ich zobraziť ako pevný blok alebo ako oddelené štvorce / kruhy. Na výber sú aj štyri „témy“, ktoré zobrazujú ikony sociálnych médií v plných farbách, odtieňoch sivej, tmavej alebo svetlej. Tlačidlá sú k dispozícii aj v malých a veľkých rozmeroch. Doplnok je tiež optimalizovaný pre mobilné zariadenia a zaisťuje, aby tlačidlá sociálnych médií vyzerali krásne na všetkých zariadeniach.

Použite doplnok pre obľúbené alebo súvisiace príspevky

Súvisiace príspevky

Ak chcete udržať svojich návštevníkov na svojich stránkach dlhšie a skúmať svoj obsah, je dôležité zobraziť widget, ktorý vám s tým pomôže. Použitie súvisiaceho widgetu alebo obľúbeného príspevku je vynikajúci spôsob, ako dať návštevníkom prehľad o tom, čo je na vašom webe k dispozícii. Rovnako ak máte konkrétny obsah, ktorý chcete propagovať, môžete ho namiesto toho zobraziť.

Doplnok WordPress Populárne príspevky

Doplnok WordPress Populárne príspevky

Miniaplikácia zobrazujúca vaše najobľúbenejšie príspevky je efektívnym spôsobom, ako povzbudiť návštevníkov, aby klikli na iný článok. Ľudia radi sledujú dav, takže ak sa určité príspevky považujú za „obľúbené“, malo by to pomôcť zvýšiť mieru prekliknutia.

Populárne príspevky WordPress je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje zobraziť najobľúbenejšie príspevky na postranných paneloch. Táto vysoko prispôsobiteľná miniaplikácia vám ponúka množstvo možností, ktoré nastavenia a funkcie používate, ako aj poskytuje štatistiku vašich najsledovanejších obľúbených príspevkov..

Ďalší súvisiaci príspevok (YARPP)

YARPP

Ak vaše stránky pokrývajú širokú škálu záujmov a predmetov, populárny doplnok príspevkov nemusí zaujímať čitateľov, pretože zobrazené články môžu byť mimo témy a nie sú špecifické pre vkus jednotlivcov. V takom prípade bude vhodnejšie zobraziť súvisiacu miniaplikáciu pre príspevky na bočných paneloch.

Súvisiaci doplnok príspevkov zobrazí príspevky, ktoré sú relevantné pre čítaný článok. Ďalší súvisiaci príspevok (YARPP) je bezplatný doplnok WordPress. Spolieha sa na výkonný a jedinečný algoritmus, ktorý nájde obsah na vašich stránkach relevantný pre pozeraný príspevok. Výsledky sa potom zobrazia vo formáte miniatúry alebo zoznamu na bočnom paneli, aby upútali pozornosť diváka a povzbudili ich, aby pokračovali v čítaní..

Zobraziť mapu Google

Ak je vaša firma predajňou tehál a mált, reštaurácií, kúpeľov alebo niečo iné, musíte svojmu online publiku povedať, kde sa nachádzate. Uľahčite im to pridaním mapy do bočných panelov.

Doplnok pre miniaplikácie Google Maps Widget

Widget Mapy Google umožňuje pridať na svoje bočné panely mapu miniatúr s vlastnými ikonami špendlíkov. K dispozícii sú tiež interaktívne a lightboxové možnosti, ktoré vašej mape pomôžu upútať pozornosť vašich návštevníkov. Tento widget je perfektný spôsob, ako ukázať zákazníkom, kde sa nachádzate, a zvýšiť návštevnosť svojho obchodu.

Zvýšte svoj predaj

Ak chcete zvýšiť predaj, na dosiahnutie tohto cieľa použite bočné panely. Či už predávate členstvo v kurze, produkty na svojich stránkach alebo pridružené produkty, použite svoje bočné panely na povzbudenie publika k nákupu.

Zobrazte svoje najobľúbenejšie produkty alebo konkrétne, ktoré sa snažíte propagovať. Pridajte bannerovú reklamu na kurz alebo členstvo. Vždy sa uistite, že vaše publikum môže prekliknúť, aby im pomohlo rýchlo a ľahko nájsť a kúpiť položku, o ktorú majú záujem.

Záverečné myšlienky, na ktoré WordPress Widgety použiť

Ako vidíte, existuje veľa widgetov, ktoré môžete pridať do svojich bočných panelov. Vyberte tie, ktoré sa konkrétne týkajú cieľov vašej lokality. Každá zobrazená miniaplikácia by mala pomôcť vašej stránke dosiahnuť požadované výsledky.

Aké widgety pridáte na svoje bočné panely? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me