Najlepšie WordPress Nástroje a zdroje pre nezávislých

Najlepšie WordPress Nástroje a zdroje pre nezávislých

o 40% americkej pracovnej sily bude do roku 2020 tvorená nezávislými pracovníkmi, čo znamená, že platformy ako WordPress sa stále viac starajú o týchto sebestačných ľudí, ktorí sa chcú vydať na cestu podnikania, aby si zarobili peniaze pre seba..


Na voľnej nohe je zdĺhavá záležitosť, ktorá vás núti byť svojím vlastným šéfom a skutočne sa posadiť a pracovať bez rozptýlenia. Jediným problémom je, že každý deň sa pred našimi očami objavuje nové rozptýlenie, ktoré nás odvádza od produktivity a po ceste, ktorá hlási zlé správy pre vaše podnikanie na voľnej nohe..

Dobrá vec je, že na voľnej nohe a profesionálov WordPress existuje veľa nástrojov WordPress, ktoré vám pomôžu odvrátiť pozornosť od týchto rozptýlení, zvýšiť produktivitu a dokonca sledovať váš čas, ako by ste mohli robiť v bežnej kancelárskej práci. Aj keď mnohí z nás na voľnej nohe sa môžu vysmievať niektorým z techník a trofejí, ktoré môžete nájsť v podnikovom svete, existuje dôvod, prečo sú niektoré nástroje implementované..

Pozrime sa, ako môžete využiť niektoré z týchto nástrojov WordPress pre nezávislých pracovníkov na zaujatie jednej z najvýznamnejších blogov a webových platforiem našej doby a zaistiť, aby to fungovalo za vás..

Panorama Project Management

Panorama Project Management

Panoráma je jednoduchý a bezplatný doplnok, ktorý spája vaše nástroje na správu projektov a úloh priamo na informačný panel WordPress. Pri riadení projektov som použil niekoľko možností, ale vždy je niečo jednoduchšieho, keď nemusím otvárať úplne nový program, keď napriek tomu trávim väčšinu času v programe WordPress..

Môžete prihlásiť svoj čas, upravovať a pridávať projekty, delegovať úlohy členom tímu a dokonca poskytovať klientom vlastný informačný panel na sledovanie projektu..

LastPass Password Management

LastPass

Či už ste nezávislý bloger alebo webový dizajnér, musíte spravovať viacero účtov WordPress a pamätať si všetky používateľské mená a heslá, aby ste svoje informácie uchovali v bezpečí a každý deň jednoducho vykonávali prácu. Tu prichádza LastPass. Funguje to takmer na akomkoľvek zariadení, takže môžete rýchlo a bezpečne uložiť všetky svoje heslá na všetky weby WordPress..

Veľkým kľúčom je bezpečnosť. Môj prehliadač Chrome automaticky ukladá moje heslá, ale toto nie je celkom najlepší spôsob, ako zabrániť hackerom, ktorí môžu úplne zničiť vaše stránky alebo urobiť z nich pre návštevníkov nebezpečné..

Redakčný kalendár

Redakčný kalendár WordPress pre kalendár

Redakčný kalendár je ideálny pre každého, kto má na blogu WordPress blog, pretože vidíte kalendár nápadov, ktoré máte pre blogové príspevky, a automaticky sa integrujú do poštového systému, ktorý je súčasťou dashboardu. Pohybujte sa okolo svojich dátumov, nezabudnite, kedy potrebujete uverejňovať príspevky, a udržiavajte konštantný tok článkov, ak prevádzkujete web, na ktorom píše viacero autorov.

Suite G

G Suite od spoločnosti Google

G Suite nie je priamym nástrojom WordPress, ale musí mať pre ľudí, ktorí pracujú v programe WordPress. Listy, dokumenty, e-mailové služby a ďalšie vám umožňujú zbaviť sa neohrabaných textových procesorov a rýchlo zálohovať vaše informácie. Môžete dokonca pracovať offline a synchronizovať svoj obsah vždy, keď nájdete hotspot.

Použite ďalšie nástroje ako UpdraftPlus na rýchle zálohovanie obsahu na Disk Google. Alebo tlačte svoje dokumenty do systému WordPress bez toho, aby ste ich museli kopírovať a vkladať.

Asana Task Manager

Asano

Asana je jedným z najpopulárnejších nástrojov tímovej spolupráce na trhu. Najlepšia vec je, že Asana má aplikáciu, ktorá vám umožní synchronizáciu s webom WordPress a zobrazenie pracovného toku na hlavnom paneli WordPress. Začať pracovať s vaším tímom alebo zistiť, kedy bude potrebné splniť ďalšie úlohy, trvá iba niekoľko kliknutí.

Formulár odhadu ploch a platobných formulárov WP

Formáty odhadov a platieb WP

Ceny služieb sú oveľa menej čiernobiele ako ceny produktov – existuje oveľa väčšia flexibilita a žiadne dve úlohy nie sú nikdy rovnaké. S cieľom obísť tento problém bol vyvinutý formulár WP Flat Estimate & Payment Forms, ktorý poskytuje jedno z najlepších riešení pre cenové služby. Doplnok vám umožňuje vytvárať plne interaktívne a štýlové cenové formuláre, ktoré potencionálneho klienta prechádzajú všetkými dostupnými možnosťami a oceňujú prácu podľa postupu.

Screenshot odhadu a platobných formulárov WP

Formulár je plne prispôsobiteľný: môžete vybrať písma, farby a počet polí. Možnosti, ktoré sú k dispozícii ako obrázok alebo text, môžete zobraziť, a ak sú k dispozícii viaceré možnosti, môžete použiť aj začiarkavacie políčka. Každá vybraná položka môže k celkovej cene alebo percentuálnemu podielu pridať alebo odstrániť fixné náklady. Ak to položka vyžaduje, môžete povoliť návštevníkom výber množstiev so zľavami nakonfigurovanými na väčšie množstvá (podľa vášho uváženia). V strede je tiež štýlová lišta postupu, pomocou ktorej je možné zobraziť aktuálne celkové náklady alebo číslo kroku.

Ak chcete prijímať platby priamo, môžete na konci formulára integrovať platobnú možnosť PayPal. Ak používate službu WooCommerce, konečný produkt / služba sa môže automaticky pridať do nákupného košíka, kde môžu uskutočňovať platby prostredníctvom ktoréhokoľvek obchodníka s platbami, ktorý váš web podporuje. Doplnok môže byť tiež integrovaný do aplikácie Gravity Forms.

WP Project Manager

WP Project Manager

Práca s tímom prostredníctvom programu WordPress sa stáva neporiadkom s e-mailom, preto zvážte použitie doplnku, ako je tento, na správu kalendára, vytváranie míľnikov a dokonca uverejňovanie súborov, aby ich tím mohol vidieť. Pri prevádzkovaní webových stránok je ochrana osobných údajov veľkým problémom, a preto sa stará o vašu ochranu.

Faktúra WP

Faktúra WP - faktúra a fakturácia na webe

Páči sa mi používanie fakturačného systému tretej strany, ale ak chcete ušetriť čas a odoslať svoje faktúry z WordPress, je to spôsob, ako to urobiť. Vytvorte niekoľko rýchlych faktúr, integrujte platobný systém a posielajte faktúry a účty svojim klientom.

MonsterInsights

MonsterInsights Analytics pre WordPress

Toto je nevyhnutný nástroj, aby ste presne videli, aké typy ľudí prichádzajú na vašu webovú stránku WordPress. Ak nerozumiete demografickým údajom o vašom klientovi a čitateľovi, vážne vám bránite vo vytváraní dobrého obsahu. Pozrite sa na mieru prekliknutia, odkiaľ ľudia prichádzajú a ktoré blogové príspevky dosahujú najlepšie výsledky. Obzvlášť by som rád videl, odkiaľ ľudia prichádzajú, aby si pozreli moje portfólio.

Canva Image Editor

canva

Canva je nástroj tretej strany, ktorý vám pomôže rýchlo navrhnúť obrázky, ktoré môžete umiestniť na svoj blog, stránky sociálnych médií a ďalšie. Ak nie ste grafický dizajnér, potom je to vaša najlepšia voľba na vytváranie ohromujúcich obrázkov na zvýšenie zapojenia sa na vašich stránkach.

MailChimp

MailChimp pre WordPress

Vytvorte si svoj e-mailový zoznam vytvorením jednoduchého prihlasovacieho formulára a rozdaním niečoho ďalej. Nezáleží na tom, o čom na svojom webe WordPress predávate alebo píšete, najlepším spôsobom, ako zostať v kontakte, je odosielanie e-mailov zákazníkom, čitateľom a klientom. Pre najlepšiu integráciu použite doplnok MailChimp pre WordPress.

Správa vyrovnávacej pamäte sociálnych médií

nárazník

Ak pri uverejňovaní príspevkov na sociálnych sieťach vždy skončíte s vytrhávaním vlasov, nie ste sami. Ak podnikáte na voľnej nohe, pravdepodobne ste počuli, že je dobré osloviť klientov prostredníctvom sociálnych sietí, ale môže byť ťažké zistiť, či sociálne médiá skutočne pomáhajú vašej firme. Nehovoriac o tom, že to trvá pozoruhodne dlho.

Rýchlym riešením je Buffer. Pomocou vyrovnávacej pamäte môžete rýchlo nájsť obsah, ktorý je zaujímavý a pútavý. Potom do niekoľkých sekúnd zdieľajte obsah so všetkými vašimi sociálnymi médiami. Môžete dokonca naplánovať príspevky, takže nemusíte premýšľať o svojej stratégii sociálnych médií každý deň.

Inteligentné pred prehliadačom

Inteligentné pred prehliadačom

Ak chcete uspieť vo svete dizajnu, budete potrebovať úžasné portfólio. Problém je, že väčšina portfólií sa prezentuje rovnako, s veľmi malým rozlíšením. Aj keď je vaša práca vynikajúca, predstaviť ju svetským spôsobom je sotva prístup kreatívneho jednotlivca. Ak chcete predviesť svoju prácu jedinečným spôsobom, zvážte vyskúšanie prehliadača Smart Before After Viewer.

Funkcia Smart Before After Viewer vám umožňuje prezentovať svoju prácu ako pred a po snímky. To umožňuje potenciálnym klientom vidieť celý rozsah vykonanej práce a zábavný interaktívny prístup vytvára skvelý prvý dojem.

Posuvník Screenshot

Doplnok vám umožňuje zobraziť dva obrázky pomocou interaktívneho jazdca. Posuvník sa môže posúvať vertikálne alebo horizontálne ťahaním alebo jednoducho umiestnením kurzora nad obrázok. Ak chcete poskytnúť informácie o každom obrázku, môžete tiež pridať štítok na každú stranu jazdca – farba týchto štítkov je plne prispôsobiteľná, rovnako ako farba interaktívneho jazdca, ktorý vám umožňuje niečo zostaviť zodpovedajú štýlu zvyšku vašich webových stránok.

Posuvník môžete pridať do ktorejkoľvek oblasti príspevku, stránky alebo widgetu – je to také ľahké, ako zabaliť dva obrázky medzi dva krátke kódy. Pre kompletnejšie portfólio môžete na stránku pridať aj viac posúvačov. Pre návštevníkov mobilných zariadení sú posuvné prvky úplne citlivé a dajú sa aktivovať pomocou dotykových obrazoviek.

Fakturácia trello a harvest

Trelly zbere

Toto je zaujímavá integrácia, ktorá zahŕňa dva nástroje, ktoré sa vlastne priamo neviažu na WordPress. To znamená, že by som sa cítil zle, keby som ich opustil zo zoznamu, pretože každý, kto pracuje v programe WordPress ako nezávislý pracovník, by mal zvážiť použitie Trello aj Harvest..

Trello je jednoduchý nástroj na riadenie projektov s elegantným rozhraním pre jednoduchosť a schopnosť rýchlej komunikácie s ľuďmi vo vašom tíme. Úroda je výkonný nástroj na sledovanie času a fakturáciu, kde sa môžete rýchlo stať produktívnejší tým, že zistíte, ktoré oblasti vášho podnikania na voľnej nohe zaberajú príliš veľa času..

Oddelene sú tieto dva nástroje úžasné, ale získate aj pekné malé rozšírenie Google Chrome, ktoré ich spája. V Trello si môžete vytvoriť kartu úloh a potom, keď začnete, kliknite na tlačidlo na sledovanie času. Automaticky zaznamenáva čas v službe Harvest a pri prezeraní projektov nikdy nebudete musieť opustiť Trello.


Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa týchto nástrojov WordPress pre nezávislých pracovníkov, dajte mi vedieť v sekcii komentárov. Život nezávislého pracovníka je často hektický a stresujúci, ale máte tiež šancu skutočne sa cítiť nezávislí a uspieť v tomto procese. S pomocou týchto nástrojov môžete s WordPress nakopať zadok a žiť plnohodnotný pracovný život mimo podnikového sektora. Bavte sa a dajte mi vedieť, či si myslíte o akýchkoľvek iných nástrojoch, bez ktorých by ste nemohli žiť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map