Mali by ste si vytvoriť aplikáciu pre svoju firmu WordPress?

Ak si vytvoríte aplikáciu pre svoje podnikanie WordPress

Táto otázka sa objavuje trochu a úplne záleží na vašich odpovediach na niekoľko ďalších otázok.


Vytvorenie mobilnej aplikácie len preto, že si myslíte, že je to nový obchodný trend, nie je dobrý nápad. Mobilné aplikácie nielenže môžu byť drahšie, ale dosť často len sťažujete zákazníkom tento proces.

Napríklad reštaurácia už môže mať na svojich mobilných webových stránkach stránku Kupóny a odkaz na rezerváciu. Aký by teda bol dôvod nútiť zákazníkov, aby si stiahli aplikáciu, ktorá robí to isté?

Mali by ste teda vytvoriť aplikáciu, ktorá doplní vaše podnikanie v programe WordPress? Pozrime sa.

Mali by ste už mať responzívny web WordPress

Ak momentálne nepracujete s webovými stránkami WordPress reagujúcimi na mobilné zariadenia, teraz je čas ich získať. To v podstate znamená, že váš web sa zapadne na svoje miesto a pri prehliadaní na tablete alebo smartfóne vytvára užívateľsky príjemnejšie tlačidlá, obrázky a veľkosti písma..

Ak si nie ste istí, či vaše webové stránky reagujú, prejdite na stránku Test pre mobilné zariadenia Google, vložte svoju adresu URL a stlačte Spustiť test Tlačidlo. Google vám povie, či je váš web vhodný pre mobilné zariadenia.

Ak to tak nie je, odporúčam nájsť novú tému WordPress (samozrejme odporúčame tému Total WordPress, pretože je to len to – celkový balík vrátane responzívnych, pripravených RTL a SEO priateľských). V opačnom prípade utrpia vaše výsledky vyhľadávania.

Ďalším krokom je zobrazenie responzívnej stránky WordPress na telefóne a tablete. Prezrite si rozhranie a zistite, či obsahuje všetky funkcie, ktoré požadujete z mobilnej aplikácie.

Za mobilnú aplikáciu niekedy nemusíte platiť ďalšie peniaze, najmä preto, že to vyžaduje, aby zákazníci urobili ďalší krok pri sťahovaní aplikácie..

Existuje nejaká funkcia, ktorú potrebujete, aby ste ju mohli lepšie dosiahnuť pomocou mobilnej aplikácie?

Existuje veľa funkcií mobilných aplikácií, ktoré jednoducho nemôžete duplikovať s webovými stránkami reagujúcimi na mobilné zariadenia. Napríklad jednou z najbežnejších funkcií, ktorú vidíte, je program odmien. Niektoré spoločnosti spájajú odmeny s kreditnými kartami, zatiaľ čo iné vytvárajú jedinečné kódy zákazníkov, ktoré je možné skenovať kedykoľvek v registri.

Ďalšou vlastnosťou, ktorú som videl v mobilných aplikáciách, je rezervačný systém. Vo väčšine prípadov na responzívnych webových stránkach sa proces rezervácie zmení na niečo oveľa zložitejšie, ako by malo byť. Napríklad spoločnosť Chipotle vytvorila aplikáciu, ktorá umožňuje ľuďom uskutočňovať objednávky prostredníctvom aplikácie, a keď prídu, môžu preskočiť riadok. Neviem si predstaviť responzívny web poskytujúci rovnaké funkcie.

Veľkou funkciou mobilnej aplikácie, ktorú nemôžete duplikovať s responzívnym webom WordPress, je oznámenie push. Nielen to, ale oznámenie push je všeobecne jedným z najväčších tvorcov peňazí, pokiaľ ide o mobilné aplikácie.

Priniesla by výhody mobilnej aplikácii vašim zákazníkom?

Dobre, preto ste sa rozhodli, že požadovanú funkciu je možné vykonať iba pomocou mobilnej aplikácie.

Teraz je otázka: Pomôže táto vlastnosť vašim zákazníkom?

Pomocou upozornení push budete posielať cenné kupóny alebo veľa reklám, o ktoré sa zákazníci nestarajú?

Je program odmien vhodný a cenný pre zákazníkov, aby zvážili stiahnutie mobilnej aplikácie a jej dôsledné používanie?

Máte prostriedky na predaj aplikácie?

Ak nechcete, aby používatelia prevzali vašu mobilnú aplikáciu, nie je dôvod, aby ste ju na prvom mieste mali. Videl som niekoľko malých maloobchodných firiem, ktoré robia pôsobivé aplikácie. Mal som klienta golfového ihriska, ktorý vytvoril aplikáciu a zverejnil znamenie s výhodami sťahovania v pro-shopu.

Ten chlap mal dokonca QR kód pre rýchle skenovanie a sťahovanie. Jediným problémom bolo to, že niektorí pro-shop pracovníci nikdy nespomínali túto značku.

Jeden pracovník však vysvetlil výhody aplikácie každému golfistovi. Zaujímavé bolo, že sme mohli porovnávať čas, v ktorom ľudia aplikáciu stiahli, keď tento konkrétny zamestnanec pracoval. 90% stiahnutí pochádza z obdobia, keď táto osoba obsluhovala pro-shop.

Stručne povedané, musíte byť pripravení s plánom uviesť svoju aplikáciu na trh.

Web WordPress je niekedy vytvorený pre blog alebo online službu, ktorá obsahuje používateľov z celého sveta. V takom prípade budete mať viac digitálne zamerané marketingové úsilie.

Môže to zahŕňať:

 • E-mailový marketing
 • Reklamy Google
 • Príspevky na Facebooku
 • blogovanie

Miestne firmy s mobilnými aplikáciami však nechcú používateľov z celého sveta. Snažíte sa presvedčiť svojich súčasných aj nových zákazníkov, aby si aplikáciu stiahli.

To znamená, že väčšina marketingu aplikácií závisí od vás a vašich zamestnancov. E-mailový marketing, sociálne médiá a reklamy zamerané na miestne sa budú hodiť, ale nasledujúce marketingové oblasti spôsobia alebo zlomia počet ľudí sťahujúcich vašu aplikáciu:

 • Vyškolení zamestnanci, ktorí ľuďom ukážu, ako si aplikáciu stiahnu
 • Nejaký registračný bonus ako BOGO
 • Znak v registri s QR kódom a zmienka o vašom webe (pretože veľa ľudí nevie, ako používať QR kódy)
 • Dobre premyslený plán digitálneho marketingu

Ako zmeniť váš web WordPress na aplikáciu

Samozrejme s doplnkom! Existujú dva populárne spôsoby, ako previesť súčasné stránky WordPress na mobilné aplikácie MobiLoud a AppPresser.

Jediný problém, ktorý mám s týmito prevodníkmi aplikácií WordPress, je, že výsledky sa príliš nelíšia od výsledkov responzívnej verzie webových stránok. Zdá sa, že prevádzač generuje tlačidlá a karty, ktoré sú prispôsobené pre mobilné zariadenia, ale ak ich už máte na responzívnom webe, je to pre používateľov v podstate komplikovanejšie, pretože potom si musia aplikáciu stiahnuť z obchodu s aplikáciami..

Toto je však funkcia holých kostí týchto doplnkov na konverziu.

Napríklad MobiLoud vám ponúka napríklad oznámenia push a ďalšie funkcie aplikácií, počnúc 69 USD mesačne. Veľkou otázkou je, či je cena vhodná alebo nie, takže je dôležité, aby ste si preštudovali, ktoré funkcie dostávate, a aby ste vzali do úvahy, či v aplikácii zarobíte peniaze..

Napríklad prémiová verzia MobiLoud môže byť v skutočnosti lepšou možnosťou ako jeden z pokročilejších špecializovaných tvorcov aplikácií uvedených nižšie.

prečo?

 • Štartovací balíček je 120 dolárov mesačne. To znie strmé pre malé firmy alebo startupy.
 • Ale väčšina z pokročilých tvorcov aplikácií nižšie vám nešetrí veľa peňazí.
 • Spoločnosť MobiLoud zaručuje, že budete udržiavať aktuálnu značku svojej webovej stránky WordPress.
 • Potom so zaplatením 120 dolárov mesačne dostanete oznámenia push.

Bude to trvať niekoľko testov, ale nasledujúci scenár stánku s hot dogmi nie je neobvyklý:

 • Váš stánok s párkami v rožku predáva okolo 100 psov.
 • Každý párok v rožku vám zabezpečí zisk 3 $.
 • To znamená, že na získanie 120 dolárov mesačne potrebujete iba 40 ďalších zákazníkov mesačne.
 • Keďže oznámenia push môžu byť zasielané na základe miesta v určitom čase, zdá sa, že je možné uskutočniť 40 zákazníkov mesačne (najmä preto, že ste mohli mimo časového limitu vytvoriť obmedzené časové ponuky)..

Preto musíte pochopiť, čo bude aplikácia pre vás robiť, a či tieto oznámenia push poskytujú pre vás a vašich zákazníkov hodnotu..

Týchto 120 dolárov mesačne môže byť pre blog, ktorý predáva iba niekoľko elektronických kníh mesačne, neprimerané, takže úplne záleží na vašej firme a práci, ktorú vložíte do marketingu..

Viac pokročilých tvorcov aplikácií s úžasnými nástrojmi

Tieto možnosti neprevedú vaše stránky WordPress. Namiesto toho začnete so šablónami a získate omnoho viac funkcií, ako sú iBuildApp alebo BuildFire. Na stránkach ako Toptal a Upwork sú samozrejme pripravené tisíce vývojárov, ktorí vám pomôžu za hodinovú sadzbu.

Ak by ste urobili aplikáciu na doplnenie vášho podnikania WordPress?

Prejdite si zoznam otázok a rozhodnite sa, či je aplikácia správna alebo nie:

 • Spĺňa vaša responzívna stránka už vaše mobilné potreby?
 • Existuje funkcia, ktorá sa dá urobiť lepšie s mobilnou aplikáciou?
 • Aplikácia by vám zarobila peniaze?
 • Pomohlo by to vašim zákazníkom?

Potom by ste sa mali rozhodnúť. Ak plánujete vytvoriť aplikáciu pre svoju firmu WordPress, oznámte nám to. A ak chcete viac tipov, prečítajte si našu príručku o tom, ako zmeniť váš web WordPress na aplikáciu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map